Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetski rat u Ukrajini

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 222176 | Odgovora: 2770 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 13:19 - pre 13 meseci
@ Pišać sebe odavno po forumu Hvali kao MENSA Genijalca !

Tako da ne znam kako si to mogao da propustis ?

Da li je on jedan ili obojica sa skupa jedino nije jasno
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 13:30 - pre 13 meseci
Slika je kristalno jasna, ne mogu je videti samo emocionalno opsednuti. Da Zapad prestane da podržava režim Zelenskog rat bi prestao za nedlju dana i zavladao bi mir. Rata ne bi ni bilo da je režim u Ukrajini pristao na neutralnost, ali nije pristao samo zato što je takve instrukcije dobio.

Sve je kristalno jasno, i ko je agresor i koja mu je namera.

Ukoliko počne da se ljulja Krim i Putin ne ispali nuklearku, Rusija će završiti raskomadana (uz možda opet nuklearke ali sa druge strane). Dakle, to je neminovnost, šanse za opstanak postoje samo ako se brani svim sredstvima.

Nije tu ništa bolesno, onaj ko vodi svet ka tome su upravo oni koji brualno ne kapiraju koji su tačni uzroci ovog rata već slušaju gluposti koje im servira upravo onaj koji je do rata i doveo i koji rat i vodi.
Onaj brainburied je prosto loš čovek sa sistemom vrednosti žestoko van vinkla, a ovaj Skulptor je prosto u smrtnoj zabludi. Smrtnoj po samog sebe i svoju okolinu.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 13:38 - pre 13 meseci
Citat:
ademare:
@ Pišać sebe odavno po forumu Hvali kao MENSA Genijalca !


Imaš nešto protiv? To mi je kao diploma. Neki se qurče diplomama neki snagom negi bogatstvom neki lepotom neki osvojenim ženama a ja se qurčim logikom i uočavanjem pravilnosti u dešavanjima.
Nego, idi vidi šta danas fali "Hrvatima" i "Bugarima", da li su uvredili nekog Srbina ili su napravili kakvo drugo zlo.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 14:52 - pre 13 meseci
Znas kako , mozes ti da se Hvalis sa cime god hoces , i "diplomama" i avionima i kamionima !

Ali ono sto Pises te Karakterise vise nego bilo sta , vise nego bilo kakvi SamoHvalospevi !!


Ja to ne radim , ne zato sto se nemam cim pohvaliti , naprotiv, ali to nije moj stil !!

Nikada ne Hvalim samog sebe, ni u Realnom zivotu , pa sigurno to necu ni na forumu raditi !!


A o velicini Tvoje i Necije Inteligencije necu pricati .


Sta si sve ti pisao po ovom Forumu ne opra te nikakva Diplomica , jer si jedan od Najmanje inteligentnih ljudi na Forumu !!
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 16:30 - pre 13 meseci
Još kada bi uspeo sam sebi da objasniš koji tebi qurc smeta što sam rekao da su bila dve sertifikovane mensa level+ osobe.
Objasni sam sebi, ne moraš menij jer je meni jasno, ali tebi nije jasno.

To ti je slično kao da sam rekao da su na nekoj raspravi o urbanističkim projektima bila dvojca sa diplomom arhitekture.

Ovde su u pitanju dešavanja i u pitanju su osobe koje imaju "sertifikat" da nadprosečno uočavaju šablone tih dešavanja, i znaju koja se sličica uklapa u nastavak niza. Ko te jb ako ti to ide na živce, tvoj problem
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 17:35 - pre 13 meseci
Toliko si "Inteligentan " da nisi u stanju da pratis par postova !

Clan @ Scoolptor je pisao u vezi toga ?

Citat:
scoolptor:

Zamisli, u tvom vrednosnom sistemu, dokaz kredibiliteta pojedinca je sertifikovani mensa level.
Samo nisi rekao da li si ti jedan od te dvojice iz Mense, da ti se divimo.


Ja sam mu odgovorio da se ti Hvalises time stalno itd .


Znaci totalno si zamenio o cemu se radi. U par jednostavnih postova si se pogubio , ko je sta pisao ?


Samo jos jedna Demonstracija " Visoke Inteligencije " na delu !
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+590 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 19:01 - pre 13 meseci

Matori shebani u glavu. Od mladih ima neke nade.
Budi dobar
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
*.public.telering.at.



+583 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 20:18 - pre 13 meseci


https://youtu.be/GwQZww0_New?t=1566

Od 26 minuta...

Uglavnom, II svetski rat, divizija nacista iz zapadne Ukrajine, "Galicija", u sastavu SS-a, brojno stanje oko 15.000 ljudi. Predaju se zapadnim silama, Vatikan kaze to su dobri katolici i dokazani anti-komunisti, i svi dobijaju azil u Britaniji i Kanadi. To je bilo '44 , rat protiv Nemacke jos uvek traje, barem sa Ruske strane, a "zvanicno" i sa zapadne strane. Rusi su samo pogresili sto to pitanje nisu resili pre 70 godina, nego sada moraju ponovo.

 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+590 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 20:31 - pre 13 meseci
TL;DW
Prekrajanje istorije...
Kazu Rusi, a misle na Crvenu Armiju u kojoj se borilo 7 miliona Ukrajinaca.
Sve zemlje su imale svoje izdajnike...
15k/7miliona je nivo statisticke greske...
Budi dobar
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+590 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 20:36 - pre 13 meseci
https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_Liberation_Army
120k-130k Naci Rusa. Malo li je.
Na kraju rata promenili stranu da izbegnu kaznu.
Budi dobar
 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 21:30 - pre 13 meseci

O Vlasovštini uči pa citira iz Vikipedije?

:(

Nemam komentar.
Švab je u pravu.
Stvarno nas treba prepraviti u robote, kad već mozak i zdrav razum ne trošimo.



 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
2001:4bc9:a46:4e4e:49fe:b473..



+583 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 22:51 - pre 13 meseci
Citat:
scoolptor:
TL;DW
Prekrajanje istorije...
Kazu Rusi, a misle na Crvenu Armiju u kojoj se borilo 7 miliona Ukrajinaca.
Sve zemlje su imale svoje izdajnike...
15k/7miliona je nivo statisticke greske...


Jbg pogleda da pa ces videti, radi se o javnom servisu američke televize, ako si već alergican na Ruse….
A poenta nije uopšte u Ukrajincima, u svakom žitu ima kukolja, već o organizovanosti Engleske da primi naciste, oni su već od ‘43 vodili rat protiv Rusije… to su trebali Rusi okončati, Američkih i Britanskih snaga nije bilo u Evropi ni da izdrže mesec dana pred Žukovim. Ovo mrcvarenje je samo nastavak toga, a Ukrajinci su se pitali za Zelenskog ko Srbi za šizoja.
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
2001:4bc9:a46:4e4e:49fe:b473..



+583 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini07.03.2023. u 22:54 - pre 13 meseci
Citat:
Manager:

O Vlasovštini uči pa citira iz Vikipedije?

:(

Nemam komentar.
Švab je u pravu.
Stvarno nas treba prepraviti u robote, kad već mozak i zdrav razum ne trošimo.





Na to se ide, sve će raditi roboti, ljudi će živeti od socijalne pomoći koju neće moći da dobiju ukoliko nisu čipovani i… Ima sve lepo na njihovom sajtu, ništa nećete posedovati i bićete srecni ….
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+590 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.03.2023. u 10:39 - pre 13 meseci
"O Vlasovštini uči pa citira iz Vikipedije?"

Nemam ja prijatelju vremena i volje da ucim o ruskoj istoriji.
Ako ti se nesto ne svidja u clanku, imas Edit.
Clanak samo pokazuje da u svakoj zemlji imas izdajnike.

"Jbg pogleda da pa ces videti, radi se o javnom servisu američke televize, ako si već alergican na Ruse…."
I Amerikanci zovu Crvenu Armiju Rusima, iako su mnogi drugi narodi bili deo iste.
Sedam miliona Ukrajinaca se borilo rame uz rame sa drugima protiv Nemaca.

"već o organizovanosti Engleske da primi naciste"
kao sto su Rusi i Amerikanci primili hiljade nacista, posebno one sa znanjem.


Budi dobar
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.03.2023. u 11:48 - pre 13 meseci
Samo naizgled nema veze sa temom. Evo ga ono zlo koje stalno pominjem, a koje je započelo i vodi ovaj trenutni rat, dok usput i minira plinovode.

Citat:
Robovi sustava
Statistike pokazuju da Amerikanci čine pet posto ukupnog svjetskog stanovništva, dok 2,3 milijuna američkih zatvorenika čini čak 20 posto ukupne zatvorske populacije na svijetu. U pitanju je industrija teška 80 milijardi dolara godišnje, odnosno sistem gotovo pa ropskog rada koji se odvija u 1833 državna i 110 saveznih zatvora, uz dodatna 1772 maloljetnička zatvora, 3134 jedinice za pritvor, 218 imigrantskih centara i 80 starosjedilačkih zatvora. Istraživanje zatvorskog sustava u SAD-u, koje je nedavno objavio portal The Intercept, upućuje na to da on uključuje gotovo ropski rad s obzirom na to da su zatvorenici prisiljeni obavljati niz poslova za koje su bijedno plaćeni. Nadnice američkih zatvorenika kreću se od 16 do 65 centi, s maksimalnim iznosom od dva dolara na sat. Za usporedbu, najniža satnica u SAD-u je 7,25 dolara po satu. New York Times upozorava i na trafficking i eksploataciju migrantske djece koja u SAD dolaze bez pratnje roditelja


To je ona država kojoj su puna medijska pogana usta Kine i njene politike prema Ujgurima, dok ima ubedljvo najveći svetski procenat sopstvenih građana na robiji.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.03.2023. u 13:45 - pre 13 meseci
Pisao sam i o tome na nekim drugim temama, ali mi je Diković stručno objasnio kako grešim.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
..2bb:7e80:2803:9779:8d9c:e007



+7173 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.03.2023. u 14:36 - pre 13 meseci
U cemu je fora sa tim licnim s*anjima? Nisam ja tebi objasnio nista, nego razmenjujemo misljenja. Nisam ni najmanje kvalifikovan da ti objasnjavam da "gresis", jednostavno se ne slazem sa tvojim razmisljanjem u nekom pogledu i to je to, bas kao sto se i ti ne slazes sa mojim. Odrasle smo osobe, mozemo tako i da komuniciramo, zar ne?

I iskuliraj sa tom pasivnom agresijom ("strucno" i sl.) - nema "struke" ovde nego ajde da diskutujemo kao ljudi a ne kao 3.14zde.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.03.2023. u 14:54 - pre 13 meseci
Zaista nemam volje da raspredam tu priču.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini08.03.2023. u 22:33 - pre 13 meseci
https://rumble.com/v2c9jsc-no-...ts-why-theyre-trying-to-h.html

Na ovom strimu su upravo napravili žestoko simpatično poređenje. Pošto strim traje možete se vratiti unazad i poslušati poređenje. Negde je na 1h:45m od početka strima.

Neki američki serator Lindzi Grejem hoće da uvede "legislation" koji da Amerika vojskom uđe u Meksika, zbog (bla... bla... narko kartela i tako to) ukoliko to Meksiko nije sposoban da sredi po njihovom zahtevu. Onda je neki njihov sagovornik sa strima to opisao ovim rečima: "Dakle nešto se dešaa na našoj granici što mi ne volimo, i mi se spremamo da šaljemo vojsku tamo da rešimo problem koji nam se ne sviđa" ... "Nema nigde na svetu gde se slična situacija dešava?"
 
Odgovor na temu

Bora Sonar
Napustio Forum

Član broj: 347539
Poruke: 19



+74 Profil

icon Re: Svetski rat u Ukrajini09.03.2023. u 00:06 - pre 13 meseci
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetski rat u Ukrajini

Strane: << < .. 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 222176 | Odgovora: 2770 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.