Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vreme je da Freakujemo policiju

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 562697 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vlada1001

Član broj: 57306
Poruke: 78
*.ikomline.net.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju10.10.2007. u 09:40 - pre 201 meseci
Svako jutro na Radiju S, glavni inspektor saobraćajne policije obaveštava koliko je radarskih patrola na putevima (u proseku oko 70) i kaže desetak lokacija, odnosno magistralnih pravaca, na kojima se nalaze.
Što bi onda bio problem ako nekome ablenduješ da pažljivo vozi i poštuje saobraćajne propise.Time ispunjavaš građansku obavezu, a ako te se sete za dan bezbednosti, sete...
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju10.10.2007. u 11:14 - pre 201 meseci
Citat:
ssimic: "druga na drumu"

LOL Slatko sam se nasmejao.
Da ja sada tebi kazem nesto, u 95% slucajeva uhvate, bas one koje trebaju, citaj: jaj*re. I nikada mi ih nije zao. Koliko puta mi se to desi, krenem polako sa semafora, a oni blicaju glume neke nabedjene Schumaher-e, a svi voze kante tipa:G2,Opel suza, gledaju kad ce motor da im ispadne dole, ali oni su face pa moraju da voze brzo i glume besnilo, svi me preteknu, i kad vide muriju udri po kocnici, pa onda voze sporije nego sto je propisano, e nekima to nije pomoglo jer su kasno primetili muriju. A ja sam cak jednom pao u iskusenje da se vratim nazad i da castim pandure za to sto su uradili. To sto ogranicenja nemaju smisla nije nikakvo opravdanje. A uostalom poznata je cinjenica da policija tolerise prekoracenje u odredjenoj meri. Jedanput su jednog mog prijatelja uhvatili, prekoracio brzinu, i jos jednog lika sto vozi novi BMW 5, ovaj moj ortak se svadja sa njima, dza, bu, ovaj lik samo pitao koliko, opusteno izvadi novcanik iskeshira 3000din. uzeo priznanicu, i ode. Onaj ko vozi brzo mora da zna da to kosta, i da ces morati to da platis ili na mostu ili na cupriji. Kraj EOD.
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

ssimic
Srdjan Simic
Novi Sad

Član broj: 4965
Poruke: 58
*.nis-naftagas.co.yu.

ICQ: 9098483
Sajt: www.SrdjanSimic.com


+5 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju10.10.2007. u 11:48 - pre 201 meseci
Drago mi je da sam nekog i nasmejao.

Prvo: Ne pricamo o jaj*rama, kako si ih nazvao nego o normalnim vozacima. To sto ima napaljenih se*onja to je sasvim druga prica. E kad bi oni bili vise kaznjavani - bilo bi mnogo vise kulture u saobracaju.

Drugo: Nisam primetio da tolerisu u nekoj meri. U stvari, u pravu si. Tolerisu kad vide "male" tablice (4 broja). U to sam se i licno uverio kada sam saradjivao sa njima (bili smo na istoj strani). A imao sam saradnju sa njima tokom cele prosle godine. Uvek je bilo pustaj male tablice! I da naravno, kada se prodje sa jaguarom od 150km/h pa navise. Naravno da tolerisu. Sto besniji i brzi auto - bolja prodja. Nije stereotip. Licno iskustvo (nisam ja vozio, sedo sam pozadi). O tome kada zaustave nekog iz nekog ministarstva (a nije ministar) kakvih tu sve reci padne na racun OSL... O tome necu ni da govorim. Naravno, sta ce - da se ne rsparvljaju sa budalom oni ga puste. E izvini, ali to nije popustanje. Dobar pravnik bi to mogao da podvede pod diskrimanciju koja je Ustavom zabranjena!

O kakvom popustanju ti pracas? Nikada nisam platio kaznu zbog prekoracenja brzine za vise od 30km/h u gradu i 50km/h na otvorenom.

Da se razumemo. Ne spadam u nadr**ne vozace, Schumaher-e, jaj*re ili sta vec. Svaki put kada sam placao kaznu zbog prekoracenja - placao sam je zbog prekoracenja do 10km/h! Retki su koji ti progledaju kroz prste pa naplate nevezivanje pojaseva (sa sve priznanicom). Da budemo precizniji - eventualno tolerisu do 10% vece brzine od dozvoljene.

Nego kad smo vec kod znanja ko brzo vozi - plati kaznu (prim. aut. ko postuje propise - nista ne placa). Ne znam odakle si. Probaj jednom iz Novog Sada da ides dole do CG putem Ruma-Sabac-Valjevo-Uzice pa nadalje. Postuj propise - pa nam javi kad stignes do cilja koliko ti je vremena trebalo.
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju10.10.2007. u 12:22 - pre 201 meseci
Citat:
ssimic: Da se razumemo. Ne spadam u nadr**ne vozace, Schumaher-e, jaj*re ili sta vec.

Respect.
Citat:
ssimic: Svaki put kada sam placao kaznu zbog prekoracenja - placao sam je zbog prekoracenja do 10km/h! Retki su koji ti progledaju kroz prste pa naplate nevezivanje pojaseva (sa sve priznanicom). Da budemo precizniji - eventualno tolerisu do 10% vece brzine od dozvoljene.

Nego kad smo vec kod znanja ko brzo vozi - plati kaznu (prim. aut. ko postuje propise - nista ne placa). Ne znam odakle si. Probaj jednom iz Novog Sada da ides dole do CG putem Ruma-Sabac-Valjevo-Uzice pa nadalje. Postuj propise - pa nam javi kad stignes do cilja koliko ti je vremena trebalo.

Vidi imenjache, vidim da si iz NS, sigurno si xyz puta vozio za BG i nazad, deonica od Bataje do Zemuna, je konstanto ogr. 60kmh, kao sto si i sam video to vise ni kamioni ne poshtuju. Iskustva skoro svih vozaca koje ja poznajem kazu, da ako vozis ispod 80, nece te dirati, nisi im zanimljiv, jer znaju upravo da nailaze oni sa "registracijom malom", veruj mi njih sve cesce vidjam parkirane. Isto tako se secam jednom, vozim ja polako, pored mene prodje Mechka ML, ko tornado, pandur iskochio mashe sa onim sr*njem, ovaj lik lepo zakochi, i preko one trave lepo smota na levo, okrene se i ode nazad, sada vise ni toga nece biti, jer su poceli da stavljaju ograde, a najveci biser, stave ogradu isprekidanu
Sto se tice deonice koju si ti naveo, nikada nisam isao tuda, tako da ne znam, pa je moguce da panduri deru tuda. Generalno, zaista ne znam kakva je situacija na lokalnim putevima, ali zato dosta vozim po BG i zaista nisam imao losa iskustva sa pandurima.
I uopste mislim, da od freak-ovanja murije, nema nista, i jedino sto na zalost ce biti freak-vano jeste vas dzep.
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

ssimic
Srdjan Simic
Novi Sad

Član broj: 4965
Poruke: 58
*.nis-naftagas.co.yu.

ICQ: 9098483
Sajt: www.SrdjanSimic.com


+5 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju10.10.2007. u 12:34 - pre 201 meseci
Citat:
~Vojvoda
I uopste mislim, da od freak-ovanja murije, nema nista, i jedino sto na zalost ce biti freak-vano jeste vas dzep.


Slazem se sa tobom, ali tema se u pocetku razvijala u pravcu kako odgovoriti na trikove kojima sa sluzi policija, tj. ako postoji nepravilnost sa njihove strane kako to iskoristit i vodu naterati na svoju vodenicu. Slozicemo se: ako neko insistira na postovanju propoisa, onda isti takodje mora postovati propise. Zar ne?
 
Odgovor na temu

svaba1
Srbija

Član broj: 107420
Poruke: 3
*.beobug.com.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju10.10.2007. u 15:42 - pre 201 meseci
Laser radar ne radi na doplerovom principu pa za njega ne vazi pravilnik, na forumu o iskustvima sa sudijom za prekrsaje imate uputstvo za laser radar. I proizvodjaci su svesni anti radar uredjaja (jameri i sl) pa naravno prave radare koji se tesko otkrivaju, Multanova je radar sa malim zracenjem i uskim snopom, znaci anti radar ga detektuje tek kad ti je izvrsio merenje i sta ti onda vredi, za lasere postoje jameri koji ne dozvoljavaju merenje ali se i tome doskocilo.Slazem se da postoje nebulozna ogranicenja brzine kad se gleda iz naseg ugla, ali kad se gleda iz ugla nekog penzionera od 130 godina koji jos ima vozacku dozvolu onda su u redu. Ovde uglavnom pricamo o izuzecima u policiji i nemojte to da uopstavate na celu policiju. Normalan policajac uglavnom i nece da vas kazni, naravno ako se radi o malom prekrsaju. Uglavnom pamet u glavu i vozite polako, bolje 15 min kasnije nego 15 god ranije. Postupak koji se vodi u SUP u je zakonit tako da ne vredi raspravljati o tome. Od sledece godine se puno toga menja u radu policije, naravno po uzoru na zapad i videcemo na sta ce to da izadje, valjda ce i ovde da se promeni nesto. Sve promene ce naravno da se odrade o vasem trosku, tj o trosku onih koji placaju porez. Pitao sam jednog sudiju kako to neko ugrozava bezbednost ljudi vozeci 60 na sat kad smo mi tu provezli neke odozgo koji naravno uvek zure brzinom od 150 na sat i da li smatra da je recimo predsednik republike tada ugrozio nekog vozeci se tom brzinom. Jos nisam dobio odgovor na to pitanje. Sledeci ce, kao u onom vicu, da pita isto sto i ja, a drugo pitanje ce verovatno da bude gde sam ja nestao. Pozdrav.
pandur
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju10.10.2007. u 21:46 - pre 201 meseci
Jel moze neko da mi kaze koliko puta zakonski ima pravo sudija da zakaze suceljavanje?
Stigao mi poziv na 5. ( peto ) :D suceljavanje, jednom ( prvi put ) se nisam odazvao opravdano ( ondeo sam potvrdu da imam obaveze 10 dana pre zakazanog termina ) a 3 puta se pandur nije odazvao neopravdano ( znaci svaki put kad sam bio potpisivao sam lust na kome pise da je policajac primio uredno poziv a da se nije odazvao pozivu)!
E sad ne znam dokle vise, ovo je i gubljenje i zivaca i vremena ( krenuo faks )!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

zoran
tv service
021

zoran
Član broj: 426
Poruke: 2706
*.cable-2.sattrakt.net.

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 00:59 - pre 201 meseci
Citat:
ssimic u Srbiji stvarno ima nebuloza od ogranicenja na pojedinim deonicama. Eto, npr. od Rume do Sapca postoji lep put (nema mnogo krivina, a i tamo gde ih ima pregledne su), a na 95% deonice je ogranicenje 60km/h. Govorimo o putu van naseljenog mesta...]

Potpuno si u pravu..i odatle kad kreneš prema BG ..potpuno ista situacija...mislim da neko želi da skrene sav saobraćaj samo na autoput ..da li da se uzmu novci ili da ovaj deo postane kao Route66
fanzo.org
 
Odgovor na temu

ssimic
Srdjan Simic
Novi Sad

Član broj: 4965
Poruke: 58
*.nis-naftagas.co.yu.

ICQ: 9098483
Sajt: www.SrdjanSimic.com


+5 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 08:54 - pre 201 meseci
@hakinen

Vec sam pisao u jednom od postova o tom problemu. U Zakonu o preksajima ne postoji odredba o broju pozivanja. To je jedna od rupa u Zakonu.

Kada se pojavis kod sudije trazi da se postupak obustavi posto je ocigledno da se OSL nece odazvati na poziv sto govori u prilog tome da si TI u pravu i da ne vidis drugi razlog zasto se OSL ne pojavljuje. O svom zahtevu trazi da se sacini i zapisnik. Ostalo je na sudiji - koji ce verovatno posle tolikog broja neodazivanja OSL prekinuti postupak jer ne moze u potpunosti da utvrdi cinjenicno stanje.

Prilikom svog Zahteva pozovi se na Clan 74 Zakona o prekrsajima:
Utvrđivanje istine
Član 74
Prvostepeni organ za prekršaj je dužan da istinito i potpuno utvrdi činjenice koje su od važnosti za donošenje zakonite odluke i da sa jednakom pažnjom ispita i utvrdi kako činjenice koje terete okrivljenog tako i one koje mu idu u korist.

jer Clan 250 kaze:
Rešenje o prekršaju može se pobijati:
1. zbog bitne povrede odredaba prekršajnog postupka;
2. zbog povrede materijalnog propisa o prekršaju;
3. zbog pogrešno ili nepotpuno utvrđenog činjeničnog stanja;
4. zbog odluke o prekršajnim sankcijama, oduzimanju imovinske koristi, troškovima prekršajnog postupka i imovinsko-pravnom zahtevu.

Sto se tice ne pojavljivanja OSL, Član 208 glasi:
Ako svedok koji je uredno pozvan ne dođe, a izostanak ne opravda, ili se bez odobrenja ili opravdanog razloga udalji sa mesta gde treba da bude saslušan, može se narediti da se prinudno dovede, a može se kazniti novčano do 500 dinara.
Odredbe o dovođenju okrivljenog (član 183 ovog zakona) shodno se primenjuju i na dovođenje svedoka.

Sto znaci da u tvom postupku i sudija krsi Zakon jer ne podnosi zahtev za prinudno dovodjenje OSL koji ima ulogu svedoka na strani podnosioca Zahteva za pokretanje prekrsajnog postupka.

Pozdrav i sa srecom!

[Ovu poruku je menjao ssimic dana 11.10.2007. u 10:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ssimic
Srdjan Simic
Novi Sad

Član broj: 4965
Poruke: 58
*.nis-naftagas.co.yu.

ICQ: 9098483
Sajt: www.SrdjanSimic.com


+5 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 09:16 - pre 201 meseci
@VULETJ

Na zalost, moram te demantovati po pitanju vodjenja prekrsajnih postupaka u Odseku.

Hajde da i konacno razresimo dilemu oko Odseka. Sve je lepo definisano u Zakonu o prekrsajima:

----------
PREKRŠAJNI POSTUPAK KOJI VODE ORGANI DRŽAVNE UPRAVE

Redovan postupak

Član 303a

Kad je za prekršaj od kazni propisana samo novčana kazna, zakonom se može odrediti da prekršajni postupak za pojedine prekršaje u prvom stepenu vodi organ državne uprave.

Kada je zakonom ili uredbom propisano izricanje zaštitne mere, organ državne uprave ne izriče novčanu kaznu, već podnosi zahtev za pokretanje prekršajnog postupka, osim za prekršaje iz oblasti javnih prihoda, carinskog, spoljnotrgovinskog i deviznog poslovanja.

Organ državne uprave prekršajni postupak vodi po odredbama ovog zakona.

Član 303b

Službeno lice koje u organu državne uprave vodi prekršajni postupak i donosi rešenje o prekršaju mora imati završeni pravni fakultet, položeni stručni ispit i najmanje tri godine radnog iskustva u pravnoj struci posle završenog pravnog fakulteta.

Službeno lice određuje iz reda zaposlenih u organu državne uprave funkcioner koji rukovodi organom.
----------

Pozdarv!
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 17:17 - pre 201 meseci
Citat:
svaba1:... ali kad se gleda iz ugla nekog penzionera od 130 godina koji jos ima vozacku dozvolu onda su u redu.


Pa to i jeste problem, sto neko sa reflexima od 2,5 minuta uopste ima dozvolu...za ljude u godinama postoji javni prevoz, unuk, sin - sta vec...
Problem lezi u medicini rada: udjes kod psihijatra - on te pita da li si normalan, kazes da jesi i eto dozvole...
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 17:28 - pre 201 meseci
@SSIMIC

Procitah razne tvoje odgovore i dosta precizno odgovaras pa neki mogu nesto i nauciti.

Sto se tice vodjenja prekrsajnog postupka ili cu ja morati ili NEKO da potrazi ODGOVOR a SUSTINU moga pitanja a to je:
Nijedan zakon nije stariji od ustava.Potreban mi je clan u kome gradjanskom licu ne moze nikakav pravnik,sa polozenim
strucnim ispitom da sudi odn.da vrsi funkciju SUDA I SUDIJE.
Mozda neki pravilnik ili deo nekog zakona je to dozvolio,ALI ZAR DA BUDEMO MAJMUNI,pa da cutimo na to.
Mene ne interesuje zakona koji krsi ustav ILI KRSI NEKI DRUGI ZAKON.
Pozivajuci se(samo ajd treba znati koji clanovi)na ono osnovno: SUD JE SUD,i to je zakon za gradjane.Ne znam kako se moze doneti zakona da se vodi sudjenje van suda,to bi onda PREDSTAVLJAO PRAVNI LINC ODSEKA ZA PREKRSAJE.

A sto se tice tolerancije,ajd provozaj se kroz Vojvodinu,pogotovo duz Tise pa ces da vidis kakva je tolerancija(obicno do 0%).

@Svabo1
Kazes NORMALNI POLICAJAC.Ja ga jos dosad nisam video,a ako ga ima,obicno sedi negde u kancelariji.No salu na stranu i Cast onima koji su ipak redovni.Pa nije nam drzava redovna,i mnogo je i vozaca neredovnih i ja sam i protiv njih,ali ovde u Vojvodini,toliko je patrola i zaustavljanja,da svi lagano sve vise i vise pocinjemo iskreno da mrzimo te ljude u uniformi.

A onaj @VOJVODA sto se voza samo po BG,za ocekivati je da mnogo se ne zaustavljaju vozila zbog izazivanja guzvi,
ali on normalno i ne treba da se buni.Ima tu dosta redovnih koji se sa pravom se bune.

A sto se tice RADARA,Laserski zrak jeste u principu svetlost,ali odgovarajuce sirine.To je suzeni zrak koji prolazeci kroz
opticki vec objasnjen sistem razbacujuci pojedinacno svaki zrak koji zahvata odredjenu sirinu i daljinu.Kako je svet savremeniji,tako je taj zrak sve tanji,jaci.A ona optika sa rotirajucim ogledalima taj jedan zrak razbacuje po sirini.Sto brze,to preciznije.Tako da bez obzira sto se to zove LASERSKI APARAT to je snop svetlosnog suzenog zraka posebnih karakteristika,da bi mogao biti efikasan,tako da se moze smatrati po meni kao usavreni doplerov uredjaj.


I slazem se da 770 m je prevelika daljina,i da fotopaparat mora imati ko zna koliko megapixela da bi zum na toj daljini
dao jasnu sliku.ILI MOZDA JE COVEK UZEO TELESKOP PA PREKO NJEGA SLIKAO NA 770 M I JOS MU SE MOGU ZUBI PREBROJATI.Mislim da ti nije bilo tako.




vj
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 17:39 - pre 201 meseci
Moram da vrsim izmene jer ni ja nisam naj... pa ne procitah sve.

Mozda su doneli zakon o zastiti kitova,a Srbija nema more.
Zato probajmo otkriti dali je ustavno i zakonski da sudjenje ne vodi SUD i Sudija.Ili je ono Kadija te tuzi,Kadija ti sudi???


[Ovu poruku je menjao VULETJ dana 11.10.2007. u 19:03 GMT+1]
vj
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 17:53 - pre 201 meseci
DA SE MALO ISPRAVIM U VEZI i za mene dosta nejasnoga u vezi doplerovih radara:
Jednom sam pitao dali su i laserki radari Doplerovi???? Odgovoreno mi je princip rada doplerovih i kako shvatih da je u pitanje zvuk(ultrazvuk ili sl.).
Inace sa Laserskim ja znam da je slican je princip samo je u pitanju LASERSKI ZRAK koji je po meni ustvari svetlosni suzeni ZRAK,ali dali to Sudija zna????
I AKO JE TO NEJASNO,STO NISU U ZAKONU NAVELI I LASERSKI RADAR???????

NE ZNAM.
VOLIM SVE PO ZAKONU.
ALI KAKVA NAM JE DRZAVA I TU TREBA ZAKONE PREGLEDATI I UOCITI NEPRAVILNOST ALI I GAZENJA USTAVA.



[Ovu poruku je menjao VULETJ dana 11.10.2007. u 19:06 GMT+1]
vj
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 19:29 - pre 201 meseci
ssimic
Hvala lepo na savetu, videcemo 23.10 je ponovno suceljavanje, pa javljam sta sam uradio!
Inace to za 770 m jedino ako fotoaparat na radaru ima opticki zum!?
Bas cu da probam sa drugarom koji ima aparat sa 10x optickim zumom i 4mpx kako ispadaju slike na 800m!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

~Vojvoda

Član broj: 33831
Poruke: 578
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: tuningpower.web1000.com


+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 19:34 - pre 201 meseci
Citat:
VULETJ: A onaj @VOJVODA sto se voza samo po BG

Najlepse bih te zamolio da, uzmes bukvar ili neki recnik, vujakliju ili sta god, malo prostudiras Gramatiku srpskog jezka, pa nastavis da komentarises. Jer ja ne vozim "samo" po BG vec uglavnom, to nisu 2 iste stvari, jer idem dosta i po prigradskim naseljima, i na putevima do istih, gde ima poprilicno murije za tvoj info, bas sam ih danas video 2 puta.
Citat:
VULETJ: ,za ocekivati je da mnogo se ne zaustavljaju vozila zbog izazivanja guzvi,

Odakle ti to? Ajde reci mi molim te ko ti je izvor tih informacija: Mujo, Haso? Znaci, na primer, da ja prodjem sutra na crveno on me nece zaustaviti, da ne bi napravio guzvu?
Citat:
VULETJ: ali on normalno i ne treba da se buni.

Ne ne bunim se, i opet, odakle ti taj zakljucak da se ja bunim? Sta bulaznis?
Citat:
VULETJ: Ima tu dosta redovnih koji se sa pravom se bune.

Jeste ima ostecenih, ali kao sto sam naveo veliki broj nih su neki "Schumaher wanabe", cast izuzecima.

P.S. Iskreno da sam ja pandur, i da vidim bilo koju vrstu naprave na shoferki, koja ima nekakavu interakciju sa radarom, bez pardona bi pocupao i pred vlasnikom je smrvio. Da se ja nesto pitam i detektore i jammere treba zakonom zabraniti. Jer to znaci na deonicama gde nema policije ti ces imati gomilu pomahnitalih vozaca koji ce se ponasati ko da su pusteni sa lanca.
Lepo, ja sam uhvacen jednom, opalise me po dzepu, malo me opametilo, drugi put, bilo je savim dovoljno da utivim u glavu da nema z*jebancije.
Ne znam u mojim ocima samo "licimuri" i jaj*re mogu da tvrde na nisu krivi kada ih murija uhvati, ne bojte se retko oni grese.
Speed costs money. How fast do you want to go?
http://tuningpower.web1000.com/
 
Odgovor na temu

VULETJ
jovan vuletic
serviser
ada

Član broj: 57279
Poruke: 209
*.adanet.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju11.10.2007. u 22:15 - pre 201 meseci
@VOJVODA
Prvo sto se tice Bukvara,ja sam magistar-4 jezika govorim i ujedno i sudski vestak,ali po tvome vredjanju i prostakluku,moram da ti odgovorim,jer mogao bih da ti budem otac.I ja sam se rodio u Beogradu,ali na moje mozda pogresno zakljucivanje, onoga sto si ti napisao:da obicno po BG-u vozis, nije uvreda sto sam tako komentarisao o tebi.
Sto se tice MUJO,HASO zelis da kazes da sam glup,da bulaznim.Pa razmisli malo ako imas inteligencije,da ono sturo,malo sto si napisao,i nemogu drugo da zakljucim.
A sto pises,da ako prodjes kroz crveno,pa normalno,ako te vide da ce te zaustaviti i kazniti,bio u centru ili van.

EVO TVOGA ODGOVORA:
"Jeste ima ostecenih, ali kao sto sam naveo veliki broj nih su neki "Schumaher wanabe", cast izuzecima."
Sada ja tebe pitam:A gde si izvukao to da su vecina Schumacher wanabe?????????????I sada treba da te vredjam?

Ono o cemu ja govorim u svim mojim izlaganjima,jeste Vojvodina i permanentne kontrole,i cesto izmisljanja prekrsaja,
pogadjanja za naplatu na crno.Takva bezrazlozna zaustavljanja nemas u Bg-to mi kazu poslovni partneri.

A tvoj recnik Ja..are i sl. pokazuje Ko si i sta si i koliko vredis kao covek.I da si ti pandur i da bi uradio to sto pises da bi uradio,nebi dugo ziveo.A kad bi ziveo u provinciji,SHVATIO BI DA MORAS I ANTIRADAROM da se boris protiv
podmetanja policajaca tudjom izmerenom brzinom.

ZASTO TI PISEM OVO.Ja sam prosao Autom skoro celu Evropu i deo Azije.Na mnogim mestima a posebno u Rusiji u Ukrajini su policajci veoma slicni nasima,cak jos i gori.
DALI SHVATAS DA ZAHVALJUJUCI MOME ANTIRADARU RADARA SAM UTVRDIO DA ME POLICAJAC ZAUSTAVIO I KAO ISAO SAM 13 KM/HA BRZE OD DOZVOLJENOG,A NIJE ME NI MERIO,I Kad sam mu pokazao uredjaj,rekao je da me je upecao jos pre krivine ulaska u selo.
Ja pogledam i kazem mu da pre krivine jos nije zabrana i tabla Sela i da je tamo dozvoljeno 80.On mi kaze dobro,nista,srescemo se jos mi,sada mogu da idem.
Imam veoma puno primera krsenja zakona od policije samo prema meni,i gde god odem u firmu mnogi mi iznose razne lose primere,nepravilnosti rada policije.

ETO zato sam se ukljucio na ovoj temi,ali ne znam zasto si ti? Da bi vredjao nekog,ko na osnovu tvoje izjave pise da mahom po Beogradu vozis.
Inace,Da si vise pisao,verovatno nebih komentarisao tvoje mudrovanje,a ti nebi vredjajuci odgovarao na razne moje sitnice.

Kada bi mene bolje upoznao zazeleo bi da ti budem prijatelj,ali ja za tebe nisam siguran.Zao mi je sto si na svakih par reci nasao vredjajuci i ponizavajuci odgovor,ALI TO JE SLIKA TVOJA I TVOJE KULTURE I INTELIGENCIJE.
VISE TI NE ODGOVARAM JER TO NE ZASLUZUJES.
Citat:

vj
 
Odgovor na temu

zoltanf
Novi Sad

Član broj: 152445
Poruke: 41
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.zoltanf.in.rs


Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju12.10.2007. u 09:28 - pre 201 meseci
Izvinjavam se što ovako upadam na temu :) ali imam jedan problem.

Danas, na putu za posao stao sam pored pijace da kupim doručak, i za 10 min koliko sam se zadržao naišla je patrola saob. policije koja mi je napisala kaznu, jer sam parkirao u uličici u kojoj postoji znak za zabranu parkiranja i zaustavljanja. Ovaj znak zaista postoji, stavljen je tu u doba dok je autobus-u GSP-a ova ulica služila kao početna stanica. Autobus GSP-a (ns linija broj 7) više ne prolazi ovuda, ali je znak ostao. Ono što je meni ne jasno je da li ovaj znak važi samo za ovaj deo gde je autobus stajao i do izlaza na glavni put (situacija slika u prilogu) ili do kraja date uličica koja se sužava posle ovog dela.
Nije mi problem da platim kaznu, već me boli to što ima milion drugih prekršaja koji zaista narušavaju redovan saobraćaj, a ova patrola zloupotrebljava znak koji je ovde više nema funkciju. Inače ovo su krenuli da rade od pre mesec dva, ranije se tu parkiralo i tolerisano je.

Voleo bih da čujem mišljenje jer pratim ovu temu i znam da među vama ima dosta njih sa iskustvom. Dokumentacija, zapisnik, skica situacije i fotke situacije:

- Zapisnik
- Situacija
- Situacija slika 1
- Situacija slika 2
- Situacija slika 3
- Situacija slika 4
- Situacija slika 5

Hvala na strpljenju :)
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Majstor Duja
Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju12.10.2007. u 09:33 - pre 201 meseci
Nemojte se svadjati...razvodnjavate temu. Idemo dalje.

Zanimljiv link na ovu temu: http://www.copradar.com/
 
Odgovor na temu

ssimic
Srdjan Simic
Novi Sad

Član broj: 4965
Poruke: 58
*.nis-naftagas.co.yu.

ICQ: 9098483
Sajt: www.SrdjanSimic.com


+5 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju12.10.2007. u 10:50 - pre 201 meseci
@zoltanf


Prvo: Do 15 min pretstavlja zaustavlajnje, a preko toga parkiranje. Ovo govorim zbog tebe. Ipak je tezi prekrsaj ako si parkiran od prekrsaja da si se zaustavio.

Drugo, znak vazi do prve raskrsnice osim ako znakom nije drugacije odredjeno. Ako crtez malo izmenis i auto na crtezu pomeris za koji metar napred i ubedis sudiju (ili pravnika, sta li je vec - u postupku je otkrivanja ) da je odvajanje puta koji vodi na ukljucenje na Futoski put raskrsnica dokazeces i da si u pravu. Raspitaj se da li to ukrstanje puteva na stanici predstavlja raskrsnicu ili prost prilaz stanici i sa stanice. Treba imati u vidu i da je doslo do promene namene tog "objekta".

Trece, slike su beskorisne. Slikane su iz pogresnih uglova. Ne vidi se jasno da si prosao raskrsnicu. Jedino moze malo da pomogne poslednja slika koju si postovao i da odes ponovo da slikas "zamisljenu liniju" ostrva koja ce se uporediti sa poslednjom slikom. Slikaj iz pravca Satelitske pijace ili iz pravca Futoskog puta. Sa te dve slike idi u SUP u vreme kada ti je zakazano.

Posto sam cesto tu u komsiluku, cini mi se da si prosao raskrsnicu…

Pozdrav i srecno!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 562697 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.