Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Plata Radomira Antica

elitemadzone.org :: MadZone :: Plata Radomira Antica

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 17589 | Odgovora: 100 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aabvg
prazno

Član broj: 255788
Poruke: 54
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Plata Radomira Antica21.08.2010. u 21:38 - pre 166 meseci
Press : Prema računici Pressa, Antićeva dnevnica je 2.272 evra, a za svaki radni sat plaćen je 284 evra

Kako te nije sramota? Zasto mu je plata sa 125 000 e smanjena na 50 i sad je kao sve ok? Dokle ljudi vise da nas porazavate ovakvim informacijama ?
Kakva je bre ovo zemlja, kakvi su ovo ''ljudi'' ? I ovo ce da proleti a ne sme, treba da se pobunimo protiv 'nasih patriota' ? Ne znam ljudi ja sam u soku,...

Ajde da napravimo neku peticiju da posaljemo nekom, ajde da protestujemo ispred skupstine !!!!

Press : Antić je prema ugovoru sa FSS imao mesečnu platu 126.000 evra, dok je posle neuspeha u Južnoj Africi i „teških" pregovora sa predsednikom FSS Tomislavom Karadžićem pristao da radi za samo 50.000 evra mesečno. Naravno, uz dogovor da mu se doplati sva razlika do plate od 126.000 evra ukoliko se reprezentacija plasira na evropsko prvenstvo.

Kakav pacenik ja ne mogu da verujem !!! Mozda ce se neki ljutiti ali izgleda da bi se nas patriota j*** u dupe za novac ?

Naslovi : Prema poslednjim statističkim merenjima iz februara ove godine za pokriće prosečne potrošačke korpe u Srbiji je trebalo 1,12 prosečnih zarada
Srpski prosek od 32.336 dinara dovoljan je za pokriće minimalne korpe od 22.469, ali ne i prosečne korpe od 36.196 dinara. Prosek zarada je manji za desetak hiljada u odnosu na poslednji kvartal prethodne godine, kada je potrošnja prosečnog domaćinstva u Srbiji iznosila 44.886 dinara, a prihodi su bili 47.582.

Pored ovakvih patriota dobro je i kad nismo umrli do sad ?! Objasnite mi ovo ???


[Ovu poruku je menjao aabvg dana 22.08.2010. u 00:16 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao aabvg dana 22.08.2010. u 00:16 GMT+1]
 
Odgovor na temu

geniuxx
Po ugovoru
Nis

Član broj: 90041
Poruke: 226
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+68 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 21:51 - pre 166 meseci
On platu ne prima iz budzeta, prema tome kakve veze s njom ima ta cuvena potrosacka korpa? I ako nisi neki looser iz FSS-a, sta se tebe (ili mene, ili bilo koga) tice kolika je njegova plata?
Btw, kada se vec pozivas na patriotizam, pretpostavljam da to znaci da bi ti na njegovom mestu odbio takvu platu "zbog potrosacke korpe"? Siguran sam u to.

P.S. Ne kaze se "umreli", vec "umrli"...
Ništa ja ne potpisujem...!
 
Odgovor na temu

aabvg
prazno

Član broj: 255788
Poruke: 54
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 21:56 - pre 166 meseci

Vesti :
U slučaju Antićeve plate „narodni dušebrižnici" zaboravljaju nekoliko elementarnih činjenica. FS Srbije je samostalna organizacija koja živi od onoga što zaradi i koja je potpuno autonomna da sklapa ugovore za koje veruje da su dugoročno dobri.

a da nisu mozda Antic i FSS „narodni dušebrižnici" ?
Razumem ja to, ali neka Antic i ostali samostalci malo izadju na ulicu i pogledaju narod Srbije!?

Patriota u novinama "Vesti" : Čitam i ne mogu da verujem: fudbalska tema dana u Srbiji je koliko zarađuje selektor Radomir Antić. A glavni argument
onima kojima Antićeva primanja bodu oči je „Šta će reći narod kad je plata u Srbiji 300 evra".Kakva demagogija.

Kakva demagogija???!!! Kako moze neko da bude takav smrad ! Izvinjavam se, smradina !
Ne Anticu to nije demagogija to je realnost u kojoj ljudi nemaju leba da jedu a ti imas zaradu od 284 e na sat ! Kad bi 10min mogao da zamenis uloge
mozda bi razumeo ..

patriota jos navodi : Srbija će jednog dana biti deo Evropske Unije, ali verovatno treba da prođe ceo jedan vek da se neke balkanske navike promene. Jedna od najružnijih je zavirivanje u tuđi džep.

Ko si ti da pricas o navikama i o tome sta je ruzno?
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:08 - pre 166 meseci
Pa u pravu je čovek. Ljudi ovde više brinu o tome kolika je plata nekog drugog, umesto da brinu o svojoj. Ako si nezadovoljan svojom platom, onda radiš na sebi kako bi ti porasla vrednost na tržištu i kako bi imao veća primanja. Antićeva vrednost je očigledno tolika, čim je pristao da radi za taj novac, a FSS da plati toliko. Ne vidim šta je tu problem.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:13 - pre 166 meseci
Citat:
Kako te nije sramota? Zasto mu je plata sa 125 000 e smanjena na 50 i sad je kao sve ok? Dokle ljudi vise da nas porazavate ovakvim informacijama ?
Kakva je bre ovo zemlja, kakvi su ovo ''ljudi'' ? I ovo ce da proleti a ne sme, treba da se pobunimo protiv 'nasih patriota' ? Ne znam ljudi ja sam u soku,...


Pa mogu da mu je i smanje na 100e, a onda će on da ode negde drugde gde će opet da prima mesečnu platu reda veličine desetina/stotina hiljada e (kakvu obično primaju selektori/treneri u svetu), a mi ćemo morati da dovedemo nekog drugog kome ćeš opet morati da plaćaš isto, ili verovatno još više nego što njega sada plaćaju. Ako možeš da nađeš nekoga koji će da obavlja posao selektora za prosečnu platu od 300e, samo napred, FSS će biti oduševljen da ima takvog

Citat:
Ajde da napravimo neku peticiju da posaljemo nekom, ajde da protestujemo ispred skupstine !!!!


Da protestuješ protiv čega? Što je on još uvek selektor (interna stvar FSSa, koji ga je na tu funkciju i postavio), ili što prima velike pare (opet, stvar njegovog poslodavca, FSSa, koji mogu da ga plaćaju i 109 evra ako 'oće, to je njihova stvar)?


 
Odgovor na temu

aabvg
prazno

Član broj: 255788
Poruke: 54
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:20 - pre 166 meseci
Citat:
P.S. Ne kaze se "umreli", vec "umrli"...


pardon, pisao sam u naletu, ispravicu.

Citat:
On platu ne prima iz budzeta


ne ja nisam neki propalitet iz FSS, ja sam prenerazen informacijom kao gradjanin Srbije, a i ti bi trebalo. Ali izgleda da su ovakve stvari
postale normalne, a nikako nesmeju.
On je prihvatio toliki novac jer FSS ima toliki novac posto mu zakon to omogucuje, a ljudi na vrhu kreiraju zakone i drze se i potpomazu.
Kriv je zakon (ljudi iza njega) koji omogucuje FSS da barata tolikim novcom, sto mu malo ne udare neke velike poreze i tako da malo dodje do ravnoteze? Trebali bi enormni porezi da budu u ovom slucaju.
Antic je kao Milos Bojanic u Farmi, iskoriscava pravila koja mu dozvoljavaju da bude djubre.


 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:21 - pre 166 meseci
@aabvg
Kako tebe ugrozava njegova plata, ma koliko bila?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

aabvg
prazno

Član broj: 255788
Poruke: 54
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:28 - pre 166 meseci
@3way
Kako tebe ne ugrozava?

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:30 - pre 166 meseci
Zato sto mi je svejedno da li ima plati 1 000 000 evra, 2 dinara ili prosecnu platu.
Jedna stvar koja mi je bitna je koliku ja platu imam.

Dakle, kako te ugrozava?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:33 - pre 166 meseci
Isto se čudim kao i ostali u ovoj temi, zašto bi nekog interesovala nečija plata koja nije iz državnog budžeta. Postoji masa pijavica po državnim firmama(Železnica, JAT, ...) i oni itekako negativno utiču na naš budžet. Naravno, u pomenutim firmama postoje ljudi koji zasluženo primaju platu(uglavnom obični radnici).
 
Odgovor na temu

aabvg
prazno

Član broj: 255788
Poruke: 54
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:44 - pre 166 meseci
tako sto pored ovoga ima i puno stvari koje kada bi bile uredjene pravilno opste stanje u zemlji bi bilo bolje.

Gledam i ja svoj zivot i svoj dzep ali porazavajce je da fudbalski trener izima toliko novca i da FSS barata tolikim ciframa, mislim
da je to nepravda i da bi trebao da postoji zakon koji bi ih oporezovao, napravio malo (malo ogromnu) ravnotezu.

Toliko od mene.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:45 - pre 166 meseci
Ako nije na drzavnoj sisi moze da ima i 5 ziliona evra platu, meni svejedno.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:50 - pre 166 meseci
Citat:
aabvg: tako sto pored ovoga ima i puno stvari koje kada bi bile uredjene pravilno opste stanje u zemlji bi bilo bolje.


Ma, uredjuj ti kada budes imao svoju drzavu.
Vidis, upravo ovo o cemu ti govoris je nepravilno.
Ja cu sutra u Srbiju doneti revolucionarnu tehnologiju i od toga cu praviti 500 000e mesecno, a onda ce se naci neko kao ti "kome to nije pravilno" i koji kuka zbog toga jer mu je mala plata, a nesposoban je da uradi nesto po tom pitanju, pa sam mu ja kriv.

To je (pored svega ostalog) bolest Srbije - sto je neko nize na drustvenoj lestvici, sto je neobrazovaniji i sto je gluplji, to se bolje razume u sve zivo i vise ocekuje da se njegova rec ceni. Pa onda sloseri i cistaci klozeta razmatraju kako se vodi firma, kako bi trebalo da izgleda politika Srbije prema Evropi, kako se treba postaviti prema MMF i slicne gluposti...

Dok oni pametni gledaju svoja posla...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 22:57 - pre 166 meseci
Malo se informisi koliko reprezentacija koju vodi Antic zaradjuje za FSS, pa onda postavi temu.

Citat:
Fudbalski savez Srbije zaradiće najmanje 10 miliona evra od učešća na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi!
Iako FIFA još nije zvanično saopštila koliki će biti nagradni fond na predstojećem Mundijalu, nezvanično se procenjuje da će svaki od 32 učesnika dobiti oko 4,5 miliona evra, a u kasu naše kuće fudbala trebalo bi da se slije još oko šest miliona od marketinga i prodaje ulaznica! Ove nezvanične procene zasnovane su na nagradnom fondu sa prethodnog Svetskog prvenstva, koje je održano u Nemačkoj 2006. godine. Tada su učesnici, među kojima je bila i selekcija Srbije i Crne Gore, podelili ukupno 220 miliona evra. Naš savez tad je zaradio ukupno oko šest miliona evra, sa sve prihodima od marketinga. Naravno, najviše novca dobili su oni koji su stigli do same završnice, pa je tako svetskim šampionima Italijanima pripalo je nešto više od 16 miliona evra samo na ime nagrade od FIFA.


http://www.sportal.rs/news.php?id=11836

Kakva pravila, kakvi zakoni?
Taj biznis toliko kosta svuda, ne samo u Srbiji.


 
Odgovor na temu

aabvg
prazno

Član broj: 255788
Poruke: 54
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 23:04 - pre 166 meseci
3way



nije pravilno da tvrdis ovo :

Citat:
upravo ovo o cemu ti govoris je nepravilno.


na osnovu ovoga prorocanstva :

Citat:
Ja cu sutra u Srbiju doneti revolucionarnu tehnologiju i od toga cu praviti 500 000e mesecno, a onda ce se naci neko kao ti "kome to nije pravilno" i koji kuka zbog toga jer mu je mala plata, a nesposoban je da uradi nesto po tom pitanju, pa sam mu ja kriv.



jer to govori da si :

Citat:
neobrazovaniji i sto je gluplji, to se bolje razume u sve zivo i vise ocekuje da se njegova rec ceni



bolje je da :

Citat:
oni pametni gledaju svoja posla...

tako cu ja uraditi posto sam svoju mrznju i nezadovoljstvo drzavom negde izbacio i ne pada mi napamet da se ovde ubedjujem sa bilo kim dalje.

aj uzdravlje ljudi...
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 23:07 - pre 166 meseci
Ne zna ni sta covek radi ni koliko nekom ostvaruje profit, ali peni na platu.

 
Odgovor na temu

geniuxx
Po ugovoru
Nis

Član broj: 90041
Poruke: 226
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+68 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 23:15 - pre 166 meseci
Citat:
aabvg
tako cu ja uraditi posto sam svoju mrznju i nezadovoljstvo drzavom negde izbacio i ne pada mi napamet da se ovde ubedjujem sa bilo kim dalje.
aj uzdravlje ljudi...

Mrzis ti samog sebe, jer si nezadovoljan samim sobom...
'aj uzdravlje i tebi...
Ništa ja ne potpisujem...!
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 23:29 - pre 166 meseci
Citat:
aabvg:
tako cu ja uraditi posto sam svoju mrznju i nezadovoljstvo drzavom negde izbacio i ne pada mi napamet da se ovde ubedjujem sa bilo kim dalje.


Jeste.
Zato brojis koliku platu imaju Xx ljudi koji nemaju veze sa budzetom.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica21.08.2010. u 23:47 - pre 166 meseci
@aabvg, tako je to u fudbalu... Messi ima dnevno nesto vise od 90.000 €... za godinu dana 33 miliona, pa ga svi velicaju i nikome ne smeta...
Tebi nije niko branio da se bavis vrhunskim sportom i da imas legalne milione... ali to nije lako...
Mozemo mi da smatramo da su fudbaleri i treneri vise placeni nego sto realno zasluzuju u odnosu na neke druge profesije ali pominjanje minimalca u Srbiji, garnirano sa pricama o potrosackoj korpi je bezobrazno i nepotrebno... Trebao bi da shvatis da biti bogat nije nesto ruzno, vec je to strasno dobro i nema potrebe da mrzis bogate ljude jer tom mrznjom pokazujes samo svoje komplekse, dovoljno je procitati samo tvoj naslov teme i jasno je ko si ti...

P.S. Znamo da viris i ipak citas ovo iako si rekao da neces da se ubjedjujes
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Plata Radomira Antica22.08.2010. u 00:48 - pre 166 meseci
Citat:

Razumem ja to, ali neka Antic i ostali samostalci malo izadju na ulicu i pogledaju narod Srbije!?


Sto bi gledali? Ne radi on za "narod Srbije" nego za sebe.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Plata Radomira Antica

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 17589 | Odgovora: 100 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.