Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Montaza protocnog bojlera i Hansgrohe slavina

elitemadzone.org :: TechZone :: Montaza protocnog bojlera i Hansgrohe slavina

[ Pregleda: 7808 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bgd.nenad
Nenad Popovic
menadzer
Beograd, Zemun

Član broj: 158900
Poruke: 21
194.106.160.*



Profil

icon Montaza protocnog bojlera i Hansgrohe slavina16.11.2008. u 21:35 - pre 186 meseci
Skoro sam stigao do kraja renoviranja stana od "nule" i vec mi je par puta bilo krivo sto nisam za neke stvari pitao na vreme pa ajde sad

1)imam slavine hansgrohe talis s2 koje treba da montiram na ek ventile 3/8. Kako su se pokazali Rosanovi ek ventili sa mrezicom? Gde da nadjem holender koji spaja armirano crevo slavine koje se ne zavrsava navojem nego metalnim delom koji ulazi direktno u ek ventil pa se osiguraju sa tim holenderom. Nadam se da sam bar nekome bio jasan

2) Kupio sam protocni bojler Siemens od 18kw, montiran je na zid i spojen na elektro mrezu preko kabla odgovarajuceg preseka. Mislim da je to do sad sve odradjeno OK, ali sam se malo zabrinuo kad sam pogledao uputstvo za spajanje na vodo instalacije, pogotovo sto postoji dosta ako i kada (pritisak, redosled poteza)
Da li ima nesto nesto na sta treba da obratim posebnu paznju kada mi majstor bude montirao bojler (posto necu da eksperimentisem sam)
Da li neko moze da mi preporuci nekog ozbiljnog majstora da to odradi profi na bgd.nenad*gmail

Hvala
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Montaza protocnog bojlera i Hansgrohe slavina

[ Pregleda: 7808 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.