Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172302 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 11:59 - pre 192 meseci
Cela disksuija se razvija upravo zato sto ima nekih koji misle da nije kriv.

 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 12:05 - pre 192 meseci
Vozio je neprilagodjenom brzinom, da li je kriv samo on, ili je kriv jos neko nije uopste prikladna tema za razgovor. Bar ne sad kad je u takvom stanju.
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
79.101.150.*



+294 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 13:05 - pre 192 meseci
Sudeći po ovde već citiranoj vesti iz presa (potražiti na pressonline), izgleda da, hvala bogu, Danilo više nije u životnoj opasnosti. Ipak, ne vidim zašto bi se o nečijoj eventualnoj krivici raspravljalo u manjoj ili većoj meri, u zavisnosti od toga da li je taj neko živ, polu-živ, ili mrtav.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 14:30 - pre 192 meseci
Citat:
Emil Ranc: Ipak, ne vidim zašto bi se o nečijoj eventualnoj krivici raspravljalo u manjoj ili većoj meri, u zavisnosti od toga da li je taj neko živ, polu-živ, ili mrtav.

Izvoli, slobodno nastavi raspravu o krivici, nisam ni mislio da ce neko imati slicno misljenje. Polu-ziv, mrtav, svejedno.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 14:42 - pre 192 meseci
Cekacemo dok se ne opravi, dok ne zaigra vaterpolo ponovo, dok mu cerka ne napuni 18 godina, dok... Yep!
Ministar Jocic je bio u slicnoj situaciji, ali zato sto je Kojin ili sto je malo obijao trafiku, nije nikog sprecilo da ga napljuju onako ljudski. Dvostruki moral i licemerje, tako "SERBSKI"!!! Ponavalja se iz teme u temu...
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.cpe.vektor.net.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 15:09 - pre 192 meseci
Izgleda da neki imaju problem sa bukvalnim tumacenjem stvari. Ja ne pricam o diskusiji na prethodnih 10 strana, o tome da li je motorciklista kriv za sudar ili vozac juga ili o tome sta ce $#%^#$^$%# traktor na magistralnom pravcu i slicno, to nema apsolutno nikakve veze sa ovim.

Prosto, meni licno smeta da se prica na temu koliku bi tacno kaznu osoba XY trebalo da popije, dok se 60km odavde tim hirurga bori da ta osoba nastavi uopste da zivi. Eto, prosto samo to, ne mogu da shvatim toliki nedostatak postovanja ljudskog zivota. Nije u pitanju neki zlocinac, ili serijski ubica ili sta ja znam. Prosto treba pokazati malo ljudskosti i humanosti. Osim toga, "kad izadje iz zivotne opasnosti" nije isto sto i "kad mu cerka maturira"... I da, takvo razmisljanje mnogo vise govori o vama samima nego o Ikodinovicima, Jocicima i komegod...

Zamisli situaciju - klinac ti uzme kljuceve od kola, napravi udes i slupa sebe i kola. Sta ces prvo uraditi:
a) derati se na njega i kazniti ga sto je uzeo kola
b) sacekati da prvo prodje trauma koju je doziveo, da se sabere, sastavi, pa ga ONDA kazniti.

Eh, ali da, ovde treba pljuvati javnu licnost i leciti sopstvene komplekse time sto ce se pljuvati pijana baraba... OK, nek digne ruku svako ko nije bar jednom u zivotu vozio pijan :)

Mislim, hebes javnu licnost, ja pricam o ljudima k'o ljudima...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 15:20 - pre 192 meseci
Citat:
boccio:Nije u pitanju neki zlocinac, ili serijski ubica ili sta ja znam.


Mozda imamo razlicite arsine, ali ja mislim da on jeste zlocinac, to jest ubica (u pokusaju, posto mu nije uspelo da ubije vozaca juga), kao i svako drugi ko se tako ponasa u saobracaju. Ja nesto ne vidim razliku izmedju ovoga sto je Ikodinovic uradio i toga da neko izadje sa puskom na ulicu pa pocne da puca nasumicno...
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 15:30 - pre 192 meseci
Dok on izadje iz kome novine, tv i neki od vas napravise andjelka od njega. Ajde da onda neko nesto kaze, bilo bi, pa jedva je ostao ziv sto sad da ga pljujemo, nehumanost.
Sta ste pisali o Jocicu, gospodo moralisti? On je takodje bio jos gore polomljen i pride nije nikoga povredio ili ubio, nije cak ni VOZIO!!!! Moralisti sve moj do mojega... Nije da branim Jocica, ali mi je tuzno sve ovo...
Eno jedan junosa provozao bager po Jerusalimu... Ovaj nas vozio motor, pija i prebrzo. Srecom, nije nikoga ubio...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 15:40 - pre 192 meseci
Citat:
Laki_Gen: Sta ste pisali o Jocicu, gospodo moralisti?

Ko je sta pisao covece, sta pricas?
Ja licno nemam obicaj da kritikujem nekoga i odredjujem mu kaznu u isto vreme dok se taj isti bori za zivot. U tome je razlika, neko to moze da radi bez problema.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.cpe.vektor.net.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 15:52 - pre 192 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Ja nesto ne vidim razliku izmedju ovoga sto je Ikodinovic uradio i toga da neko izadje sa puskom na ulicu pa pocne da puca nasumicno...

Pretera ga malkice, a? :) Ja sam lepo rekao... Nek baci kamen svako ko nikad u zivotu nije seo pijan za volan :) Mislim, ne opravdavam ja nista ovde, da ne bude zabune. Prvo, svaka medijska licnost bi morala biti maksimalno kaznjena za prekrsaje koje cini - jer je odredjeni role model za decu i omladinu. Drugo, svako ko je u stanju da vozi pijan 200kmh ne treba vise nikad da dobije dozvolu. Ok, kriv je najverovatnije, sve stoji, ali: a) pustite ga da se izvuce, pa onda odrejdujte nivo krivice; b) ne ponasajte se kao da niko od vas nikad nije popio i vozio.

Citat:
Laki_Gen: Dok on izadje iz kome novine, tv i neki od vas napravise andjelka od njega. Ajde da onda neko nesto kaze, bilo bi, pa jedva je ostao ziv sto sad da ga pljujemo, nehumanost.

Gresis. Novine nemaju idole, nemaju ni andjele ni djavole. Imaju samo front page i tiraz :) U ovom trenutku, prodaje se slika uplakane plavuse uz zvaku "princezin glas probudio princa iz kome". Vole to ljudi :) Sutra ce iste te novine pisati na naslovnoj strani kako je neimenovan izvor blizak MUP-u potvrdio da je Ikodinovic vozio posle flase Jack Danielsa, jer ce to prodavati tiraz :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
79.101.227.*



+294 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 16:06 - pre 192 meseci
Citat:
boccio:Zamisli situaciju - klinac ti uzme kljuceve od kola, napravi udes i slupa sebe i kola. Sta ces prvo uraditi:
a) derati se na njega i kazniti ga sto je uzeo kola
b) sacekati da prvo prodje trauma koju je doziveo, da se sabere, sastavi, pa ga ONDA kazniti.

Verovatno ono drugo, ipak - Ikodinović nije moj klinac, već tridesetdvogodišnji muž i otac, a divljanje na sportskom motociklu na magistralnom putu u večernjim satima, uz prisustvo i drugih vozila u saobraćaju daje mi svako pravo da osuđujem takvo ponašanje. Pa bilo da je u pitanju Danilo, ili bilo ko drugi, pa nek je i moj rod najrođeniji!

Tužno je kada život jedne mlade osobe visi o koncu, ali ne vidim zašto bi to bio razlog da se ne ukazuje na grešku te osobe u ponašanju u saobraćaju.

Citat:
Eh, ali da, ovde treba pljuvati javnu licnost i leciti sopstvene komplekse time sto ce se pljuvati pijana baraba... OK, nek digne ruku svako ko nije bar jednom u zivotu vozio pijan :)

Gluposti. Ponavljam, totalno je nebitno da li je javna ili „tajna“ ličnost u pitanju, i ne vidim da je bilo ko ovde njega pljuvao. Moram da se složim sa Peđom da je onakvo ponašanje u saobraćaju zločinačko. Nemojte sad, jugo je kriv, ovo-ono. Naravno, gotovo sigurno i taj Jugo snosi deo krivice - no, 'mesto juga mogao je i neki jelen da mu izleti, ishod bi verovatno bio sličan.

Inače, u životu sam čini mi se ukupno dva puta vozio pijan (i to sticajem okolnosti, neplanirano), i nije mi se uopšte dopao osećaj. Naravno, vozio sam veoma sporo i jedva čekao da stignem kući - naprosto je jezivo kolko sam i sâm bio svestan slabih refleksa. Inače, u obe prilike bila je u pitanju unutargradska vožnja od par kilometara - a svemu tome ima već nekih 3-4 godina.

Citat:
Mislim, hebes javnu licnost, ja pricam o ljudima k'o ljudima...

Takođe.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7176 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 16:30 - pre 192 meseci
Citat:

Nek baci kamen svako ko nikad u zivotu nije seo pijan za volan :)


Evo [bacam kamen] ... doduse, vozim od skoro hehe :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 16:59 - pre 192 meseci
1. evo ni ja nisam pijan vozio (po mojim mjerilima) niti sam se ikada i napio (mada na maturi zamalo).
2. to nema nikakve veze da li je bio tresten pijan drogiran ili sta vec to vozac juga nije mogao da vidi, ali je mogao i MORAO da vidi njega u retrovizoru kada je poceo da pretice, evo po policijskim izvorima razlika u brzini je bila nekih 25 m/s po mojoj slobodnoj procjeni neka bude i 40 znaci dovoljno je da je imao pregled situacije iza sebe u duzini od 40 metara sto bar u Vojvodini nije nikakav problem i nemoj neko da mi kaze da nije tako.
3. tresten pijan ko na R1 predje i 500 metara a ne jos da dodje na pola puta izmedju ZR i NS ja mu dam sta hoce. Nije to auto da sjednes pa otvoris vrata pa se bljuv ispovracas pa malo lijevo pa desno alo likovi.
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 17:00 - pre 192 meseci
Pozd.

@boccio ... kad cesh da te kamenujemo? Evo spremio sam jedan kamenchic

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 17:34 - pre 192 meseci
boccio, sta ces sa tolikim nasim kamenjem? :)
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 18:00 - pre 192 meseci
Ajde da ga i ja bacim. Pijan ne, ali malkice veseo (cca pola gajbe jelenka) desava se... BMW je to ipak, da je R1, nisam siguran dokle bih stigao...
Da na shvatite ozbiljno, ovo iznad je bio sarkazam ^^^ !!!!

E, o ovome vam govorim:
http://www.b92.net/info/vesti/...07&dd=03&nav_id=306919

Ovaj BT pocinje ozbiljno da me iritira... Da je napravljeno drugacije javno mnjenje i da nije bilo plave zenice, vatrepola (koincidencija) i smekeraja, malo bi ga morgen ovaj posjecivao. Ne sjecam se da je posjetio Zablacanskog ili Jocica...

E to vam je gosopodo taj vas moral... Sacekajmo da se oporavi. Hoce neko da se kladi, da ce jos na kraju dobiti medalju? Moze u gajbu jelenka, ja vozim...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
79.101.82.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 18:28 - pre 192 meseci
Citat:
Otkuda uopšte priča da se Ikodinović vraćao sa treninga reprezentacije? Prvo pojavljivanje ove teze (činjenice?) sam našao u:

Tako je pisalo svuda u novinama i na netu odmah taj dan kada se desila nesreca.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
77.70.71.*



+105 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 18:47 - pre 192 meseci
Nije tacno. Bio je u Zrenjaninu, jedino ako su tamo imali trening a nisu :)
 
Odgovor na temu

chachka
Srđan Mijatov
Programer
BUS Computers
Kikinda

chachka
Član broj: 53780
Poruke: 576
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.baze-podataka.net


+4 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 18:54 - pre 192 meseci
Znači - vraćao se sa treninga reprezentacije, a reprezentacija je trenirala u Zrenjaninu?! Nikako ja ovo ne shvatam.

Edit: Pretekao me je Slobodan M :)
"The best code is no code at all."
- Zidar (ES član)
"Biggest obstacle to learning
SQL is unlearning procedural
programming."
- Joe
Celko
"Minimize code, maximize data."
- A. Neil Pappalardo
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic03.07.2008. u 19:23 - pre 192 meseci
Je l' sam zakasnio za kamenovanje? Taman sam našao jedan lep. :P
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172302 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.