Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40199 | Odgovora: 231 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
*.adsl-1.sezampro.yu.



+7 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 18:55 - pre 181 meseci
Nema tu nikakve filosofije i nije tu samo sex dovoljan.
Da bi se odluchio da imash decu,pored sexa mnogo su vazhnija mooda...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 19:08 - pre 181 meseci
Pored mooda je potrebno da zena takodje hoce da ima decu ;-)

Odavno je ustanovljeno da je stepen prirastaja u direktnoj korelaciji sa obrazovanjem zena. U sredinama gde zene ne idu u skolu, ima dece koliko hoces, jer je njima jedina svrha u zivotu da ih baja napuni semenkama i da radjaju decu - tamo gde zene imaju i neku skolu, hoce posao - imanje 3-4-5-oro dece ne ide tako lako :-)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 19:15 - pre 181 meseci
Citat:
pa sluze da deca odrastaju uz oba roditelja, kao sto je to prirodno.

u USA se 70% prvih brakova zavrsava razvodom.
u drugom braku su sanse za razvod 85%.


Pa to je jos jedan argument protiv brakova - da deca ne prozivljavaju strahote razvoda.


Citat:
Ocigledno, stopa razvoda kao i stopa nataliteta imaju dosta toga sa stepenom edukacije zena i sa religioznoscu... Regije gde su zene vise obrazovane, i gde je religioznost slabija su obicno i regije sa visokom stopom razvoda i sa niskom stopom prirodnog prirastaja.

Ja bih to rekao na jos jedan nacin - natalitet opada sa rastom zenskih prava i opadanjem muskih prava u drustvu. Zsto? Pa protivprirodno je za muskarca da zena moze da ga hebe kako hoce a on otprilike sve sto sme da kaze je "da draga" i kad se postigne takva situacija natalitet nestaje.


Citat:
Krajnje je vreme da se Srbi slože, umnože i obože, da na bismo nestali kao nacija.

Otpisani smo kao Prle i Tihi.


 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
*.adsl-1.sezampro.yu.



+7 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 19:27 - pre 181 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Pored mooda je potrebno da zena takodje hoce da ima decu ;-)

Odavno je ustanovljeno da je stepen prirastaja u direktnoj korelaciji sa obrazovanjem zena. U sredinama gde zene ne idu u skolu, ima dece koliko hoces, jer je njima jedina svrha u zivotu da ih baja napuni semenkama i da radjaju decu - tamo gde zene imaju i neku skolu, hoce posao - imanje 3-4-5-oro dece ne ide tako lako :-)

Jel' ovako bolje:"mooda"?
Fala bogu da se podrazumeva da i zhena treba da ima "mooda" za tako neshto i pored toga shto je obrazovana i solidno zaposlena,rodila mi je troje,tako da nisam bash siguran u celu prichu...
Pre ce biti da se isuvishe "gleda televizija" i od svega shto se tamo vidi mladi postavljaju sebi pogreshne repere...
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 19:39 - pre 181 meseci
Da, televizija i video igre načisto pokvariše omladinu.
 
Odgovor na temu

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
77.46.241.*



+181 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 20:05 - pre 181 meseci
Pa sta ako nestane Srba ?!?
Evo ja sam Srbin, i nemam nista od toga.
Ako i imam neke probleme u zivotu, a imam ih velikih, njima su uzrok:
1. Ja
2. Drugi ljudi oko mene
3. prilike

I sve tri vrste uzroka su srpske nacionalnosti i porekla.


Vec je receno, na planeti nas ima 6milijardi i sve vise, to ce kad-tad da pukne, na ovaj ili onaj nacin
(ja glasam za pandemiju, "cistije" je nego rat, i pravednije, ako tako nesto(pravda) postoji)


Koliko samo imate problema u zivotu kojima su objektivno uzrok vasi roditelji, to jest njihove precenjene mogucnosti,
i optimizam kojim su uletali u roditeljstvo, a da nisu pre toga obezbedili neke stvari ?
(Srbija je ovo, svi imamo takvu pricu, bar malu...)

Koliko vas ima koji su od detinjstva prevrtali ocima kada bi im matori pricali onu pricu
"...mi kad smo bili deca isli smo bez dorucka peske pet kilometara u skolu u krpenim cipelama, a pre toga smo nahranili kravu i svinju(jednina)..."
i u sebi se pitali zasto to moramo da slusamo, kakve to ima veze sa nasim zivotom, zabole me, sto ste to radili...


Poenta ovoga svega sto sam napisao je, zivi za sebe i svoj interes i zadovoljstvo, jer medalju neces dobiti nizasta,
a i ako je dobijes, na leba ne mozes da je namazes, mozes samo dupe da zapusis.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
*.adsl-1.sezampro.yu.



+7 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 20:22 - pre 181 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic

Odavno je ustanovljeno da je stepen prirastaja u direktnoj korelaciji sa obrazovanjem zena.

Po svemu sudeci onda se mozhe zakljuchiti da su nashe zene najobrazovanije i najemancipovanije na svetu?!?!
 
Odgovor na temu

germanchc
drvoseca
Beograd

Član broj: 178234
Poruke: 11
93.87.161.*

Sajt: www.golfoglasi.com


Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 21:00 - pre 181 meseci
A mozda malo ima veze i sa time sto je kod nas omiljeni nacin kontracepcije "interuptus" pa kada to ne uspe (a to je vrlo cesto) idi mala na abortus :( , jeftina zabava za decicu koja nece da kupe fuking kondom....pa onda malo-malo pa cujem neke nebuloze za piliule i to od obrazovanih ljudi , cak i nekih doktora koji verovatno rade jos po programu iz sezdeset i neke godine i nisu se ni malo usavrsavali..hajde ako nekoga ne mrzi da pogleda koliki je procenat zena u nemackoj (ili slicno) "on the pill" a koliko kod nas ?

nevezano bas za samu temu ali i od pola ljudi koje znam njihovu decu cuvaju i izdrzavaju baba i deda...a oni nastavljaju zivotom koji su vodili do tada sto mi nije bas normalno, i jos jedna bitna stvaka: pitanje koliko bi se zaista dece rodilo u srbiji da se izuzme faktor "slucajne trudnoce" i faktor "brinuce neko drugi o detetu" ..?
www.golfoglasi.com - moj Golf koga prodajem vec nekoliko godina .
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 21:12 - pre 181 meseci
Ma dajte ljudi, kakva emancipacija? Emancipacija je usavršavanje svog teoretskog i praktičnog znanja i shvatanje sebe kao 1/7.000.000.000 deo sveta. Naše, a i velika većina žena gore navedenih su samo sebične. Tako i muškarci. I naravno da ima veze sa standardom, jer čim imaš više opcija za svoj život, biraš onu koja odgovara tvom dupetu.

Govorim lično za sebe, imam uslova za decu. Za više dece. Ali sam sebičan, kao i moja devojka, i sve odlažemo za sledeću godinu, ''još je rano'', ''još samo ovo''...

A i ko spomenu ''Sex i grad'' ima i toga, ne toliko sama serija, već način života prikazam tamo. Svi to žele.

Još jedan glas za pandemiju.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
*.adsl-1.sezampro.yu.



+7 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 21:22 - pre 181 meseci
Citat:
Još jedan glas za pandemiju.

Sa ili bez "glasa",2012.-ta se priblizhava...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.94.*



+4 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 21:23 - pre 181 meseci
Citat:
Kosuth: Sa ili bez "glasa",2012.-ta se priblizhava...


Stvarno.
Jedva cekam Olimpijadu.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 21:42 - pre 181 meseci
Citat:
Flo33
Govorim lično za sebe, imam uslova za decu. Za više dece. Ali sam sebičan, kao i moja devojka, i sve odlažemo za sledeću godinu, ''još je rano'', ''još samo ovo''...


Ne vidim zašto je to sebično? Decu bi (valjda) trebalo da imaju oni koji to zaista žele, a ne koji ih imaju da bi ih imali, tj. "zato što svi imaju", "da bi bilo više Srba" ili već neki drugi besmisleni razlog (da izostavimo trenutno one kojima se "desilo" iako su "pazili").
 
Odgovor na temu

germanchc
drvoseca
Beograd

Član broj: 178234
Poruke: 11
93.87.161.*

Sajt: www.golfoglasi.com


Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 21:49 - pre 181 meseci
second that :) . ali ipak ovakav stav nemoj da iznosis u okruzenju gde ima vise zenskih osoba preko 25-30g... nije bas popularan :)
www.golfoglasi.com - moj Golf koga prodajem vec nekoliko godina .
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 21:52 - pre 181 meseci
Citat:
Sopocanac
ma ceo sistem je pogresan. bioloski zena treba da pocne da radja do najkasnije 25 godina ,a kod nas zene studiraju do negde 28-30 udaju se u 33 i posle naravno ne mogu da rode vise dece nego rode jedno jedino na jedvite jade i yebu muzu mater ako predlozi da imaju jos jedno .


Odlicno - ugradi sebi matericu i jajnike pa se razmnozavaj. Mislim super je to - "zene treba da pocnu da radjaju do 25" pa da nakote 3-4-5 dece, ali sve je to super posto ti nemas problem sa tim, nisi zensko :-)

Ima jedna izreka "lako je tudjim... gloginje mlatiti" koja se u ovom slucaju moze preformulisati u "lako je tudjom... decu radjati" :-)

Citat:
Flo33
Ma dajte ljudi, kakva emancipacija? Emancipacija je usavršavanje svog teoretskog i praktičnog znanja i shvatanje sebe kao 1/7.000.000.000 deo sveta. Naše, a i velika većina žena gore navedenih su samo sebične. Tako i muškarci. I naravno da ima veze sa standardom, jer čim imaš više opcija za svoj život, biraš onu koja odgovara tvom dupetu.


Pa nije bas tako - imas bogatih drustava, tipa razni Emirati, gde se i dalje jako puno kote - posto je muskarac bog i batina, zena ne zna da cita i pise - i nema frke, sta ima da se tu razmislja.... semenke i uzivaj.

Fora je u tome da skokom obrazovanja zena skace njihov procenat zaposlenosti - a stalni posao i karijera nisu bas kompatibilni sa imanjem puno dece - naravno i sebicnost bogatijih drustava tu ima uticaj - ali to je prvenstveno zbog toga sto bogatija drustva nemaju problem izdrzavanja kada omatoris - nekada davno su deca bila "penziono osiguranje", tj. neko ko ce da te cuva kad si mator...

Tako da, kada neko nema taj problem - dosta cesto zeli pre da ulozi pare u nekakva putovanja, auto - nego u odricanje radi dece. Tako je kako je - to je posledica vremena.



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 22:04 - pre 181 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Ne vidim zašto je to sebično? Decu bi (valjda) trebalo da imaju oni koji to zaista žele, a ne koji ih imaju da bi ih imali, tj. "zato što svi imaju", "da bi bilo više Srba" ili već neki drugi besmisleni razlog (da izostavimo trenutno one kojima se "desilo" iako su "pazili"). :)


Ja želim, i moja devojka želi. Ali ''ne sad'' ;)

Zvuči poznato?

Citat:
Ivan Dimkovic: Pa nije bas tako - imas bogatih drustava, tipa razni Emirati, gde se i dalje jako puno kote - posto je muskarac bog i batina, zena ne zna da cita i pise - i nema frke, sta ima da se tu razmislja.... semenke i uzivaj.



Da, slažem se, ali da preskočimo društva u kojima žene i služe samo za razmnožavanje. Tj da rađaju. Iako su bogati, nagli skok standarda nije praćen skokom ''emancipacije''.

I apsolutno se slažem da je to posledica vremena. Ali ću ostaviti kao najveći razlog sebičnost, koja se ne odnosi samo na stvaranje porodice, nego na ceo život.
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje19.05.2009. u 22:36 - pre 181 meseci
Citat:
Sopocanac: ma ceo sistem je pogresan. bioloski zena treba da pocne da radja do najkasnije 25 godina ,a kod nas zene studiraju do negde 28-30 udaju se u 33 i posle naravno ne mogu da rode vise dece nego rode jedno jedino na jedvite jade i yebu muzu mater ako predlozi da imaju jos jedno .

pa vidis da 800.000 parova uopste ne moze da ima decu, a razlog tome je upravo kasno stupanje u brak - ne toliko kod muskaraca nego kod zena. zena mora da se uda do 25 god i kraj price muskarac moze i kasnije , i njemu takodje opada broj spermatozoida u spermi al opet sto akze nas narod iz vise puta mora da pogodi pa makar gadjao najgore ;) . citao sam negde da je kod zene 800-1000 puta teze da ostane u drugom stanju posle 30te godine ako radja prvo dete nego kada prvo radja u dobi od 20-250. sve u svemu ko sto rece dimkovic emancipacija zena je direktno povezana sa ntalitetom i sto su zene vise nalik seriji seks i grad to je propast tog naroda veca....

sta da kazes za srpska sela u raskoj oblasti odakle su sve zene pobegle i nece zive da se udaju za momke koji tu zive pa su oni prinudjeni da dovode albanke iz okoline skadra ?

zato srbija propada i propadace .....


sada se u srbiji desava cistiliste

porodice sa zenama koje razmisljaju "moderno" ce da se bioloski ugase a ostace porodice ovih srba koji su tradicionalno vaspitani....

to ce se desiti za najdalje 4 generacije , broj srba mozda spadne na milion al posle toga ce krenuti da raste....

sve sto je lose i treba da izumre


Dobro došli u 1859 godinu. J*** te u kom ti svetu živiš
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

_andjela_

Član broj: 219432
Poruke: 200
*.113.96.58.exetel.com.au.



+1 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje20.05.2009. u 00:23 - pre 181 meseci
Ivan Dimkovic je sam napisao razlog zasto je najlakse da muskarci razmisljaju za zene:

Citat:
Odavno je ustanovljeno da je stepen prirastaja u direktnoj korelaciji sa obrazovanjem zena. U sredinama gde zene ne idu u skolu, ima dece koliko hoces, jer je njima jedina svrha u zivotu da ih baja napuni semenkama i da radjaju decu - tamo gde zene imaju i neku skolu, hoce posao - imanje 3-4-5-oro dece ne ide tako lako :-)

Pa nije bas tako - imas bogatih drustava, tipa razni Emirati, gde se i dalje jako puno kote - posto je muskarac bog i batina, zena ne zna da cita i pise - i nema frke, sta ima da se tu razmislja.... semenke i uzivaj.


Da se najezis.

Zene u Emiratima itekako znaju da citaju i pisu Ivane, i radjaju decu cak i u sred fakulteta i doktorata, i ima ko da im cuva decu. I zavrsavaju te fakultete i doktorate. Porodicno pitanje egzistencije je reseno - ili same rade ili i one i muzevi rade ili muzevi rade, ili drugi rade za njihove porodice. Egzistencijalno pitanje u Srbiji nije reseno, pogotovo sa mentalitetom da je normalno (i da se stavise podrazumeva) za zenu da potpise ugovor o raskidanju radnog sporazuma u istom trenutku kada pise ugovor o sporazumu da radi na istoj poziciji. Nije normalno ni za muskarca, a kamoli za zenu. Na trudnice se gleda kao da su bukvalno u drugom stanju - tj. bolesne, i otpisane jer zamisli - radjaju decu. :) A to sve dolazi od ljudi koje i sami imaju majke koje su ih rodile, pa se upitas - gde su ti rasli?

Ovo nije kritika, nego opservacija:

Decaci i dalje ostaju deca, normalno je da se provode sati igrajuci igrice, prati se pink i reality show kultura; lakse se olesiti alkoholom ili kakvom droga bombonom, nego se olesiti od redovnog (ili prevremenog) zavrsavanja skole ili rada. Koncept vojske prevazidjen, pa se prati moda civilne sluzbe - a sami svoj ambijent vecina muskaraca nije u stanju ili zainteresovano ocistiti. Ko nije odrastao kod kuce, tek mu se ukida prilika da odraste u redovnoj vojsci, ma kako gledali na to. Otprilike sve ovo se desava u periodu izmedju 0 i 18.

I ma koliko se smejali na poruku koju je ostavi Sopocanac, ima dosta istine u tome. Ne bih da se slazem sa ovim: '**** muzu mater ako predlozi da imaju jos jedno', jer cesto zene zele vise dece, a muzevi razmisljaju 'nema se novca' ili 'dosta mi je'. Tako da nije sve kao sto ti se predstavlja. Za stvaranje porodice treba dosta novca, pogotovo vece.

Sopocanac je pisao o zeni posle tridesete, a evo malo i o muskarcima: kvalitet sperme opada kod starijih muskaraca. Znaci, onaj DNK koji se proizvede vremenom biva ostecen (sto je i normalno u procesu starenja) i onda je i samim tim povecan broj dece koji imaju manji IQ, cak i kada je zena mlada i zdrava.

Sto se tice diskusije o zenama i zavrsavanju skole, izvini Sopocanac, ali ja nigde nisam videla da skolski sistem dozvoljava napredovanje i prelazak materije u nesto brzem roku, nego svi moraju zajedno, cak i kad im to nije u interesu. Nije problem za svakog, ali je problem za dobar procenat studenata, i to naravno pojede godine, hteo ti to prihvatiti ili ne.
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.87.158.*



+35 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje20.05.2009. u 00:32 - pre 181 meseci
Citat:
Decaci i dalje ostaju deca, normalno je da se provode sati igrajuci igrice, prati se pink i reality show kultura; lakse se olesiti alkoholom ili kakvom droga bombonom, nego se olesiti od redovnog (ili prevremenog) zavrsavanja skole ili rada. Koncept vojske prevazidjen, pa se prati moda civilne sluzbe - a sami svoj ambijent vecina muskaraca nije u stanju ili zainteresovano ocistiti. Ko nije odrastao kod kuce, tek mu se ukida prilika da odraste u redovnoj vojsci, ma kako gledali na to. Otprilike sve ovo se desava u periodu izmedju 0 i 18.

I ma koliko se smejali na poruku koju je ostavi Sopocanac, ima dosta istine u tome.

Stvarno, da se najezis...



Pa, naravno, vojska napravi coveka!!! To je ta poslednja karika u vaspitnom lancu...

Ne mogu da verujem sta neki ljudi pisu, i pitam se da li zasita misle to sto pisu, ili je neka zajebancija i provokacija, neki psiholoski eksperiment u pitanju.



[Ovu poruku je menjao kelja dana 20.05.2009. u 02:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje20.05.2009. u 07:12 - pre 181 meseci
Citat:
kelja: Stvarno, da se najezis...



Pa, naravno, vojska napravi coveka!!! To je ta poslednja karika u vaspitnom lancu...

Ima primera kad je to prva karika.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje20.05.2009. u 07:34 - pre 181 meseci
Citat:
Flo33: Ja želim, i moja devojka želi. Ali ''ne sad''

Zvuči poznato?


Meni to više zvuči kao "želim, ali ne baš toliko". Naravno, ne mislim ništa loše pod tim.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srpska demografska katastrofa - Najgori natalitet u Evropi + 300.000 abortusa godisnje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40199 | Odgovora: 231 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.