Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina automobila u Americi ?!

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kupovina automobila u Americi ?!

[ Pregleda: 6796 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iPod

Član broj: 43830
Poruke: 297
89.146.172.*



Profil

icon Kupovina automobila u Americi ?!18.05.2008. u 01:17 - pre 193 meseci
Pozdrav svima,

Naime, kako smo i sami svjedoci da se dolar srozao u usporedbi sa eurom i domacim valutama, interesuje me da li je neko bio u prilici da kupi, tj uveze automobil u americi. Iskreno, gledajuci cijene novih automobila u Evropi i Americi, razlike su drasticne. Naime poznato mi je da se u USA terenci prave i kao 4x4, ali i samo sa prednjim pogonom, to mi je sve jasno, dijelovi odgovaraju, ili ako ne odgovaraju kod ovlastenih servisera se veoma lako i brzo nabavljaju. Konretno, mene interesuje kupovina novog automobila u Americi, pa eto ako je neko ima takvo iskustvo, ili cak sa kupovinom polovnog auta, neka napise ovdje. hvala :)
 
Odgovor na temu

popvladimir
Novi Sad

Član broj: 75311
Poruke: 77
62.3.24.*



+1 Profil

icon Re: Kupovina automobila u Americi ?!05.05.2009. u 05:51 - pre 182 meseci
Isto sam i ja pitao pre nekog vremena na raznim forumima. Odgovori koje sam dobijao su u najmanju ruku bili obeshrabrujuci. Problem je u tome sto kola proizvedena za US trziste u papirima ne nose EURO 3 oznaku tako da nasi nesposobnjakovici na carini ne mogu da odrede da li auto ispunjava EURO 3 normu. Mislim da nije problem uvesti auto iz US koji ima isti motor ako i americki auto koji se prodaje ovd eu Evropi.

Mozda da razmislis o kupovini auta iz UK, u poslednje vreme sam video dosta takvih kola po Novom Sadu. Cuo sam da su cene tamo dosta nize od nasih i da se moze uzeti lep auto za male pare.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kupovina automobila u Americi ?!

[ Pregleda: 6796 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.