Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269741 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Seraphim0301
Istocno Sarajevo

Član broj: 207987
Poruke: 1
*.teol.net.



+3 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima17.02.2009. u 21:56 - pre 184 meseci
@Ankalagone opet ti pisem,bas sam bio sa malim zelenim,puno te pozdravljaju i pitaju kako si...:)

Salu na stranu,ma da sve je ovo Trumanov sou,poenta je da cemo mi uvijek prvo potraziti racionalno rijesenje,dok ces ti za iste situacije govoriti da su vanzemaljskog porijekla i prica se vrti u krug.
Uzmi samo madzionicarski trik,ne znas kako se izvodi ali znas da postoji objasnjenje i nacin kojim se izvodi (a koji nema veze sa magijom i misticnim). E sad imas one koji ce se interesovati i pokusati da
isti odgonetnu,a imas i one koji ZELE DA VJERUJU da magija postoji. Kada smo kod fake klipova,a ocigledno se slazes da postoje,otkud ljudska potreba da lazira susrete sa vanzemaljcima,njihova sletanja i vidjenja a mi u silnom strahu od istih? Imas cak reklamu za aerodrom sa ufo landingom.:)Nemoj da se zavaravas ne treba nama nikakav mali vetar u ledja,da napravis anketu pola ljudi ne bi znalo naci svoju drzavu na karti,ali bi znalo sta je "vanzemaljac".
A zasto ne zelim da se trudim,upravo zbog toga sto je to gubljenje vremena,kad te neko pritera "uz konopce" krenu novi klipovi i sl,isto kao kad bih pricao sa radikalnim islamistom o tome kako nema Alaha...onda ide kako sam INFIDEL i vjerovatno metak u celo.:D

Ne ti jednostavno ulazis sa gardom kako smo mi ovce ispranog mozga koje zele i tebe tako odbjeglog da vrate nazad u stado sto cini diskusiju nemogucom,a vjeruj mi nije ni blizu tako niti sam ja takav,niti mi smetas ti u bilo sta da vjerujes.Kako kazu "Varietas Delectat".

Al Samani...ma mozes ti to bolje :D
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.139.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima17.02.2009. u 22:08 - pre 184 meseci
Citat:
Ajde postavi one slike dinosaurusa što ih je slika Bili Majer?


Evo izvoli. Ovo su slike direktno iz Billy-jevog privatnog albuma. Za slike van zvanicnih sajtova ili ovako neceg ne moze da se garantuje da li su Bily-jeve ili nisu.





Citat:
Da li si ti odlučio da li veruješ Bili Majeru, Zakariju ili onom podoficiru sa prethodne strane.


Ako me ovde pitas za misljenje onda: Billy Meier je istinit slucaj. Zakarija nisam proucavao i nisam dovoljno upoznat sa njegovim radom da bih doneo misljenje. Koji podoficir ? Ako mislis na Clifforda Stone-a, prilicno sam siguran da govori istinu.

Citat:
Njihove priče su totalno različite, odnosno nemaju dodirnih tačaka.


Sta te buni konkretno ? Kao sto si mogao da primetis, izbegavam da iznosim svoje misljenje nego samo da dajem linkove. Ali ako me pitas o necemu , dobices odgovor.

Citat:
Ili prihvataš svaku priču koja ti se servira?


Ne prihvatam nijednu pricu dok je ne istrazim dovoljno dobro i ne pronadjem barem nekoliko bitnih referentnih tacaka koje se poklapaju sa onim sto sam vec utvrdio da je tacno.
I to na vise nivoa. Nije dovoljno da se recimo pominje samo isti dogadjaj i da bude na isti nacin objasnjen.

Pocevsi od coveka koji svedoci. Mora da prodje prvo analizu "body language-a". Znaci, bitno je kuda mu ide pogled dok prica, kojim tempom prica, da li pokazuje adekvatne emocije prema onome sto prica. Koliko detalja ima njegova prica. Da li ima prirodno drzanje i da li "mrda" ruke mehanicki ili u skladu sa onim sto govori. Da li gleda u oci onog sa kim prica. Da li cesto dodiruje lice i slicno. Koliko cesto trepce....

Ako dobije dobru ocenu na tome onda idemo dalje.

Koje su kvalificakije svedoka. Da li se ponasa i govori u skladu sa tim kvalifikacijama. Da li mu pogled na situaciju cesto iz perspektive njegove kvalifikacije. Koliko duboko objasnjava one delove price koja mu je specijalnost po profesiji. Koliko dugo moze da prica a da nijedanput ne zastane da razmisli sta treba sledece da kaze. Koju poentu zeli da istakne. Da li istice svoju ulogu preterano ili je skroman. I tako dalje..


Zatim tu je jos i globalni deo price.


Kakav je njegov globalni pogled na pravu realnost UFO fenomena. Da li se slaze sa onim sto znam od prethodno. Ako prica nesto novo, onda je pitanje koje su implikacije toga. Da li moze to sto on prica da bude tacno ako je tacno ono sto prethodono znam.


Ljudi i dogadjaji.

Koje ljude pominje a da sam o njima prethodono nesto cuo. Da li se njegova prica razlikuje ili potvrdjuje prethodne price. Da li iz sopstvene perspektive ili samo prepricava ono sto je cuo. Da li navodi imena svojih saradnika. Da li prica uglavnom o dogadjajima u kojima je licno ucestvovao ili prepricava tudje dogadjaje. Da li prikazuje nekakve dokaze, fotografije,video snimke, materijale,dokumenta...


Detalji

Ovo mi je omiljeno. Ako svedok u sred objasnjavanja slucaja se seti,tj nesto ga asocira pa isprica neku pricu iz svog detinjstva ili proslosti ili krene da objasnjava u sitna crevca neku ne tako bitnu stvar i nastavi bez dekoncentracije da dalje prica o vanzemaljcima to je siguran znak da govori istinu. Neke stvari jednostavno ne mogu da se odlume. Ili kad se usled dugackog intervjua malo "izgubi" pricajuci par minuta o necem sporednom, takodje odlican znak da govori istinu.

Ne mogu da nabrojim sve na sta obracam paznju kada gledam novi materijal. Istakao bih samo da su emotivne reakcije jedan od najkvalitetnijih pokazatelja istine. I nikada ne zurim sa zakljuckom. Svaki svedok ili slucaj mora da me ubedi da nema razumnog razloga da mu ne verujem. Nema prostora da lupi veliku glupost, tako nesto je maltene sigurna diskvalifikacija. Krosreferenciranje datuma,mesta,dogadjaja,imena je kontinualan proces. Nekad tek posle nedelju dana vidim vezu izmedju nekih podataka.


Ubedljivo najtezi i najmukotrpniji korak je da prvi put prelomis da li je UFO fenomen stvaran ili ne. Sve dok ti se onaj mali glas iz podsvesti buni i sumnja, moras da nastavis dalje da istrazujes. Sve dok ne sklopis kostur jedne velike price. I onda si i dalje na oprezu i proveravas uvek da lli taj kostur drzi vodu ili ne. I kad vidis da drzi, onda si ko Alisa u zemlji cuda. Imas perspektivu da mnogo brze nego pre razaznas sta je istina a sta dezinformacija. A kuda sve to moze da te odvede..... To cemo ostaviti za neki drugi put :)

 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima17.02.2009. u 22:30 - pre 184 meseci


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima17.02.2009. u 22:48 - pre 184 meseci
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.139.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima17.02.2009. u 23:30 - pre 184 meseci
Citat:
Al Samani...ma mozes ti to bolje :D


Ja samo idem tamo gde me tragovi vode. Mislim da taj shaman ima neku uvrnutu religiju, ali covek summonuje UFO-e, sta da se radi.

Citat:
@Ankalagone opet ti pisem,bas sam bio sa malim zelenim,puno te pozdravljaju i pitaju kako si...:)


He he, ajde ih zamoli za jedan masovan sajting iznad Beograda. Cisto da malo ubrzamo diskusiju :)

Citat:
poenta je da cemo mi uvijek prvo potraziti racionalno rijesenje,dok ces ti za iste situacije govoriti da su vanzemaljskog porijekla i prica se vrti u krug


Vidi, i treba prvo da trazis racionalno objasnjenje. Ali pri tom ako se vec insistira na racionalnosti treba i uzeti cinjenice u obzir pri trazenju tih racionalnih objasnjenja. Znaci ako nesto lebdi na nebu recimo 5 minuta, nemoj da navodis argument da je mozda neki predmet lansiran katapultom. Logicno je da sve sto je lansirano na takav nacin mora uvek dosta brzo i da padne na zemlju i da se krece po odgovarajucoj, mehanikom propisanoj putanji. Sigurno moze da se nadje bolji , racionalniji argument koji se slaze sa cinjenicama. Onda vec pricamo o necemu. Ovako, ako ja moram da ukazujem na elementarne propuste ne napreduje se mnogo.Em postoji sansa da se neko uvredi sto mu kazem da nije u pravu. Em, drugi ljudi nece vise ni da pokusavaju da komentarisu. Znaci, treba ipak uloziti malo mozdanog napora da se pronadje dobro a ovozemaljsko moguce objasnjenje. A nije moj zadatak ovde da to radim umesto vas. Ako ce da pomogne, suzdrzavacu se ubuduce da govorim da su u pitanju vanzemaljci. Ali mogu da kazem da situacija iz odredjenih razloga ukazuje da bi lako mogli biti, to nije iskljuciva tvrdnja.



Citat:
Kada smo kod fake klipova,a ocigledno se slazes da postoje,otkud ljudska potreba da lazira susrete sa vanzemaljcima,njihova sletanja i vidjenja a mi u silnom strahu od istih?


Zasto ne bi ovde postavili i neke lazne klipove ili dokaze ? To je dobar nacin da se uoci kontrast izmedju toga sta je verovatno prava stvar a sta najverovatnije budalastina. Eto, ako si video neki dobar FAKE, zasto da ne?


Citat:
Nemoj da se zavaravas ne treba nama nikakav mali vetar u ledja,da napravis anketu pola ljudi ne bi znalo naci svoju drzavu na karti,ali bi znalo sta je "vanzemaljac".


Neophodno je i logicno da se pokrenu neke zvanicne i prave istrage o UFO fenomenu. Sve dok se to ne probije u zvanicne kanale i pocne ozbiljnije o tome da se prica, ljudi nece biti dovoljno spremni za fundamentalni kulturoloski shok. Zvanican Disclosure i sletanje je veoma ozbiljna stvar. Nema prostora za gresku. Nekakav preterani strah ili ne daj boze agresija prema vanzemaljcima od strane bilo koje drzave (koja ima avijaciju ili barem PVO) ne sme da se desi. Mora da se obezbedi sto mirnija tranzicija svesti i nacina razmisljanja da tako kazem. Moraju ljudi sirom sveta da prvo budu ubedjeni i pripremljeni da ce sve biti u redu a tek onda moze da sledi zvanicno sletanje.


Citat:
kad te neko pritera "uz konopce" krenu novi klipovi i sl


Nisam se do sada ocecao nijednom priteranim. Neke stvari se najbolje objasnjavaju kada ljudi sami vide. To sto cu ja nesto da napisem nema skoro nikakvog efekta. Novi klipovi cesto stavljaju do znanja cinjenice koje uticu na razumevanje prethodnih klipova. Ako ja to samo napisem, ko ce da mi veruje, skoro niko. Zato moram da pokazem. Stalno insistiram da covek mora da stoji iza svojih reci i da ih potkrepi sa necim ako se zatrazi. To ocekujem i od drugih ljudi.


Citat:
Ne ti jednostavno ulazis sa gardom kako smo mi ovce ispranog mozga koje zele i tebe tako odbjeglog da vrate nazad u stado sto cini diskusiju nemogucom,a vjeruj mi nije ni blizu tako niti sam ja takav,niti mi smetas ti u bilo sta da vjerujes.Kako kazu "Varietas Delectat".


Hmm, malo mi je teze da "omeksam" pristup, kako sam vec ranije pisao iz dva razloga. Ne mogu da popustam kod kljucnih stvari jer onda se rusi cela koncepcija. Npr, ne mogu da kazem da recimo je moguce da su svi slucajevi ljudi koji tvrde da su imali direktnog kontakta sa vanzmealjcima cist Hoax.Iz ovog ili onog motiva. Naravno da postoji sansa iako je ona astronomski mala. To bi morala biti svetska zavera za tako nesto. Nema dokaza za tako nesto.Ali ima mnogo veoma ubedljivih dokaza da to nisu prevare (vecinom, prevara naravno svugde ima pa i ovde). Znaci, to je kljucno mesto u strukturi. A drugi razlog je taj sto sam uglavnom ovde jedan naspram gomile. Zato uvek dajem svoje najbolje argumente i dokaze. Kad si brojcano slabiji nema se prostora za nonsalantnost.

I ono najbitnije. Apsolutno nemam nista protiv nikog od vas. Pa cak ni protiv Odina. I u svakom smislu postujem svaciju odluku da mi ne veruje, da ga ne interesuje toliko tema, da je hard-core skeptik, da ne zeli da "gubi vreme" istrazujuci UFO tematiku nego samo zeli eto da se malo zanima i procita ponesto interesantno. Ne bih rekao ovce ili ispranog mozga, najveci problem diskusiji je veliki prirodni otpor prema totalno stranoj temi. To je nesto sasvim normalno. Gde nastaje problem je posto sam u velikoj prednosti sto se tice poznavanja same teme dolazimo cesto do situacije kada ja nekog od vas argumentima priteram uz zid i to cesto na prilicno grub i neuvidjavan nacin. Naravno posle takvog tretmana niko nece priznati da je pogresio. Cesto ce otici sa teme na neko vreme pa se opet vratiti.Kao sto rekoh ranije, emocije su najbitnije :) Moje misljenje je da ste svi do sada videli dosta ubedljivih dokaza iako niste jos blizu da predjete u UFO tabor :) Ali sigurno da znate mnogo vise o UFO-ima nego pre ucestvovanja na temi, sto i jeste cilj teme. To sto ja ne prezentujem materijal kako bi se ljudima svidjalo.... Recimo da ce najveci uspeh teme biti kada budete shvatili da vam ja uopste nisam potreban da bi saznali sta je istina :)

 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima17.02.2009. u 23:38 - pre 184 meseci
Citat:
Ako svedok u sred objasnjavanja slucaja se seti,tj nesto ga asocira pa isprica neku pricu iz svog detinjstva ili proslosti ili krene da objasnjava u sitna crevca neku ne tako bitnu stvar i nastavi bez dekoncentracije da dalje prica o vanzemaljcima to je siguran znak da govori istinu. Neke stvari jednostavno ne mogu da se odlume.


A man is smart. People are stupid.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.243.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 08:15 - pre 184 meseci
Dan Burisch govori istinu, po mom misljenju. As good as it gets.

 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 09:54 - pre 184 meseci
Haha, stvarno prejaka tema :)

Dakle, shaman promrmlja par recenica, rasiri ruke i trepne par puta, a dezurni vanzemaljac, osjetivsi, telepatski ili kako vec taj poziv, uskace u svoju letjelicu i brzinama bliskim svjetlosti dolazi do nase planete kako bi dokazao nekolicini skeptika da njegov prijatelj, shaman, zaista govori istinu? Naravno, ne moze da sleti na zemlju, niti da izadje iz broda, jer bi to, logicno, bio shock za nas zemljane, vec ovako "hover"-uje par sekundi, a zatim se vrati nazad na maticni planet, ostavljajuci ljudima materijal da polako shvate tu "surovu" istinu... :)

Hehe, sta reci? Brate, za ove tvoje price i teorije, Grimove bajke su drame pisane po istinitom dogadjaju.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 09:58 - pre 184 meseci
E Danice,Danice, kako si ti naivna..
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 11:44 - pre 184 meseci
Ovo je izuzetan dokaz. Nije kao ostali da se iznenadno pojave kad je njima ceif, pa ostave ljude da se dvoume sta je u pitanju. Ovaj dodje po narudzbi kad kod se pozove!
Ali sta mene cudi: znaci imate covjeka koji po volji priziva UFO i niko se od vas UFO-loga nije nasao da to detaljnije ispita? Pa gdje su te silne UFO organizacije koje neumorno tragaju za dokazima sirom svjeta, a evo imaju covjeka pred nosom i vanzemaljca koji dolazi na sighting po narudzbi, pa ga ne jebu 5% !?

Ja bih na tvom mjestu sto hitnije javio o ovom slucaju onima iz Discloset projekta, prije nego ga CIA likvidira. Ja znam da detaljno ispitivanje slucaja nije tako dobar dokaz kao svjedocenje nekog svjedoka, ali nije ni ovaj dokaz za baciti.


 
Odgovor na temu

zrachko
Vojvodina

Član broj: 40789
Poruke: 100
79.101.238.*



+22 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 13:52 - pre 184 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=dFmqyDbMJ6o
premotaj na 1 min
Glupost je neunishtiva. Budala je nezajebljiva.
Stupidity is permanent; ignorance can be fixed.

 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.180.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 17:15 - pre 184 meseci
Citat:
a zatim se vrati nazad na maticni planet


Zašto tako daleko ? Zar nije do sada jasno da su mnogo bliže?


Citat:
Brate, za ove tvoje price i teorije, Grimove bajke su drame pisane po istinitom dogadjaju.


He he, jos nisi video sve. Good stuff će tek da dođe :) A rekao sam već ranije da nikakva bajka ili SF priča ne može da se uporedi sa onim što se može naći u realnom svetu.

Citat:
Ja bih na tvom mjestu sto hitnije javio o ovom slucaju onima iz Discloset projekta, prije nego ga CIA likvidira.


Disclosure project se sastoji od mnogo kredibilnijih ljudi nego što je neki šaman. A neki od članova Disclosure projecta imaju i mnogo bliskije kontakte nego ovaj lik. I mnogo bolje dokaze.

@zrachko

Nešto svetli na nebu. Ne previše impresivno. A jel može to što svetli u filmu da izvede onakve pokrete kao UFO iz šamanovih susreta?
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 17:26 - pre 184 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Disclosure project se sastoji od mnogo kredibilnijih ljudi nego što je neki šaman. A neki od članova Disclosure projecta imaju i mnogo bliskije kontakte nego ovaj lik. I mnogo bolje dokaze.

Shaman nije dovoljno kredibilan? Sta pricas covece. Covek zovne vanzemaljca kad hoce, makar svi bili na godisnjem odmoru, chas posla uzlete i slete(natrag u bazu na Zemlji, verovatno u Koloradu) a ti kazes da nije kredibilan??? Pa ko jeste onda? Jedino Milan Tarot, ne znam ko drugi.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.80.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 17:39 - pre 184 meseci
Citat:
Disclosure project se sastoji od mnogo kredibilnijih ljudi nego što je neki šaman. A neki od članova Disclosure projecta imaju i mnogo bliskije kontakte nego ovaj lik. I mnogo bolje dokaze.


Ja mislim da Odin nesto drugo konstantovao i pitao....Al dobro, ko ce jos da se zamara sa citanjem svega i odgovaranjem na trivijalna pitanja.
Ko ce ga znati o cemu su vanzemaljci razmisljali kada su pravili drive-in servis u orbiti nase planete (plejadijanci) i shaman hotline (reptilijanci).
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.80.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 17:41 - pre 184 meseci
Citat:

Evo izvoli. Ovo su slike direktno iz Billy-jevog privatnog albuma. Za slike van zvanicnih sajtova ili ovako neceg ne moze da se garantuje da li su Bily-jeve ili nisu.


Ovo je falsifikat.
Na slikama iz Svemira se ne vide zvezde.
 
Odgovor na temu

Seraphim0301
Istocno Sarajevo

Član broj: 207987
Poruke: 1
*.teol.net.



+3 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 18:00 - pre 184 meseci
@Ankalagone opet ja,mali zeleni pitaju kako napreduje plan za kolonizaciju i pripremanje glupih zemljana za prvi kontakt.Spominju neke rokove koje si probio te da bi mogao biti smijenjen sa funkcije...:)

Nego:
@zrachko nice! :) Yep.You're attracting attention...:)"There are over 10,000 artificial satellites now, and nearly half of them are big enough to reflect sunlight so that they can be seen with the naked eye.
http://www.heavens-above.com and enter your geographical location for sighting opportunities! Or, just go out some night and look up. They will appear as "stars" that move steadily across the sky.(They have often, and mistakenly, been reported as a
transparent UFO)!! Kao da kazes djetetu da nema Deda Mraza. :D

Mada zrachko to se sigurno i Holywood upleo u zavjeru i tom scenom pokusava da obmane narod,kako je to satelit!!!Cak i Di Caprio i Russell Crowe,sunce im zavjerenicko!!!

Sto se tice Burischa,kad si vec tumacio svjedocima "body language" da nisi usput zakljucio da je covjek blago lud??? Mislim nisam pshiholog ovo ja onako blago laicki i objektivno.
A one slike dinosaurusa...znam jednu stariju gospodju koja radi na salteru jednog fakulteta koju kada bih slikao izgledalo bi uvjerljivije od onoga.:)

A naravno,zaboravih famozni MJ-12,kad smo kod njega:
The Aquarius Document

(A) The events surrounding Jesus Christ and the establishment
of the Christian religion were;manipulations affected by beings
of an advanced civilization from another world. This was done as
part of a sociological experiment of some sort with human beings
' playing the part of the "guinea pigs". At. least some of the
subsequent visitations of UFOs to planet Earth over the past
2,000 years have been for the purpo.se of monitoring this experimen
(B) Release of this data to the public would not only severely
cripple the ability of the government (indeed any government in
tlna western world) to effectively govern, but would also severely
damage the very fibre of Western civilization as we know it.The figure "a million years in advance-of our own"
has been used to describe this alien civilization.'.

Eto jedna informacija iz tvog "Ufo tabora" pa da te pitam da li stojis iza iste?

Nego ja bih preporucio da odes popiti pivce sa drustvom,ili slicno,dok nisu dosli iz MIB-A i obrisali ti pamcenje hipnotickim svjetlom.A sto se Majestica tice uzmes malo X-Files ili Deus Ex.Voila :)

"Now you're looking for the secret. But you won’t find it because of course, you're not really looking. You don't really want to work it out. You want to be fooled. "
@Burex,Miroslave slike su kako da kazem...ma suze su me zalile od smijeha!XD
 
Odgovor na temu

zrachko
Vojvodina

Član broj: 40789
Poruke: 100
77.46.206.*



+22 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 18:16 - pre 184 meseci
Shto se tiche Billy-evog albuma: http://en.wikipedia.org/wiki/Rorschach_inkblot_test i naravno http://en.wikipedia.org/wiki/Pareidolia
Glupost je neunishtiva. Budala je nezajebljiva.
Stupidity is permanent; ignorance can be fixed.

 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.199.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 18:59 - pre 184 meseci
Citat:
Shaman nije dovoljno kredibilan? Sta pricas covece. Covek zovne vanzemaljca kad hoce, makar svi bili na godisnjem odmoru, chas posla uzlete i slete(natrag u bazu na Zemlji, verovatno u Koloradu) a ti kazes da nije kredibilan??? Pa ko jeste onda? Jedino Milan Tarot, ne znam ko drugi.


Problem je sledeci. Sto celu stvar sa UFO-ima treba izneti u javnost kao zvanicnu ozbiljnu istragu. The Disclosure Project pokusava da ostvari taj zadatak. Izmedju ostalog kao sto znas zahteva se istraga pred kongresom. A ako/kada jednom do toga dodje u igru ce uci i ljudi koji su dugo i duboko u MJ-12.Svim tim ljudima se mora garantovati pravni imunitet i moraju se osloboditi sigurnosnih zakletvi kako bi mogli slobodno da govore o onome sto znaju. Ono sto oni imaju da kazu i prezentuju zajedno sa svim ovima koji su do sada vec istupili ce biti i vise nego dovoljno da se razjasne mnoge stvari i blize i dalje proslosti kao i blize i dalje buducnosti. Znam da vam ovaj sto priziva UFO-e izgleda spektakularno ali zamisli njega da svedoci pred kongresom i da objasnjava kako mu je vera u njegovu religiju omogucila da priziva te UFO-e i sta sve ne jos. Pitanje je sledece: Zasto se ovim prorokom,shamanom ne bave neki novinari vise. Do sada je mogao da bude svetski popularan sa svojim filmovima da novinari rade svoj posao.

Definitvino da i ovaj slucaj treba istraziti, pogotovu sto postoji dosta svedoka i video klipova sa tih sajtinga. Eto covek vec koliko godina priziva te UFO-e i dosta ljudi je bar culo za njega a nikakvog preteranog publiciteta nema niti ikakve istrage. Da li neki ufolozi rade na njegovom slucaju ? Ne znam. Verovatno se neko interesuje. Ako neko nadje nesto o bilo kakvoj istrazi u vezi ovog shamana neka postuje ovde pa da svi procitamo.

Citat:

Ovo je falsifikat.
Na slikama iz Svemira se ne vide zvezde.


Cini mi se da se vide neke svetle tacke na dve fotografije marsa iz malo vece daljine. Na ostalim fotografijama nisam video zvezde.

Ono sto treba uzeti u obzir je da su fotografije snimljene 1976 godine ili blizu. U svakom slucaju mislim je nemoguce za Billy-ja da je mogao da falsifikuje toliko fotografija sa takvim scenama. Sa sve raznim planetama,svemirskim stanicama, svemirskim brodovima, zivotinjskim i biljnim svetom. U to doba, bez savremene kompjuterske opreme i softvera, sa toliko detalja, jednostavno nemoguce.

Citat:
Sto se tice Burischa,kad si vec tumacio svjedocima "body language" da nisi usput zakljucio da je covjek blago lud??? Mislim nisam pshiholog ovo ja onako blago laicki i objektivno.


Nije lud. Nego je malo "prso". A obzirom sta je sve prosao to je i za ocekivati. Uprkos tome on je jedan veoma iskren i dobar momak. Ono sto je meni bilo cudno je sto dosta ljudi koji istupaju iz senke da bi rekli istinu su veoma iskreni ljudi, i dobri kako osobe. Oduvek sam mislio da samo u neku ruku kvarni i pohlepni ljudi mogu da ucestvuju u takvoj vrsti zavere protiv prakticno celog covecanstva. Ali eto, izgleda nije sve crno belo u ovom nasem svetu.


Citat:
A one slike dinosaurusa...znam jednu stariju gospodju koja radi na salteru jednog fakulteta koju kada bih slikao izgledalo bi uvjerljivije od onoga.:)


Aj slikaj je pa da uporedimo :))


Citat:
A naravno,zaboravih famozni MJ-12,kad smo kod njega:
The Aquarius Document

(A) The events surrounding Jesus Christ and the establishment
of the Christian religion were;manipulations affected by beings
of an advanced civilization from another world. This was done as
part of a sociological experiment of some sort with human beings
' playing the part of the "guinea pigs". At. least some of the
subsequent visitations of UFOs to planet Earth over the past
2,000 years have been for the purpo.se of monitoring this experimen
(B) Release of this data to the public would not only severely
cripple the ability of the government (indeed any government in
tlna western world) to effectively govern, but would also severely
damage the very fibre of Western civilization as we know it.The figure "a million years in advance-of our own"
has been used to describe this alien civilization.'.
Eto jedna informacija iz tvog "Ufo tabora" pa da te pitam da li stojis iza iste?


Plerijanci su Billy-ju objasnili da su ovo oni uradili. A cela situacija se realno i moze tumaciti upravo tako kako je MJ-12 zakljucio. Billy-ju su to sve predstavili malo benignije, kao iskrenu nameru da se pomogne ljudskoj rasi. Moje misljenje malo vise naginje ka zakljucku MJ-12 iako ga sada prvi put vidim uz opasku da je takodje indikativno da vanzemaljci nisu imali na umu da nam ucine nazao. Sve nesrece koje su nastale u ime raznih religija su nase ljudsko delo. I analiza koju je izveo MJ-12 je takodje sasvim ispravna.



 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 19:28 - pre 184 meseci
Citat:

Pitanje je sledece: Zasto se ovim prorokom,shamanom ne bave neki novinari vise.


Odgovor sledi:
Zato sto se takvim ljudima bave odgovarajuce ustanove (a nisu iz domena medija).

Citat:
Cini mi se da se vide neke svetle tacke na dve fotografije marsa iz malo vece daljine. Na ostalim fotografijama nisam video zvezde.


Zanimljivo.

Citat:

U to doba, bez savremene kompjuterske opreme i softvera, sa toliko detalja, jednostavno nemoguce.


Vrlo zanimljivo. Nisam znao da je fotomontaza nastala pojavom fotosopa. Moracu da istrazim taj fenonem.

Citat:

U to doba, bez savremene kompjuterske opreme i softvera, sa toliko detalja, jednostavno nemoguce.


Izuzetno zanimljivo.
Sa toliko detalja, tebi se "cini" da si video neke svetle tacke.

Citat:
Plerijanci su Billy-ju objasnili da su ovo oni uradili.


Ovo jednostavno nije tacno. Svaki poznavalac zna da su za velike i znacajne dogadjaje odgovorni iskljucivo Reptilijanci, a da plerijanski lobi pokusava da ih diskredituje.
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.02.2009. u 20:23 - pre 184 meseci
Citat:
U to doba, bez savremene kompjuterske opreme i softvera, sa toliko detalja, jednostavno nemoguce.


http://www.famouspictures.org/...hp?title=Flag_on_the_Reichstag
Citat:
In his heroic Soviet propaganda style he is probably the only journalist to arrange, choreograph and then capture such a symbolic event. He defended posing most of his pictures by insisting that the shot taken should match the importance of the event. As was the case with many Soviet and other journalists during the war, once the picture was taken and developed, that did not mean it was finished. Censors at the Telegraph Agency of the Soviet Union (TASS) noticed that on the wrists of the solider in the picture there was not one but two watches indicating a common practice by all parties during World War II, looting. The officials thought the sight of looting members of the Red Army would look badly and told Khaldei to edit them out. Not stopping with the watches, Khaldei also added smoke to the background to add to the drama of a wartime shot. In a recent Art show commemorating his work only one of his shots was actual taken during combat and not posed. In defense of Mr. Khaldei he might have been too busy to actually take pictures during combat. Unlike their fellow Allied journalists, Soviet reporters carried arms and where soldiers first, journalists second.

Čak i u to vreme su mogli da izbrišu ručne časovnike sa ruke nesrećnog vojnika, bez photoshopa. :)
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269741 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.