Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172249 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.11.2008. u 18:44 - pre 187 meseci
Kakve ja to probleme imam, sto zelim da se postuje zakon koji nisam ja pisao?! Ne kostaju motori milione vec su bas suprotno znatno jeftiniji od auta pa ti ta prica ne stoji, bice da ti a priori tvrdis da bajkeri misle da im zavidis samo ne znam zasto heheheh.
 
Odgovor na temu

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
80.93.235.*



+4 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic27.11.2008. u 07:58 - pre 187 meseci
Baš me čudi da imaš hrabrosti da sedneš na motor s obzirom na to da ne smeš da se držiš teme.

Što si izvukao onu rečenicu iz konteksta?
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic27.11.2008. u 15:07 - pre 187 meseci
Citat:
su27killeryu: I odakle si sad ti izvukao bijelu liniju?! Ikodinovic se kretao u traci za preticanje a ne po liniji. Vec sam rekao sta mislim o tome i da sam rekao da je ilegalno pa ne vidim poentu sto nastavljas pricu.


Belu liniju pominjem ne zato sto mislim da motociklisti voze samo po beloj liniji (onda bi ih bilo jos vise mrtvih ), vec da ti predstavim shvatanje voznje kod motociklista, kojima je sasvim normalno da voze (bilo po liniji ili po levoj traci) dosta brze od samih vozila koje PRETICU i to samo zato jer to mogu! To mozda oslikava njihov nacin razmisljanja ili zivota, ali je to u biti samo saobracajni prekrsaj.

Slicno tome ti vristis vec 20-tak stranica da je jugic isekao (u sekundi ) jadnog ikodinovica koji ga je potpuno bezbedno preticao sa 176 km/h. Moja poenta jeste, da ga tehnicki ikodinovic i nije preticao, vec je vozio protivno saobracajnim propisima.

Citat:
su27killeryu:
Nisam ja ni rekao da namjerno isijecaju ali ce sigurno prije natjerati motociklistu da zakoci zbog njih nego sleper, jer (skoro) svakome je najpreci prvo svoj zivot (i eventualno bliznjih koji su u kolima).

Jesi, rekao si i to vise puta.

Citat:
su27killeryu: Pri sudaru nije presudna samo kineticka energija nego jos milion stvari. Ako vozis bicikl sa 20 km/h imas bezbroj puta vecu kineticku energiju od auta koje stoji pa kad se zakucas u njega njemu nece biti nista a ti ces se polomiti. Obzirom da se ocigledno ne razumijes u stvari koje pricas ne vidim odakle ti dolazi potreba da trabunjas o tome...

U fiziku se razumem i to dosta dobro, doduse voleo bih da je vise, ali to nije vazno.
Sto se tice primera sa biciklom, ja nisam poredio nepokretne i lagane objekte, vec sam ti uporedjivao efekt motora pri "malo vecim" brzinama, koji je inace jako slican efektu suv-a pri relativno malim brzinama.
Veruj mi da ne trabunjam, vec samo pojednostavljujem da to priblizim tebi, a sve je to podstaknuto tvojom tvrdnjom:
Citat:
su27killeryu:
kakve ti komplekse vuces kad imas tolike predrasude prema motoristima? I ja koristim motor da stignem od tacke A do tacke B, zasto to tebi smeta? Da izlazimo na ulicu kao na bojno polje da vidimo ko je jaci izasli bi sa dzipovima od 3 tone a ne sa motorima od 200 kila, logicno zar ne? Samo maaaalko ako razmislis, probaj nije tesko. A otkud znam zasto bi neko namjerno isijecao, nisam psiholog.


Dakle ova tvoja tvrdnja da je motor zrtva u modernom saobracaju mi je jako smesna jer upravo motor tj motociklista na motoru moze da bude ubojit poput dzipa od 2 tone. Ako vec poznajes malo fiziku, onda ne mos da se ne slozis sa ovim.



"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

axx420

Član broj: 107229
Poruke: 62
*.mynsn.net.



+1 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic27.11.2008. u 19:14 - pre 187 meseci
Samo da podsetim na jednu stranicu u ovoj temi:
Citat:
su27killeryu: Pod tri ne vidim kako to druge ugrozava voznjom na zadnjem tocku? Jos nisam cuo da je neko nekoga u svijetu ubio tako sto je vozio na zadnjem tocku. R motori se dizu na zadnji na manji dodir gasa i u okviru ogranicenja brzine. Da je opasno za njega jeste ali ako je idiot da radi to u saobracaju naucice jednom lekciju pa nece vise biti idiot, ili ga nece biti.


Kao što reče Peđa:
Citat:
Ljudi, ne razumem zasto vise trošite energiju na killera. Pošto ni posle skoro 600 poruka oni dalje ne prihvata da mu je pogled na svet zastranjen, nikada neće ni priznati. Ostalima je odavno jasno kako stvari stoje i kakvo ponasanje u saobracaju nije prihvatljivo.

Samo gubite vreme.


Pitanje je, šta možemo očekivati od ostalih bajkera/navijača kada oni koji su relativno pismeni i obrazovani (čim koriste računar i pišu na ovom forumu) imaju takvo mišljenje?
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic27.11.2008. u 19:37 - pre 187 meseci
Jbg isto kao da raspravljam o sexu sa klincima koji nikad nisu j..... I'm off.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic28.11.2008. u 07:18 - pre 187 meseci
Jbg,
ponekad je tesko prihvatiti realnost,
a mnogo lakse nastaviti zivot u iluziji
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic25.12.2008. u 22:52 - pre 186 meseci
Citat:
PODIGNUTA OPTUŽNICA PROTIV DANILA IKODINOVIĆA

Dača, ipak, na sudu

Tužilaštvo tereti proslavljenog vaterpolistu da je prouzrokovao saobraćajnu nesreću 27. juna na putu Zrenjanin - Novi Sad kod Kaća. U optužnici se navodi da je Ikodinović motor “jamaha” vozio pod dejstvom alkohola i brzinom većom od dozvoljene

BEOGRAD - Opštinsko javno tužilaštvo u Novom Sadu podiglo je optužnicu protiv proslavljenog vaterpoliste Danila - Dače Ikodinovića (32) zbog izazivanja saobraćajne nesreće 27. juna na putu Zrenjanin - Novi Sad kod Kaća, saznaje Glas.
Optužnica Ikodinovića tereti da je motorom “jamaha”, krećući se brzinom veće od dozvoljene, udario u “jugo” Pajice Dejanovića (26) iz Đurđeva, u trenutku dok je on preticao traktor koji je vozio Miroslav Kukić (33). Ikodinović je tada udario u zadnji deo “juga”, koji se zaneo i okrznuo traktor, posle čega se prevrnula traktorska cisterna. Ikodinović je u ovoj nesreći zadobio teške povrede, dok je Dejanović lakše povređen.
Veštačenjem je utvrđeno da se Ikodinović kretao brzinom od 173 kilometra na sat, kao i da je imao dva promila alkohola u krvi, što je četiri puta više od zakonom dozvoljenog.
Advokat Dragan Gojković, koji brani Ikodinovića, za potrebe odbrane je angažovao drugi tim veštaka, koji je procenio da je naš proslavljeni vaterpolista vozio približno istom brzinom, ali Ikodinovićev branilac nije hteo da otkrije detalje veštačenja.
Advokat Gojković je juče rekao da još nije dobio optužnicu.
http://www.glas-javnosti.rs/cl...i-12-12-2008/daca-ipak-na-sudu



Citat:
DANILO IKODINOVIĆ NE MOŽE DA PLATI 650.000 DINARA

Dača nema para da plati odštetu

BEOGRAD - Danilo Ikodinović Dača (32), naš slavni vaterpolista, neće isplatiti 650.000 dinara odštete Pajici Dejanoviću (26) za nanetu materijalnu i nematerijalnu štetu, u saobraćajnom udesu koji se 27. juna desio na putu Zrenjanin - Novi Sad, kod Kaća.
Ovo je juče za Glas potvrdio advokat Slobodan Beljanski, zastupnik Pajice Dejanovića. Beljanski kaže da ih je Ikodinović preko svog advokata Dragana Gojkovića obavestio da nije u mogućnosti da plati toliku visinu odštete zbog velikih troškova lečenja desne ruke u Francuskoj.
-Ikodinović nije osporio visinu odštetnog zahteva, ali nas je obavestio da će sarađivati u pogledu davanja izjava pred sudom. Mi ćemo se obratiti osiguravajućem društvu kod kojeg je on bio osiguran i tražiti skoro istu sumu novca - izjavio je Beljanski, ali ponovo nije hteo da precizira o kojoj sumi je reč, već je samo rekao da je 650.000 „otprilike“ suma koju su tražili.
Dragan Gojković, Ikodinovićev advokat, potvrdio je da Danilo neće platiti odštetu.
http://www.glas-javnosti.rs/cl...aca-nema-para-da-plati-odstetu
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
92.46.91.*



+6455 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 06:29 - pre 186 meseci
A zato ima za sat od 6000 evra kojim se 'častio' u Parizu, dok mu država Srbija plaća lečenje u istom tom gradu.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 07:23 - pre 186 meseci
dobro sad ventura,
to je bilo u psihoterapeutske svrhe, da se malo bolje oseca ...

Izjava je blago receno smesna, valjda u ovakvim slucajevima se ide na rasprodaju imovine (samo taj sat pokriva dobar deo duga), sem ako se volsebno ne ispostavi da je vlasnik nepokretnina njegova sestra



[Ovu poruku je menjao Deep|Blue dana 26.12.2008. u 09:15 GMT+1]
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
92.46.91.*



+6455 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 08:21 - pre 186 meseci
Citat:
Deep|Blue: dobro sad ventura,
to je bilo u psihoterapeutske svrhe, da se malo bolje oseca ...

Izjava je blago receno smesna, valjda u ovakvim slucajevima se ide na rasprodaju imovine (samo taj sat pokriva dobar deo duga), sem ako se volsebno ne ispostavi da je vlasnik nepokretnina njegova sestra :)


Aaa pa i to se da veoma lako rešiti samo ako ima volje... Lepo država od njegove sestre zatraži potvrde o primanjima, na osnovu čega je stekla tu imovinu, pa se onda lepo proveri da li je porez uredno plaćen državi, što bi u tom slučaju značilo ili da se imovina oduzme kao nelegalno stečena + kazne, ili da se imovina ipak označi kao imovina njenog brata, koja kao takva podleže plenidbi radi pokrivanja dugovanja.

Dotični mi ide na penis zbog svoje bahatosti, kao i glumljenja žrtve, i iskorišćavanja publiciteta u promotivne svrhe njegove žene, a sve to o trošku države, i sad još ovo kao šlag na tortu. U zatvor sa njim, gde i pripada, za pokušaj ubistva sa predumišljajem.

Zakoni postoje, 'samo' ih treba sprovoditi.
 
Odgovor na temu

dswalk
Banjaluka

Član broj: 128200
Poruke: 188
81.93.71.*

Sajt: www.elitesecurity.org


+9 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 08:30 - pre 186 meseci
Ovaj je davno "stradao" i sad se hvala Bogu oporavlja!
Tako da bi trebalo promijeniti bar naslov ove teme.
Svaki put pomislim da je opet stradao. Pozdrav
ds
 
Odgovor na temu

hexter
BGD

Član broj: 154780
Poruke: 172
91.208.89.*



+64 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 10:00 - pre 186 meseci
"Beljanski kaže da ih je Ikodinović preko svog advokata Dragana Gojkovića obavestio da nije u mogućnosti da plati toliku visinu odštete zbog velikih troškova lečenja desne ruke u Francuskoj."

Koliko znam za nemogucnost placanja nadoknade i/ili kazne zna se koliko vredi zatvorski dan i/ili prindni rad, da zaradi nadoknadu.
Druga stvar - "bracna tekovina". Nije li imovina/finansije bracnog druga isto u sluzbi namirivanja dugova?
Jednom recju: POSTOJE NACINI!!!

Zamislite kada bi to tako moglo: napravis stetu i kada treba da nadoknadis - "NEMAM!". Puj pike ne vazi!! Svako bi radio sta hoce.

A o bahatatosti "javnih" licnosti ne treba trositi vreme i reci. Obraz kao djon. Oni bi trebali da bu POZITIVAN a ne NEGATIVAN primer ostatku javnosti.
To je nuspojava popularnosti.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
93.86.203.*



+5251 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 12:19 - pre 186 meseci
Ma koliko da je bio slavan, NE MOZE da kaze da NECE platiti stetu. MORA da e plati ako sud presudi, i moze samo da se cenjka oko visine stete i nacina isplate, na ratice ili neki drugi lastis.

Ima da plati i da bude kaznjen, da plati iz fonda iz kojeg je kupovao motor, za (pre)skupu zabavu. Nazalost i na nesrecu drugih ljudi, magarci na licnom primeru uce sta ne treba raditi.

Inace, njegova zvezda se ugasila, posto je ocigledno da nema nade u povratak u klub slavnih i zasluznih, i sada kao sportski penzioner, moze da razmislja o obicnom nacinu zivota.

Poz
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 12:30 - pre 186 meseci
Pa moze da kaze da nece da plati kaznu, to je njegovo pravo (da kaze da nece) :)

Naravno, imovina mu se moze uzeti i protiv njegove volje - sto je u ovom slucaju neophodno.

Prema takvim magarcima i jajarama ne treba imati ni trunku sazaljenja. Batica bi da ne plati odstetu za s***** koje je napravio vozeci mrtav pijan, a ima za motore i satove... pa nece da moze tako.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
77.46.188.*



+363 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 19:28 - pre 186 meseci
Neka se odrekne 8 meseci sportske penzije kad je dobije kao osvajac zlata na SP pa ce moci isplatiti...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
93.86.198.*



+18 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 20:44 - pre 186 meseci
Posto, imam nekog iskustva sa odstetnim zahtevima i saobracajkama, rekao bih da su ovih 650.000, sto trazi decko koji je vozio juga, astronomske za nasu sudsku praksu. Nazalost je tako.

Sad pitanje je koji deo te sume je odsteta za totalnu stetu na njegovom jugu. S obzirom da je u pitanju stariji jugo, neki maximum je 100.000din, realno 80.000. Ostaje 550.000 za nematerijanu stetu nanesenu vozacu.

Poredjenja radi, gotovo ista saobracajka ove godine, sa nesto gorim posledicama po nastradale u jugu [neki zavrsili na bolnickom lecenju], zavrsava se tako sto cetri nastradale osobe iz juga dobijaju oko 160.000 po osobi i 70.000 za totalku na jugu. Sa dobrim advokatom, vansudski.
Ja bih rekao smesno male pare, ali tako je.
Te sume nigde ne pisu vec se formiraju kao posledica sudske prakse u slicnim slucajevima.
Osiguravajuce kuce i advokati znaju granice i sve preko tih granica osiguranje nece da isplati, vec mora da se ide preko suda, tako se dobije veca odsteta, ali sudski proces dugo traje i kosta... Dobro ovde se novac potrazuje od okrivljenog jer osiguranje nece da plati, ali svejedno.

Ja ovom decku zelim da dobije te pare, jer za ono sto je preziveo to nije nista.
Ali realno je da ce se nagoditi za manju sumu ili smarati na sudu 4-5 godina za taj novac... mada posto je sada sve javno mozda i dobije te pare odmah...



[Ovu poruku je menjao 101010 dana 27.12.2008. u 11:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 21:00 - pre 186 meseci
Citat:
101010: Posto, imam nekog iskustva sa odstetnim zahtevima i saobracajkama, rekao bih da su ovih 650.000, sto trazi decko koji je vozio juga, astronomske za nasu sudsku praksu. Nazalost je tako.

Sad pitanje je koji deo te sume je odsteta za totalnu stetu na njegovom jugu. S obzirom da je u pitanju stariji jugo, neki maximum je 100.000din, realno 80.000. Ostaje 530.000 za nematerijanu stetu nanesenu vozacu.

Samo trenutak... nesto sam propustio... Covek je vozio motocikl nedozvoljenom brzinom, drugi covek je krenuo da pretice bez da proveri da li je neko pozadi vec zapoceo preticanje. Formalno-pravno, situacija je jasna - obojici po prekrsaj i pravac kuci svako da popravlja stetu na svom vozilu. Odakle to da je ovde drugacije?!

Mislim, prvi deo razumem - ovaj koji ima vise para je dobrovoljno pristao da plati stetu ovome koji ima manje para. Medjutim, ovaj drugi deo mi nije jasan - taj drugi ZAHTEVA astronomsku odstetu? Ako je tako, onda bi posteno bilo da ne dobije nista.

Inace, sve ovo shvatam veoma licno - pre par godina, pristigao sam Jugo koji je isao za traktorom. Lepo ja izbacim levi, krenem da preticem, taman da dodjem uporedo sa njim, vidim i on poce da pretice bez da skrene pogled prema levom retrovizoru. Ishod dogadjaja - ja mu otkidam levi retrovizor, a traktor desni :-)

Taman sam izasao napolje da ga bijem kako mu to nikad vise ne bi palo na pamet, kad vidim otac ga vec bije (vozio neki klinac koji verovatno nije ni imao vozacku, a cale ga obucavao).

Sreca moja da sam tad vozio auto a ne motor, i to dosta tezi od njegovog, pa sam ja njega nagurao na traktor a ne on mene u jarak, a da je bilo obrnuto sasvim je moguce da sada ne bih bio ziv!

[Ovu poruku je menjao pctel dana 26.12.2008. u 22:10 GMT+1]
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 21:53 - pre 186 meseci
@pctel, procitaj ovih 29 strana pre. Lepo pise kakvi su uslovi na putu u tom delu (nepreglednost), kojom brzinom se pojavio doticni motociklista, nigde ne pise da je jugo krenuo da NEPRAVILNO pretice, i sad ti tu palam***s sa kojim ciljem? Da se opet razvije rasprava onoga sto je vec raspravljano 29 strana?

Je li sad jasnije zasto je to ovde drugacije? Prosto zato sto te mrzelo da pogledas o cemu se raspravljalo.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
93.86.198.*



+18 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic26.12.2008. u 21:59 - pre 186 meseci
Da nesto si propustio, Ikodinovic je iskljucivo kriv i taj deo diskusije je zavrsen.

Odstetni zahtev je uobicajena pravna procedura nakon ovakve nesrece, stim sto u ovom slucaju Ikodinovicevo osiguranje nece da isplati odstetu vozacu juga, zato sto je Ikodinovic bio pijan, pa je obaveza ispacivanje odstete prebacena na Ikodinovica.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
92.46.80.*



+6455 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic27.12.2008. u 06:42 - pre 186 meseci
Citat:
pctel: Samo trenutak... nesto sam propustio... Covek je vozio motocikl nedozvoljenom brzinom, drugi covek je krenuo da pretice bez da proveri da li je neko pozadi vec zapoceo preticanje. Formalno-pravno, situacija je jasna - obojici po prekrsaj i pravac kuci svako da popravlja stetu na svom vozilu. Odakle to da je ovde drugacije?!


Lista prekršaja:

Danilo Ikodinović
- Vožnja sa preko 2 promila alkohola u krvi (preciznije, 2.4 promila)
- Vožnja 173kmh na putu gde je ograničenje 80 kmh
- Preticanje kolone vozila

Vozač juga
- Nema prekršaja

pctel, vozač juga fizički nije mogao da vidi motor, čak i da je fizički mogao da ga vidi (malu malu tačku veooma daleko), u šta sumnjam, zdrav razum bi mu rekao da je objekat dovoljno daleko i da može izvršiti preticanje, kao što bi i uostalom svaki vozač procenio.

Citat:
pctel:
Mislim, prvi deo razumem - ovaj koji ima vise para je dobrovoljno pristao da plati stetu ovome koji ima manje para. Medjutim, ovaj drugi deo mi nije jasan - taj drugi ZAHTEVA astronomsku odstetu? Ako je tako, onda bi posteno bilo da ne dobije nista.


A dečko se mnogo prijatno osečao pod linčom javnosti nakon nesreće, jer ga je javnost unapred okrivila za nesreću velikog spotrskog heroja, humaniste i jebača dobre ribe Danilu Dače Ikodinovića, pa dečko uopšte nije imao psihičkih problema nakon toga, već mesecima nije izlazio iz kuće eto onako, jer mu je ćeif... Suma koju je tražio je mizerna, i mislim da je zaslužio barem 10x više, uzimajući u ozbir kroz šta je sve prošao i kakvo je g**** dotični Ikodinović, tj. kakvu kaznu zaslužuje.

Ako ćemo tako, ja bi drage volje tebe stavio u situaciju tog dečka. Ako si raspoložen, uzeću macolu, izlupam ti ceo auto, kad završim sa autom upotrebim macolu na tvoja oba kolena. Što se tiče štete auto vozi odmah u zvaničan servis, pokrivam sve, uključujući i troškove rentacara dok je auto na servisu, a tebi plaćam najbolju bolnicu u Srbiji plus banjsko lečenje. I šta će ti više para, dovoljno je da popravim samo to što sam uradio, jel u redu tako?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172249 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.