Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364760 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"25.06.2012. u 08:37 - pre 143 meseci
Sporedni put se vodi kao raskrsnica, ne vodi se uključenje sa parkinga i zemljanog puta.
 
Odgovor na temu

misaj
Milos Jankovic
Nis

Član broj: 53579
Poruke: 254
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 9946166


+44 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"25.06.2012. u 10:53 - pre 143 meseci
Ne znam, ali posle nekoliko godina letovanja u Turskoj...meni Crna Gora uopste i ne pada na pamet kao destinacija za letovanje. Da me neko za***ava za moje pare a ne hvala! To je to, nema tu sta mnogo da se prica i mozga.

Pozz...
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"25.06.2012. u 11:13 - pre 143 meseci
Citat:
StORM48
Nisi znao da u CG znak važi od trenutka kad ga prvi put vidiš, pa sve dok ne izađeš iz zemlje?
E važi, verovao ili ne.

Ziva istina. Kada su meni, pre par godina, naplacivali kaznu za prekoracenje brzine, isao sam 76kmh, put prema Scepan Polju, a znak kojim je ograniceno na 60. je postavljen nekih 10 - 15km od mesta gde su me zaustavili, na moj komentar da nije fer to sto rade, da ili namerno sklanjaju znakove prestanka ogranicenja, ili h ne postavljaju uopste, rekli su mi da nije do njih problem, nego do putara, i da su i oni - policija, trazili da se to sa znakovima dovede u red.

Da li se do danas nesto promenilo, ne znam, to je bio poslednji put da sam bio u CG. ;)
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"25.06.2012. u 21:03 - pre 143 meseci
Citat:
Pirossi: vi bi da vam Crnogorci ostave more i odu negde dok ste vi na odmoru?
ne smetaju vam nadrkane konobarice u vašim gradovima?

One sto kad odem sa prijateljicom na kafu nam se jave, puste nas sa psom, dodju odmah, sve vreme su nasmesene, nikada ne grese u onome sto je naruceno, vrlo su ljubazne, donesu nam vodu za psa itd.? Ne, takve nadrkane konobarice u mom gradu mi uopste ne smetaju.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 00:28 - pre 143 meseci

Ventura, ako si vec bio u Boki, i svidja ti se Bigovo, (verovatno si posetio i Plavu Spilju) kako to da nisi bio ni na Njivicama, Zanjicama, Mamuli?

Sve fina mesta, sem Njivica koje se uvek krcate voajerima. Mada i tamo ima jedna uvala daleko od ociju. Samo treba da pazis da ne predjes granicu :)



PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 00:41 - pre 143 meseci
Bio sam, nije da nisam, ali su te plaže relativno blizu Herceg Novog, i na njih redovno idu turistički brodići koji dovoze kupače, tako da sa te strane nema razlike da li si na mogrenu ili tamo..

A što se tiče voajera, ako će mene da gleda, alal mu peršun :)
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 13:35 - pre 143 meseci


Pa tvoju pratilju, ventura. Ne tebe.


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 14:07 - pre 143 meseci
Kad smo kod ponude na crnogorskog primorju, kakva je situacija sa 3G mrezom na primorju? Imam neku opciju da odem na 10 dana do Canja, ali ne mogu da ne radim, treba mi dobar internet.

Vidim da m:tel nudi neki modem i dve nedelje prepaid za 26+9 evra. Ima li nekih iskustava?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 14:09 - pre 143 meseci
Telenor za iljadu i nesto dindzi nudi 1GB neta dole. Samo mora njihova mreza da se koristi (bivsi Promonte).
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 14:22 - pre 143 meseci
Mnogo vise od cene mi je vaznija brzina, pokrivenost i stabilnost. Platio bih i 50e samo da znam da ce raditi 100%.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 15:49 - pre 143 meseci
Citat:
mmix: Kad smo kod ponude na crnogorskog primorju, kakva je situacija sa 3G mrezom na primorju? Imam neku opciju da odem na 10 dana do Canja, ali ne mogu da ne radim, treba mi dobar internet.

Vidim da m:tel nudi neki modem i dve nedelje prepaid za 26+9 evra. Ima li nekih iskustava?

T-Mobile CG ima pristojan HSPA+ protok (duplo brži od Telenora ovde kod mene u BG). Ovo je merenje iz Pljevalja, nemoj da te buni što piše Beograd to je jer je isključen Location Servis za Speedtest, ako uradiš traceroute na IP videćeš da je CG u pitanju.

Za €5 imaš 15 dana neograničenog neta, s tim što je fair usage, mislim, 1GB. Ne znam kako stoje stvari sa 3G modemima, ovo je mereno sa Ajfona a cena je za tarifni dodatak na običan pripejd.


Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 18:34 - pre 143 meseci
Ako ispucas 1Gb jel moguce dokupiti/aktivirati jos?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 19:13 - pre 143 meseci
Pa naravno, možeš ti i da kupiš dodatak za mesec dana itd. Ovaj primer sam ti dao jer sam ja taj kupio pa za njega znam kolko košta i koliki je fair usage.

Imaš i za 30 dana sigurno, uostalom imaš t-mobile.me sajt, tamo imaš sve informacije. Ja sam pred put pogledao ponude svih operatera tamo, i jedino je T-Mobile imao neograničen net za odr. vremenski period. Ostali nude određeni protok, tipa tolko i tolko mega/giga za tolko i tolko para, meni je ovo najviše odgovaralo.

P.S. Sad sam pogledao, ima najduže za 15 dana, to što sam ja kupio. Verovatno ako prekoračiš taj fair usage, možeš ponovo da aktiviraš dodatak pa da dobiješ još.

E sad ja ne znam šta tebi tačno treba. Imaš 3G modem+ data kartica sa 1GB za €19. Dopuna od 2GB košta €20.

To je dosta skuplje od ove opcije koju sam ja koristio, šta ja znam zašto. Najbolje da prosurfuješ njihovim sajtovima i informišeš se na licu mesta šta ima i šta ti najviše odgovara.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"26.06.2012. u 19:34 - pre 143 meseci
Ima i m:tel ovo od pre nedelju dana

http://www.mtel-cg.com/preview.../?s=68ki9km5q0pe6skp2j2otl6t57

samo sto nema nikakve naznake koliki je njihov "fair use". Generalno crnogorci mnogo muljaju sa ovim ponudama i to me malo brine, nigde nema konkretnih podataka sa cenama, mapa pokrivenosti, itd. Sve je "kako cemo, lako cemo"
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"27.06.2012. u 14:01 - pre 143 meseci
Evo, da vidis da sa mobilnim operaterima uvek moras da budes na oprezu, odgovor od m:tel-a:

Citat:

Osim povoljnosti navedenih na našem sajtu u vezi akcije modema i kartice sa Surf paketom, izdvajamo povoljnosti u vezi kupovine ponuda putem našeg menija *105#:
- Jednodnevna povoljnost - za iznos od 1 euro , dobijate neograničen internet, 120MB po max brzini
- Sedmodnevna povoljnost - za iznos od 4.5 eura, dobijate neograničen internet, 600 MB po max brzini
- Petnaestodnevne povoljnosti – za iznos od 7 eura , dobijate neograničen internet, 1024 MB po max brzini.

Nakon potrošnje MB po maksimalnoj brzini, nastavlja se besplatno prenošenje podataka po smanjenom protoku-128 Kbps sve dok ne istekne vremenski rok za kupljenu povoljnost.
Sedmodnevne i petnaestodnevne kupljene povoljnosti važe od ponoći tog dana kada je poslat zahtjev za aktivaciju, osim za ponudu (dnevna povoljnost) gdje je navedeno da povoljnost važi do ponoći i ta povoljnost se aktivira odmah nakon slanja zahtjeva.

Novu ponudu ne možete kupiti dok ne istekne validnost prethodno kupljene ponude.


Dakle, kupis dvonedeljnu, potrosis 1Gb za dva dana i onda se ladis preostalih 12 dana bez mogucnosti da doplatis. Moracu da vidim sta nude Telenor i T-mob.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

dusans
Stojanov Dušan
Pančevo

Član broj: 9551
Poruke: 1343
*.dynamic.sbb.rs.



+311 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"27.06.2012. u 14:55 - pre 143 meseci
^ Šta ćeš kad ne vole pare :)
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"27.06.2012. u 17:37 - pre 143 meseci
Citat:
mmix: Evo, da vidis da sa mobilnim operaterima uvek moras da budes na oprezu, odgovor od m:tel-a:



Dakle, kupis dvonedeljnu, potrosis 1Gb za dva dana i onda se ladis preostalih 12 dana bez mogucnosti da doplatis. Moracu da vidim sta nude Telenor i T-mob.

Pa ako ti kartica služi samo za data protok, ti možeš uvek da kupiš novu karticu sa €5 kredita i aktiviraš na njoj 15dana/1GB. Niko te ne tera da koristiš jednu istu pripejd karticu, kad su već džabe.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"16.07.2012. u 17:40 - pre 143 meseci
kakva je situacija sa putem preko Niksica? Cujem razne price, te sredjen je te nije. Jeste duzi put ali koliko se secam detinjstva isto je lepse za gledanje sto bi rekli.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"16.07.2012. u 20:30 - pre 143 meseci
Ne znam kakve si "razne priče" čuo što se puta tiče...
Iz Nikšića se stiže u Morinj za 45 minuta bez neke velike jurnjave. Prvih 25 km je put za Trebinje koji je u solidnom stanju a ostalih 40 km je potpuno novi put koji na dosta mjesta ima 3 trake i nema zastoja i gužvi idem tuda svakih par dana.
Od granice Srbije do Žabljaka je stari put preko Pljevalja kojii je solidan, od Žabljaka do Šavnika je novi put. Kad se krene iz Šavnika prema Nikšiću prvih 15-tak kilometara su velike krivine dok se dodje do tunela a onda je sve do Nikšića odličan put... Ne znam kakvi su ti kriterijumi ali ako ja napišem da je put nov ili odličan onda tim putem može da se vozi 200 km/h.
Što se tiče Bokokotorskog zaliva nema velike gužve a voda je fenomenalna i veoma topla ove godine...
Ima i onih koji vole gužvu, takvi treba da idu u Budvu... Ilustracije radi, kod jednog mog druga u diskoteci top hill gostovao je Dino Merlin, gužva je bila tolika da mu je pazar tu noć bio 170.000 eura. (nije greška i nije stavljena nula viška)
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.3gnet.mts.telekom.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"17.07.2012. u 06:29 - pre 143 meseci
Tek sad videh ovu temu. Imam 3G modem od T-Mobile CG, koristim ga par godina kod sam tamo.

Nisam (bio) zadovoljan odzivom i brzinom, ali to je verovatno stvar konkretne lokacije, tj signala i sl... Ne znam kako je ove godine (uveriću se već sledeće nedelje) ali radio je sa dosta ispada iz režima većih brzina u režime sa beskorisnim brzinama, i to čim se pokrene bilo koji zahtevniji stream-ing, na primer YouTube, Skype, ... iste bolesti kao i nedavno u Srbiji sa MTS-om, dok valjda nisu poradili na baznim stanicama.

Postojao je i mali bug u vidu dodatnog dijaloga pri pokušaju konekcije, koji je pominjao neki roming, ali to je beznačajna fake poruka, proistekla valjda od vremena promene pozivnih brojeva država i zastarelog softvera.


U principu, najbolje je da proveriš na telefonu kakav je 3G signal lokacije, mada u poslednje vreme skoro svi ozbiljniji lokali (hoteli, kafići, tržni centri, ...) imaju i svoj AP, koji je za divno čudo bio vrlo upotrebljiv, makar u Baru na par lokacija.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364760 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.