Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zeljko joksimovic i lane moje

elitemadzone.org :: MadZone :: zeljko joksimovic i lane moje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 50664 | Odgovora: 173 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje14.05.2004. u 17:52 - pre 242 meseci
Bravo Gojko.To je prava poenta.Ko to određuje šta je kvalitetno, a šta ne i u kom vremenu ? Jednostavno svakome je kvalitetno ono što sluša.Zakleti obožavalac Metallice će reći da Metallica zapravo svira najkvalitetniju muziku, dok će zakleti obožavalac Šabana Šaulića reći "Ma narodnjaci su zakon.To je kvalitetna muzika".Raspravo o tome šta je bolje, jače, kvalitetnije podjednako je besmislena kao ona večita dilema ko je bolji Partizan ili Zvezda.Svi imaju neke svoje argumente, i svi ti argumenti su plitki i neosnovani i vremenski nevezani.Recimo zakleti partizanovac će reći da je da Partizan bolji jer je OVE godine ušao u Ligu šampiona, dok će zakleti zvezdaš to braniti rečima da je Zvezda bolja jer je ona OSVOJILA ligu šampiona, pa će zakleti partizanovac ređi pa to je bilo PRE 13 GODINA, a onda će zvezdaš reći da je Zvezda bolja jer je ove godine osvojila prvenstvo, na šta će se partizanovac nasmejati i reći "Jeste ali Partizan je ušao u Ligu šampiona OVE godine" i tako u krug.I ko je sad tu u pravu ? Pa jednostavno i niko i svako.To je to :)

Poz.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje14.05.2004. u 17:57 - pre 242 meseci
Ne liče mi nešto posebno, ali mi se taj lik gadi, a i nema veze sa pevanjem.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

mucky
Aleksandar Mastilović
Freelancer
Novi Sad - Srbija

Član broj: 237
Poruke: 412
*.78.eunet.yu



+1 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje14.05.2004. u 17:59 - pre 242 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Setite se da su i jazz pljuvali kad se pojavio, naprosto je po svim dotadašnjim kriterijumima bio suviše avangardan i možda bismo danas rekli, i NAPREDAN, nisu ga razumeli, itd. Danas se to smatra za neku "kvalitetnu muziku", ali zbog čega i dokle će to tako biti?


Ako mene neko pita, jazz uopšte nije kvalitetna muzika, nego iživljavanje majstora svojih instrumenata :)

A što se tiče kvaliteta muzike, mislim da bi jedan kriterijum bio pravi (samo da nema "naturanja" muzičkog ukusa od strane industrije): pusti muziku velikom broju ljudi, i ona muzika koja dobije najveći broj pohvala je najbolja i kraj. Muzika služi da je ljudi slušaju i uživaju u njoj, a kako i zašto je napravljena mislim da nije toliko bitno.

I za kraj, nemojmo se lagati da "Lane moje" nije plagijat... Dobra je pesma sve je stvarno super, ali ta priča o tri takta i ostale gluposti stvarno ne stoje... Nije ni frka što je plagijat na kraju krajeva, to svi rade, samo što se retko sazna koja je pesma kopirana :>
 
Odgovor na temu

igor-ch
IT

Član broj: 12902
Poruke: 647
*.adslplus.ch



+69 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje14.05.2004. u 19:35 - pre 242 meseci
Citat:
weB_KiLeR:
ali je plagijat o tome se radi...


A ako ti recimo licis na tvoga komsiju, da li to mora da znaci da je tvoja mama bila nevaljala???


Citat:
Gost
S obzirom na to da će Željko Joksimović srpski nacionalni interes u Turskoj braniti na engleskom jeziku...


Ala lazu ovi iz "Sveta", samo da bi popravili tiraz koji im je drasticno opao poskupljenjem od 100%.
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.air.tehnicom.net



Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje14.05.2004. u 22:32 - pre 242 meseci
Prvo to ne lici to je marnuto, drugo ovi iz Sveta garant lazu ali opet pazite Zeljko je maznuo delove pesme iako nije celu on je maznuo delove, sve jedno inace ja stojim iza toga da on nije kompetentan da bilo koga predstavlja, a po najmanje Srbiju i Crnu Goru prvo on nije neki skolovan isticajan muzicar nego obican svirac "na svadbe i ispracaji"...
Tako da je sva dalja rasprava uzaludna, mada opet niko nece da ide da se majmunise na emisijama za domacice ...

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 16.05.2004. u 18:05 GMT]
 
Odgovor na temu

igor-ch
IT

Član broj: 12902
Poruke: 647
*.adslplus.ch



+69 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 10:01 - pre 242 meseci
Citat:
weB_KiLeR:
... inace ja stojim iza toga da on nije kompetentan da bilo koga predstavlja, a po najmanje Srbiju i Crnu Goru prvo on nije neki skolovan isticajan muzicar nego obican svirac "na svadbe i ispracaji"...
Tako da je sva dalja rasprava uzaludna, mada opet niko nece da ide da se majmunise na emisijama za domacice ...


Da ja opet malo parafraziram:
Da li to znaci da ako za reprezentaciju SCiG igraju npr. Kezman i Markovic, jer oni (kao) neznaju da igraju fudbal-nisu skolovani fudbaleri, ti neces da navijas za nase nego za protivnika???

Ponekad je potrebno da prevazidjemo licne stavove i misljenja, pogotovu kao u ovom slucaju kad Zeljko u Turskoj mase SRPSKOM zastavom i jedini peva na maternjem jeziku tj. SRPSKOM.

U svakom slucaju, ja cu veceras bar 20-ak puta glasati za moju zemlju!!!
 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.air.tehnicom.net



Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 10:39 - pre 242 meseci
Pusti taj kvazi patriotizam ti nemas svoju zemlju, i nemoj da se zaludjujes time, ceo svet gleda na nas kao dzunglase, a taj Zeljko samo pojasnjava tu sliku, samo ne kapiram zasto se vi ljudi bavite emisijama za domacice to niko normalan ne gleda.
I to ne mozes da uporedjujes sa sportom gde ucestvuju sve normalne zemlje sveta, ja cu uvek navijati za moj narod za Srbe, navijacu, ali u ovom slucaju ne zelim da navijam za nekog ko mene ne predstavlja.

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 16.05.2004. u 18:39 GMT]
 
Odgovor na temu

Andrej Čvoro

Član broj: 10151
Poruke: 848
*.164.EUnet.yu



+2 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 11:43 - pre 242 meseci
Nisam znao da ovoliko vas slusa Zeljka.Ja do pre mesec dana nisam mogao da ga podnesem pogotovo ovaj novi album. Ali kada sam cuo Lane moje...
Odmah sam znao da je pesma plagijat,jer mi je melodija bila poznata,ali nisam mogao da se setim gde sam je ranije cuo.Tada krenem da preturam po kevinim diskovima i nadjem neku azijsku muziku Buddha Bar i pustim prvu pesmu i odmah sam provalo.Samo sto pesma od Buddha Bar-a nema text ali se odmah vidi da je melodija ukradena.Mislim da to i nije toliko lose,valjda nismo jedina zemlja cija je pesma plagijat.Po meni ja cak i bolja Zeljkova verzija.Jedino,pesma je previse opustajuca i spora za evroviziju (po meni).Meni je najbolja bila pesma od tosea i drago mi je sto je makedonija prosla. Kako se bese zove njegova pesma?
Jel zna neko gde mogu da je skinem?

A sta je sa ostalim evropskim zemljama?Jel one idu direktno u finale ili se ne takmice?

____________________________________
Who else needs heroes when you got Axe Efect

 
Odgovor na temu

zabac_kermit
Žabac Kermit
Muppet land

Član broj: 22851
Poruke: 107
*.vdial.verat.net



+1 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 11:57 - pre 242 meseci
Citat:
igor-ch:

Da ja opet malo parafraziram:
Da li to znaci da ako za reprezentaciju SCiG igraju npr. Kezman i Markovic, jer oni (kao) neznaju da igraju fudbal-nisu skolovani fudbaleri, ti neces da navijas za nase nego za protivnika???

Ponekad je potrebno da prevazidjemo licne stavove i misljenja, pogotovu kao u ovom slucaju kad Zeljko u Turskoj mase SRPSKOM zastavom i jedini peva na maternjem jeziku tj. SRPSKOM.

U svakom slucaju, ja cu veceras bar 20-ak puta glasati za moju zemlju!!!



Kad si toliki SRBIN dođi da živiš u Srbiji.Odavde glasaj.A ne iz Švajcarske.Srbine.
Neka tvoje besede budu odmerene na kantaru da bi bile korisne onima koji će ih čuti.
 
Odgovor na temu

yu_rainman
Beograd

Član broj: 24139
Poruke: 65
*.vdial.verat.net

Sajt: avala.yubc.net/~pvlada


Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 12:28 - pre 242 meseci
E momci ajde malo lagano... Ne slusam Zeljka i City Records, ali nemam nista protiv ako veceras cak i pobedi a mislim i da ima sanse. Ako covek oce da glasa pa i 20 puta pustite ga malo na miru. A to sto zivi u nekoj drugoj zemlji uopste nije TOLIKO bitno!

A ti sto kazes da je to emisija za domacice, onda nemoj da ucestvujes u konfi za domacice...

Pozdrav svima!
Kao sto rekose:
It`s nice to be important, but it`s more important to be nice...
 
Odgovor na temu

igor-ch
IT

Član broj: 12902
Poruke: 647
*.adslplus.ch



+69 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 13:18 - pre 242 meseci
Citat:
zabac_kermit:

Kad si toliki SRBIN dođi da živiš u Srbiji.Odavde glasaj.A ne iz Švajcarske.Srbine.


A kako da glasam iz Srbije za Zeljka kad je po propozicijama EUROVISIJE to nemoguce, tj. moze da se glasa za sve osim za svog predstavnika. Na srecu, nas u inostranstvu ima dovoljno da omogucimo pobedu nasem predstavniku. Inace, da je kod nas pobedila grupa "Negativ" (ili neko drugi) isto bih tako razmisljao i glasao...
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.mobtel.co.yu



+90 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 13:51 - pre 242 meseci
1. Na tzv. pesmi Evrovizije se diskvalifikuju plagijati jos prilikom prijave, ova je prosla, i tu se prica zavrsava!
2. Ne volim ni njega (nemam razloga ni da ga mrzim) ni njegovu muziku (ne slusam, mozda bih je i zavoleo, ali sumnjam), ali covek predstavlja nas tamo, sam protiv svih a narocito protiv iskompleksiranih Hrvata i slicnih, pa zato je red da navijamo za istog.
3. Ne bih o kvalitetu mesta na kojem nas predstavlja, medjutim bitno je da se pojavljujemo bilo gde, ionako smo izopsteni iz svih desavanja pa daj sta das...Ako ta degenerisana Gay Evropa to voli da gleda, ne bi bilo lose da im j****o caleta...
 
Odgovor na temu

zabac_kermit
Žabac Kermit
Muppet land

Član broj: 22851
Poruke: 107
*.vdial.verat.net



+1 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 15:55 - pre 242 meseci
Citat:
A kako da glasam iz Srbije za Zeljka kad je po propozicijama EUROVISIJE to nemoguce, tj. moze da se glasa za sve osim za svog predstavnika. Na srecu, nas u inostranstvu ima dovoljno da omogucimo pobedu nasem predstavniku. Inace, da je kod nas pobedila grupa "Negativ" (ili neko drugi) isto bih tako razmisljao i glasao...


Kad malo razmislim verovatno bih i ja tako uradio to je dobro.
Samo je bez veze što se oko ove pesme vuku neki repovi.
Tako da ...

Poz.
Neka tvoje besede budu odmerene na kantaru da bi bile korisne onima koji će ih čuti.
 
Odgovor na temu

zabac_kermit
Žabac Kermit
Muppet land

Član broj: 22851
Poruke: 107
*.vdial.verat.net



+1 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 15:59 - pre 242 meseci
Citat:
bobiska:

3. Ne bih o kvalitetu mesta na kojem nas predstavlja, medjutim bitno je da se pojavljujemo bilo gde, ionako smo izopsteni iz svih desavanja pa daj sta das...Ako ta degenerisana Gay Evropa to voli da gleda, ne bi bilo lose da im j****o caleta...


Pa nemoj tako evo naš čovek je u Evropi.A nije sigurno to što kažeš.

Poz.

Neka tvoje besede budu odmerene na kantaru da bi bile korisne onima koji će ih čuti.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 16:00 - pre 242 meseci
I inace sam primetio da je na ES svet pun predrasuda. Pazite vi oove izjave: ne valja pesma jer j epevac peder, ne valja pesma jer je pevac pevao narodnjake, ne valja pesma jer se neko satira, ne valja pesma ner neko ima drugacije politicke stavove, ne valja pesma jer je neko druge nacionalnosti.. dobro bre ljudi.

Pesma ili valja ili ne valja, zavisno od ukusa, i to bi trebalo da ima veze samo sa pesmom a ne s tim ko peva, sta nosi, sta misli, sta radi, sta prica, i ostalo...

Ona nebuloza iz BiH je prosla samo zahvaljujuci tome sto ocigledno vecina njegovih fanova i ne ume da cuje sta valja neko "patriotski" glasa za "svoju zemlju'. Valja je poenta da se iabere najbolja pesma a ne da se vidi koja zemljaima vise "patriota" raspolozenih da trose pare nemilice kako bi iskupili vise glasova.

 
Odgovor na temu

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 16:57 - pre 242 meseci
Potpuno se slazem sa tobom!!

A kad smo vec kod toga, mislim da Siptari imaju mnogo dobru pesmu!!
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 17:25 - pre 242 meseci
Jedan nezavisni strani novinar je juce napisao da je lane ne samo najbolja pesma na evroviziji, nego i najbolja pesma koja je bila na evroviziji ikada. Ali, o ukusima ne vredi raspravljati, ako se njemu koji nije srbin dopada lane, nemam nista protiv sto se jednom srbinu dopada albanska pesma.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 17:30 - pre 242 meseci
Ja ću stvarno da prestanem da slušam muziku. Ovo je već deprimirajuće. Kaže mi Marko M. da je u supermarketu na Islandu čuo taj teheranski zvuk iz "Lane moje".
 
Odgovor na temu

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 17:39 - pre 242 meseci
PA ljudi nije da ga branim ili ne daj Boze volim, ali stvarno skinite pa poslusajte obe pesme, pa cete da cujete, sami da li je kradena ili nije!!

a sto se tice ukusa, sto rece Seneka: "UKUSI SU RAZLICITI, .... RECE MACOR LIZUCI SVOJE DUPE"

a da je nasa pesma najbolja, nejbolja je! Nije sto je nasa, nego stvarno!
 
Odgovor na temu

MAD-MAX
Marko Mitic

Član broj: 351
Poruke: 1060
195.252.107.*

Jabber: MAD-MAX@jabber.com
ICQ: 65811355


Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje15.05.2004. u 20:53 - pre 242 meseci
Nisam imao zivaca da citam celu temu ali s obzirom da sam vrlo frustriram moram da kazem da mrzim i Zeljka i njegovu pesmu ali samo zato sto je nas zelim mu pobedu!

P.S. Ali kad vidim onog Deen-a Zeljko poraste u mojim ocima :)
"If you do what you always did! - You will get what you always got!"
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: zeljko joksimovic i lane moje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 50664 | Odgovora: 173 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.