Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

NLO-istina ili zabluda???

elitemadzone.org :: MadZone :: NLO-istina ili zabluda???

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 82876 | Odgovora: 266 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
89.216.249.*



+52 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???12.01.2007. u 16:11 - pre 210 meseci
^ Govori u svoje ime ;)
 
Odgovor na temu

SqlByte
bg

Član broj: 65900
Poruke: 269
*.smin.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???12.01.2007. u 16:14 - pre 210 meseci
Ja sam za vreme bombardovanja u svoj selu video tomahavku prilichno blizu, kao i one IC ili kakve vec mamce shto bacaju avioni da ih ne pokodi nasha odbrana... siguran sam da babe iz tog sela i dalje misle da su videle vanzemaljce :P
 
Odgovor na temu

Dacha PN
Dacha Dak
BG

Član broj: 67518
Poruke: 38
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???12.01.2007. u 16:20 - pre 210 meseci
Ok ljudi, da prvo odgovorim na pitanje kako je lopta nestala iz mog vidokruga: Lopta je letela iz pravca juga ka severu, a sa severne strane moje baste postoji jedan sljivik sa gustim krosnjama koji mi je ogranicio vidogrug tako da nisam mogao da pratim dalje kuglu.
Sto se tice meteoroloskog balona postavlja se pitanje da li on moze da se krece brzinom od 70-100 km/h. Svakako da moze pri jakom vetru ali tog letnjeg dana nije bilo ni najmanjeg povetarca a kamoli vetra od 100 km/h. Drugo lopta je bila u precniku po mojoj slobodnoj proceni minimum 15 metara, ne verujem da prave toliko velike meteoroloske balone koji jure naokolo brzinom od 100 km/h. Sa obzirom da je nisko proletela iznad mene mogao sam je jasno videti...lopta je licila na uzarenu masu gvozdja, i njena svetlost nije licila na odsjaj sunca, vise je licila na samo sunce... Tako da sam 100% siguran da nije gigantski meteoroloski balon koji juri naokolo velikom brzinom...
Sto se tice loptastih munja??? Tog dana vreme je bio savrseno mirno, bez ijednog oblacica, bez promena temperature, bez i najmanjeg povetarca, moglo bi se reci idealno vreme...mislim da je nemoguc nastanak loptaste munje u tim uslovima...
Slusao sam dosta o tim loptastim munjama, video sam par slika na televiziji i kada uporedim sa onim sto sam video nesto mi bas mnogo i ne lice...
Ok hajde da pretpostavimo da je to sto sam ja video neka nova vrsta loptaste munje...ali kako objasnisti ono sto je moj drug video: video je dve lopte, tik jedna pored druge koje se zajedno krecu u odredjenom pravcu (krecu se nalik nekoj formaciji...). Koliko ja znam o munjama i uopste o tim meteoroloskim pojavama one se krecu jako haoticno... Koja je verovatnoca da se one krecu jedna pored druge u odredjenom pravcu??? Takodje taj dan je bilo jako mirno i lepo vreme bez oblaka...
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???12.01.2007. u 16:24 - pre 210 meseci
Evo i jedna lepa pesma Pixies-a o ovoj temi:

Citat:
"Motorway To Roswell"

Las night he could not make it
he tried hard but could not make it
last night he could not make it
on a holiday
for many miles
looking for a place to stay
near some friendly star
he found this mote
and now we wonder where we are
how could this so great
turn so shitty
he ended up in army crates
and photographs in files
his tiny boat
sparked as he turned to grazed our city
i started driving on the motorway
i was feeling down
last night he could not make it
last night he could not make it
he tried hard but he could not make it
last night he could not make it
on a holiday
so many miles
looking for a place to stay
near some friendly star
he found this mote
and now we wonder
how could this so great
turn so shit
he ended up in army crates
and photographs in files
his tiny boat
sparked as he grazed it
he started heading for the motorway
and he came right now.

 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.ptt.yu.



+85 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???12.01.2007. u 17:10 - pre 210 meseci
Sto se Rtnja tice, nekoliko stvari je zanimljivo za tu planinu.

1. elektricitet
UKT konteste je gotovo nemoguce raditi sa te planine (npr. Tesla memorijal, prvi vikend jula meseca svake godine) zbog statickog elektriciteta ili nekakvog drugacijeg pucketanja koje onemogucava normalan rad radio prijemnika. Tupiznica (30 km istocno) nema nista od ovih simptoma i ima dosta repetitora na svom vrhu. Sa nje se i u takmicenjima postizu bolji rezultati. Takodje, svega 20 km juzno, planine Devica i Ozren nemaju te simptome.

2. magnetizam
Bez ikakvog mistifikovanja, igla kompasa na Rtnju se ne smiruje. Potvrdjeno od vise speleologa i planinara. A kada sam 2004. godine bio sa vojskom na terenu na Pasuljanskim livadama (20 km severno od Rtnja), jedan ppuk me je ispitivao o rudnom bogatstvu i nekim zanimljivim prirodnim detaljima ovog kraja na koje nisam znao odgovor. A onda mi je rekao da on, od kako je postao oficir, svake godine dolazi tu na teren i zna da nikako nisu mogli da pronadju sever kompasom. Zato, da bi uspesno sinhronizovali radar (zirafa, ja radio na njoj) i top (bofors cini mi se), empirijski su dosli do severa - zapamtili usamljeno drvo na horizontu u daljini i onda vojsci prodavali pricu sa predavanja.
Tada na terenu su mi rekli da nikad nisu uspeli da uhvate nista drugo sem prvog programa RTS-a. Posto sam pre toga imao dosta iskustva sa antenama, pojacivacima i TV tehnikom, skoro da sam bio spreman da se opkladim da cu uhvatiti bar jos tri programa sa super slikom (Crni vrh kod Jagodine, opticka vidljivost, sa njega se emituju RTS1 VHF11, RTS2 UHF35, exRTS3 UHF38, Palma+ UHF43, exBK UHF58 itd.)
Nisam mogao da verujem svojim ocima, ali sem RTS1 (sa dosta suma i snega) nista drugo. Oprema: TV prijemnik, pojacivac i antena provereno dobri, iz kasarne smo ih doneli i po povratku u kasarnu sve je funkcionisalo besprekorno.
Da, na VHF3(ch5-12) opsegu sam uhvatio neki rumunski kanal, koji je podjednako dobar bio gde god se antena okrene.

3.
Proslog leta je cetvoro pilota izgubilo zivot kada im se avion srusio na Rtnju. Radilo se o vedrom danu, malom avionu u kome se nalazilo cetiri iskusnih pilota, bracni par iz Francuske i ne znam iz koje bese koje zemlje drugi par. Cini mi se da je nesto o tome bilo i na [es]-u...


Mestani istocno od Paracina cesto vidjaju te 'uzarene kugle' (loptaste munje ili sta vec) tako da tome i ne pridaju znacaj, o-google-ali su ;-)

Ja sam samo jednom video tu 'kuglu', jedne veceri u toku bombardovanja '99. Nije bilo nikakvih aktivnosti u Pomoravskom regionu, amaterska RMZO ciji sam bio ucesnik, mirovala je. Odjednom komsije ispred zgrade, na periferiji Jagodine gde sam i stanovao, pocnu da vicu, ja izadjem da vidim sta se zbiva i vidim kako se velika usijana kugla krece izuzetno sporo, blago gubeci visinu i nekako isavsi na centar Jagodine, kad se ugasila. Pretrnuo sam i ocekivao detonaciju, ali nista. Tada se javio jedan osmatrac i prijavio taj slucaj, ali eto, nije bila ni raketa, ni 'uzareni ljudi koji padaju sa neba', a sta je bilo -
ne'amo pojma...


--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
212.200.180.*

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???12.01.2007. u 19:57 - pre 210 meseci
Prijavljena je nekakva kometa ovih dana.
Moguce je da si video nju.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 12:04 - pre 210 meseci
Citat:

Ne verujem da bi oni, kad bi oni postojali i kad bi imali tehnologiju da dodju ovde, gubili vreme na ovakvu stoku.


svako inteligentno stvorenje je radoznalo i zeli da istrazuje, tako da ti je stav malo bzvz....

neko je spomenuo kometu, u pitanju je McNaught kometa, i mislim da je vidljiva na zapadu pre i malo posle suncevog zalaska...
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 12:10 - pre 210 meseci
Citat:
zaraza: svako inteligentno stvorenje je radoznalo i zeli da istrazuje, tako da ti je stav malo bzvz....


To je pomalo antropocentrican stav...Zasto bi odlike inteligentnog oblika zivota bile iste i ovde,i u nekom drugom delu univerzuma??? :-)
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 12:20 - pre 210 meseci
zato sto bi to bila univerzalna osobina.
radoznalost je pokretac citave nauke i svih naucnih istrazivanja i dostignuca, tako da bez toga nema aviona, kamiona ni svemirskog broda....
civilizacija koju bi bolelo uvo za sve bi i dandanas sedela i cukala kamen kamenom...
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 12:29 - pre 210 meseci
Citat:
zaraza: zato sto bi to bila univerzalna osobina.
radoznalost je pokretac citave nauke i svih naucnih istrazivanja i dostignuca, tako da bez toga nema aviona, kamiona ni svemirskog broda....
civilizacija koju bi bolelo uvo za sve bi i dandanas sedela i cukala kamen kamenom...


Sto i nije tako losa stvar. ;-)

Nego, da li su ti svemirski brodovi uopste neko vrhunsko naucno/tehnicko dostignuce???Mozda je u pitanju svojevrsna emanacija cisto duhovne energije, materijalizacija nemoguceg???
Pa pogledajte samo kako krse sve moguce zakone fizike.

Pozdrav,
kao sto rekoh sjajna je ovo tema! ;-)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 13:31 - pre 210 meseci
Citat:
zaraza: zato sto bi to bila univerzalna osobina.
radoznalost je pokretac citave nauke i svih naucnih istrazivanja i dostignuca, tako da bez toga nema aviona, kamiona ni svemirskog broda....
civilizacija koju bi bolelo uvo za sve bi i dandanas sedela i cukala kamen kamenom...

Zar ti stvarno mislis da bi neki sa tehnologijom za medjuzvezdana putovanja na duze gubili vreme sa ovakvom bagrom? Idi bre. Isto toliko bi ispitivali kao i ti paramecijume, iz danasnje perspektive. Ko danas na zemlji ispituje paramecijume i koga je briga za njih? Mozda ispituju neku amebu, ne kazem ja, ali samo ako izaziva bolest, a kako smo mi za njih bezopasni... Sve je jasno. Lepo ti kelja kaze, to je samo sujeta, to da bi neki iz zvezdanih staza gubili vreme na ovu stoku ovde. Kad odraste stoka i pocne da se ponasa normalno, mozda, a do tada, daleko im lepa kuca.
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dialup.neobee.net.



+109 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 14:00 - pre 210 meseci
Pitanje NLO je zaj*bano pitanje .Dali postoje ili ne ???
Ako kazemo da postoje ,pogresicemo jer u samom ljudskom umu urezano je da je covek onako najjmocnije bice u univerzumu i da ne postoje drugi oblici zivota a da nisu na kugli zemaljskoj i tu je stavljena tacka .Dakle ako mislis da si video nesto tamo na nebu i pokusao da to podelis sa ljudima na forumu grdno si se prevario jer ovde na forumu kao i bilo gde ljudi ce te samo ismejati primer gore "gadne su te trave sa Rtnja " pa jos kad pocnu i moderatori poput Flylorda da te ismevaju (licno Flylorda smatram velikim strucnjakom sto i jeste ali on bi rade raspravljao da je visok preko 2m i o karate sranjima nego da zaista da svoje pravo misljenje o ovoj temi ) isto smatram i za Papaju. Dakle momak svi ce te zaj*ebavati jer su ovde svi ljudi od nauke .Uznimo za primer da NLO postoje i komuniciraju sa mocnim ljudima i traze da ostali ljudi neznaju za njih kako ce to uraditi ? Naravno mocni ljudi ismejace one koji su mozda i nesto videli a ostali ljudi iako nesvesno ismejace te zbog onih mocnih ljudi koji su to rekli jer smatraju da ko je mocan ne gresi . Dakle ko dobija u ovoj prici ??? Razmislite malo, bilo koje slicno videnje da se pojavi i da to pokusa da se prezentuje javnosti ismejace se .Moje licno misljenje je da kada se ljudi ne bi ismevali vec se proveravalo svako videnje onako kako i treba Vanzemaljske kulture bi sa nama zivele vec 2000 godina a misterije ne bi ni postojale .Licno mislim da cena ogromne moci nekih ljudi u svetu ima veze sa onim vanzemaljskim (podseca me na onu pricu o zlatnoj ribici i o zeljama) Sto se tice mene licno ja nikad nisam video NLO niti ista slicno ali nikada ne bih ismevao one koji su videli nesto i imali hrabrosti da to podele sa nama jer ne zaboravite ljudi u svakoj sumnjivoj poruci ima i istine a mi je necemo videti zbog ismevanja !!!
Da od citavog svemira postoji zivot samo na nasoj planeti i da nas ne posecuju drugi vanzemaljski oblici zivota ne bih reko !!! ipak Istina je negde tamo !!!
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 14:00 - pre 210 meseci
@Lesli,
sigurno si citao "Sastanak sa Ramom"?
E, bas ta knjiga govori o nemogucnosti kontakta izmedju ljudi i vanzemaljskog oblika zivota...Tokom citave knjige kontakt se ne uspostavlja,jer ljudi polaze od pogresnih premisa,posmatraju artefakt/svemirski brod? na koji su naisli sa antropocentricnog(a jedino moguceg*avaj*)stanovista...
Pokusavaju da tumace "znake" na brodu,da otkriju smisao,poruku...ali nista...Civilizacijski jaz je tako velik da ga nista ne moze premostiti...
;-)
 
Odgovor na temu

Vladokv
Vladimir Knezevic
Svuda po gradu
Sopstvena Gewerbe
Berlin

Vladokv
Član broj: 31521
Poruke: 478
89.216.240.*

Sajt: goo.gl/ZbvDC


+16 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 16:50 - pre 210 meseci
Stvar je ta da verovatno tamo ima nečega, ali to ne moraju biti vanzemaljci. Ima previše stvari koje ljudi ne mogu odgonetnuti. Ima previše očevidaca. Glupi i zadrti ljudi misle da imaju svu pamet sveta, i kao da nose ular, vide jako malo. Što je najgora stvar, hoće da svoju "pamet" usade drugima u glavu po svaku cenu. Deševalo se i dešavaće se. Oni koji su bili ubeđeni da je zemlja ravna su ismejavali neistomišljenike, i ne samo ismejavali, već spaljivali i ubijali. Dzaba im je bilo, istina je na kraju izašla na videlo. Pametan čovek će ostaviti mesta i za druga mišljenja bez ismevanja!

Citat iz kremanskog proročanstva: A znas li ti, kume, sta je ljudska pamet prema volji i znanju Bozjem? To nije ni jedna kap vode u najvelikackijem moru!

Otici ce coek i do drugijeh svjetova i tamo zateci prazninu i pustos, ali ce jopet smatrati da sve bolje zna, nego li, Boze prosti, sam Bog.

Tamo sem mira Bozijeg nista vidjeti nece, ali ce srcem i dusom osjetiti svu Boziju ljepotu i snagu. Ljudi ce se kolima voziti i po mjesecu i po zvjezdama. Oni ce tamo traziti drugi zivot, ali tamo zivota vakog kakav je u nas biti nece. Bice ga, ali oni nece umjeti da razumiju da je to zivot nakav kakav jeste.


 
Odgovor na temu

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.dlp198.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 18:31 - pre 210 meseci
Jao gluposti bog vas .... Pa i da ima vanzemaljaca zasto oni moraju biti inteligentna bica ?
Ako zelite da citate o paranormalnim sranjima,vanzemaljcima,busu,đavolima, posjetite ovaj sajt i trujte mozak.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 20:57 - pre 210 meseci
Citat:
Nibble: Jao gluposti bog vas .... Pa i da ima vanzemaljaca zasto oni moraju biti inteligentna bica ?
Ako zelite da citate o paranormalnim sranjima,vanzemaljcima,busu,đavolima, posjetite ovaj sajt i trujte mozak.

Pozdrav


Ne bi trebalo da budes tako izricit o temi u koju nisi nimalo,ali nimalo upucen,kao uostalom svi mi ovde.

Svi alien ateisti,u ruke svemirske odiseje i sastanak sa ramom koju je vec neko pominjao.Prvo izbacite antropomorfistickog demona iz glave pa onda razmisljaljte o vanzemaljcima.

Svi alien vernici koji smatraju da vanzemaljci posecuju zemlju,na osnovu cega ste uvereni da je tako?Da se ne lazemo,neoboriv a vidljiv dokaz ne postoji.

Moje licno misljenje (neutemeljeno na cvrstim dokazima,ali utemeljeno na zdravom razumu,statistici i nekom osecaju) je da postoji gomila vanzemaljaca u svemiru.U to sam 100% ubedjen.Da li oni posecuju Zemlju,u to sam vec manje siguran,ali sam skoro uveren i u to.

Artur Klark,svi znate ko je on,u jednoj svojoj prici je ukazao na jednu krupnu stvar.Naravno,treba prvo ukloniti antropomorfistickog demona (to je njegov izraz) iz glave da bi se to ozbiljnije uzelo u obzir.Naime,zamislio je cvrstu planetu toliko izolovanu od bilo kog drugog svemirskog tela (koja su i izvori energije) da temperatura na planeti i oko nje skoro apsolutna nula,znaci skoro i da nema temperaturu.To dovodi do pojave superprovodnosti,sto znaci da svaki elektricni impuls koji se pojavi na njoj ima veoma dug zivot zbog minimalnih gubitaka.Naravno ti impulsi su zbog izolovanosti planete izuzetno retki,jednom u 1000000 godina i nastaju kao posledica udara meteora,prolaska komete u blizini planete,i svejedno vec cega.E sad ta planeta vremenom,kada se ti impulsi nagomilaju,pocinje da podseca na nervne strukture (mozak) koje provode elektricne impulse i tako vremenom evoluira u svesno "bice".Posle ta planeta u nastavku price cini haos.Mislim,definicija zivog bica je samosvest,a to moze biti bas siroka i uopstena definicija.

ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.dlp119.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 22:48 - pre 210 meseci
Mislim da ima mnogo vaznijih stvari u zivotu od razmisljanja o alienima.Sto se zamarati sa necim kada neces nikad dokazati da postoje alieni ili obratno.To cemo ostaviti na teret buducim generacijama a do tad uzivaj i zaboravi aliene.
Inace cijenim ljude koji se interesuju o alienima,paranormalnim stvarima itd.. ali nazalost nikakve koristi od toga...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 23:04 - pre 210 meseci
Pre jedno 10-15 godina, na TV PINK je oko 21:00 isao onaj skrol teksta kad ima neka važna vest:

Nešto u stilu:
VAŽNA VEST ZA 15 MIN ... VAŽNA VEST ZA 10 MIN ... VAŽNA VEST ZA 5 MIN, VAŽNA VEST SAMO ŠTO NIJE ...

Onda je kao bilo direktno uključenje negde u Americi, gde kao neki svemirski brod stoji na vrhu nekog grada,
pa su prikazani ljudi, TV stanice, njihovi komentatori, pa neki potres u studiju, panika i sl. To naravno nije bila
istina (bio je to neki psiho test), ali se toliko ljudi "upecalo" da je to neshvatljivo.
 
Odgovor na temu

Omnicali
Cacak-Beograd

Član broj: 104169
Poruke: 42
212.200.178.*



Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 23:32 - pre 210 meseci
Citat:
Nibble: Mislim da ima mnogo vaznijih stvari u zivotu od razmisljanja o alienima.Sto se zamarati sa necim kada neces nikad dokazati da postoje alieni ili obratno.To cemo ostaviti na teret buducim generacijama :D a do tad uzivaj i zaboravi aliene.
Inace cijenim ljude koji se interesuju o alienima,paranormalnim stvarima itd.. ali nazalost nikakve koristi od toga...

Pozdrav


Cuj,nikad nece dokazati...kako to znas?Sta ako nas sutra skrcaju?:)
ko me misli zlo ne misli
 
Odgovor na temu

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.dlp119.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: NLO-istina ili zabluda???13.01.2007. u 23:50 - pre 210 meseci
Citat:
Omnicali: Cuj,nikad nece dokazati...kako to znas?Sta ako nas sutra skrcaju?:)


keep dreaming baby :)

Kad smo kod aliena gledao sam neku emisiju gdje se ljudi uclanuju u neke klubove i pricaju kako su ih alieni patili,zabadali igle u njihove glave i td.Ovaj jedan lik je ofarbao vibrator u metalic sivu boju i pokazao je jednoj starijoj gospodji koja je clan tog kluba i pitao je "da li su koristili slicne alati prilikom istrazivanja vaseg tijela", a ona se zamislila i odgovorila je da su bas ovakve alatke koristili :).Interesantno je da svaki clan kluba placa 15 $ za svaki cas a ima nekih koji su clanovi vec godinama.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: NLO-istina ili zabluda???

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 82876 | Odgovora: 266 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.