Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 968343 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.05.2002. u 16:31 - pre 266 meseci
Inače kako vidoh in the paper...Žarko Rasosavljević bi trebao i danas (nedelja 05. maj) da gostuje u Biserima kod Vanje Bulića....u 23.10

p.s. Onima koji slave..Hristos Vaskrse!
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.05.2002. u 16:37 - pre 266 meseci
Cool, da vidim i to posto ono pre nisam zakacio ........

Vaistinu Voskrese
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Miloje Sekulic
Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.yubc.net

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.05.2002. u 23:57 - pre 266 meseci
- Visa elektrotehnicka vredi deset puta vise nego Elektrotehnicki fakultet
- Meni skole racunara sluze samo da me ljudi shvate ozbiljno oko posla sa tastaturom, pravi posao je tastatura!
- sastanak sa Japancima nam je
- Na privatnoj bazi imali smo kontakte direktno sa potpredsednikom Simensa
- Radimo na osnovu Buzanovih mapa. Taj Buzan je Rus koji je presao u Englesku i smislio mape za brzo pamcenje. Gde da Englezi smisle tako nesto!

Miloje Sekulic
 
Odgovor na temu

RAZZLEDAZZLER
Tora Bora

Član broj: 27
Poruke: 543
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 00:14 - pre 266 meseci
Miloje je hteo da kaze da je emisija u toku i izdvojio je par highlights

Sada je telefakt, a emisija je stigla negde do pola ...posle telefakta nastavak.
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 00:37 - pre 266 meseci
Emisija je gotova i covek je porucio mladima da ce oni za posao koji vredi 27 000 maraka za 4 godine u Beogradu moci da zarade 1 800 samo je bitno da ne igraju igrice .......
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 00:42 - pre 266 meseci
Sve imate u prenosu koji je tema ispod , a narocito BISERE.
http://www.elitesecurity.org/tema.php?TopicID=9249
 
Odgovor na temu

tiodor
Tiodor Jovović
Beograd

Član broj: 3670
Poruke: 51
*.ppp-bg.sezampro.yu

Sajt: www.k-qube.com


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 01:48 - pre 266 meseci
Braćo po forumu :)), posle pet stranica na ovu temu, mislim da iz svega već rečenog možemo izvući neke zaključke:

- lik kakav god da je dobija na popularnosti
- ljudi koji gledaju te emisije (dobar deo njih), veruje mu

Ovo je tragično. Ajde sutra pođite kod komšije koji ima kompjuter, ili kod korisnika (ukoliko održavate kompjutere), pa im objasnite da 90% njegove priče nema veze sa vezom. E tu je problem, svest ovog naroda izgleda nije napredovala još od robovlasničkog društva, te su društvu važniji raznorazni trlababalanitelji nego ljudi koji realno mogu nešto da urade (na ovu temu bi i mnogi od vas mogli štošta da napišu).

Sve u svemu, tragedija. nazovite me krstašem, budalom, čime god, ali dok se ovome ne stane na put, bojim se da nam bolje neće biti.

Pozdrav, Tiodor.
 
Odgovor na temu

Voja




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 14:38 - pre 266 meseci
Pa lepo je rekao covek da kod kuce nema kompjuter (sta ce mu kad na poslu ima XX kompjutera!?) i da mu ne pada na pamet da radi nesto na kompjuteru posle 8h provedenih u skoli. A tamo, valjda, ne radi nista pametno - valjda ne stize jer mora da kucka po ramenu i budi iz katatonog stupora zene koje su se blokirale od straha (citat: "gospodjo, pomerite misa u gornji levi ugao, gospodjo, pomerite misa u gornji levi ugao" - kraj citata).

Inace, zanimljivo je da racunarsku skolu drzi covek koji ne razlikuje OS od aplikativnog programa (jer oni u skoli uce polaznike da "programiraju u Windows-u, Word-u", itd) niti programiranje od pisanja "Draga mama" u nekom text editoru ili od crtanja u Corel-u (sve je to "programiranje" koje se u Engleskoj placa DM 27.000 a kod nas 1.800).

Jedan od zapazenijih bisera bio je ipak u prvoj emisiji, kad je rekao da je Elektrotehnicki fakultet zastareo jer uci studente hardveru, a njegova skola je savremena jer ih za nedelju dana nauci softveru ("programiranju"?). Tome treba dodati novi biser da ce uskoro svi ljudi na svetu raditi iskljucivo softver (ne znam samo na kom hardveru ce taj softver raditi?)

Zaista, emisija sa naslovom "Biseri" je pravo mesto za takve likove. To sto ga 95% ljudi shvata ozbiljno (pa mu onda BK dodje kao medijski sponzor za njegovu skolu), drugo je pitanje.
 
Odgovor na temu

vince

Član broj: 719
Poruke: 96
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 14:54 - pre 266 meseci
A jel zna neko nekog koje isao u njegovu skolu.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 15:05 - pre 266 meseci
Vidim da gost gospodin Voja ima nesto protiv programiranja u Wordu i Popwerpointu , a bogami i Corelu Zasto , bas lepo sto je covek otkirio nove primene ovih programa , narocito me to raduje Word koji je po meni odlican tekst editor, a oceigledno i kao programski jezik nije los..
Ko je za to , idemo kod njega u skolu , naucimo da programiramo u Wordu i Powerpointu i onda pravimno neki novi OS ???
Molim dobrovoljce da postuju!
 
Odgovor na temu

Voja




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 20:03 - pre 266 meseci
Ipak, da bismo bili posteni, treba da priznamo jednu stvar: covek o kome govorimo nije gubitnik! Koliko nas moze to isto da kaze za sebe?

(Hm, ne govorim o metodama, dostojanstvu profesije, postenju, realnom znanju, poznavanju materije... Govorim o izlasku na megdan pred ocima javnosti i o ishodu tog megdana u ocima iste te javnosti.)

(Uzgred, seca li se neko ovde Andrije Kolundzica?
Onaj ko se seca, znace zasto ga bas u ovoj diskusiji pominjem...)
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 20:31 - pre 266 meseci
Citat:

Ipak, da bismo bili posteni, treba da priznamo jednu stvar: covek o kome govorimo nije gubitnik! Koliko nas moze to isto da kaze za sebe?


LOSER, HELL NO...Pa Zarko ima koliko sam razumeo tri skole, planira skolu jezika i...so sa money strane zasigurno nije gubitnik...but...istovremeno koliko ja vidim o sebi..nama jedino drugi mogu da govore...tako da u krajnoj liniji u svetu danas, kao i ranije ali i u buducnosti, bez obzira na nase licno misljenje o sebi ili svetu, svet je taj koji odredjuje nasu ulogu u drustvu i..ako smo u duhu praznika pogledajte...Jesusa..sta je o sebi mislio...da li je bio u pravu etc...a kako je zavrsio...example only because of ...mozda ne primeren, tj zasigurno ne primeren u poredjenju sa Zarkom, ali ...ma da ja ne filozofiram previse kao u slucaju cimera i seckanja...dosta je i ovo ..mozda i previse :-)

Citat:

Govorim o izlasku na megdan pred ocima javnosti i o ishodu tog megdana u ocima iste te javnosti.


Jel to Vojino iskustvo govori...aka Palma..aka Pink...:-))

Citat:

(Uzgred, seca li se neko ovde Andrije Kolundzica?


Ja da...ali odavno nisam cuo nista o doticnoj personi..jel on "bre" jos ziv?

Citat:

Onaj ko se seca, znace zasto ga bas u ovoj diskusiji pominjem...)


NO COMMENT ;-)
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.05.2002. u 21:18 - pre 266 meseci
Nisam gubitnik , ponosim se onime sto jesam , pomazem ljudima , radim , i nikad me nije bilo sramota da se setim necega sto sam uradio , uvek sam se casno odnosio prema svakom i priznao da gresim. Nikada nisam lagao... i sl.
Moze li taj Winner da se ponosi time? Ne moze.
Mozda ima para vise od mene trenutno , ali i ja lepo zivim i mirno spavam a to mi je najvaznije ...
Svako cudo za tri dana!
 
Odgovor na temu

Voja




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!07.05.2002. u 01:15 - pre 266 meseci
Ma samo sam hteo da zavirim u problem i iz drugog ugla. Lepo sam napomenuo da mislim na "ishod tog megdana u ocima iste te javnosti". Nevazno.

Citam Zarkov intervju na C:\WINDOWS.000\Desktop\Internet Svedok - 292.htm i vidim da je tu rekao da je odbio ponudu Microsofta na 5 miliona dolara, a juce je na BK rekao da ta je ta cifra 10 miliona... Improvizacija "u hodu" ili je zaboravio sta je rekao neki dan ranije? Uzgred sam od jednog njegovog "drvenog advokata" dobio mail u kome se kaze da se na TV YuInfo nas junak "pojavljuje za tom tastaturom i sklapa ugovor sa 4-tim covekom po bogatstvu u Americi tricavih 300 miliona i % od zarade". Uzgred me pita "da li se u ovom trenutku osecate kao lizalica iz crtanih filmova?"

Moj je utisak da on nema bas nikakvu tastaturu. Ili je imao nekada neku ideju, pa se onda s tom idejom dogodilo ono sto se dogadja sa vecinom drugih (govorim iz licnog iskustva) - jednostavno, covek shvati da je nacinio losu procenu i da je ideja zapravo bezvredna. Sada je "prodaje" isto kao sto rade domace vracare, balkanske prorocice i beli magovi - tvrdi da poseduje nesto izuzetno (pri cemu nista ne dokazuje), a vi, ako mozete, dokazite suprotno. Nedostatak dokaza o postojanju nije isto sto i dokaz o nepostojanju.
 
Odgovor na temu

Voja




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!07.05.2002. u 01:19 - pre 266 meseci
Izvinjavam se, adresa je http://www.svedok.co.yu/index.asp?goto=41&broj=292 . Wrong copy/paste :-)
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!07.05.2002. u 01:42 - pre 266 meseci
Citat:
C:\WINDOWS.000\Desktop\Internet Svedok - 292.htm

- Ovo bila neka reinsalacija pa si se malo z...

1. Daj boze da ima tastaturu takvu kakvu opisuje ali gluposti koje je napricao o njoj su preterane. Razumem a je poboljsao ovu , malo izmenio , ai on je stvarno pircao teske gluposti u vezi iste!

Citat:
"da li se u ovom trenutku osecate kao lizalica iz crtanih filmova?"

A vi njemu od mene , slobodno recite SerbianFightera : Jel se osecas kao Teletabis sa slike ? Ne osecas se? Ako cika Zarko laze ima da se osecas kad vas stigne kazna narodna (preterujem znam , ali za njega sam beba )
Slika:


Inace ne secam se da je patentirao pa ovo u naslovu teksta otpada
Citat:
Zarko Radosavljevic iz Beograda patentirao novu kompjutersku tastaturu

Bese rekao da ne veruje ovima u zavodu i sl. DOsta je o tome pricao mrzi me da citiram, secate se.

Evo kaze i u tekstu , a u naslovu suprotno
Citat:
.
S: Da li cete nam otkriti tajnu?
Z.R: Jednostavnija je za upotrebu i proizvodnju. Vise vam ne mogu reci, jer svoj patent ne mogu da zastitim iz nekih banalnih razloga. Zavod za patente je vec duze u fazi selidbe, poslednji put je bio u hodniku opstine Novi Beograd, a u njihovim kancelarijama je bila i policija. Shvatio sam da je ovde vaznije imati jak pendrek nego jak mozak. Nedavno su se preselili na Trg Nikole Pasica, ponovo sam otisao sa zahtevom za zastitu i video da potpuno otvorene drze patente u fasciklama. Potencijalni projekti koji vrede milione drze se na policima, tako da svako moze da im pristupi. To je neozbiljno. Ta institucija je sama po sebi obezvredjena, a samim tim i intelektualna svojina.


Citat:
S: Da li postoje interesovanja u inostranstvu?
Z.R: Za razliku od nas, u inostranstvu se tome pristupa mnogo ozbiljnije. Imao sam pregovore sa celnim ljudima iz "Majkrosofta", koji su mi ponudili vise od pet miliona dolara za otkup patenta. To je smesan iznos, s obzirom da bi njihova projektovana zarada bila sedam milijardi dolara godisnje. Tu ponudu sam odbio.

Zar ne bese 10??? Ako je tako kao sto ovde kaze onda ima 4 stepena ulaganja , a samo jedan najveci stepen laganja - ZARKOIZAM

Citat:
S: Kako objasnjavate skepticnost prema izumima mladih ljudi?
Z.R: Ovde je komunizam ostavio posledice. Ljudi nisu spremni da prihvate drugaciji nacin razmisljanja, a ne dao bog bolji. To shvataju kao ugrozavanje na psiholoskom nivou, osecaju se nesigurno. To je ono sto intelektualce tera iz zemlje. Ja sam resio da ostanem i svoj projekat realizujem odavde.


1. Bog se pise velikim slovom , ma** vam Ateisticku *****!
2. On je imbecil ... samo procitaj sta ljude tera iz zemlje ... A pare??? Aman decko pa pare teraju ljude odavde Kakva dileja

Citat:
TASTATURE NA SIGURNOM
- Kod mene nema straha &#8211; kaze Zarko. &#8211; Projekti tastarure nalaze se na pet mesta u Beogradu. Bilo sta da se dogodi, do realizacije ipak moze da dodje. Nesreca "Majkrosofta" je u tome sto misle da mogu sve da kupe, a da neke stvari nikada ne puste u upotrebu. Znajuci to, bio sam obazriv i eto naleteli su na nekog ko nece da se proda.


Da je toliko vredan projekat:
1. Ne bi toliko pricao u javnosti
2. Vec bi odavno uzeo pare
3. Cim bi neko saznao ne bi bili projekti na pet mesta u Beogradu nego bi njega rasporedili na 5 mesta , dja ruka, dja glava , dja noga ...

 
Odgovor na temu

RAZZLEDAZZLER
Tora Bora

Član broj: 27
Poruke: 543
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!07.05.2002. u 15:47 - pre 266 meseci
postovao sam ovo kao nov topic ono veche kada je bila emisija [nedelja], ali Gojko reche da bi bilo bolje da ovo ponovim, ali na ovom starom topicu, ... da sve bude na jednom mestu ...tako da ...evo

Na mnogobrojne zahteve gledalaca [po rechima Vanje Bulica, gledaoci su
opsedali telefon trazeci ponovo tog choveka] ... vecheras u Biserima
ponovo gostuje Rarko Radosavljevia koji je toliko uzburkao nashu javnost
[pogotovu posetioce ovog foruma]
Ko nije gledao ovog ... choveka ... to ima priliku vecheras, a ako je
propustio, repriza je na BK TV u sredu u 9h ujutru [bar po programu koji
ja imam]Otvorio sam novi topic jer prethodni ima previshe postova, pogotovu za
ljude koji nisu gledali do sada ovog choveka i hoce svez start.
Za sada je proshlo pola emisije i chovek ima par novih bisera, koje
javnost josh nije chula chak ni od njega. Necu nishta da vam pricham,
gledajte, ...posle raspalite po komentarima.
Imate dovoljno unapred najavu za reprizu u sredu [ako nije tachno, neka
me neko ispravi]
Snimio bih emisiju, ali mi je video pokvaren ... ali bilo bi lepo kada
bi neko to odradio da mogu ljudi van YU da vide to ... i uopshte oni
koji nisu u mogucnosti
Vredi pogledati, ne zbog toga shto cete steci neko znanje, nego shto
cete chuti neke stvari [pametne ili ne ] koje skoro nigde niste chuli
Da li je chovek mnogo pametan, mnogo lud, lukav, dobar u marketingu,
glup k'o noc ili neshto shesnaesto, necu da komentarishem ... neka svako
odluchi za sebe i prokomentarishe
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!07.05.2002. u 17:22 - pre 266 meseci
- Lood
- Dobar u marketingu
- Glup (ovo kazem cisto zbog zaboravnosti jer vrlo cesto potire ono sto je vec rekao, kad lazes , lazi ljudski )
- Ima srece... i to mnogo!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16681
*.verat.net



+7166 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!07.05.2002. u 19:20 - pre 266 meseci
Poznato je da u Srbiji uspevaju kojekakvi mediokriteti koji bi u svetu zavrsili po mentalnim institucijama (ako imaju para da ih priuste, that is) - tako je u svetu show business-a, svetu muzike, ozbiljnog biznisa, itd..

Samo je do sada trebalo da se desi nesto tako i u "IT" svetu - i desilo se, mene to nista ne cudi - samo je trebalo sacekati :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

simpson
glavom prema monitoru

Član broj: 3741
Poruke: 47
*.verat.net

Sajt: nije jos gotov


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!08.05.2002. u 00:51 - pre 266 meseci
Pozdrav svima!
Samo vas gledam i slusam i mislim DOKLE CETE BRE VISE! Cemu tolika neverica. Mozda je covek stvarno pronasao tastaturu. Ljudi stalno pronalaze nesto novo, pa je moguce da i neko u srbij inesto novo provali. Da li bi ste se tako smejali Tesli kad bi rekao da je pronasao magnetnu indukciju.

A ako je covek stvarno pronasao takvu tastaturu normalno da je ne bi prodao za 10 miliona jer takva sprava vredi MNOOOOOOOOOOOOOOOGO vise.

Cudite se zasto favorizuje brzo citanje? Pa ako zaista zna te tehnike brzog citanja normalno je da ce ih favorizovati. Zamislite vi da mozete da citate deset puta brze nego sada sto citate. Da li bi ste u tom slucaju favorizovali brzo citanje? Pa ponavljali bi ste to hiljadu puta na dan!

okokok ima par gluposti poput onog sa simpanzom al sigurno se zekio.

Sve u svemu vidi se da je covek izuzetno inteligentan i sarmantan.

hvala sto ste me saslusali i opustite se malo

RAMMSTEIN je najjaci
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 968343 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.