Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Putin i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin i dalje ide napred
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 199023 | Odgovora: 1603 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 13:36 - pre 16 meseci
Citat:
B3R1:Prvo, Srbija kao takva je prestala da postoji 1918. godine, zahvaljujuci unijatskim idejama pohlepnih Karadjordjevica. Znaci, nije Srbija, vec Jugoslavija, tacnije jugoslovenski komunisti ... Srbija != Jugoslavija. Kapiras? E sad ...


Srbija kao takva je nastala 1878 voljom Autrougarske, a prestala da postoji 1918 voljom samog naroda koji je hteo da se ujedini sa braćom.

To je nekih 40 godina, jel da?

Sve o Srbiji i Jugoslaviji sam već objasnio u drugim temama, sve je to fikcija. Samo se treba uzdići dovoljno iznad emotivnog blata.

I to što ukrajinski nacionalisti traže pomoć Amerike za borbu protiv Rusa, to je fikcija u njihovim glavama. Njih će zapravo uništiti upravo Amerika, jer je to anacionalna sektaška globalistika krvožderna organizacija koja drobi i nacije i porodice širom sveta, i zavodi novi svetski poredak. Bliži su Rusi ukrajinskim nacionalistima nego što su im bliski oni koji su im zaposeli mozak i nagovorili ih da se bore za "svoju naciju" tako što će biti "nezavisni" od Rusa a primati ga žestoko od LGBTQ+ Arapa i crnaca i Azijata i svih mogućih imigranata.

Sve je to fikcija nedozrelog ljudskog mozga. Boriš se za svoju propast. Za to su se borili i svi devedesetih. A sada se bore eto Ukrajinci.
 
0

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 16:36 - pre 16 meseci
Citat:
B3R1:

Primecujem da na ovom forumu previse ljudi olako uzima neke reci u usta, poput "nacisti" ili "okupatori". Takvima bih preporucio da svoje dede i babe pitaju da im objasne sta tacno znace te reci, jer ocigledno nemate pojma sta znaci rec okupacija. Nije ni cudo, s obzirom da to nikada niste doziveli.



Prvo sam retko koristim te izraze , ali poptuno razumem ljude koji ih koriste !

Naime ne mozes tu sada da Cepidlacis ! U smislu da ljudi koji koriste te izraze pisu ih onako kako je lakse a misle na nesto Drugo , sto je slicno , Novije tj. Novo !!

Tamo neke babe i pradede to Novo nisu ni Doziveli ni Videli ni razumeli ako slucajno jesu !!!


Znaci danas nemamo Nacizam , nego Neo nacizam ! Nemamo Kolonije vec imamo Neokolonijalni sistem !

Nemamo Okupaciju , vec po Analogiji sa prethodnim primerima imamo neku Neo Okupaciju !!


Drustvene pojave nisu Staticne i nepromenjive ! Naprotiv ! Veoma su Zive i menjaju se nekada brze nekada sporije , ali se menjaju !

Tako klasicnog Nacizma koga je videla moja Baba Nema vise nigde !! Ali postoji Neo Nacizam koji ja vidim u Susjedstvu na primer ! Bez obzira sto su tamo Navodno Europske vrijednosti i Demokracija !!!

Tako vise ne postoje danas Kolonije koje je mogao da vidi moj Pradeda ! Ali postoje Neo Kolonije koje ja mogu danas da vidim !!

Tako Vidim da je izvesni Srbistan , tipicna Neo Kolonija !!


Slicno je i sa okupacijom ! Posebno sto okupacija ne mora biti samo klasicna Oruzana !! Mada i ona postoji !!

Ceo tvoj Zapad je pod okupacijom USA od 1945. godine i to Oruzanom !! USA pod oruzanom okupacijom drzi i BiH i Kosovo !! Takodje Japan i Juzna Koreja su pod klasicnom oruzanom okupacijom od kraja II S. rata !!

Jel ti to ne vidis ?

Srbija nije pod klasicnom Oruzanom okupacijom , ali je to u kombinaciji sa njenim Neo Kolonijalnim statusom !

Okupacija moze biti , Kulturna , Medijska , Ekonomska itd. itd.
 
0

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+21 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 17:23 - pre 16 meseci
Sad na foxu ide prilog i prilozi o desetinama mrtvih u uličnom nasilju u SAD.
Američki vojnici raspoređeni po svetu a kod njih nasilje na ulicama.
Da živim tu gde se događa nasilje pitao bi sto nema tih vojnika da me zaštite.
 
0

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 17:46 - pre 16 meseci
Citat:
pisac:
Njih će zapravo uništiti upravo Amerika, jer je to anacionalna sektaška globalistika krvožderna organizacija...


To je samo pogled iz tvoje glave, vidjen tvojim mozgom, tvojim nervima i očima koji godinama doživljavaju sve američko kao traumatično i mučno iskustvo.

Drugi ljudi imaju drugačije mozgove, imaju i drugačija iskustva u životu, manje trauma i stvari vide drugačije. Sve je to normalno.

Citat:
pisac:
Sve je to fikcija nedozrelog ljudskog mozga.


Fikcija možda jeste, ali mozgovi nisu nedozreli. Sve su to uglavnom punoletni i zreli mozgovi odraslih ljudi. Ali su sazrevali u sasvim drugačijim "voćnjacima" nego što je možda tvoj. Neki su voćnjaci više a neki manje plodni. Na žalost, u životu ne biramo voćnjak u kojem ćemo se roditi.
 
0

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 18:07 - pre 16 meseci
Ako još neko prati broj uticajnih ljudi u Rusiji koji padaju sa terasa, okliznu se na stepeništu, koru od banane i slično.

Skoro 25 ljudi samo u 2022. godini
https://en.m.wikipedia.org/wik...ian_businessmen_mystery_deaths

Ovaj je novi od juče:

Citat:

Ruski mesni magnat koji je nakratko kritikovao rusku invaziju na Ukrajinu poginuo je nakon pada sa prozora na trećem spratu luksuznog hotela u Indiji.

https://www.theage.com.au/worl...otel-fall-20221227-p5c8zs.html

Čisto, ono, ako ikada u životu odete u Rusiju, gledajte da vam soba hotela bude na prvom spratu ili prizemlju. Za svaki slučaj.



 
+1

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 18:08 - pre 16 meseci
Ako još neko prati broj uticajnih ljudi u Rusiji koji padaju sa terasa, okliznu se na stepeništu, koru od banane i slično.

Skoro 25 ljudi samo u 2022. godini
https://en.m.wikipedia.org/wik...ian_businessmen_mystery_deaths

Ovaj je novi od juče:

Citat:

Ruski mesni magnat koji je nakratko kritikovao rusku invaziju na Ukrajinu poginuo je nakon pada sa prozora na trećem spratu luksuznog hotela u Indiji.

https://www.theage.com.au/worl...otel-fall-20221227-p5c8zs.html

Čisto, ono, ako ikada u životu odete u Rusiju, gledajte da vam soba hotela bude na prvom spratu ili prizemlju. Za svaki slučaj.



 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 18:16 - pre 16 meseci
^ Jeste, mislim da padaju od 3-7 sprata u zavisnosti od visine plafona i hola hotela.
 
0

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 18:17 - pre 16 meseci
Nije upućeno meni, ali bih ipak da pitam.

Citat:
Ivan Dimkovic:
Ali ja i moje zelje nisu bitne ama bas nista. Sa druge strane, na nivou drustva, ako ne mozes da obezbedis blagostanje bez terora mislim da se ne mozemo a ne sloziti da je u pitanju nesto lose.


Slažem se u načelu, ali se onda otvara pandorina kutija sa milion pitanja. Šta je blagostanje i kako se ono postiže? Šta je teror? Teror usmeren unutra ili teror usmeren spolja? Ko je vrhovni autoritet da to utvrdi na nivou društava, ne na nivou pojedinca?

Citat:
Ivan Dimkovic:
Na ovom svetu nema odlicnog sistema u tom pogledu ali ih svakako ima boljih i losijih. Ignorisati to i insistirati na nekakvom idealizmu je izbegavanje.


Svaki "sistem" je odličan dok su njegovi podanici u većini saglasni sa istim. Ako nisu baš saglasni, postoji unutrašnje naprezanje koje se rešava na razne načine, a najopasniji je građanski rat. Ništa novo pod suncem. U vezi toga šta je "bolje", a šta "lošije", ne bi bilo loše da se skinu ružičaste naočare koje kulturu u kojoj sam odrastao stavljaju na pijedestal "najbolje", a naročito bi trebalo odbaciti uverenja u sopstvenoj "izabranosti" da se ista menja kod drugih plemena.

Citat:
Ivan Dimkovic:
To dolazi iznutra, a ne od spolja. Ide sa tobom, ne moz' mu pobeci.


Huh, nisam baš siguran, rekao bih da dolazi i spolja i iznutra. Ne možeš da presadiš beduina na Grenland ili obratno, eskima u Saharu. Koliko god da je "zdrav", poludeće baš zbog onog spolja, a to spolja nije temperatura vazduha.
 
0

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 20:18 - pre 16 meseci
Citat:
brainbuger:
Ako još neko prati broj uticajnih ljudi u Rusiji koji padaju sa terasa, okliznu se na stepeništu, koru od banane i slično.






Cifra je Daleko manja od one za koju se tvrdi da su Ubijeni ljudi povezani sa Klintonovima !


Naravno prica o povezanosti i Umesanosti Klintonovih je predstavljena kao " teorija zavere " ! Verovatno se misli da ce na taj nacin ta prica izgubiti svoj znacaj , jer eto tamo neko smislja teorije zavere protiv Zaverenika Klintonovih ?!


Ali vecina tih ljudi je stvarno mrtva, a " dokazi" da se radi o " teoriji zavere" su izvestaji drzavnih organa USA !?

A njima se sve veruje na rec i Oni Nikada ne Lazu , jer je to Zemlja Slobode i Demokratije ?
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
151.34.235.*



+2283 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 20:58 - pre 16 meseci
Citat:
brainbuger:
Ako još neko prati broj uticajnih ljudi u Rusiji koji padaju sa terasa, okliznu se na stepeništu, koru od banane i slično.

A jesi u pravu... Amaterizam totalni.
Znas sta je zelenski za to vreme uradio sa protivnicima agresije ukrajine na donjeck i lugansk? Gadjao ih americkim raketama, ubio ih sigurno 25.000 i niko nista ne sme da mu kaze! To je pravi baja, a ne ovo gurnuti nekog niz stepenice, to bi mogla i moja baba!
 
0

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 22:02 - pre 16 meseci
>brainbuger
>B3R1
>scoolptor

i ostatak ekipe "pokret za anti-komunizam".

Da sad ne citiram gde ste me sve direktno i indirekno prozivali ukratko da odgovorim:

Razumem da ste počeli (u skladu sa američkom doktrinom) da zaboravljate ono što je bilo pre nekoliko decenija.
Ali ne razumem kako zaboravljate ono što je bilo tako-reći juče.

Na primer onaj slučaj kad je Zelenski poslao projektil koji je umesto u Moskvi završio u Poljskoj i ubio nekoliko Poljaka.
Prve vesti iz izvora bliskih Zelenskom i "demokratskih" izvora (čitaj kontraobaveštajnih službi CIA i MI6) su bile da su Rusi opalili i promašili tako da je projektil pao u Poljsku.
Iako je (američka) istraga davno završena i utvrdjeno da je projektil poslan pod komandom Zelenskog još uvek google svraka tvrdi:
Citat:
A Russian-made missile explodes in Poland — killing 2 people : NPR. A Russian-made missile explodes in Poland — killing 2 people President Biden says preliminary information contests the idea that a deadly explosion in Poland, along the border with Ukraine, was the result of a missile fired by Russia.
Nov 16, 2022

Eto svraka tvrdi da je projektil ispalila Rusija.

Miliioni ili milijarde stranica na internetu je preplavljeno tom lažnom informacijom iza koje stoji lično američki predsednik Biden.

I to neće biti ispravljeno nego će ostati kao laž i propaganda amerike i britanije da se ocrne Rusi zato što su živi a ne zato što su krivi.

Šta hoću da kažem?

Ako u vreme (ničim opravdanog) napada USA na Vijetnam i masovnih zločina Amerikanaca nad Vijetnamcima nije bilo interneta pa nismo mogi da proverimo vesti o hemijsko-biološkom oružju, pesticidima, napalm bombama i orudjima za masovno spaljivanje Vijetnamskih živih ljudi, žena i dece itd. itd.
Dakle, ako tada nismo mogli da sve to proverimo
pa bar danas je to lako.
I ne samo da je lako nego direktno posmatrate i slušate šta se dogadja.

I onda posle par dana progutate američko-britansku propagandu i sve zaboravite.
Totalna amnezija!
Nije bilo nikakvih Bajdenovih izmišljotina o projektilima... idemo dalje.

Pa u par klikova ta google svraka će vas podsetiti na sve laži koje je i svraka (i njeni tvroci) iskreštala po internetu.

Kad vi imate toliku amneziju onda o čemu da diskutujemo ovde na forumu?

 
+1

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 22:25 - pre 16 meseci
Daj ne lupaj https://youtu.be/UxU7AtKVZmg?t=24
Samo budala moze da se upusta sa vama u diskusiju

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
0

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred27.12.2022. u 22:41 - pre 16 meseci
Dakle, vi opravdavate ta ubistva, uz obrazloženje "šta hoćeš, drugi su pobili više". Ok, čisto da notiramo.

Verovatno opravdavate i ovu gomilu pobijenih novinara u Rusiji?
https://en.wikipedia.org/wiki/...f_journalists_killed_in_Russia

Jer Zelenski je "sigurno pobio još više", jel tako?

 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred28.12.2022. u 00:12 - pre 16 meseci
Citat:
brainbuger:
Citat:
pisac:
Njih će zapravo uništiti upravo Amerika, jer je to anacionalna sektaška globalistika krvožderna organizacija...


To je samo pogled iz tvoje glave, vidjen tvojim mozgom, tvojim nervima i očima koji godinama doživljavaju sve američko kao traumatično i mučno iskustvo.

Drugi ljudi imaju drugačije mozgove, imaju i drugačija iskustva u životu, manje trauma i stvari vide drugačije. Sve je to normalno.


Ti o kojima pričaš zapravo ne vide. To je tajna sreće. "Kako je lepo biti glup"
A moje iskustvo nije traumatično, i ne mrzim sve američko.

Ali sam u jednom trenutku shvatio šta su mamci (a ima ih mnogo, nezamislivo mnogo) i kako se ljudi pecaju na mamce da bi bili navdenei da krenu stazom zla.

To ti je odgovor i na ove kasnije postove, u medjuvremenu.

Ne možeš ti to da shvatiš. Bar za sada.
 
+1

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred28.12.2022. u 00:22 - pre 16 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Nije upućeno meni, ali bih ipak da pitam.

Citat:
Ivan Dimkovic:
Ali ja i moje zelje nisu bitne ama bas nista. Sa druge strane, na nivou drustva, ako ne mozes da obezbedis blagostanje bez terora mislim da se ne mozemo a ne sloziti da je u pitanju nesto lose.


Slažem se u načelu, ali se onda otvara pandorina kutija sa milion pitanja. Šta je blagostanje i kako se ono postiže? Šta je teror?


Ma ta njegova rečenica je oponiranje njegovog sopstvenog stava o društvu u kojem živi i kojem se divi, ali nisam hteo da se bakćem sa tim sitnicama, on to ne može da sagleda.

Cela zapadna civilizacija je zapravo rasla na tuđoj krvi, i još živi na njoj. No nebitno.
 
0

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred28.12.2022. u 07:55 - pre 16 meseci
Nije poenta u tome da negde postoji tačna informacija.
Poenta je da je tačna informacija zatrpana propagandom.
Danas kad se tačno zna šta se desilo (uzimajući u obzir tehničke kapacitete google svrake)
ovako nešto dato na sledećoj slici dole ne bi smelo da se dogadja.



Prikačeni fajlovi
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
151.82.120.*



+2283 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred28.12.2022. u 08:08 - pre 16 meseci
Citat:
scoolptor:
Samo budala moze da se upusta sa vama u diskusiju

Na koje tacno clanove foruma mislis kad kazes "budala"?
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
151.82.120.*



+2283 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred28.12.2022. u 08:10 - pre 16 meseci
Citat:
brainbuger:
Dakle, vi opravdavate ta ubistva, uz obrazloženje "šta hoćeš, drugi su pobili više". Ok, čisto da notiramo.

Od kad mi to persiramo jedan drugom?
Na forumu smo svi na ti.

Ja sam ustvari samo hteo da ukazem na komicnu situaciju da zec prica okolo "jao sto je magarac ruzna zivotinja, pogledajte kolike su mu usi". A sam ima mnogo duze usi. Nema potrebe da oravdavamo nijedno ubistvo, samo pokusavam da te naucim da objektivnije komentarisemo. Zasto bismo trebali da urlamo da u jednoj drzavi ima mrtvih protivnika invazije, a da precutimo da ih u drugoj drzavi ima 1000x vise?!
 
0

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred28.12.2022. u 11:03 - pre 16 meseci
magarac ima duzi usi apsolutno . zec ima duzi ako se poredi sa ostatak od njegovo malecko telo . al razumeo sam sta si teo da kazes .
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.cable.dynamic.v4.ziggo.nl.



+7177 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred28.12.2022. u 11:40 - pre 16 meseci
https://www.theguardian.com/wo...g-key-eastern-city-of-kreminna

Citat:

Ukraine says forces closer to recapturing key eastern city of Kreminna


Svetlo na kraju tunela...

Citat:

Also on Tuesday, Putin concluded his two-day “informal summit” in St Petersburg with the heads of the Commonwealth of Independent States, a Moscow-led group consisting of former Soviet states, by gifting the eight leaders present gold rings.


Tony Soprano style. Kako li ce njegov kraj izgledati... da li ce ga pozvati na sushi, ili.. mozda ce da proseta, kroz prozor.

Kao u Sopranosima, mozda ce i da ga puste - ako nastavi da hoda posle prozora.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin i dalje ide napred
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 199023 | Odgovora: 1603 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.