Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Putin i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin i dalje ide napred
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 194931 | Odgovora: 1603 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 14:51 - pre 15 meseci
prvo ce da ukloni oni kojima je sve kristalno jasno . mene nie jasno kako tebe vec nisu uklonili . mene nece niko da dira jel mene nista nie jasno .

PING!
 
0

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 20:20 - pre 15 meseci
Citat:
pisac:
A savremena nauka tvrdi da žena može imati qurac među nogama, ali taj qurac nije prepreka da se u ličnoj karti vodi kao žena i da doživotno prima ženske hormone da bi ličio(la) na ženu.


Savremena nauka je baš zato i savremena jer se stalno unapredjuje. Nije kamenčina zalivena u betonu.

Ljudi lepo istraživali i otkrili da su rod (gender) i pol (sex) dve različite stvari. To što si ti izabrao da o tome nikad ne čitaš već ostaneš zaliven u svom balončiću niko ti nije kriv.

Imaš svoje pravo da budeš neinformisan :)

Isto pravo imaš i kad je u pitanju Putin, Kina, tetovaže i šta još što si se dotakao u ovoj temi.



 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 20:32 - pre 15 meseci
Eto kakvi likovi su natofili

E ti onda, ukoliko si "strejt", jébi tipa u njegov ženski gender i neka ti taj njegov gender rodi decu, a ne da se spuštaš na te primitivne seljačke neobrazovane navike da smatraš ženskom osobom ono što ima pišku i matericu.

Samo naučno...

Blago vama. A sa vama, i svima nama.
 
+1

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 20:51 - pre 15 meseci
Citat:
pisac:
E ti onda, ukoliko si "strejt", jébi tipa u njegov ženski gender i neka ti taj njegov gender rodi decu


Nije ti nauka rekla da imaš odnos sa njim/njom. To si ti sam dodao tvoje perverzne misli iz svojeg balončića :) (već nedeljama ih dodaješ)

Nauka ti je samo objasnila što se ta osoba oseća kao žensko iako ima muški polni organ.

Ako ne vidiš razliku i ako ti to liči na poziv da nekom odmah pumpaš dete onda si još ozbiljniji slučaj nego što sam mislio :)
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 20:56 - pre 15 meseci
Momak, lična karta?
Momak, svlačionice?

Taj njegov gender se sa sve qurcem presvlači u svlačionicama pored tvoje ćerke, i ne samo to nego i pravi decu ženskim zatvorenicama u ženskim zatvorima. Taj njegov gender je mnogo dobra stvar: "Žena" sa qurcem koja pravi decu drugim ženama.

Žestoko a?

I sve to naučno!

Jooooj, Putineeeee, baci prvu nuklearku i počisti nas sve debilne i bolesne sa ove planete. Resetuj ove defekte na default postavke.
 
+1

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 21:14 - pre 15 meseci
Upravo sam pročitao jednu vest i pravo da vam kažem, ne znam da li da plačem ili da se smejem.

https://www.b92.net/zivot/vest...1&dd=03&nav_id=2267856
 
0

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 21:20 - pre 15 meseci
Citat:
pisac:
Jooooj, Putineeeee, baci prvu nuklearku i počisti nas sve debilne i bolesne sa ove planete. Resetuj ove defekte na default postavke..


Neverovatno! Iste fraze je uzvikivao i onaj Žile vodovodžija dok je pijan ko letva krajcovao kablove pod naponom :)))

 
0

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 21:40 - pre 15 meseci
Ovo je sad već otišlo u 3 kine materine.

Ajde @brainbuger
objasni ti nama da li neko tom genderu brani da bude gender po izboru?

Evo meni smeta kad gruvaju projektili, puške, petarde, bacači plamena, vatrometi... na ime proslave lažnih praznika, znaš ono "krsna slava", "božić", bla, bla...

I šta radaim tada? Idem i bombardujem vernika koji spaljuju balvane i zagadjuju vazduh?
Naravno ne!
Nego sedi u svoja 4 zida i čekaj da prodje. Demokratija jbš je.

E sad da se vratim na onog gendera. Ko njemu brani da bude gender po izboru?
Može slobodno da bude gender u svoja 4 zida i da ćuti ili igra poker sa još svoja 3 gendera.
Da li mu to neko brani?
Nisam čuo za tako nešto.


A ti (ako si u Srbiji) u poziciji si da te Amerikanci bombarduju ako pedderima i lezbejkama ne obezbediš vola pečenog u tri obroka dnevno.

Nije problem što je neko gender.
Problem je što ti Amerikanci nameću da budeš gender u situaciji kad si ti zadovoljan da budeš pol.

Ako je obavezno javno izjašnjavanje ko je gender onda će svi da znaju ko je pol pa da mu se smeju i rugaju jer gender je Amerikanac iznad pola.
Onda će i pol morati da se izjasni kao gender i napravio si štetu veću nego bez izjašnjavanja.

Ako nije obavezno javno izjašnjavanje ko je gender a ko pol onda ne vidim u čemu je problem? Ko je gender biće kao i do sada za sebe gender a ko je pol biće i dalje za sebe pol.


Ovaj, šalio sam se!

Zna se u čemu je problem.
Problem je što ako se pedderima ne da poseban status onda ni američki pedderi neće imati teritorije za osvajanje. Osim toga Amerikancima su potrebni slugani koji će igrati kako im Vašington svira. A ti slugani cenim da će biti oni zaštićeni "posebnim statusom".

Amerikancima je osnovni cilj pljačkanje i otimanje teritorija makar neko vreme morali da glume peddere organizujući parade u tudjim državama. Ma pazi - američki general dodje u Srbiju pravo sa fronta u Avganistanu i organizuje povorku. Zatim će da otresu (i peddere i gendere) isto kao i Ukrajince pre ili posle.

Preciznije (za one koji sporije kapiraju): bande koje stoje iza tih fensi pokreta (pedderi, lezbosi, lezbejke, genderi, šta god...) su sve samo nisu iz napred pobrojanih. Jedina patnja organizatora hordi peddera koje šalju u druge države, dakle tih organizatora jedina patnja im je patnja za novcem.
I to je neizlečiva patnja.

 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 21:57 - pre 15 meseci
Citat:
brainbuger:

Neverovatno! Iste fraze je uzvikivao i onaj Žile vodovodžija dok je pijan ko letva krajcovao kablove pod naponom ))



Tražio si da ti prenesem malo više dokaza i konkretne činjenice, da te bocnem i podstaknem da nazreš koliko toga ne znaš. Da li se sećaš? I šta sam ja odgovorio? Odmah sam ti objasnio da ti to znanje ne želiš da prihvatiš.

Iz prepiske nakon toga je jasno sve. Ti to ne želiš da prihvatiš, i tu nema pomoći. Radije biraš da budeš slep, dok "žena" kara druge žene u ženskim zatvorima i pravi im decu.

Evo ti citat pa se uveri sam, ako i to uopšte bude opcija koju si u stanju da prihvatiš:


Citat:
pisac:
...
Bože koliko ste vi smešni sa tim vašim omađijanim mozgovima.

Citat:
brainbuger:Baš iste takve izjave koje si i ti sipao ovde tipa, "nisi u stanju da razumeš", "glup si, ograničen, itd". To nije nešto što takva osoba baca drugima tek tako, ono, jer joj se može. Ne. Tebi je to moranje. Hrana baki. Nešto što ti danas treba da održiš taj mukom sklopljeni geštalt u mozgu.

Što se mene tiče, bolje bi prošle neke konkretne činjenice i nešto malo više dokaza kojima bi me bocnuo i podstakao da nazrem koliko toga ne znam. Ovako, ostade samo mlatimo ad-hominem tamo vamo a ja skoro ništa ne videh od svog tog silnog znanja koje osta da čuči u tvom mozgu.


Ja ti ne mogu sipati znanje ako ti ne želiš da ga vidiš.

Eto počni od savremene nauke koja tvrdi da žena ima qurac, pa idi dalje i vidi sam.




 
0

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 22:31 - pre 15 meseci
Citat:
problem je što ako se pedderima ne da poseban status onda ni američki pedderi neće imati teritorije za osvajanje.


Zna šta, ja bar nisam nikad imao problema sa pederima niti su me neki transgender ljudi ugrožavali.

Ali zato su mi domaće kvazi-komunjare i slični ljubitelji diktatorskih guzica naneli više zla nego iko. I mom narodu i mojoj zemlji. Ako mene pitaš ovi su mi mnogo gora muka. Daleko gora.

Evo čak i u 2022 godini, 70 godina od kad je umro neki bolesnik kojeg su zvali Staljin, jedan veoma sličan psihopata diktator opet ima svoju publiku u mojoj zemlji. Ogromnu.

Toliko veliku da čak i tehnički forumi vrve od takvih fanatika.
 
0

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 22:39 - pre 15 meseci
Tvoja zemlja? Tvoj narod?

Kakva jeftina patetika, kakve trice i kučine!
 
+1

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 22:46 - pre 15 meseci
Citat:
pisac:
Tražio si da ti prenesem malo više dokaza i konkretne činjenice, da te bocnem


Da, ali tvrdnje da su trans osobe nekakva opasna sotonska sila koja osvaja svet nisu ni dokazi ni činjenice. To su samo tvoje tvrdnje.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.cable.dynamic.v4.ziggo.nl.



+7169 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 22:46 - pre 15 meseci
Upravo.

Transformersi su tipican primer nebitne ali razdiruce teme: https://slatestarcodex.com/2018/10/30/sort-by-controversial/

Koliki je % ljudi koji se identifikuju kao trans? Izmedju 0 i 1 na 100. Procenat njih koji bi ugrozavali vas ili vasu decu? Pa procenat od tog 0 - 1 na 100.

Drugim recima, ispod statisticke greske, ali zato sa idealnim potencijalom za razdor. Zbog toga su doticni nesrecnici omiljeni "ugrozen entitet" prljavih levicara i isto tako omiljena "opasnost po drustvo" prljavih desnicara.

Nas narod ima izreku "drz'te lopova", a ovo je najstarija sibicarska fora za skretanje paznje. A da se ljudi lako pecaju - pecaju se, samo tako. Za to vreme, svaka fukara politicar profitira.

Evo upravo sad neaku skotinu u USA provalili da je lagao posle izbora - nije zavrsio univerzitet koji je tvrdio, klasicna lazovcina i serijski prevarant. Naravno da nema reci o ostavci, zaboga - gori ovo ono, hulji svakako daleko vise odgovara da se ljudi bave abortusimna, transvestitima, pucaljkama, Donaldom Trampom, Nensi Pelozi i sl. ne-temam umesto faktom da ih prevarant j*be u mozak, a on je samo jedan od mnogih.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred03.01.2023. u 23:37 - pre 15 meseci
Čekaj malo.

Kad se igra utakmica u Beogradu dolaze navijači, pune stadione, sportske dvorane, šta god.
I?
I igra se utakmica... navijanje...
A ako navijači izadju na ulicu i navijaju kao na stadionu.
Eeee onda bije policija.
A ko je platio navijače da dodju u Beograd?
Članovi navijačkih grupa kroz članarinu (MOŽDA) obezbedjuju jeftinije ulaznice a ostali iz svog džepa.
Da li strane vlade i interesne grupe (van sporta) organizuju navijače.
Po pravilu - Ne!

Kad se organizuje "parada ponosa" onda to nije u ograničenom prostoru nego PROTEST po ulicama Beograda!
Opa, šta oni protestvuju?
Nemam pojma ali ih finansiraju strane vlade i fantomske organizacije za razaranje država!

U vreme "europrajda" se pričalo o 20000 stranaca koji će doći u Beograd na PROTEST!
Stranci protestvuju u Beogradu?
Šta ima da protestvuje neki Amerikanac ili Nemac u Beogradu?
Ko njima drma kavez?

Jel mogu Beogradjani da odu u Vašington i da protestvuju?
Mogu - ali će ih Amerikanci polomiti kao krpe.

Jel može 20000 Kandjana da dodje u Srbiju i protestvuju protiv zagadjivanja kradjom litijuma?

Aaaa?

 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mobile.kpn.net.



+2282 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred04.01.2023. u 07:47 - pre 15 meseci
Citat:
B3R1:

Da, stvarno ... to mora da je neka skrivena agenda onih reptila

Reptili su preovladali, to je cinjenica. Ako sam dobro razumeo, socioloska definicija reptila bi bila otprilike da su to covekolika stvorenja lisena svake humanosti, koji vole novac i bitna im je samo sopstvena korist. Eto i ovde na ovoj grupi, kada sam pozvao ovu trojicu najvatrenijih "zastitnika" ukrajinaca da izvadimo po koji evro/dolar iz novcanika i damo unesrecemim ljudima iz ukrajine, jasno su pokazali da su vec polu-reptili. Ona druga polovina je teze dokaziva,to se vestije krije (da bi rado naneli svakojaka zla ljudima ako im je to u interesu), ali se moze nazreti kroz maglu (prizeljkuju oluje i stradanja ruskog naroda). Treba li jos sta? Ne treba - cist reptilizam.

Ta sveopsta reptilizacija se otprilike poklopila sa koronom. Te maske su izgleda podstakle razvoj sebicnosti i izolovamosti, ljudi su jedni druge poceli dozivljavati kao opasnost, neprijatelje i nepozeljne elemente, za pocetak u krugu od metar i po, pa se to potom prosirilo na neogranicenu distancu. Evo, kod nas u firmi ranije stalno organizovane humanitarne akcije na kojima smo rado ucestvovali, sada pre mesec dana poginuo bivsi kolega, iza mjega ostala nezaposlena zena i dva deteta, jedno 6 meseci drugo 2 godine, pokrenem pitanje pomoci/poklona za praznike, momentalno se izgube, odu da kupe pivo. I sta - cenis tripujem ja nesto, nista se nije promenilo, nije obavljena reptilizacija?
 
0

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.162.*



+557 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred04.01.2023. u 19:31 - pre 14 meseci
Nijesu to reptilijanke sa patkom među nogama, to su reptilijanci sa sifonima bolan, dozvolili ste da vas lako zavaraju :)
Nemoj da pricas?
 
0

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1620



+587 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred04.01.2023. u 22:36 - pre 14 meseci
"pokrenem pitanje pomoci/poklona za praznike"
Na osnovu dosadasnjih iskustava, ne verujem da ova individua oseca empatiju,
vec pokrece pitanje pomoci ili da se pokaze pred sefovima, ili zato sto je ranije naucila da je to normalno.

 
0

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred04.01.2023. u 22:49 - pre 14 meseci
Kad sam čuo vest da je komandantu fregate "Admiralska flota Sovjetskog Saveza Gorškov" izdato naredjenje da "postupi po naredjenju" pomislio sam da je to još jedno plašenje mečke rešetom.

Jer znamo kako su Amerikanci hrabri i neustrašivi što su dokazali u brojnim okršajima sa maloletnim Indijankama na koje su jurišali golom kittom.

Medjutim, fregata se uputila u Atlanski okean naoružana hipresoničnim oružjem.

I sad mi nije jasno. Da li to Rusi planiraju da zguza cepaju Američke plaćenike? Da li će hipersonični projektili zviždati iznad glava "kolektivnog zapada" pre svega Londona, Berlina... - u svakom slučaju preko Poljaka. Ili će ići nekim zaobilaznim putem?

Pošto Cirkoni lete na visinama od 28 km da li se to računa kao Kosmos pa nije ničije ili...
Ma nema veze ko te pita ako je punjenje nuklearno.

U tom smislu mogu i da potope fregatu koja bi prigodno mogla da eksplodira sa svim nuklernim punjenjima pa će Atlantik postati Mrtvo More. Samo ne znam šta će biti sa priobaljem ako pukne cunami, London, Pariz, Holandezija?

 
0

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1620



+587 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred04.01.2023. u 22:53 - pre 14 meseci
Dnevna doza BrutalCoina

Opet je legao na rudu. Na Putinovu predstavu za domacu publiku.

Ne sme ta brodica ni petardu da ispali. Jer vise nece biti ni brodice, ni Rusije.

[Ovu poruku je menjao scoolptor dana 05.01.2023. u 00:22 GMT+1]
 
+2

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Putin i dalje ide napred05.01.2023. u 02:57 - pre 14 meseci
E inače, nisam vam rekao...

Pošto ja trošim solidno vreme na Tinderu, nailazim masovno na Ruskinje i Ukrajinke ali ih uglavnom izbegavam (stekao sam negativnu predrasudu). Ali sam igrom slučaja startovao u Hrvatskoj jednu Ukrajinku za koju nisam ni znao da je Ukrajinka dok nije rekla, jer je profil bio na engleskom.

Evo vam da se upoznate sa nekim detaljima o jednoj ukrajinskoj izbeglici:

- Iz Kijeva, došla u Hrvatsku tokom marta.
- Priča, piše, i razmišlja na ruskom (njene reči).
- Ni u jednom trenutku nije rekla ništa negativno ili pozitivno ni o Putinu ni o Zelenskom, ni o Rusiji ni o Ukrajini a ni o Americi. Rekla je samo sa dozomm ogorčenosti da se rat vodi zbog para. Nisam zalazio u detalje ali to mi je delovalo kao da misli na korupciju.

Eto, samo toliko. Više mržnje prema Putinu i više podrške za Zelenkovu "Ukrajinu" čujem ovde od natofila nego od ukrajinske izbeglice iz Kijeva.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Putin i dalje ide napred
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 194931 | Odgovora: 1603 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.