Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"put kojim se redje ide" M.S. Peck?

elitemadzone.org :: MadZone :: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 27615 | Odgovora: 95 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.mobtel.co.yu



+10 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 21:53 - pre 239 meseci
-zombie- prosle je vreme srednje skole i prepricavanja lektira, sto sam imao da kazem o knjizi - rekao sam, ostalo ces morati sam da procitas ako zelis da saznas "o cemu se u knjizi radi" :))
Citat:
-zombie-
deluje mi da si savršeno (sažeto) opisao suštinu knjige..

"deluje mi, mislim, cini mi se, mozda, valjda... "
To su uglavnom tvoji argumenti i argumenti drugih pojedinaca koji pricaju ovde o knjizi u negativnom kontextu.
Citat:
-zombie-
gde to piše da moram? jel to neki novi zakon?

Naravno da ne, ali ako imas imalo stida (a sve vreme pokazujes da nemas), ne bi pricao o knjizi koju nisi procitao.
Citat:
-zombie-
već sam više komentarisao izjave drugih učesnika diskusije (pa i ovu tvoju ključnu)

Sa kojom namerom? Da pokazes kako si pametan ili sta?
Citat:
-zombie-
što, plašite se da ne dođe još neko da argumentovano kritikuje knjigu

Naprotiv, nego,ova tema je prerasla u zlocin prema knjzi (ne konkretno ovoj) i svakom ljubitelju knjiga bi bilo muka da procita sve ovo. Zato sam rekao da se tema bolje zatvori.
Citat:
-zombie-
kako im ne bi bilo krivo što su se jedini zajebali.. ;)

E, ovo je vec za dijagnozu, strucnu...
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
195.252.85.*

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 22:16 - pre 239 meseci
ja nemam stida, a ti se spuštaš na nivo da me vređaš na forumu..

dobro, meni to ništa ne znači (sigurno se neću uznemiriti ako me tamo neki zlatousti sa interneta napljuje), ali govori nešto o tebi kada si ti uspeo da se povodom jedne teme o jednoj knjizi toliko iznerviraš da počneš i da vređaš druge učesnike diskusije.

sada je bar svima jasno...

 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 22:43 - pre 239 meseci
zombie, ocigledno nisi mnogo krvi pljunuo nad knjigom pa me nisi razumeo.
Mislim da nema potrebe da se pravdam, iz tih razloga.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.mobtel.co.yu



+10 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 22:46 - pre 239 meseci

Nisam se ja iznervirao "zbog jedne knjige", vec zbog ljudske gluposti, to je ono sto boli. Ti si mene uvredio, kao ljubitelja knjiga, svim ovim besmislenim pricama.
Citat:
-zombie-:
sada je bar svima jasno...

Da, ljudi ce proceniti, nisu potrebni komentari.
Cisto da te potsetim (jos jednom), pokretac teme je trazio link, a ne tvoje ili bilo cije drugo misljenje o knjizi.
 
Odgovor na temu

homesick alien

Član broj: 32598
Poruke: 13
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 23:37 - pre 239 meseci
nije da se nesto mesam ili tome slicno. samo ponajprije bi bilo sasvim OK da procitate Fight Club. Tek cete tad vidjeti svijet potpuno drugojacim ocima. Moram priznat da ni Put nije tako losa knjiga, ali ipak, ipak ne treba se izlagati potpunoj dijagnozi spostvenog uma preko par listova hartije. Kolektivna opcinjenost je nesto sto nas narod krasi od vajkada. Rekao bi sad: CITAJ I BUDI HAPPY!

Mislim, obracam se Ciciki: procitaj FC, mislim znam da si gledala film ali ipak kad procitas knjigu shavtices da si i ti deo Bobovog tijela. Toliko za sada.
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 23:40 - pre 239 meseci
Citat:
homesick alien:
samo ponajprije bi bilo sasvim OK da procitate Fight Club. Tek cete tad vidjeti svijet potpuno drugojacim ocima.

Da se umešam, sigurno znate da postoji i film rađen po ovoj knjizi, e sad ono što je zanimljivo je činjenica da film ima drugačiji završetak koji je pisac knjige, nakon što ga je odgledao, okarakterisao kao bolji od sopstvenog.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu



+4 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 23:49 - pre 239 meseci
Citat:
ipak ne treba se izlagati potpunoj dijagnozi spostvenog uma preko par listova hartije


Naravno. Ramislis, izvagas, ponesto usvojis, ponesto odbacis. Ne pravis sektasa od sebe.
Samo mi nemojte reci kraj knjige "Fight Club", naci cu, procitacu. A film je, inace, odlican.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

zlatousti
Software developer

Član broj: 20465
Poruke: 504
*.mobtel.co.yu



+10 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 23:50 - pre 239 meseci
Nisam citao knjigu (jer nisam znao da postoji, potrazicu je), ali sam gledao film Fight Club - jedan od najboljih filmova koje sam odgledao ikada, od gledanja tog filma mnogo vise cenim i samog Bred Pita.
 
Odgovor na temu

homesick alien

Član broj: 32598
Poruke: 13
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 23:58 - pre 239 meseci
Verujem da je ta knjiga, mislim na FC (prim.aut.) jedna od najboljih koju sam citao. mada sam i ja prvo gledao film koji ipak nije isao toliko duboko u ljudsku psihu.

Znate ono, DANAS CU MALO DA BUDEM LOS!!!
Najgore od svega je sto se sutradan opet probudis u istom sranju i vidis da nema ni napred ni nazad samo besumucno putanje u tvari koja se zove zivot. Bilo ili ne bilo ovo filozofiranje ja zivot uvek gledam sa pragmaticne strane. To jest, spreman sam za posmatranje samom cinjenicom da pristajem da zivim u ovakvom drustvu koje nas sve okruzuje.
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?22.08.2004. u 23:58 - pre 239 meseci
Biće da vi mene niste razumeli :) Sam pisac knjige je rekao da film ima bolji kraj, tako da ako ste već gledali film bolje da ne kvarite utisak čitajući knjigu (uostalom, ovo vam je i moj savet, ja sam i gledao i pročitao, i mislim samo na kraj, celokupno gledano knjiga je ipak bolja ali dosadiće vam pošto je prilično slična sa filmom). Naravno, neću reći o čemu se radi da ne bih sve pokvario, ali bolje nemojte čitati.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

homesick alien

Član broj: 32598
Poruke: 13
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?23.08.2004. u 00:17 - pre 239 meseci
OK, posto bezim moram da vam napomenem jos jednom da obavezno procitate ovu knjigu, jer je ipak daleko bolja od filma koji je sjajan. pa vi sad vidite!!!
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?23.08.2004. u 00:17 - pre 239 meseci
Citat:
Bojan Basic: Naravno, neću reći o čemu se radi da ne bih sve pokvario, ali bolje nemojte čitati.

Na vise mesta sam nasao ovaj savet: NE CITAJTE, TO JE OVAKVO TO JE ONAKVO, NE CITAJTE...
Mislim da je ipak bolje procitati sto vise, sto vise siriti vidike, procitajte sve sto vam dodje pod ruku samo ako imate vremena za citanje.
Nikako nije bolje ne citati, (pa makar nista ne nauciti-jednostavno se razonoditi).
Pri savetu ne mislim na neku odredjenu knjigu vec GENERALNO na sve knjige.
Mislim da jedno popodne nikako ne moze da vam upropasti zivot, ako ga provedete uz knjigu. Ma koju.


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?23.08.2004. u 00:23 - pre 239 meseci
Slaviša, nismo se razumeli. Nisam ja rekao da ne čitaju zato što je loše (nije uopšte loše, štaviše izuzetno je dobro), nego sam ih savetovao ako su već gledali film i svideo im se kraj da će samo pokvariti svoj utisak ako budu ovo pročitali.

Znači, suma sumarum, knjiga je izuzetno dobra, i kraj joj je dobar, ali kraj u filmu je još bolji tako da je u tome problem, pročitaćete celu knjigu da biste se razočarali na samom kraju jer ste još pod utiskom filma.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

caboom
Igor Bogicevic
bgd

Član broj: 255
Poruke: 1503
*.vdial.verat.net

ICQ: 60630914


+1 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?23.08.2004. u 00:35 - pre 239 meseci
Citat:
zlatousti: Nisam se ja iznervirao "zbog jedne knjige", vec zbog ljudske gluposti, to je ono sto boli. Ti si mene uvredio, kao ljubitelja knjiga, svim ovim besmislenim pricama.


pateticno... jos uvek nisi odgovorio ni na jedno postavljeno pitanje.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?23.08.2004. u 00:35 - pre 239 meseci
Postoji bolji nacin: Procitaj knjigu pa onda odgledaj film.
Ja recimo nisam niti knjigu citao niti film gledao.
E sad, ako je neko vec gledao film...
Ne znam nisam pametan.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.singidunum.net

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?23.08.2004. u 00:36 - pre 239 meseci
Ja cenim da ova tema nema više smisla.

Marko.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "put kojim se redje ide" M.S. Peck?

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 27615 | Odgovora: 95 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.