Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zeljko joksimovic i lane moje

elitemadzone.org :: MadZone :: zeljko joksimovic i lane moje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 50662 | Odgovora: 173 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 01:23 - pre 242 meseci
Citat:
deki77:
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

I dalje niko da kaže kakva je Ukrainska pesma...
p.s
........STOJA NEKA UČESTVUJE NA SLEDEĆOJ P.E......sigurno će da pobedi jer videlo se, to traže Meso,Mast,Skakanje,Ludnica,Haos,...........

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

U pravu si nije pobedila pesma vec koreografija. Pravo sranye.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.vdial.verat.net



+968 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 02:19 - pre 242 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Jedini euro sound je ovde bila Švedska i Malta. Ostalo sve Teheran u sred Evrope.

A za bata Željka: http://www.svet.co.yu/popup/buda/buda.htm


Gojko, razočaravaš me. Pomenuta pesma (navodni plagijat) i "Lane" imaju zajednički početni ton (gis), izvode se na istom instrumentu i to je to.

Osim toga, činjenica da je Joksimović uopšte nastupao, dovoljno govori o autentičnosti.

I još nešto, zašto nije reagovao pomenuti "turkžan"? Pa ne bi dozvolio valjda da neko poentira sa njegovom kompozicijom.

Bespotrebna zloba i blaćenje. Ne slušam Željka ali u odnosu na "šiki-riki-ork-tauren-čiften-lupamo-motkom-vidi-mi-se-guza" Ruslanu on je bio sjajan. Svaka mu čast.

Toliko.
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.swipnet.se



+7 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 02:59 - pre 242 meseci
eto ispade drugi!
bas je car....

http://www.azeroo.com/mp3/mp3/Alihan_Sengelmezoldun.mp3
kazu da je to ta pesma uzor..
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

BojanBG
Beograd

Član broj: 9848
Poruke: 181
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 03:20 - pre 242 meseci
Da li je pesma ovakva ili onakva, plagijat ili original videlo se vecheras kakav je odziv imala u evropi gde je obican narod glasao i gde su bad serbs ipak prosli fenomenalno. (sad ce bas neki menadzer turski da pise Svetu sa komentarom "Mi znamo da ste vi najprodavaniji list na Balkanu" LOL)

Ne znam da li je neko izvalio ali Austriska spikera kad je izgovarala rekla je "Serbia & Montenegro 12 POENA!" a potom spiker Shvedske, koji se zove Jovan Radovan (pisalo u levom uglu :) rekao je "Srbija i Crna Gora twelve points" ... mislim jer nas ima ili sta ;))

Za kraj je jedino bitno da smo konacna na kakav takav nacin uspeli da se ispomovisemo u Evropi kao ne-ogranak Al Kaide sto je po meni najbitnije. A zamislite da smo i pobedili kakva bi otimacina za novo drpisanje pocela tako da je mozda ovako i najbolje.

Svim komshijama jos jednom hvala za maksimalne poene!
 
Odgovor na temu

Seslak
Sinisa Seslak
Doboj, Republika Srpska

Član broj: 19885
Poruke: 223

Sajt: www.seslak.tk


Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 03:23 - pre 242 meseci
Uf, nije me bilo kad ste se svega ovoga takeli ali sto se ovih pesama ala Ukrajina i Grcka tice citiracu samo Kornelija Batu Kovaca:"Bolja mi je pesma 'Noblice, noblice...' "
Istina je da je Zeljko imao jedini pravu muzicku podlogu i mozda onaj britanac sa gitarom :) ali je ipak Ukrajina odnela zlato na izvedbu. Secam se tek prvi put kad sam cuo tu pesmu na "U susret Eurosongu" i nije mi bila nista posebno... ciki-riki i to je to. Brena II :) ali posle kad sam je video na sceni bio sam paralizovan. Prvo sam mislio da to nije ista pesma. Sta koreografija cini...
Mada, nije Ukrajina odnela zlato samo na izvedbu, vec i na SSSR. Svaka od onih mali patrljak drzava dok joj je dala po 12-ku, oni nas prestigose za dva koplja. Jos kad nam Estonija zalamandari keca!

Za Deena sam vam vec pre rekao da je ocajan...

P.S. Ovde u RS sam samo ja glasao 32 puta za SCG. 12 puta u polufinalu i 20 u finalu. Jedva sam u finalu glasao. Preko 100 puta sam morao pritiskati Redial...

P.P.S Zar nije smesno da su dva spikera veceras bili srbi (ne racunam RTS)? Ona iz Austrije i onaj iz Svedske :)


Parental Advisory
 
Odgovor na temu

stargatenow

Član broj: 9811
Poruke: 258
*.sbb.co.yu



+3 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 08:55 - pre 242 meseci
A najveca sramota je bila nasa spikerka koja jedva natuca engleski...
Da li je bilo toliko tesko da nadjemo nekoga boljeg? Pa nekoliko spikera iz drugih zemalja se pomucilo da nauci i par reci turskog, a ona nasa...

 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.mobtel.co.yu



+90 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 09:20 - pre 242 meseci
Citat:
leka:
Ja sam Srbin i nisam glasao za Srbiju, iako sam mogao. Mislim da nisu imali najbolju pesmu - bilo je bar jedno 5-6 boljih pesama od Zeljkove.
Postavljam pitanje nacionalistima koji su pokrenuli ovu temu - da li to sto sam iskren znaci da nisam Srbin?
Eurosong nije takmicenje ko je veci patriota, vec je cilj da najbolja pesma pobedi. Srpska pesma je dobra, necu da gresim dusu, ali nije najbolja.


Iskren, a? U kom veku Ti prijatelju zivis? Budjave floskule tipa "Nije vazno pobediti, nego..." i "Neka pobedi bolji", nisu imale potporu ni kada su goli takmicari jurcali na prvoj Olimpijadi! A da ne govorimo sada kada je novac pozadina svih motiva u takmicenju, pa i u zivotu uopste. Mozda cemo, kada budemo u toj Evropi ziveli lepo i stabilno kao Ti u Svedskoj i mi tako da razmisljamo, opusteno bato, cool. Ali sad trenutno, cilj nam je da nas ima, da se cuje za nas, da pobedjujemo bilo gde, gde nas primaju u drustvo, ali slabo nam ide, dijaspora to ocito ne kapira bas najbolje. Sreca da vecina u dijaspori ne razmislja na taj nacin, zato i jesmo drugi. Da svi, a ne vecina, misle kontra od Tebe, bili bi smo i prvi.
Bas cu da obratim paznju na predstojecem prvenstvu Evrope u fudbalu, da li ce neki odbrambeni igrac iz Nordijskih zemalja da djipi na sudiju recima: "Alo vidis da sam skrljao ovog lika, sviraj mu penal, nije vazno da mi osvojimo prvenstvo, nego da se sudi fer i posteno".
Mozda se rezon u Tvom okruzenju promenio, pa uticao na Tebe, u poslednjih 12 godina, jer se nesto ne secam da su Danci odbili ucesce na istom tom prvenstvu kada su nas sutnuli bez ikakve osnove. Zatim su (kakva sprdnja), i osvojili titulu evropskog prvaka iako smo ih mi deklasirali u oba kvalifikaciona meca. Jesi li tada isto razmisljao kao sada? Blago nama...
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.swipnet.se



+7 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 09:38 - pre 242 meseci
A vec kada smo oko Svedske...
Ovde su svi mediji pisali kako je njihova Lena Ph glavni i jedini favorit, pored Ukrajine. Cak su, pazi ovo molim te, rezervisali superogromnu salu za sledecu godinu ukoliko pobedi (tj kad pobedi).
Pre polufinala im je bila glavni favorit, a kad su videli pesme u polufinalu onda je Lena kao prehladjena bla bla bla.....
U Svedskoj vise nema Abbe, a sta ti Gojko s**** da su Svedska i Malta bile jedine u euro-stilu? Pa bas je sustina da muzika bude karakteristicna a ne da se vrti jedno te isto. Npr dosli finci sa nekim tangom, a i grci su bili u spanskom stilu, a Bosna brate mili pa sta je to?? To nije ni za lose diskoteke, to je bre drugorazredna muzika.
A inace kada je bio izbor za svedsku melodiju pre par meseci, mogao sam da cujem toliko shita da ih ne bi ni stapom slusao. Sve isti fazon tonika-sesti-cetvrti-dominanta-tonika, ako me neko razume. A Zeljkov prvi solo krece u duru, dok je uvod u molu (tj Zeljko pocinje prirodnim sedmim). to je ono sto mi je kao muzicaru bilo interesantno i karakteristicno. Svi su ostali bili jadno ukalupljeni. Pa cak i Ruslana, ne kapiram neki poseban kvalitet, zamislite da je bio samo radio prenos, satro bi glasali za njih.
<contemplation>Ali kad vidim one holandjane sa ona dva gitarista, mislim, ko da sam sreo dva drugara ispred zgrade na stepenicama pa vele: "e cuj, komsija, smo izmislili novu pesmu!"</contemplation>
Evo bas u Svedskim novinama izasao podatak:
Serbia and Montenegro on the 1. place without voices from non-finale countries
Oni sugavi Litvanci i Letonci i Estonci su nas zajebali jer su nam davali po 2 poena... Sljamovi.

prof. muzicar.
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.swipnet.se



+7 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 09:51 - pre 242 meseci
Sada sam bas poslusao tu pesmu koja lici na Zeljkovu:
1. pocinju istim instrumentom, i prve 4 note su iste
2. ritam je isti

Zakljucak: mozda se Zeljko inspirisao sa Buda Barom ali niposto se ne moze reci da je plagijat iz dva razloga: Zeljkova pesma ima vise tonalnih promena, sadrzi vise obrazaca i sadrzi glas. U toku pesme osim tri sekunde pocetka nista drugo ne lici na Zeljkovu pesmu. 4 iste note ne oznacavaju plagijat. Isti instrument ne znaci plagijat, isti ritam ne znaci plagijat (npr dovoljno je da se uzme matrica koja moze da bude potpuno nezavisnog porekla)
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.mobtel.co.yu



+90 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 10:03 - pre 242 meseci
@euripyd

Bravo sved! Vrhunski podatak. Jos jedan dokaz o mentolskom sistemu glasanja. Kao sto rekoh gore, lova i samo lova. Sta traze u glasanju zemlje koje su popusile u kvalifikacijama? Naravno, kompanije mobilne telefonije treba da zarade, pa deo kolaca ide organizatoru, pa bla, bla, bla...Biznis Bato, kakav kvalitet i postenje!
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 10:07 - pre 242 meseci
euripyd:

Možda "serem" kako kažeš, ali o kakvim to "karakterističnim pesmama" pričaš? Za šta je to karakteristično? Možda za neku Aziju, za Evropu nikako. Sve ove pesme sa teheranskim zvukom tipa Turska, Grčka, mi, itd mogle su bez problema na neku AZIOVIZIJU da se prijave, više tamo spadaju nego na jurovižn.

Ne poričem ja to što ti kažeš - da je trend da ti Turcizmi zamenjuju Abba-style ili kako god hoćeš da definišeš, nešto karakteristično za EVROPU. Ovo što smo čuli i što je pobedilo nije karakteristika Evrope, već eventualno njene margine.
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.swipnet.se



+7 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 10:20 - pre 242 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
euripyd:

Možda "serem" kako kažeš, ali o kakvim to "karakterističnim pesmama" pričaš? Za šta je to karakteristično? Možda za neku Aziju, za Evropu nikako. Sve ove pesme sa teheranskim zvukom tipa Turska, Grčka, mi, itd mogle su bez problema na neku AZIOVIZIJU da se prijave, više tamo spadaju nego na jurovižn.


Znaci za tebe je jedino karakteristican anglosaksonski duh pevanja koji je prevazidjen vec odavno. Kreni od Spanije, Portugala i Grcke. NE mozes sve nazivati teheranskim zvukom jer nema smisla. Teheran je jedno, a sasvim drugo to sto ceo jug Evrope sadrzi jedan kulturni obrazac. Da se ne upustamo oko toga, kreni samo od vizantijske muzike, crkvene muzike u svim zemljama juga i istoka evrope koje nemaju veze sa Teheranom, ja ovo govorim iz perspektive od 1000 godina. Znaci treba da Grcka muzika lici na Svedsku da bi onda bila euro-sound? I Balkan je u Evropi, a to sto je nekima krivo to je druga stvar.

Citat:
Ne poričem ja to što ti kažeš - da je trend da ti Turcizmi zamenjuju Abba-style ili kako god hoćeš da definišeš, nešto karakteristično za EVROPU. Ovo što smo čuli i što je pobedilo nije karakteristika Evrope, već eventualno njene margine.

Pa ja ponovo kazem, nekada je to bila pesma evrope, a danas nije. Vrlo jednostavno: trendovi se menjaju, i uopste se ne slazem da je Abba (jedina) karakteristika Evrope, mozda anglosaksonske evrope, koja je u tom periodu bila zanimljiva.
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.mobtel.co.yu



+90 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 10:24 - pre 242 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
euripyd:

Možda "serem" kako kažeš, ali o kakvim to "karakterističnim pesmama" pričaš? Za šta je to karakteristično? Možda za neku Aziju, za Evropu nikako. Sve ove pesme sa teheranskim zvukom tipa Turska, Grčka, mi, itd mogle su bez problema na neku AZIOVIZIJU da se prijave, više tamo spadaju nego na jurovižn.

Ne poričem ja to što ti kažeš - da je trend da ti Turcizmi zamenjuju Abba-style ili kako god hoćeš da definišeš, nešto karakteristično za EVROPU. Ovo što smo čuli i što je pobedilo nije karakteristika Evrope, već eventualno njene margine.


Brate, evropska margina normalno, kad je i samo takmicenje marginalno sa muzickog gledista, uvek je i bilo. Nije Ti to Woodstock, niti rock takmicenje, previse ga ozbiljno shvatate. Drugo, mozes i Turke i turcizme da ne volis koliko hoces, ali evo dokaza da su ostavili dubok trag ne samo kod nas, vec sirom Evrope. Glasovi cele Evrope su dovele prvih 5 plasiranih tu gde jesu i to Ti je to!
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.swipnet.se



+7 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 10:35 - pre 242 meseci
Znate kako se u svedskoj zovo ovo takmicenje?

Slagerfestival.

Ljudi u Evropi zive brze dosta im je slagera i ljubopitljivih momaka koji pevaju u falsetu sa guitar u ruci.
Ljudi jednostavno vole ritam i snagu.

Evo jos jedno razmatranje sa muzickog stanovista:
Zeljkova pesma je bila jedna od najkompletnijih (po meni):
krenimo hronoloski
1. solo instrument (sporo)
2. solo instrument plus pratnja (sporo)
3. solo voice + pratnja (sporije)
4. (refren:) solo voice + ork + vokali (sporije)
5. solo violina (brze)
6. solo violina + hor (jos brze)
7. podizanje tonaliteta na drugoj trecini (karakteristicno)
8. (refren:)solo voice + hor + violina + frula (brzo)

puno pozdrava,
profesor muzike.
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 10:44 - pre 242 meseci
Koliko ja znam Evrovizija je zamišljena kao takmičenje gde će se svako pojaviti na njemu sa karakterističnim zvukom svoje zemlje (ili bolje reći iz zemlje koje dolazi) i pevati na svom jeziku (iliti jeziku zemlje iz koje dolazi).E to je bila prava evrovizija i nije imala veze sa trenutnim trendovima.E sve se to deformisalo zadnjih godina, jer je sve prešlo u biznis i parolu "Važno je pobediti", tako da izvođači čine sve ne bi li pobedili (recimo pevaju na engleskom da ih razume ceo svet, pevaju pesme koje su u trendu, a ne koje su karakteristične za zemlju uz koje dolaze itd...) tako da po meni ta ista Evrovizija nema nekog preteranog smisla i izgubila je prvobitnu koncepciju.Da je Željko pevao na engleskom možda bi i pobedio, ali nije, pevao je na svom jeziku i to izrazito cenim (ne zato što sam neki patriota već zato što to bar ima smisla jer ipak predstavlja SCG a ne Englesku) i čestitam mu na 2.mestu.Što se tiče glasanja, mislim da su drugi sve rekli, jer ceo sistem istog je smešan, se sve svodilo na to ko ima više "komšija" i svojih ljudi u dijaspori.I gde je tu objektivnost ?
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Slobodan Milivojevic
Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.cjb.net
Via: [es] mailing liste

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 11:03 - pre 242 meseci
>
>
>
>
Sad sam upravo seo da preslušam sve pesme koje su bile kandidati iz SCG,
i tu ima takvog shita da to nije normalno. Mislim da je lane milion puta
bolje od svih drugih zajedno.
Nije mi krivo što nismo sad pobedili, ipak se glasalo po nacionalnoj
osnovi, a ne za kvalitet pesme. Jedino ne znam da li ćemo sledeće godine
imati takvu pesmu na evroviziji, i plašim se da ne propadnemo načisto.

Kod ukrajne mi se jedino svidela ona kožna odeća, i ona vatra pozadi na
onom platnu, a pesma nije ništa posebno. Mislim da je i Toše imao dobru
pesmu, ja sam za njega glasao, mada to ne može da se poredi sa lanetom.
Što se deena tiče, u petak sam negde čuo neki komentar: U polufinalu je
bilo raznih pevača i pevačica, a bio je i deen :p

Turska ništa posebo, bljak. Hrvatska nieznam kako je stigla do finala,
mada je bilo i gorih pesama u finalu.

Svaka čast turskoj na organizaciji, i scena je bila baš dobro odrađena,
što nama očigledno nije odgovaralo ;)

Samo se nadam da ćemo iduće godine imati bar pesmu u rangu sa lanetom,
onda ćemo imati velike šase da pobedimo.

BTW. primetio sam da Bugarska nije uopšte učestvovala, a od njih bi
dobili sigurno 12-icu.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.swipnet.se



+7 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 11:05 - pre 242 meseci
@Marko_L

Ne slazem se.
Koliko Ukrajinaca i nasih zive u Spaniji, pa su dobili najvise poena.
Nema bas toliko mnogo Ukrajinaca po Zapadnoj evropi pa su ipak te zemlje davale najvise poena njima.

I drugo: sasvim je normalno i prirodno da se ljudima u Srbiji svidja makedonska pesma kao i onim norvezanima da se svidja svedska pesma, to je apsolutno prorodno.
Dokaz za to je da su nam hrvati i albanci dali dosta poena, ja sam bas ocekivao suprotno. znaci ne politika, ne politika kao sto hoces da kazes

Ranije je bila komisija u svakoj zemlji koja je glasala. Tada su vec pale optuzbe da su se dogovarali.
Sada ne valja sto imas dosta komsija ili veliku dijasporu.

Vidim sada se guraju Svedjani da se uvede njihov sistem glasanja: 1 covek jedan glas jedna centrala. Opet nebulozno, to znaci da ce evrovizija da se odrzava ubuduce samo u Moskvi posto njih ima 180 miliona koji mogu da glasaju.

[Ovu poruku je menjao euripyd dana 16.05.2004. u 13:09 GMT]
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.swipnet.se



+7 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 11:08 - pre 242 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic: ipak se glasalo po nacionalnoj
osnovi, a ne za kvalitet pesme.

Albanija: 10 points for S&MN
Croatia: 12 pts for S&MN

Jel to po nacionalnoj osnovi?
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 11:32 - pre 242 meseci
Citat:
Dokaz za to je da su nam hrvati i albanci dali dosta poena, ja sam bas ocekivao suprotno. znaci ne politika, ne politika kao sto hoces da kazes

Citat:
Jel to po nacionalnoj osnovi?

Ajde, profesore, trkni ponovo na moj post i nađi gde sam ja pominjao politiku i nacinalnu osnovu, pa da možemo da nastavimo diskusiju.Pominjao sam biznis, komšiluk i dijasporu ali ne u smislu u kom ti misliš i rekao da mi se ne dopada što je većina pevala na engleskom i koristila etno motive u pesmama iako to nije zvuk njihove zemlje (čast izuzecima) i da je time Evrovizija izgubila prvobitni koncept, odnosno značenje, a nigde nisam pomenu političku i nacionalističku nekorektnost , čak naprotiv komšije se nisu rukovodile onim "Da komšiji crkne..." što je dobro, već su išli na to "Kad već ne mogu da glasam za svoje, glasaću za komšiju" što je takođe dobro, i to iz prostog razloga što se vidi da nema nacionalističke mržnje niti politike i to sam istakao, ali isto tako glasanje nije bilo ni potpuno objektivno što je glavna poenta svega što sam hteo da kažem.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.swipnet.se



+7 Profil

icon Re: zeljko joksimovic i lane moje16.05.2004. u 11:36 - pre 242 meseci
Citat:
Marko_L:svojih ljudi u dijaspori.


a ovo drugo @Slobodan Milivojevic

Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: zeljko joksimovic i lane moje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 50662 | Odgovora: 173 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.