Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172618 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 13:44 - pre 192 meseci
Pozd.

Sve bih rekao da je Ikodinovic jedini krivac nesrece. Osim toga shto se kretao nedozvoljenom brzinom (kolikom ce se vec utvrditi) i nepropisno preticao kolonu, pride je bio i treshten pijan. Vozach juga sa druge strane nije bio pijan ni malo. Znachi, Ikodinovic je nishta drugo nego jedan u moru idiota koji prvo voze motore nenormalnim brzinama a potom voze pijani i to bez obzira o kakvom je vozilu rech. Sreca je samo da niko nije nastradao.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
91.150.108.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 13:53 - pre 192 meseci
Citat:
Osim toga shto se kretao nedozvoljenom brzinom (kolikom ce se vec utvrditi) i nepropisno preticao kolonu, pride je bio i treshten pijan.

Otkud tebi ova informacija keve ti!? Covek se vracao sa treninga reprezentacije, bas me cudi da su ga mrtvog pijanog pustili u bazen. Covece kakvih ljudi ima to je strasno.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
41.204.224.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 15:31 - pre 192 meseci
Pre nekih 7-8 godina vracam se iz Novog Sada za Sremsku Mitrovicu, izmedju Rume i Mitrovice je selo Voganj. Desava se cesto da tu bude policija u sačekuši, kazne za brzinu i tako to... Posto je bilo oko 3 ujutro, nigde nikog, vidim negde na pola sela plavo svetlo, policija. Prilazim polako, pokazuje mi pandur da prodjem VRLO polako. Na putu ima dosta stakla, ali u prvom momentu nisam video uzrok. Tek kada sam prosao, vidim sa desne strane puta veliki traktor prevrnut na "ledja" a malo dalje, sa druge strane, isto u kanalu, ostatke nekog automobila koji je bio zguzvan do neprepoznatljivosti, kao kada na praznu linemku soka stane covek od 100 kilograma. Automobil je toliko bio unisten da nisam uopste mogao prepoznati marku. U selu je prilicno dobar put, nije sirok, ali nema rupa, put je prav i moze prilicno brzo da se vozi sto je verovatno i bio uzrok ove nesrece. Sudeci po tome koliko je automobil bio unisten, ne verujem da je iko preziveo...

Mozda je traktor bio neosvetljen, mozda ne. Mozda je neoprezno skrenuo u levo dok ga je automobil preticao, nije taj detalj toliko ni bitan. Da vozac automobila nije prekoracio dozvoljenu brzinu od, na tom mestu je ogranicenje mislim 50 km/h, bilo bi povredjenih, ili bi cak uspeo da izbegne sudar i smrt. Ovako, ne verujem da je isao sporije od 120-150, sudeci po stanju vozila.

Od prilike u isto vreme, par nedelja pre ili posle gore opisanog udesa, na prilazu Novom Sadu, pre skretanja za, tada van funkcije, most slobode, put se račva, odvajaju se smerovi. Prilazim toj lokaciji, svi vozaci iz suprotnog smera mi daju znak da usporim, ima policije. Prilazim, vidim jedno 6-7 rotacionih svetala, policija, hitna pomoc, vatrogasci... Covek je automobilom udario u banderu koja se nalazi na pocetku tog "pesackog ostrva" tolikom silom da se prednji deo automobila potpuno omotao oko bandere, a sama bandera iako vrlo debela je bila tesko ostecena, zamenjena je par dana kasnije. Vozac nema teoretske sanse da je preziveo... Na tom mestu ako je vidljivost slaba, moze da bude nezgodno, ali te veceri vidljivost je bila odlicna. Mali trenutak nepaznje, brzina od 30-50 metara u sekundi, i ode zivot.

Poenta? Pa jednostavno. Da je Daca brzinu kretanja prilagodio uslovima saobracaja, sada bi sedeo u nekom restoranu i ispijao sampanjac. Potpuno je nebitno to da li je kriv on, ili neko drugi, treci.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 16:26 - pre 192 meseci
Osoba koja je vozila neprilagodjenom brzinom i pokusavala da prestigne kolonu motorom i na kraju zavrsila sudarajuci se sa autom ispred je najveci krivac.
Isto kao i za, sada vec bivseg, ministra unutrasnjih Poslova cija su se kola slupala zbog neprilagodjene brzine.

Moze lako da se desi da ce osim sto mu je zivot u opasnosti morati da placa troskove lecenja i stete nanete vozacu automobila - jer je ipak zbog njegove neprilagodjene brzine i pokusaja prestizanja kolone nastalo celo s*****.

Mali kuriozitet - ovde gde zivim na putu za posao cesto vidjam ljude na motorima koji zaobilaze vise automobila na auto putu ogromnom brzinom prelazeci cik-cak iz trake u traku (mind you, i sami automobili se krecu brzinom od bar 100-120 km/h, a nekad i mnogo brze) - i svaki put kad prolete se zapitam koliko ti ljudi uopste misle o svom zivotu kada je jedna jedina greska ili losa procena dovoljna da se pretvore u fleku na putu :(

Citat:

Poenta? Pa jednostavno. Da je Daca brzinu kretanja prilagodio uslovima saobracaja, sada bi sedeo u nekom restoranu i ispijao sampanjac. Potpuno je nebitno to da li je kriv on, ili neko drugi, treci.


Yep - kad vozis motor, zastita tvog tela je skoro 0. Voziti neprilagodjenom brzinom u takvoj postavci je cist rizik za zivot.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
77.46.234.*



+18 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 16:40 - pre 192 meseci
Ontopic traktora, kamiona, prikolica i ostalih neobeleznenih prevoznih sredstva.
Mislim da je to veliki problem kome niko ne pridaje znacaj, samo jos jedan na velikoj gomili.

Pored cinjenice da pristup vozilima kao sto su traktori i sl. ne bi smeo biti dozvoljen na mnoge puteve, veliki je problem njihove neoblezenosti pogotovo nocu. Nedavno, idemo ka Irigu, kroz neko selo, nema osvetljenja kad odjednom kombajn na sred puta, ispred kuce. Nije bas na sred, uparkiran je on sa strane, ali taman zauzima jednu celu kolovoznu traku. Nicim obelezen potpuno nevidljiv dok ga ne osvetle svetla automobila.
Tu je i redovna pojava traktora na magistralama sa ogranicenjem od 80kmh, na kojima se kod nas realno vozi oko 100, a onda odjednom iskrsne traktor koji ide 15-20kmh. Obicno saobracajke i ne budu u direkton kontaktu sa traktorom vec sa drugim vozilima u toku nesigurnih preticanja.
 
Odgovor na temu

axx420

Član broj: 107229
Poruke: 62
*.mynsn.net.



+1 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 16:51 - pre 192 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Yep - kad vozis motor, zastita tvog tela je skoro 0. Voziti neprilagodjenom brzinom u takvoj postavci je cist rizik za zivot.


Voziti takav motor brzinom od 80 km/h ili 60 km/h kroz naselje ili, nedaj bože, brzini prilagođenoj uslovima puta...
...nas dovodi do zaključka da takvi motori i ne treba da postoje na našim putevima.

Eh, tome bih se iskreno vrlo obradovao. Ali, avaj, njih je sve više i više.
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 18:11 - pre 192 meseci
Dabome, da se zabrane na putevima. Koj ce ti tolika azdaja na srpskim putevima. Lepo samo na autodromima i stazama, i tacka.

Ustvari kad malo bolje razmislim, indirektno je kriva policija i drzava sto ne sprovodi zakon adekvatno. Sta mislite, da kojim slucajem zaustavi policija Danila zbog brze voznje, da li bi mu pisali kaznu?
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
77.46.234.*



+18 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 20:53 - pre 192 meseci
:) kako mislis zaustave motoristu, OK kad voze sporo i po gradu pa im dosadjuju zbog kacige ovo, ono.
Ali nikada u zivotu nisam video da je patrola, a pogotovo ona sa radarom uhvatila nekog na motoru.
Prvo kada divljaju po gradu tu i nema patrole. Mislim da je jako tesko uhvatiti radarom motor, na otvorenom i da pokusaju da zaustave nekoga ko vozi 200, ovaj naravno nece stati, nit ce da ga jure, nit ce videti tablice.

Ne pricam napamet jer zivim pored magistralnog puta, na delu gde je pravac dao dusu za ispitivanje maksimalne brzine, gotovo svako vece tu je i patrola saobracajne policije, bez obzira na to nocu svakih destetak minuta proleti po koji valentino rossi vozeci bar 200-250 na sat.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
89.110.198.*



+8 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 21:20 - pre 192 meseci
Citat:
su27killeryu: To koliko sam ja shvatio nije autoput vec magistrala. Ne znam kakav je zakon po pitanju voznje traktora na magistrali. Sve u svemu ako je bio pravilno osvijetljen ne bih ga krivio, krivi su ova dvojica.


rec "magistralni" definise put koji spaja dva velika grada, industrijska centra i tako to.
npr. put koji bi spajao beograd i zitoradju nikako ne bi mogao biti magistralni put, bez obzira kakav on bio.

izraz "auto-put" pak definise tehnicke karakteristike puta, bez obzira odakle i dokle se on proteze, kao sto su sirina i broj traka, radijus krivina, max usponi .... i jos milion stvari.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
89.110.198.*



+8 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 21:50 - pre 192 meseci
Citat:
101010: ......
Pored cinjenice da pristup vozilima kao sto su traktori i sl. ne bi smeo biti dozvoljen na mnoge puteve, veliki je problem njihove neoblezenosti pogotovo nocu. Nedavno, idemo ka Irigu, kroz neko selo, nema osvetljenja kad odjednom kombajn na sred puta, ispred kuce. Nije bas na sred, uparkiran je on sa strane, ali taman zauzima jednu celu kolovoznu traku. Nicim obelezen potpuno nevidljiv dok ga ne osvetle svetla automobila.
........


ides ti kroz selo i odjednom iznenadjenje - kombajn.
pa k'o da si is'o kroz knez mihajlovu.
kuda ce da vozaju ti traktori i kombajni, nego kroz sela.
kako mislis da oni stignu do njiva, kada bi im ti zabranio kretanje na mnogim putevima?
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
89.216.79.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic01.07.2008. u 23:46 - pre 192 meseci
eh sam mrle,
jel to znaci da bi trebalo osobnim vozilima zabraniti promet kroz sela.
primer od petka ...
negde oko 21:45 magistralni put mladenovac-smederevo. vozim negde ~120 i u jednom trenutku na maloj razdaljini ugledam traktor sa prikolicom bez ijednog moguceg svetla. sledi instiktivno gazenje kocnice i provlacenje pored traktora.
(jel ovo znaci da mi ne bi trebalo da vozimo ni magistralnim putevima jer je sad sezona radova na njivama, a boze moj, sto da seljaci kupuju svetla)

posle 15 min, drugi traktor, al ovaj osvetljen ko bozicna jelka, cak me onaj reflektor pozadi zaslepio. (opet magistralni put, bash je ponekad lepo videti traktor koji je osvetljen). dodatna zanimljivost je to sto je u pitanju stari imt 539 ...

posle 20-tak min prolazeci pri brzini od 50-60 kmh kroz neko selo, koje je cak imalo rasvetu, iz mraka izlece ceo kombajn, bez ijednog svetla, videh ga tek na 20-30m.

posto vidim po izjavama n asih pandura da se oni ubise da ucine ulice sigurnijim, sto se vise ne potrude i zasednu na vojvodjanskim putevima i lepo naplacuju kazne za voznje bez svetala.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Vladokv
Vladimir Knezevic
Svuda po gradu
Sopstvena Gewerbe
Berlin

Vladokv
Član broj: 31521
Poruke: 478
212.62.39.*

Sajt: goo.gl/ZbvDC


+16 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 08:10 - pre 192 meseci
Znaci da je jedino resenje da se prave brzi traktori
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 08:56 - pre 192 meseci
Citat:

egde oko 21:45 magistralni put mladenovac-smederevo. vozim negde ~120 i u jednom trenutku na maloj razdaljini ugledam traktor sa prikolicom bez ijednog moguceg svetla.


Da si se spuco, pretpostavljam da bi ti bio kriv traktor.
Tim brzinama se vozi autoputem, a ne po kojekakvim vukoje*binama....Dao si ODLICAN primer koliko su neki vozaci (npr. ti) savesni.

 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 09:20 - pre 192 meseci
Pozd.

Citat:
Covek se vracao sa treninga reprezentacije, bas me cudi da su ga mrtvog pijanog pustili u bazen.


Mozhda nije bio pijan za vreme treninga, vec se napio nakon zavrshetka.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
93.86.44.*



+294 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 09:49 - pre 192 meseci
Čekaj, zar vi zaista mislite da se vrhunski (uopšte, profesionalni) sportisti napijaju posle treninga?

Inače, primetio sam da je u našoj zemlji normalno da se dozvoljena brzina prekoračuje, u neku ruku se to čak i očekuje od vozača. Na magistrali (a i na „ostalim“ putevima) većina vozila će ići 90-100, mnogi i više, a oni što poštuju ograničenje od 80 su retki (uglavnom oni koji voze krševe koji ne mogu više bez da im se trese vozilo).

Do spuštanja brzine u okviru dozvoljene granice dolazi tek nakon što se uoči patrola policije, ili neko iz suprotnog pravca ablendovanjem upozori na istu. Sve je to popraćeno obaveznim komentarom „mamu im jebem“.

 
Odgovor na temu

andre2000
Aleš Jindra
Beograd

Član broj: 62983
Poruke: 474



+97 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 09:56 - pre 192 meseci
Reći ću ovo iako znam da će me dočekati na nož odma: super je kada likovi koji voze 150-180-210 na sat, prolaze na crveno i slično, voze motore, a ne BMW-e i džipove, pa kad se skucaju u nekoga, da sami stradaju, a ne neki jadnik u jugu. Muka mi je od ljudi koji su u fazonu "propisi su za miševe", a oni su, jel te, baje pošto voze džipove i jaka kola. Ja sam vozio motor myself godinama, i naučio sam dobro da su znakovi i propisi tu prvenstveno zbog MOJE sigurnosti, a ne da me uspore kako bi me samo zaj***li.
Činjenica je da ljudi kod nas nemaju vozačku kulturu, i čovek mora da živi sa time. Ne možeš da voziš motor 200 na sat i da ti ne padne na pamet da će lik ispred tebe da napravi nešto nepredviđeno, prosto vozači su takvi da svakakvi likovi voze. Dača je sam kriv što mu se to desilo što mu se desilo. Ne kažem da mi je drago što mu se to desilo, ali bolje da ima ovakav kraj nego kao onaj ministar svojevremeno što mu je vozač ubio onu devojku u Beogradskoj ulici u Beogradu, zato što je on, je li, bogomdani ministar u bogomdanom džipu sa bogomdanom rotacijom.

Pozz
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 10:03 - pre 192 meseci
Pozd.

Citat:
Čekaj, zar vi zaista mislite da se vrhunski (uopšte, profesionalni) sportisti napijaju posle treninga?


Ne znam da li se uopshteno profesionalni i vrhunski sportisti napijaju posle treninga, niko ne generalizuje. Chinjenica je da je Ikodinovic bio pijan u trenutku sudara.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

dejan
Beograd

Član broj: 909
Poruke: 388
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 10:38 - pre 192 meseci
A, ako smemo znati, odakle ti ta "cinjenica"?
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.241.*



+5251 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 12:03 - pre 192 meseci
Vulgarizuje se prica i nesreca, malo zahvaljujuci novinarima, a najvise onima koji dramaticno misle pomocu novina.

Moguce je da su nesto nasli u krvi, pa po logici zute stampe, da se posle nesrece "trazi" alkohol u krvi, doslo do izjednacavanja zakljucka.

Moguce je da vrhunski sportisti (mislim sigurno, zbog konkretnog slucaja kazem moguce) koriste stimulanse pri treninzima, koji do takmicenja treba da "izvetre" iz organizma ali efekat na misicima ostaje.

Idiotski je odvuci diskusiju na tu stranu..

Ko po nasim putevima vozi 150 i vise, moze samo da ocekuje problem, u najvecoj verovatnoci.

Pa sada, zabava kosta koliko kosta i ko kako ima srece..

Nema potrebe razglabati o Yugicima i traktorima, mogla je i prepelica da prelece put..ne bi se ni znalo za udes..ne bi bilo svedoka, poziva, brze intervencije..

Poz
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
79.101.94.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 12:09 - pre 192 meseci
Citat:
Emil Ranc: ...
Inače, primetio sam da je u našoj zemlji normalno da se dozvoljena brzina prekoračuje, u neku ruku se to čak i očekuje od vozača. Na magistrali (a i na „ostalim“ putevima) većina vozila će ići 90-100, mnogi i više, a oni što poštuju ograničenje od 80 su retki ...
Do spuštanja brzine u okviru dozvoljene granice dolazi tek nakon što se uoči patrola policije, ili neko iz suprotnog pravca ablendovanjem upozori na istu. Sve je to popraćeno obaveznim komentarom „mamu im jebem“.


Iskreno ja cesto vozim "tolerantno" tj sa prekoracenjem 5-15 kmh na deonicama gde je je to moguce.
Takodje, slican metod voznje sam primetio i u holandiji i belgiji, gde takodje vozaci voze 10-25 kmh preko limita, na regionalnim putevima gde nema kamera, tako da to nije karakteristicno samo za nekulturnu srbiju. Ipak da napomenem, da "preko" ipak mnogo vise paznje obracaju prema drugim vozacima i situaciji na putu.
I da, nikad ne j... kevu pandurima, sem 2-3 izuzetka kad su me izjahavali za 1000 din.
kevu j... iskljucivo manijacima koji vole da me iseku dok me preticu ili cak kad ja vec krenem da preticem. kao i manijacima koji obozavaju da kopaju drugim vozacima oci ili da ih uopste ne zamaraju vozeci bez svetala, te onim koji imaju divnu naviku da bacaju smece kroz prozor.

Citat:
zaraza: Da si se spuco, pretpostavljam da bi ti bio kriv traktor.
Tim brzinama se vozi autoputem, a ne po kojekakvim vukoje*binama....Dao si ODLICAN primer koliko su neki vozaci (npr. ti) savesni.


krivica u tom slucaju bi bila podeljena
moja zbog prevelike brzine (a ne neprilagodjene) i traktoristina zbog voznje nocu bez svetlosnih obelezja.
Iskreno voleo bih tebe da vidim u situaciji gde vozis 80 ili 100 po ogranicenju, u mrkloj noci, i na maloj daljini ti iskoci traktor bez ijednog osvetljenja, cak vozac nema obaveznu cigaretu u ustima.
Na toj relaciji se mesaju magistralni i put rezervisan za saobracaj motornih vozila, dalke ogr 80 i 100.relacija na kojoj sam bio je bila jako siroka i pregledna, bez rupcaga (malo kvalitetnije odradjen asfalt i na tom putu nikad ne prelazim 120. uglavnom mi je brzina 90-110.
to sto napominjem brzine ne znaci da sam nesavesan, jer to je brzina na sirokom preglednom pravcu, a ne na krivinama i raznim crnim tackama.svoju brzinu i stil prilagodjavam putu i stanju na putu, ne seckam ljude i trudim se da ne ometam ostale vozace i pesake. i na kraju ne sdozvoljavam sebi da vozim neispravno vozilo, vozilo sa "par" pregorenih sijalica ili tamnih folija preko njih.
Koliko je to po tvom shvatanju nesavesno?

pored toga, posle pola sata sam naleteo na kombajn (isto vozac bez cigare) sve sa montiranom vrsilicom, pri tvojih savesnih 50-60 i morao sam da se poptrudim da ga izbegnem.



"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172618 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.