Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172528 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 12:09 - pre 192 meseci
Ja ipak moram da "pravdam" vozaca juga.
Ok, ne znamo sta se desilo itd.
Ali jedna stvar stoji - Jugo koji ima ~1 000 kg je POMEREN od strane motora koji ima ~300kg.
Koliko brzo bi se morao kretati motor da Jugo koji STOJI odbaci koji metar?
Dodajmo na to brzinu kojom se Jugo kretao i dobicemo poprilicnu brzinu motora.
E sad izgleda da je glavna nesreca vozaca Juga sto autoskolu nije ucio na trkackoj stazi, pa da ume da proceni koliko mu se brzo priblizava neko ko se krece velikom brzinom....
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 12:12 - pre 192 meseci
Pozd.

Vladd, ne trazhi zhuta shtampa alkohol u krvi posle nesrece, ovo je redovna procedura koja je obavezna u ovakvim sluchajevima i veoma bitna. Istovremeno to odgovara i dejanu na pitanje o chinjenici sa navodnicima.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.241.*



+5251 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 12:31 - pre 192 meseci
Nisi razumeo, verovatno su naculi da ima necega, a posle ovakve nesrece, krv ide na kompleksnu analizu da bi se primenila terapija. Da se ne dogodi da dobije, infuzijom, stimulans preko postojeceg stimulansa. Ukljucujuci i alkohol.

I nema veze sa "redovnom" procedurom, ovo je drugacija, urgentna procedura, zbog spasavanja zivota.

Ne mislis da su mu polumrtvom trazili samo alkohol u krvi, i gubili vreme, da bi neki pozornik pisao prijavu, ili se ustanovljavalo ko je kriv????

A zuta stampa radi svoj posao, i to nije razlog da mi razvijamo debatu ...

Poz.


 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
79.101.233.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 12:37 - pre 192 meseci
Citat:
Ne znam da li se uopshteno profesionalni i vrhunski sportisti napijaju posle treninga, niko ne generalizuje. Chinjenica je da je Ikodinovic bio pijan u trenutku sudara.

Neverovatno je koliko se ljudi loze na "cinjenice" koje procitaju u novinama. Decko misli malo svojom glavom.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 12:45 - pre 192 meseci
Pozd.

vladd, nisam mislio na to - u svim saobracajnim nesrecama veceg inteziteta, krv uchesnika se shalje na analizu u specijalizovanu laboratoriju koja treba da utvrdi nivo alkohola. Ovo nema veze sa urgentnom laboratorijom.

Nabukodonosor, najmanje shto si mogao to je da me prvo pitash pre nego shto krenesh sa takvim komentarima. I u kojim to novinama uopshte pishe da je bio pijan? Ja josh uvek chekam da neke novine to konachno objave. I nema shta da mislim svojom glavom, zbog prirode svoga posla dolazim u kontakt sa svim ovakvim sluchajevima i znam tachno koliko je promila imao Ikodinovic a koliko vozach juga.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
91.150.114.*



+18 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 15:02 - pre 192 meseci
stsung znas kako, kada si napisao prvi put da je nivo alkohola u krvi vozaca motora bio nedozvoljen, odmah si mogao napisati izvor te informacije da si hteo. Ovako si bacio buvu, koja je samo mogla podstaci reakcije kakve si vec dobio, sto si sigurno i ocekivao.

Dakle ti tvrdis da si dosao u direktan kontakt sa dokazom da je Ikodinovic bio pijan. Tako nesto pod obavezno stoji u svakom policijskom zapisniku bilo koje saobracajne nesrece i ako je istina, saznace se. Sem ako ti ne tvrdis da se radi o nekom zataskavanju. Opet sve je u oblasti vere ili nevere bez cvrstih dokaza i izvora.
 
Odgovor na temu

chachka
Srđan Mijatov
Programer
BUS Computers
Kikinda

chachka
Član broj: 53780
Poruke: 576
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.baze-podataka.net


+4 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 15:24 - pre 192 meseci
hehe... to je ustanova u kojoj mi je stsung obećao besplatan psihijatrisjki pregled :)
"The best code is no code at all."
- Zidar (ES član)
"Biggest obstacle to learning
SQL is unlearning procedural
programming."
- Joe
Celko
"Minimize code, maximize data."
- A. Neil Pappalardo
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 15:29 - pre 192 meseci
Pozd.

Sve je uvek u veri/neveri, bez obzira na to da li ima izvora informacija ili ne - neko ce uvek verovati da je belo crno. I da je izashlo u nekim novinama vec smo dobili stav da "se ljudi loze na "cinjenice" koje procitaju u novinama" i pre toga, shto govori da neke otprilike bash briga shta negde pishe jer chvrsto veruju (iako neargumentovano) da je istina drugachija. Nije nikakvo bacanje buve, ja ne govorim o nechemu shto ne znam ili sam nachuo ili sam lupio, rekao sam kratko i jasno da je Ikodinovic bio treshten pijam a vozach juga ne, i da ga zbog toga smatram samo josh jednim bezglavim idiotom koji ugrozhava saobracaj i sve u njemu, pa bio 100 puta reprezentativac. Rasprava je krenula u pravcu da ti treba da predvidish i da ce ti neko doci od nazad iz suprotnog smera i brzinom od 300 na sat pa ispadash kriv ako mu "presechesh put". U svakom sluchaju, ako vec neko zheli da kazhe da ne veruje u to shto sam rekao, najmanji civilizovani nivo bi bio da umesto neargumentovanog napada, prvo pita.

Kao shto sam rekao, dolazim u kontakt sa svim ovakvim sluchajevima na teritoriji NS i shire, i kako me je ovaj sluchaj konkretno zanimao, pogledao sam rezultate analize. A ne tvrdim da se radi o zatashkavanju. Ovaj rezultat bio je poznat josh u ponedeljak, a gledajuci svu silinu chlanaka u novinama o sluchaju gde znamo i kad je mrdnuo prst na nozi, chudno je da josh uvek ovo nije objavljeno - to je sve. Ako izadje u novinama izjava policije (ili koga vec) da NIJE bio pijan, e onda ce biti u pitanju zatashkavanje. Ovakvih sluchajeva ima svaki dan, pa se niko ne zanima za "male ljude" koji su nastradali (ili stradali).

Svako dobro.

Edit: chachka ... hehe ne bash, tebi sam obecao taj pregled na klinici za psihijatriju - to nije ista ustanova
 
Odgovor na temu

chachka
Srđan Mijatov
Programer
BUS Computers
Kikinda

chachka
Član broj: 53780
Poruke: 576
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.baze-podataka.net


+4 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 15:35 - pre 192 meseci
Nije... ali si tada spomenuo u kojoj ustanovi mogu da te nadjem u toku prepodneva - tako da verujem u tvoje informacije, mada mislim da nije pametno da ih iznosiš u javnost.
"The best code is no code at all."
- Zidar (ES član)
"Biggest obstacle to learning
SQL is unlearning procedural
programming."
- Joe
Celko
"Minimize code, maximize data."
- A. Neil Pappalardo
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 15:39 - pre 192 meseci
Pozd.

Pa da, nego si u proshloj poruci to tako rekao kao da je u pitanju ista ustanova, pa se neko mozhe zbuniti A za iznoshenje u javnost ... pa mislim ne vidim zashto bi to trebala biti tajna, chovek je bio pijan i izazvao saobracajnu nesrecu na javnom putu. Relativno sam uvidjavan pa necu reci tachno koliko promila je imao, vec cemo sachekati da neko to objavi.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.cpe.vektor.net.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 16:06 - pre 192 meseci
Pa i nisi bas uvidjavan. Gradis si reputaciju time sto dajes do znanja da imas access odredjenoj "poverljivoj" informaciji koju na kasicicu delis ostalim ucesnicima foruma tek da bi se postavio u dominantniju ulogu jer raspolazes podacima kojima drugi ne raspolazu :)

Da si uvidjavan - ne bi rekao nista, nego bi cutao dok novine ne objave. Ovako - za mene imas isti kredibilitet kao novinar Kurira, jer si samo lakonski spomenuo da je bio "tresten pijan" ali eto, iz uvidjavnosti ces nama ostaviti da nam bujna masta docara sa koliko se nistica pise "tresten" :) Izem ti uvidjavnost... Il' kuj, il' se ne garavi.
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 16:13 - pre 192 meseci
Ja mu verujem jer znam jos neke stvari koje ne bih javno iznosio ali recimo da postoji velika verovatnoca iz onoga sto znam da je ststung upravu....nazalost.
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 16:22 - pre 192 meseci
Pozd.

U normalnim okolnostima, ovakve informacije niti su tajna, niti su "poverljive". I ne znam sada kakvu bi josh informaciju kada mislish da je na kashichicu, kada je sve recheno - lice je bilo treshteno pijano, time sam samo stavio do znanja svima koji brane jedno lice a napadaju lice u jugu, da nije bio "blago pijan" (recimo da blago pijan znachi blago iznad zakonske granice - ovo takodje nije bezazleno u takvim uslovima), vec prilichno iznad toga. A sada da li cesh ti smatrati da mi je kredibilitet u istom rangu kao novinara Kurira, to je zaista tvoj problem, ko shto rekoh, mozhesh ti da mislish i da je crno belo. Niko te ne tera da verujesh u neshto shto druga osoba kazhe. A stav da "treba cutati" dok neko drugi to ne objavi smatram nazadnim. Osobe sa tim stavom "cute" kada komshija prebija svoju zhenu ili tuche svoju decu jer "to nije njegov problem" pa kada se desi nesreca onda "jaoj, to je tako tragichno". Isto tako ovde imamo lice koje je medijski eksponirano, i za kojega se josh uvek ne objavljuju chinjenice da je samo odgovorno za nastalu nesrecu, dok bi neko drugo lice vec odavno bilo izlozheno na stubu srama. Kao shto rekoh, ovde ne bi trebalo da je bilo shta poverljivo, jer su poznate i okolnosti i vinovnici nesrece. Nema ono "u interesu istrage jer lice josh uvek nije uhvaceno". Ako si malo chitao temu, vidjeno je da ovde ima chlanova koji ne bi verovali ni da je objavljeno u novinama vec da treba "misliti svojom glavom" - stavovi su razlichiti, pa sada ti budi uvidjavan i ako nemash "poverljivih" ili bilo kakvih informacija vezano za temu nemoj se ni javljati

Svako dobro.

Edit: sada sam se setio, jednostavan pokazatelj u kakvom drushtvu zhivimo, prochitajte recimo sledecu vest: http://radio021.info/radio021new/front/news.php?nid=48922
 
Odgovor na temu

chachka
Srđan Mijatov
Programer
BUS Computers
Kikinda

chachka
Član broj: 53780
Poruke: 576
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.baze-podataka.net


+4 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 16:40 - pre 192 meseci
@stsung: Mislim da netreba da iznosiš takve informacije u javnost zato što mislim da si do njih došao na nelegalan ili barem nemoralan način. Mislim da nisi ni lekar ni istražni sudija, niti advokat koji se bavi tim slučajem. Mislim da si do informacije da je Dača bio pijan došao na isti način kao što su se pre par godina pojavile slike silikonskih grudi Nataše Bekvalac - kopanjem po nečijem računaru. Tako pribavljene informacije krše lekarske i advokatske etike o zaštite privatnosti pacijenta/klijenta.

Upotrebio sam reč "mislim" i zato me ispravi ako grešim.
"The best code is no code at all."
- Zidar (ES član)
"Biggest obstacle to learning
SQL is unlearning procedural
programming."
- Joe
Celko
"Minimize code, maximize data."
- A. Neil Pappalardo
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 16:58 - pre 192 meseci
Pozd.

Ovo su informacije od javnog znachaja. Isto kao shto mozhesh da zahtevash da prisustvujesh obdukciji, mozhesh da zahtevash i informacije o nesreci na javnom putu - novinari isto nisu ni istrazhne sudije ni advokati, vec dodju do tih informacija od nadlezhnih pa ih napishu (novinari pomenutog Kurira verovatno chesto i izmishljaju). Druga je sada stvar ako nadlezhni namerno nece da objave neku informaciju - ovo je sluchaj sa mnogim stvarima u ovoj drzhavi, malo malo pa je u novinama Shabic koji kuka kako institucije odbijaju saradnju u saopshtavanju informacija. Kazhem, da je u pitanju neko drugi, verovatno bi vec imali vest u novinama i to je to. Za ovaj sluchaj u stvari mozhda i ne bi, ne bi se niko od novinara ni interesovao - nema poginulih, narochito ne iz kritichne mase (deca) pa nema ni elemenata za prichu. Isto ko shto necesh prochitati u novinama za svaki sudar u gradu, kojih dnevno ima desetine, zato shto niko nije povredjen, iako je mozhda taj shto je napravio sudar bio treshten pijan pa za 2 nedelje (tako shto "ima nekog") opet bude pijan za volanom i usmrti nechije dete. I ko je onda kriv, samo taj shto je vozio pijan, ili i onaj koji je to dozvolio - zachas krenesh da se vrtish u krug.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
89.216.94.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 19:41 - pre 192 meseci
Cuj, mislim da me nisi bas pravilno razumeo. A posto nije ni @Stellanova, onda je velika verovatnoca da sam se ja pogresno izrazio, jer je 2:1 :)

Nije uopste problem u cinjenici da je Danilo bio pijan kao majka, niti u tome da tako nesto treba ili ne treba biti javno dostupna informacija. Daleko od toga da ja od crnog pravim belo ili bilo sta slicno. Prosto hocu da kazem da ako si vec izasao u javnost (a ES je ipak nekakva faken javnost, nisi meni rekao telefonom), sa informacijom da je Danilo Ikodinovic bio "tresten pijan" onda mislim da je i savrseno normalno da kazes koliko je to tresten. I to ne zato da bih ja od toga pravio ne znam sta, vec prosto iz razloga da ces tako mnogo vise ispasti uvidjavan nego da ostavis svima nama na slobodnu procenu sta to "tresten" znaci. Zato sam i napravio paralelu sa Kurirom i cuvenom sintagmom "iz neimenovanog izvora bliskog MUP-u saznajemo da je Danilo Ikodinovic bio tresten pijan...". A ti posle misli da je li je to promil, dva, ili tri.

Zato sam i rekao na kraju - il kuj il se ne garavi. Odnosno, ako vec treba da nacrtam, ako si odlucio da podelis sa 120,000 registrovanih clanova i verovatno pet puta vise neregistrovanih citalaca informaciju da ne D.Ikodinovic bio tresten pijan (u ciju verodostojnost ja ne ulazim, niti je opovrgavam), onda reci to kako treba i daj pravi podatak... Just my 2c.
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
77.70.71.*



+105 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 20:23 - pre 192 meseci
Slazem se sa bocciom, ujedno to je i razlog sto se do sada nisam javljao na temi. Ono sto ja znam ne mogu materijalno da dokazem tako da nisam nista ni govorio osim da verujem da je bilo kao sto je rekao stsung tj. da sam blize tom misljenju nego nekom drugom ali to je opet moje misljenje a ne nesto sto je cinjenica...
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 21:54 - pre 192 meseci
Pozd.

Dobro ... vidi ipak ovo je forum, nismo na sudu pa da sam obavezan da polazhem rachune :) Da svako mora ovde da barata sa apsolutnim chinjenicama ova tema verovatno ne bi ni odmakla od prve poruke sa informacijom o nesreci. Ali, ushli smo eto u raspravu, da li je kriv motorista zbog brze vozhnje, da li je kriv jugo zato shto je isekao motoru put, ili su krivi obojica, ili mozhda traktor koji je napravio kolonu. Neki imaju jedno neki drugo mishljenje, i to je sasvim u redu - lichno ne mogu da delim mishljenje da je uvek moguce izbeci situaciju da ti neko brzinom od 200 na sat prilazi u suprotnoj traci pozadi, ali dobro necu ubedjivati nekog da svoje mishljenje promeni, ipak smo ovde svi vishe/manje punoletni. Ni meni recimo samom nisu bash najjasnije okolnosti sluchaja, da je motor odbacio jugo na prikolicu koja se prevrnula, a na slikama desna strana juga (strana na kojoj je prikolica) nije oshtecena - i sada bi se dalo tu polemisati da li je bilo ovako ili onako. No, naveo sam potom jedan dodatan podatak a to je da je motorista bio treshten pijan shto naravno ima velikog uticaja na ceo sluchaj. Naveo sam takodje da je to chinjenica jer je u pitanju standardni dokazni materijal - ja sam ga naveo jer niko drugi od uchesnika u diskusiji ovo nije znao niti imao pristup informaciji, a eto lichno sumnjam da je iko od uchesnika zvao telefonom nadlezhne da im postavi to pitanje. Sada, ja zaista ne zhelim da teram nekoga da poveruje u to - mislim gledajuci temu unazad svashta se tu mozhe prochitati, i gluposti i pametnih stvari, pa shta sad. Mozhe sada neko da kazhe i da je mozhda doshlo do greshke pa se pomeshali uzorci - ovo je isto zaista moguce, iako vrlo malo verovatno.

Poenta je znachi u raspravi, i imamo sada josh jednu chinjenicu ili glasinu ili kako hocesh. Da li bi bilo ovolike rasprave da sam rekao da je vozach juga bio treshten pijan a ne Ikodinovic, ili bi svi odmah osuli paljbu kako "eto ipak Dacha nije kriv"? Isto tako sam ga recimo mogao videti u kaficu pre nesrece pa da sada ovde tvrdim da je verovatno bio pijan jer sam ga video sa pivom u ruci. Ne dokazujemo nichiju krivicu, to nije nash posao, ali imamo eto prava da o tome diskutujemo, a ja sam samo malo u prednosti jer baratam prilichno jakom chinjenicom a ne shpekulacijom. A evo mogu ti odgovoriti shta meni znachi "treshten" ... do x<=1 -> malo pijan, 1< x < 1.5 -> pijan, x>=1.5 treshten pijan. Odmah da bude jasno, "malo pijan" ne znachi da to nije strashno i da mozhete da upravljate vozilom - svako ko je iole savestan nece voziti kada je pio, i nemojte misliti da ako prodje dovoljno vremena do uzimanja uzorka od nesrece, ne mozhe da se utvrdi koliko ste imali promila u krvi u trenutku nesrece.

Chachka shto kazhe mozhe zaista da se razlichito gleda ... da li je moralno ili ne ... recimo da nije (iako tvoje poredjenje ipak ne stoji, jer nechiji silikoni nemaju puno veze sa ugrozhavanjem saobracaja). Zamislite da se to zatashka i da vozach juga odgovara zato shto je presekao put. Da li bi i dalje bilo moralno cutati i pustiti da nevin chovek strada? Da li bi bilo moralno cutati da je neko u tom autu poginuo? Generalno je to problem sa nashim mentalitetom - "dok god se mene ne tiche bash me briga". Znate verujem onu prichu sa zavrshetkom "kada su doshli po mene, vishe nije nikog ostalo ko bi se bunio". Istina, takvo nam je postalo drushtvo i ljudi u organima vlasti su isti takvi, zbog chega nam se i deshava da jedni budu promptno procesirani od strane zakona, dok drugi, ministri i tako dalje ne budu. Sutra treba neko ovako na mene da naleti, i da se zatashka da je bio pijan, i ja da ispashtam zbog tudje greshke. Ili da mi ubije dete na peshachkom prelazu jer je ishao 200 na sat bulevarom, jer mu je bilo dozvoljeno da zadrzhi dozvolu zbog zatashkanih dokaza. Shto je josh gore, mozhe da ubije dete upravo te osobe koja je zatashkala dokaz - niko ne razmishlja o dugorochnim posledicama. Zato sam dao onaj gore link na vest Radia 021 ... prochitajte ako vec niste i recite (iako je OT) da li vam to deluje pravichno ili su u pitanju zakulisne radnje.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 22:11 - pre 192 meseci
Bez obzira da li je bio pijan ili ne, snosi krivicu za izazvanu saobracajnu nesrecu zbog nesmotrene voznje.

Voznja u pijanom stanju bi samo dodatno pogorsala vec losu situaciju.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
41.204.224.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic02.07.2008. u 22:31 - pre 192 meseci
Ljude koji su uhvaceni u ludackoj voznji treba odvesti neposredno po hapsenju kod sudskog patologa da sastavljanje zrtve nekog saobracajnog udesa, gde se ne zna, od nekoliko ljudi, kome koja ruka ili noga pripada... pa kad se onda ispovraca od scene, barem neko vreme ce voziti vrlo pazljivo. Ljudi uglavnom nisu uopste svesni koliko to boli kada su izlomljeni, ako uopste prezive udes, ili kako to izgleda kada je neko bukvalno razmazan po asfaltu u duzini od 20-30 metara... Nisam ni ja savrsen, volim nekad da vozim pedal-to-the-metal, ali nikad kada imam saputnike, ili kada vidim na auto-putu bilo kakvo drugo vozilo... medjutim, od kako sam video nekoliko zaista uzasnioh scena, mnogo mnogo opreznije vozim.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172528 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.