Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetski rat u Ukrajini

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 201191 | Odgovora: 2602 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kix
Kixa Kijano
Bgd

Član broj: 26227
Poruke: 69
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini16.01.2023. u 19:20 - pre 14 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:

Zato sto tim zlom komanduju degenerisane psihopate. Ljudski zivoti nisu na listi stvari kojima se bave.



Citat:
brainbuger:

2) Da se Putinu omogući da koristi tu teritoriju za neke svoje buduće pregovore i razmene teritorija po Ukrajini.







Ja sam mislio da je ovako nesto nemoguce primeniti na ljudima, ali vas dvojica ste me razuverili.
 
Odgovor na temu

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini16.01.2023. u 20:14 - pre 14 meseci
Citat:
Kix
Ja sam mislio da je ovako nesto nemoguce primeniti na ljudima, ali vas dvojica ste me razuverili.


Eto. Sad bar jasnije vidiš na sopstvenom primeru kako su te fino istrenirali da ljude svrstavaš u kalupe ;-)

 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini16.01.2023. u 20:21 - pre 14 meseci
Hvala svima na odgovorima, a sad dozvolite Dimketu da mi odgovori.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
2a02:a212:92bb:7e80:20f4:449..



+7169 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini16.01.2023. u 23:44 - pre 14 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Citat:
Ivan Dimkovic:
Zato sto tim zlom komanduju degenerisane psihopate. Ljudski zivoti nisu na listi stvari kojima se bave.


Koje zlo ubija Srbe na Kosovu i Metohiji evo već dve decenije, kao da su glineni golubovi? Gde sede "degenerisane psihopate" koje komanduju tim zlom?


O kom tacno ubijanju pricas? Ne pratim situaciju na Kosovu, poslednji put kad sam pratio i da se desavalo to je bilo posle 1999 kada je doslo do serije zlocina nad civilnim srpskim stanovnistvom kao nekakav vid osvete - na to bi ti dao odgovor, isto degenerisane psihopate.

Ako se to i danas desava, odgovor je isti. Psihopatologija terorizma - bilo da je on drzavni ili 'privatni' ne poznaje boju koze ili etnicku pripadnost. Razne osvete, odmazde, kampanje zastrasivanja - gde se civilna stradanja koriste kao instrument ratovanja su plod psihopatskog razmisljanja bez obzira prema ljudskim zivotima i patnjama.

Ali cemu uopste takvo pitanje? Da li mislis da postoji razlika?

Citat:
Kix
Ja sam mislio da je ovako nesto nemoguce primeniti na ljudima, ali vas dvojica ste me razuverili.


Stvari sa kojima se sprdas su, na zalost, realnost. Ignorisanje realnosti (leseva, ranjenih i traumatizovanih ljudi i unistene imovine izazvanim vojnom agresijom iz cisto geopoliticke kalkulacije) zbog politickih ili emotivnih razloga su samo greska u necijem licnom razmisljanju, svet je takav kakav je i ide dalje bez obzira na takve defekte.

Imaj bar malo empatije prema ljudima, neces biti manje poseban ili pametan ili sta god mislis da jesi.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini17.01.2023. u 07:46 - pre 14 meseci
Verovatno je mislio pre svega na poslednji Zlocin , gde je Siptarski Terorista , inace clan " Kosovskih snaga bezbednosti " znaci ne Terorista iz sume vec iz zvanicnih institucija !

Pucao na dete od 11 godina i na njegovog brata starog 22 godine kada su krenuli po Badnjak ?

Dete je ranjeno , pucao iz automobila u pokretu !!


Znaci Terorista - vojnik , puca na dete koje je krenulo po Badnjak !


I onda je to Osveta ??

Kome i zasto je osveta dete od 11 godina ??


Ili je cilj Proterivanje Srba , kao sto je Pogrom iz 2003 godine !!


Imaju li Srbi razlog Nekome nesto da Svete ?? Vidimo da vreme nije problem , pa neko sveti posle 20 , neko posle 30 godina , smemo li i mi tako ??
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.162.*



+557 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini17.01.2023. u 08:49 - pre 14 meseci
Je l stvarno s milošević u sezoni ekskurzije 98 - 99 ubio 10.000 ljudi, uključujući oko 700 - 800 dece, raselio pola miliona ljudi, spalio 150 biblioteka, i porušio 300 "kula" - to su kao neke čatrlje albanske stare 200 godina, ni blizu našim lepim manastirima starim po 800 godina? Nekako mi to deluje mnogo za jednog čoveka? Kako je sve to uspeo da postigne?

Sačuvaj me bože, još bi neko mene mogao da nazove fašistom zbog spaljivanja biblioteka, s obzirom da je bio "moj" predsednik, ko da sam ga ja glasao, a tad nisam imao ni pravo glasa?

Na pitanje može da odgovori ko god hoće, ali voleo bih od ljudi sa izrazitom moći dedukcije, koji su se pri tom probudili iz matriksa, da ih ne imenujem, zna se koji su.
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini17.01.2023. u 17:36 - pre 14 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
...


Heh, opet moram da se vratim na percepciju, ali i na tvoj rečnik(koji odaje percepciju) i celokopan pristup temi. O čemu ja pričam? Zašto te to pitam? Pa eto, nemam preča posla, reko da malo čavrljamo.

Vidi, ne jedan post, nego cela studija od jedno hiljadu strana ne bi bila dovoljna da ti odgovorim o čemu pričam i zašto te to pitam?

Evo na primer, nešto na čemu si stalno insistirao na temama koje su se bavile ovom problematikom na forumu. Tvoj pristup kaže sledeće. Zašto se baviti onim što se dešava ili se dešavalo u Iraku, Libiji ili Siriji? Kakve to ima veze? Zar to pitanje nije malo smešno? Osim u prostoru, tvoj pristup kaže da se ne bi trebalo kretati ni u vremenu? Šta je bilo pre 24.2? Ne, pa to uopšte nije bitno.

Kada se sve to pogleda, uopšte me ne čudi tvoje ublažavanje retorike i (očigledno) mlaka verbalna osuda nekih drugih sličnih pojava, koje te ne zanimaju ni kao lanjski sneg.

Da ne tražim izjavu i da je citiram, ali suština je sledeća. Marija Zaharova je povodom uvođenja jednog od paketa sankcija, pre izvesnog vremena izjavila kako je Rusija pod sankcijama zapada već osamsto godina.

Da li su možda centri zla Vašington, London ili Oslo? Ima li tamo "degenerisanih psihopata"?

Hej, pa onaj Leopold od Belgije neznamnisamkoji je pobio milione ljudi u Africi, držali ljude u zoološkom vrtu posle drugog svetskog rata. Belgija kao deo naprednog civilizovanog sveta. Lepo ih zovu Rusi "kolektivni zapad". No dobro, to je bilo davno. Da li znaš za izjavu norveškog vojnika iz Avganistana kako je "ubijanje bolje od seksa"? Da nabrajam do sutra, ne bih završio.

Zašto se ti uopšte uzbuđuješ(što je očigledno) zbog onoga što si označio kao zlo? Znaš kako kažu nama sa tog finog, kulturnog, civilizovanog zapada kada krenemo sa takvim stvarima? Kažu nam, citiram: prihvatite realnost na terenu. Možda će i ukrajinci jednog dana prihvatiti realnost na terenu. Kažu nam, zaboravite prošlost, okrenite se budućnosti. Da da, baš tim rečima.

Zašto sve ovo nabrajam? Evo, imaš izjavu ukrajinskog ministra odbrane gde on kaže jasno, glasno i nedvosmisleno kako u ukrajini ratuje zapad i nato protiv Rusije i kako zapad daje oružje, a ukrajina ljude. Zar to nije malo bolesno?

Kada budeš shvatio da se "zlo kojim komanduju psihopate" nalazi u Vašngtonu i Londonu(da ne nabrajam ostale), možda ćeš sve ovo doživljavati manje emotivno(što je sada evidentno). Da bi u tome uspeo, moraš da skineš ružičaste naočare kojih (moguće) nisi svestan. Kako ćeš to da uradiš ne znam, ali to je apsolutno neophodno ako želiš da shvatiš u kakvom svetu živiš.

Znaš šta je bolest, zlo, patologija? To je kada na naslovnoj strani poznatog nedeljnika crtaš predsednika druge zemlje kao hitlera, kada čitave narode ocrniš i godinama i decenijama dehumanizuješ kao ubice, koljače, niža bića. Kroz holivud, filmove, muziku, popularnu kulturu. Osim Srba, Rusa i delova muslimanskog sveta, ima li diktatora i ubica na zapadu? Ima li zla, patologije?

"Pratiš" li "situaciju"?
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+20 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini17.01.2023. u 18:36 - pre 14 meseci
Ovo me podseti na jednu staru anegdotu. Pre puno godina na nekom partijskom sastanku ili nečem sličnom izašao drug za govornicu i raspalio po nekom Dimk0viću. Te on ovo, te ono i tako bez prekida. Posle nekog vremena prilazi jedan drug i šapnu mu da nisu njih dvojica sami u sali.
 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini17.01.2023. u 18:40 - pre 14 meseci
Citat:
moraš da skineš ružičaste naočare


Ma nisu naočare.
Karakter,
karakter je čovekova sudbina a to nemož
da se menja ili skida.
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini17.01.2023. u 20:10 - pre 14 meseci
Što ste promenili naslov teme "Putin i dalje ide napred"? Da nije Dimković ponovo slučajno dirao dugmići?

PING!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
2a02:a212:92bb:7e80:20f4:449..



+7169 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini17.01.2023. u 21:01 - pre 14 meseci
Ja nisam nista menjao, to moze biti samo neko treci ko ima erekciju na ruski vojni hardver je verovatno promenio ime teme, mada izmedju oruzja za masovno unistenje i psihopate koji trenutno predsedava Rusijom je mrtva trka, sto se naslova tice.

@Bradzorf012, da eliminisemo licni BS, nekoliko cinjenica:

1. Rusija je napala Ukrajinu (ocigledno)
2. Rusija je i dalje u Ukrajini i tamo svaki dan vrsi vojnu agresiju nad civilnim stanovnistvom (ocigledno)
3. Jedini osnov po kome Rusija sa svojom vojskom i paravojnim formacijama u Ukrajini je odluka njihove vlasti koja je dokumentovano naredjivala stvari koje se klasifikuju kao ratni zlocin (dokumentovano i u njihovim medijima, diplomatskim kanalima a i ociglednim akcijama)
4. Posledica agresije za koju je odgovorna samo ruska vlast (posto nije moranje da drugu zemlju zatrpas tenkovima i artiljerijom, pogotovu ako te nije napala) su desetine hiljada mrtvih i milioni raseljenih (ocigledno) i enormna materijalna steta
5. Ova agresija i dalje traje, nije proslost - vec sadasnjost i, na zalost, buducnost bar na neko vreme (ocigledno)

Posto je besmisleno ove stvari pobijati ako covek ima gram integriteta i pameti i neke licne emotivne traume mu nisu zagospodarile razumom, onda ajd udri na neko licno prozivanje i potpuno irelevantne zapaljive konstatacije o necijim navodnim emotivnim stanjima (procitanih telepatijom).

Za*ebi ti mene i sta ja mislim, to je potpuno nebitno na ovom svetu. Cinjenice gore su neoborive i ostace takve u istoriji bez obzira na to kako se neko brije i na neciji pokusaj telepatije - ako hoces da diskutujes o tome, imas druge sagovornike.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini17.01.2023. u 22:26 - pre 14 meseci
Citat:
1.Rusija je napala Ukrajinu (ocigledno)


Očigledno je da si,opet, po 50-i put
namerno "zaboravio"
zašto je Rusija upala u Ukrajinu.
Očigledno je da ćeš to raditi i dalje.


Al ne zadugo...
Definitivno ste pomešali tudju dobrotu sa sopstvenom glupošću.
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini17.01.2023. u 23:29 - pre 14 meseci
Naravno da Rusija nije napala Ukrajinu.

Ono što je očigledno da Amerikanci i američki plaćenici u talasima napadaju Rusiju.
Od kad znam za Rusiju i Ameriku Amerikanci su napadali, pokušavali da otmu teritorije koje pripadaju Rusiju.
U stvari ne mogu da se setim da je Rusija ikad bila poštedjena od nekih sankcija. To traje valjda oduvek.

Vojnih provokacija je bilo, čak su se i brodovi "gurali" u teritorijalnim vodama SSSR koje su Amerikanci pokušavali da otmu.

Na primer Crnomorski incident iz 1986 se desio kad su Amerikaci ratnim brodovima pokušali da preotmu deo teritorije tadašnjeg SSSR.

Američki plaćenici masovno terorišu Ruse u Donbasu i Lugansku a posebno intenzivno u poslednjih 10 godina.

Oslobadjanje od američke okupacije nikako se ne može smatrati napadom na Ukrajinu.
Takodje ne sme se zaboraviti da je bilo incidenata kad su projektili američkih plaćenika "slučajno zalutali" na teritoriju Rusije, više puta u poslednjih 10 godina.

Očigledno da je Rusija pod stalnim napadima sa Zapada.

Internet je preplavljen poluistinama koje favorizuju američke zločince a satanizuju Ruse i Rusiju. Sve je to u skladu sa potrebama američke propagande. Budući da je pod dominantnom kontrolom Amerikanaca internet je sve manje sredstvo objektivnog informisanja a sve više produžena ruka američkog ekspanzionizma.

Zato neke dogadjaje morate pamtiti i prenositi "s kolena na koleno".

 
Odgovor na temu

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
*.beanfield.net.



+52 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.01.2023. u 00:04 - pre 14 meseci
Citat:
BrutalCoin: Naravno da Rusija nije napala Ukrajinu.


Lepo ti reče čovek, pokaži malo pristojnosti. Nemoj se sprdati sa ljudskim životima.

Preko 10 miliona ljudi (2 miliona od toga su deca) je napustilo svoje domove i pobeglo iz Ukrajine. To je više izbeglica nego što Srbija ima stanovnika. Užasno veliki broj ljudi.

Ti ljudi sigurno ne bi napustali svoje stanove i bežali sa decom. Niko normalan ne ostavlja dom i ne beži bez razloga.

Te činjenice neće promeniti ma koliko god neko ponavljao: "A šta su tek nama radili, a nas kad je NATO, a Amerika što je ovo, a oni što su ono...". To je tako patetično i besmisleno poredjenje koje nabacujete da je krajnje vreme da vam neko ukaže na bljutavosti koje ostavljate ovde.




 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.01.2023. u 00:26 - pre 14 meseci
A što ne bi o milion++ raseljene Srpske dece tokom američke invazije na bivšu SFRJ a kasnije i na Srbiju?

Jedini cilj te invazije američkih zločinaca je bio otimanje teritorija pod lažima tipa "Račak"...

To isto Amerikanci pokušavaju da urade i sa Rusijom.
Šta treba Rusi da rade osim da se brane?

Možda da čekaju da američki plaćenici rasele 50 miliona ruske dece?

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
2a02:a212:92bb:7e80:b084:7cf..



+7169 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.01.2023. u 00:29 - pre 14 meseci
Sad je bar jasno da je u pitanju cisto trolovanje:

X: A je cinjenica
Y: A se nije desilo
Z: Jeste, A je cinjenica
Y: A sto ne bi pricali o (nesto deseto)

I tako u nedogled.

Na zalost, cinjenica A (ruska agresija) i dalje ostaje, bez obzira na akrobacije i druge teme.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.01.2023. u 01:14 - pre 14 meseci
Pa vi ste počeli da trolujete.

Ja sam dao okvir teme, nisam se mešao ceo dan, a ti se prepucavaš o sasvim 10-tim stvarima.
I sad prigovaraš?
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1620



+585 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.01.2023. u 06:36 - pre 14 meseci
Lock
Prljavu rusofilsku propagandu treba proterati sa foruma
 
Odgovor na temu

Bora Sonar

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.01.2023. u 07:38 - pre 14 meseci
Pao Soledar - ionako nije od strateške važnosti.
Arestovič promenio stranu - samo još jedan izdajnik.
Na MyCityMilitary uzbuđenje - šta zna gomila rusofila.
Dimković i satrapi zaključavaju teme - nešto se ozbiljno dešava.
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
*.dialup.neobee.net.



+690 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini18.01.2023. u 08:12 - pre 14 meseci
@Bora Sonar
E a jel ima da znas neki pandan mycity military, ali sa natofilske strane? Ne mora nas forum, moze i hrv ili bos.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 201191 | Odgovora: 2602 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.