Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Putin i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin i dalje ide napred
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 199007 | Odgovora: 1603 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.cable.dynamic.v4.ziggo.nl.



+7177 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred01.01.2023. u 17:29 - pre 16 meseci
Strahota, jedini nacin da se ta strana opere za trandze je da dozvole zlostavljanje mladjih adolescenkinja ili dece od strane matorih prdeza - najbolje tamo negde od 11-12, ili 10 ako bas imaju mladalacke atribute.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred01.01.2023. u 17:44 - pre 16 meseci
Citat:
brainbuger:
Suština nije u kreditnim karticama već u ovoj rečenici citata sa Pravde:

Citat:
Kina trguje 90 odsto sa Zapadom i manje od 10 odsto sa Rusijom. Za nju su zapadni partneri i njihova reakcija mnogo važniji od ponašanja Rusa.


Ne razumem poentu toga što si citirao. Šta je tu novo bilo kome ko ima tri čiste? Šta to menja?

Natofili se često prosipaju činjenicom da većina emigrira na zapad, kao da to govori da većina podržava zapad. Zapravo većina ide tamo odakle sotona emituje svoje krvave pare, i to je to. Nema tu nikakve ljubavi, samo interes.

Problem nastaje kod njih zato što oni zapravo nisu u stanju da odvoje interes od ljubavi, jer se njima ljubav javlja prema onome koji ih obasipa sa parama. Oni nisu u stanju da sagledaju poreklo tih para od silne ljubavi koju osećaju prema onome koji ih kupuje tim parama.
 
+1

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred01.01.2023. u 17:50 - pre 16 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Strahota, jedini nacin da se ta strana opere za trandze je da dozvole zlostavljanje mladjih adolescenkinja ili dece od strane matorih prdeza - najbolje tamo negde od 11-12, ili 10 ako bas imaju mladalacke atribute.


Ne može se oprati nikako, nikada, ali ti možeš probati da ih ubediš u taj način oprosta greha ako osećaš takvu neku potrebu.
 
0

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred01.01.2023. u 19:31 - pre 16 meseci
Pisac, da li je vetrovito na Mt. Stupid?
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred01.01.2023. u 22:33 - pre 16 meseci
Vi se kao mala deca uživite u lutkarsku predstavu i verujete da je to to, da je to ceo život. Niste ni svesni da postoje oni koji vuku konce, ne možete ni da poverujete u to jer je to iznad detinjeg nivoa na kome uspevate da percepirate svet.

Psihopate su poznate po tome da vrlo uspešno prave razdor među osobama koje žele da imaju pod kontrolom. Psihopate se smatraju takođe oličenjem suštinskog zla jer nemaju nikakvu savest niti kajanje. Onoga trenutka kada upoznate i prepoznate pravog psihopatu shvatićete mnogo toga o životu a i o nekim državama. Nije suštinsko zlo onaj koji napadne drugog već je zlo onaj koji je do toga doveo manipulacijom. To je pravo zlo, a vi mu se u svom slepilu priklanjate.

Satanisti su sa skrivenog počeli da žrtvuju decu otvoreno kroz institucije države, a vi i dalje ne uspevate da progledate.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.cable.dynamic.v4.ziggo.nl.



+7177 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred01.01.2023. u 22:37 - pre 16 meseci
Da, umesto satanistima daj naprednu zensku decu cici.

Koga ti lozis.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred01.01.2023. u 22:40 - pre 16 meseci
Evo da se malo opustite uz pogodnu melodiju. Ionako niste u kontroli svog malog svemira, vi ste samo ribica u akvarijumu koja se bori za opstanak uz druge ribice. Ako gazda odluči da prospe akvarijum, tako će i biti. Vi tu ne možete ništa.


https://www.youtube.com/watch?v=0mH23CAV7jE
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred01.01.2023. u 22:44 - pre 16 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Da, umesto satanistima daj naprednu zensku decu cici.

Koga ti lozis.


Bolje ti razmisli što si počeo da se spuštaš na taj blatnjavi nivo. Koji uzgred inema podlogu jer je to aamo tvoja virtualna fantazija i fantazija još nekolicine ovde zasnovana na iskrivljenoj percepciji izrečenog.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred01.01.2023. u 23:23 - pre 16 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
jedini nacin da se ta strana opere za trandze je da dozvole zlostavljanje mladjih adolescenkinja ili dece od strane matorih prdeza - najbolje tamo negde od 11-12, ili 10 ako bas imaju mladalacke atribute.

Ivane, sta ti ovo treba da pucas sam sebi u nogu?! Zar to sto pominjes nije samo teoretski zabranjeno, a prakticno dozvoljeno? Prica se da to praktikuju poznata imena tipa Klinton, Gejts, Bajden mladji itd? Kako bre ovi tvoji nemaju ni malo maste, nego im se oba organizatora ubila na isti nacin u zatvorima na dva kontinenta (Epstajn i Brunel)? Posle ako neko kaze da im je verovatno dozvoljeno/pomognuto da se ubiju kako bi se sto manje saznalo o zlocinima tvoje ekipe, reci ces da je to teorija zavere, jel da? Nikako te ne kapiram, sta ti je ovo trebalo da pominjanjem toga skroz ukopas ove tvoje? Pisac se toga uopste ne bi setio. JBG sad, jezik brzi od pameti, bas da vidim sad kako ces da opravdas americko-evropsku bagru. Nije mi bas najjasnije kakve veze ima pisac sa silovanjem maloletnica, to vam je izgleda neka vasa stara interna prozivka, ali eto, po meni dobro da si nas podsetio da na zapadu ima mnogo bolesnijih umova nego na istoku.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.cable.dynamic.v4.ziggo.nl.



+7177 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 00:11 - pre 16 meseci
@pisac,

Moje fantazije su iskljuicivo sa odraslim zenama i obicno ih ne delim sa drugima, pobrkao si me sa nekim.

Uzgred, sta ti je to "virtuelna fantazija"? Zvuci kao pleonazam, utrpao si previse reci da ispadnes pametniji nego sto jesi.

Citat:

spuštaš na taj blatnjavi nivo.


Nivo je bas kakav treba, ajd smanji taj prepotentnluk pa mozda neces dobijati adekvatne odgovore. Kako te ne mrzi vise da ke*as kako si mnogo pametan? Al ozbiljno? Nisi, glup si kao i svi mi, suoci se sa tim.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 02:35 - pre 16 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:Moje fantazije su iskljuicivo sa odraslim zenama i obicno ih ne delim sa drugima, pobrkao si me sa nekim.


Sam ih prosipaš ovde. Biće da je to nešto iz tvoje podsvesti. Ja znam šta je devojčica a šta devojka, no ti nešto prečesto pominješ decu.

Citat:

Uzgred, sta ti je to "virtuelna fantazija"? Zvuci kao pleonazam, utrpao si previse reci da ispadnes pametniji nego sto jesi.


Legitimna stilska figura, dečko.

Citat:

Nivo je bas kakav treba, ajd smanji taj prepotentnluk pa mozda neces dobijati adekvatne odgovore. Kako te ne mrzi vise da ke*as kako si mnogo pametan? Al ozbiljno? Nisi, glup si kao i svi mi, suoci se sa tim.


Znaš i sam da se sposobnosti svake osobe razlikuju u mnogo finih nijansi, ne pravi se gluplji nego što jesi. Svaka budala ima svoje jače i slabije strane. No moram priznati da u tvojim godinama nisam bio spoznao sve što sada znam, a koliko još ne znam naravno ne mogu ni biti svestan. Kao što ni ti nisi, očigledno.
 
+1

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 02:44 - pre 16 meseci
Citat:
pisac:
vi ste samo ribica u akvarijumu koja se bori za opstanak uz druge ribice. Ako gazda odluči da prospe akvarijum, tako će i biti. Vi tu ne možete ništa.


Mora da je mnogo sumorno i depresivno biti u tvojoj koži.

Iskreno, ja sam se osećao tako dok sam bio mlad student i punio sebi glavu svim i svačim. Kad malo čovek omatori i sazri, shvati da svet funkcioniše dosta složenije i da nije baš obično lutkarsko pozorište kako se u početku čini.

Na žalost, neki ljudi ne sazre ili jednostavno sazre "drugačije", odu u drugu krajnost i ostanu zauvek zarobljeni u tripu tog lutkarskog pozorišta. Deluje mi da si jedan od njih. Žao mi je ako je tako jer mogu samo da zamislim koliko je bolno svaki dan buditi se, ustajati iznova i osećati po ceo dan kao nečija pasivna nemoćna lutkica.


Citat:
pisac:
Šta je tu novo bilo kome ko ima tri čiste? Šta to menja?


Baš ništa. I ja sam pokušao da objasnim čoveku da Kina sasvim jasno zna ko joj je važniji strateški partner i da samo džabe gaji lažne nade.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 07:35 - pre 16 meseci
Sta im to da nam objasnjavas, jasno je to i nama - Kina i Rusija jesu veoma pozeljni strateski partneri USA, ali samo jedna po jedna, dok ide pokušaj uništavanja one druge. Imajući u vidu da USA smatra Kinu svojim glavnim i dugorocno opasnijim neprijateljem, jasno je da će partnerstvo USA-Kina biti prekinuto, ako ne zato što Kina tako hoće, onda zato što USA tako hoće.
 
0

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 08:07 - pre 16 meseci
Ovi dubokomisleci samonabedjeni pojedinci sa teme me podsecaju na ravnozemljase.
Pametniji su od drugih, ne nasedaju na to sto im se servira.
A zakljucci koje izvlace i stavovi koje zastupaju su identicni sa zakljuccima i stavovima ruskih ruralaca, koji su indoktrinirani ruskom drzavnom televizijom.

Samo napred momci, u propast.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 08:41 - pre 16 meseci
Opa, pobeda više se nema šta prigovoriti našim stavovima, nego smo prešli na napade na ličnost?

U svakom slucaju hvala na ulozi ruskog ruralca koja mi je dodeljena, to su ipak radni i pošteni ljudi, bez problema cu da se identifikujem sa njima. Mogao sam proći kao pisac, da mi se dodeli uloga pedofila, to je već sigurno prilično neprijatno i ja ne znam da li bih bio dovoljno jak da tu ulogu iznesem.
 
0

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 09:50 - pre 16 meseci
Opa, vidi ga kako se prepoznalo da je dubokomislece i pametnije od drugih.

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 10:06 - pre 16 meseci
Citat:
brainbuger:
Na žalost, neki ljudi ne sazre ili jednostavno sazre "drugačije", odu u drugu krajnost i ostanu zauvek zarobljeni u tripu tog lutkarskog pozorišta. Deluje mi da si jedan od njih. Žao mi je ako je tako jer mogu samo da zamislim koliko je bolno svaki dan buditi se, ustajati iznova i osećati po ceo dan kao nečija pasivna nemoćna lutkica.


Ako pogledaš svet oko sebe primetićeš da se stepen iskrene bebeće radosti audiovizuelnim i taktilnim podražajima smanjuje kako beba sazreva i postaje svesnija i sebe i svoje okoline. Ali zato se povećava stepen mudrosti i zadovoljstva sopstvenim dostignućima.

Mentalno zaostale osobe su sretne, to možeš lako primetiti.

Još Bora Čorba je davno pevao "kako je lepo biti glup", i tek sam kasnije shvatio da je to zapravo gola istina.

Možeš ti da "zamisliš", ali budi srećan što ne shvataš svet oko sebe jer ti taj takav svet zapravo ne bi ni mogao da podneseš.

Citat:

Baš ništa. I ja sam pokušao da objasnim čoveku da Kina sasvim jasno zna ko joj je važniji strateški partner i da samo džabe gaji lažne nade.


A ova smehotresna izjava... potvrđuje Boru Čorbu u potpunosti.

Pametni ljudi svet niti vide crno-belo niti veruju svakom nečijem činu, i vrlo jasno shvataju da javno prikazani deklarativni potezi zapravo ne moraju imati nikakve veze sa dugoročnom strategijom i pravim planovima.

"Kako je lepo biti glup".
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.cable.dynamic.v4.ziggo.nl.



+7177 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 10:13 - pre 16 meseci
Citat:
pisac
Znaš i sam da se sposobnosti svake osobe razlikuju u mnogo finih nijansi, ne pravi se gluplji nego što jesi. Svaka budala ima svoje jače i slabije strane. No moram priznati da u tvojim godinama nisam bio spoznao sve što sada znam, a koliko još ne znam naravno ne mogu ni biti svestan. Kao što ni ti nisi, očigledno.


Za razliku od tebe, ja sam potpuno svestan svoje gluposti i ogranicenosti - u odnosu na mnoge kako ovde na forumu tako i drugde, a pogotovu u odnosu na delic univerzuma koji mozemo da percipiramo.

Kakav je osecaj kad se tripujes da si pametniji od ljudi sa kojima komuniciras? Ja sam zaboravio to, negde oko 14-15te godine - ako si stvarno mator kao sto pricas, to mora da je vrlo gadno. Cak i kada bi bio toliko pametan koliko tvrdis, sta onda koji djavo radis medju glupima? Ta tema je pokrivena ranije, samo sto prvi deo ne aplicira.

TL;DR - Ne smaraj sa tvojom kvazi pamecu i diskutuj sa drugima na ravnopravnom nivou. Ako nisi u stanju, naravno da ces dobijatij napusavanja - sta drugo, karma.

Citat:

Legitimna stilska figura, dečko.


Budalastine su sasvim legitimne, a mozes ih zvati i stilskim figurama. To ih i dalje ne cini ne-budalastinama.

Fantazija je, po definiciji, 'virtuelna' tj. zamisljena na starijem srpskom pa je epitet koji si dodao suvisan. Odlika pameti, na koju se cesto pozivas, je koriscenje manje reci da se kaze vise a ne obrnuto. Razmisli o tome, ako ti obimni ego dozvoljava.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 10:17 - pre 16 meseci
Citat:
scoolptor:
Ovi dubokomisleci samonabedjeni pojedinci sa teme me podsecaju na ravnozemljase.
Pametniji su od drugih, ne nasedaju na to sto im se servira.
A zakljucci koje izvlace i stavovi koje zastupaju su identicni sa zakljuccima i stavovima ruskih ruralaca, koji su indoktrinirani ruskom drzavnom televizijom.


Jedan od najinteresantnijih tvojih komentara, donesen zahvaljujući napajanju mozga sa N1 medija koji izgleda uspešno od ljudi da pravi američke rednekove

No, zamislimo da si u pravu, da se naši stavovi poklapaju sa ruskim ruralcima koliko i tvoji sa ameirčkim rednekovima. Kako ti onda znaš šta je zapravo istina?

Citat:

Samo napred momci, u propast.

Aha, sasvim slučajno smo došli do posta u kome se suština natofilska ljubavi zapravo nesvesno razotkriva.

To nije ljubav prema pravdi, to je strahopoštovanje prema jačem i bogatijem i ljubav prema onome koji ima veću moć. Uvijena u N1 topivi propagandni omotač radi lakšeg gutanja.

"Kako je lepo..."
 
+1

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred02.01.2023. u 10:23 - pre 16 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Za razliku od tebe, ja sam potpuno svestan svoje gluposti i ogranicenosti - u odnosu na mnoge kako ovde na forumu tako i drugde, a pogotovu u odnosu na delic univerzuma koji mozemo da percipiramo.


Zanimljivo, i ja sam odavno toga svestan. Ali iz nekog razloga ti i dalje nisi svestan da može postojati i nešto što ti nisi do sada bio u stanju da sagledaš, nego takve pokušaje svrstavaš u "pravi se pametniji" kategoriju.

Citat:

Fantazija je, po definiciji, 'virtuelna' tj. zamisljena na starijem srpskom pa je epitet koji si dodao suvisan. Odlika pameti, na koju se cesto pozivas, je koriscenje manje reci da se kaze vise a ne obrnuto. Razmisli o tome, ako ti obimni ego dozvoljava.


Ipak ti ne shvataš šta je stilska figura.

Da sam napisao realna fantazija, šta bi to onda bilo?
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin i dalje ide napred
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 199007 | Odgovora: 1603 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.