Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31791 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)23.10.2010. u 23:31 - pre 164 meseci
Ko god kaže i zalaže se za ono što je ispravno i to i uradi ima moju podršku. Ne zanima me ko je u pitanju sve dok se ide u ispravnom smeru. Građani su tako izabrali i ne može da se mnogo bira.
 
0

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)23.10.2010. u 23:44 - pre 164 meseci
Citat:
stil: Ko god kaže i zalaže se za ono što je ispravno i to i uradi ima moju podršku. Ne zanima me ko je u pitanju sve dok se ide u ispravnom smeru. Građani su tako izabrali i ne može da se mnogo bira.

Moram da naucim ovaj jezik kad budem imao vremena..

Znacio bi mi kraci kurs..
1) sta je to ispravno?
2) sta je to ispravan smer?
3) ko su gradjani i ko njih pita za bilo sta?

A tzv. gradjanske stranke?
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 00:09 - pre 164 meseci
U vezi naslova teme i u vezi današnjeg derbija.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 13:25 - pre 164 meseci
Citat:
a1200
Meni je odavno jasno da se na ovoj planeti sve radi iz interesa - barem na najvishem nivou - jer su to karakterne crte onih koji su se popeli i organizovali da upravljau planetom i drzavama. Samim tim, bilo kakav sud, postoji iz nekog interesa i pod kontrolom je ekipe koja drzi taj deo planete pod svojom uticajem, tj. na tom parcetu zemlje sprovodi svoj interes. Zato univerzalna/nezavisna pravda, jednaka za sve, ne postoji, vec je ona oblikovana njihovim interesom. Zato postoje "specijalni slucajevi", "humanitarna bombardovanja" i "uvodjenja demokratije cokulama", i to se isto odnosi i na "Evroposki sud za ljudska prava" i "evropske vrednosti" i slicne baljezgarije - jer sve to, se nabija na nos samo dok ekipa koja kontroloshe taj mehanizam, ima INTERES. To je sustina... sve ostalo su price za malu decu, troshenje hartije na neke postulate...


Prica je daleko prostija nego sto pokusavas da je predstavis.

Evropski sud za ljudska prava u Strazburu stiti vrednosti koje garantuju dugorocni mir i razvoj u Evropi - a te vrednosti su: funkcionisanje pravnih drzava koje se temelje na postulatu postovanja ljudskih prava i sloboda njihovih gradjana. Ako neka od drzava svoje gradjane tretira kao gradjane drugog reda, i krsi te osnovne postulate - oni imaju pravo da se obrate sudu u Strazburu.

Sud u Strazburu ne sluzi za medijaciju sukoba IZMEDJU drzava, sto neki pokusavaju da imputiraju pa da pokazu kako sud, eto, ne brine za neke probleme koji nisu uopste u njegovom krugu delovanja.

I taj sistem vrednosti baziran na pravima i slobodama sopstvenih gradjana, koji sud pokusava da zastiti, je najbolji za kontinuirani ekonomskih prosperitet i izbegavanje konflikta izmedju drzava, i to je sistem koji vidis u svih 27 EU clanica i to je sistem koje te drzave takodje insistiraju da bude sproveden na celom kontinentu, jer oni predstavljaju vecinu na tom kontinentu i imaju ekonomsku, vojnu i diplomatsku moc da taj sistem odrze.

Razlozi za to su savrseno logicni i savrseno smisleni.

E sad, sto bi neko tome da prkosi i da pokusava da se suprotstavi... Rusija moze, naravno - njihova stvar, uostalom to ide samo njima na njihovu stetu sto svoj narod tretiraju kao stoku - ali neke manje zemlje... pa one mogu samo da dobiju po nosu, kako i treba da bude.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 13:47 - pre 164 meseci
Citat:
Rusija moze, naravno - njihova stvar, uostalom to ide samo njima na njihovu stetu sto svoj narod tretiraju kao stoku - ali neke manje zemlje... pa one mogu samo da dobiju po nosu, kako i treba da bude.


Zasto mislis da Rusi tretiraju svoj narod kao stoku ? Zato sto je to misljenje nekog suda ? Ili mozda sto uz sav novac od zapadnih agentura uspeju da u subotu skupe 500 ljudi da trazi ostavku Putina ! Xaxaxa, pa ovo je samo plus za Putina koji ima ogromnu podrsku u narodu, mnogo vecu od Sarkozija, Obame i Merkel, to sam 100% siguran.

Ili mozda sto se u Rusiji zivi siromasnije nego u EU. Pa ima i siromasnijih delova sveta, da li su i oni onda kao stoka ?

U Rusiji ce bivati sve bolje i bolje, to je zemlja i narod koji zasluzuje svako postovanje. Ja mogu da razumem kada neki oholi zapadnjak sa nipodastavanjem govori o Rusiji. Shvatam i njegov zal za vremenima Jeljcina, ali nije mi jasno kad neko iz Srbije pljuje po Rusiji i kritikuje istu. Komarac se ruga leopardu ?
 
0

ljuba.micic

Član broj: 136962
Poruke: 201
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 13:56 - pre 164 meseci
@Ivan Dimkovic: ....ali neke manje zemlje... pa one mogu samo da dobiju po nosu, kako i treba da bude.....

Bez obzira što manjina svojim šepurenjem iritira ogromnu većinu građana dotične male zemlje. Vazno je zaštititi izvitopereni sistem vrednosti i testirati male zemlje koliko su pacifikovane da glatko sprovode kojekakve naloge iz "Centrale", bez obzira da li je to u njihovom interesu ili ne!
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:00 - pre 164 meseci
Sistem vrednosti gde neces dobiti batine zato sto si drugaciji (druge boje koze, seksualne orijentacije, ...) u svojoj zemlji nije izvitoperen, vec normalan za 21-vi vek.

Sistem vrednosti gde mozes da dobijes kompenzaciju i da imas mesto gde da se zalis zato sto su te, recimo, poslodavac i na kraju drzava diskriminisali nije izvitoperen - vec normalan.

Da, odlicno si rekao - pacifikuje. Jako dobro, bas u tome i jeste poenta - bas zato da ne bi u slucaju neke krize ljudi krenuli da se rokaju po etnickim / rasnim / seksualnim itd... linijama.

Moze se svasta zameriti EU i zapadnoj Evropi - ali ideja o prosperitetu baziranom na civilizovanom drustvu koje se bazira na zakonima i pravima jednakim za sve gradjane, svakako nije jedna od njih.



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:01 - pre 164 meseci
Citat:
Izvoljski: Zasto mislis da Rusi tretiraju svoj narod kao stoku ? Zato sto je to misljenje nekog suda ? Ili mozda sto uz sav novac od zapadnih agentura uspeju da u subotu skupe 500 ljudi da trazi ostavku Putina ! Xaxaxa, pa ovo je samo plus za Putina koji ima ogromnu podrsku u narodu, mnogo vecu od Sarkozija, Obame i Merkel, to sam 100% siguran.

Ili mozda sto se u Rusiji zivi siromasnije nego u EU. Pa ima i siromasnijih delova sveta, da li su i oni onda kao stoka ?

U Rusiji ce bivati sve bolje i bolje, to je zemlja i narod koji zasluzuje svako postovanje. Ja mogu da razumem kada neki oholi zapadnjak sa nipodastavanjem govori o Rusiji. Shvatam i njegov zal za vremenima Jeljcina, ali nije mi jasno kad neko iz Srbije pljuje po Rusiji i kritikuje istu. Komarac se ruga leopardu ?


Zapad po default-u celu Rusiju tretira kao stoku, od Napoleonovog doba, izvezene 'crvene' revolucije, preko Hitlera, do danasnjeg dana. Zinula im ala za
resurse. Cuvene zapadne demokrate su uopste poznate po svojim civilizacijskim dostignucima kao sto su robovlasnicki sistem sve do polovine 19-og veka (USA),
genocid nad desetinama miliona 'crvenokozaca' koji kad bi se bolje proucio pokazao bi da goreg genocida nije postojalo u ljudskoj istoriji,
kolonijama gde potcinjeni samo nisu imali status robova, najnovijih dogadjaja 'demokratije' po Iraku i Afganistanu, bombardovanje nas - ostalo se poklapa,....

Verovati takvima da su naprasno postali pobornici za ikakva prava treceg sveta i drugog, izaziva cistu sumnju cim se oni interesuju za nekoga,
sta je njima uopste prava namera.

 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:06 - pre 164 meseci
Ovde se ne radi o pravima "treceg sveta", vec o sudu koji je nadlezan za zemlje clanice Saveta Evrope i slucajeva krsenja prava njihovih gradjana.

Rusija moze slobodno da odseta iz Saveta Evrope ako smatra da taj savet ne predstavlja nesto gde oni zele da budu clanovi, i odmah ce prestati njegova nadleznost za Rusiju. Sve nadleznosti proizilaze pre svega iz suverenih odluka clanica, da nekom sudu daju nadleznost.

A sve dok je Rusija clanica SE - taj sud ima prava da se bavi slucajevima krsenja ljudskih prava u Rusiji, bas kao sto to isto vazi i za sve ostale clanice SE - i Srbiju, uzgred.

Verujem da je Rusija clanica SE bas zato sto joj to i odgovara (posto njih svakako niko ne moze da prisili na nesto), i da joj ne trebaju advokati sa ES-a da joj objasne sta je dobro a sta lose za nju.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:08 - pre 164 meseci
pa dobro Dimke, a sta cemo sa pravima malih drzava ? Da li oni imaju neka prava na tim sudovima, ili kako ti kazes ima samo da slusaju (posto su mali). Nesto mi nisi bas principijelan u izlaganju.
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:12 - pre 164 meseci
Citat:
ljuba.micic: Ja ne vidim šta je tu normalno da LGBT populacija javno ( na ulici ) demonstrira svoje sklonosti. Sutra to mogu da budu nekrofili, S&M ili slični.


Upravo tako... Sta u stvari takvi zele? Da li su ima uskracena ikakva ljudska prava ili ih ja imam vise?
Ne - ovo je cista zahebancija i proba da li izvrnute vrednosti mogu biti prave.

Ko ovo smislja, sumnjam da uopste bi zeleo da mu neko bude 'gej' u porodici... ovo je za stoku i masu.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:13 - pre 164 meseci
Normalno je da svako ima pravo na okupljanje, bez obzira na etnicku/versku/rasnu pripadnost.

To ne samo da je normalno, vec je tvoja drzava to prihvatila kao osnovne postulate svog pravnog sistema.

Dakle, mora biti legalno - i drzava ima duznost da zastiti prava manjina. A fakat da se naslo dovoljno ljudi da biju/kamenuju samo dokazuje da ta prava moraju biti sticena. Nema boljeg primera od toga.

Verujem da ima ljudi koji misle da to nisu obaveze njihove drzave, te da zakonski sistem treba da izgleda kao iz srednjeg veka.

Ali to je apsolutno irelevantno - videli ste da policija u Beogradu stiti LGBT clanove od nasilja onih koji smatraju da takvi ljudi nemaju sta da rade na ulici, sta mislite zasto? Zato sto joj je to zakonska obaveza. Da nije to uradila, gradjani bi imali sva prava da tuze drzavu zato sto je odbila da im garantuje bezbednost od ocigledne pretnje zivotom.

Ako vam smeta takav zakonski sistem, uvek ste pozvani da probate da ga promenite - samo imajte u vidu da se o takvim zakonima pitaju i druge zemlje oko vas... zato sto su te stvari danas nesto sto nije samo pitanje neke individualne zemlje.

Zivite u pogresnom vremenu, to je sve sto moze covek da kaze na sve to.

Naviknite se na to. Mislim da je ocigledno da vremena idu samo u jednom smeru.

Citat:

Ko ovo smislja, sumnjam da uopste bi zeleo da mu neko bude 'gej' u porodici... ovo je za stoku i masu.


LOL - to sta ti zelis da ti neko u porodici bude, nema nikakve veze sa tim da taj ima svoja prava.

Ovakva "argumentacija" prozivanjem necega "nepozeljnim" zato sto ti u tvom mozgu smatras da je to nepozeljno i projektujes na druge, je besmislena. Ni ja ne bih zeleo da mi dete bude pevac - pa ako ono postane pevac, svakako necu traziti da mu se zabrani da peva.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:19 - pre 164 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Normalno je da svako ima pravo na okupljanje, bez obzira na etnicku/versku/rasnu pripadnost.



Jaoooj, kakva manjina? Zato sto vole musku b*ulju? Daj bre...
Evo licno ja ih ne mrzim, smesni su mi...
Ali se predstavljati kao manjina zato sto neko voli musku gu*icu... pa to je zahebavanje i ismevanje pravih
manjina.
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:21 - pre 164 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic
LOL - to sta ti zelis da ti neko u porodici bude, nema nikakve veze sa tim da taj ima svoja prava.

Ovakva "argumentacija" prozivanjem necega "nepozeljnim" zato sto ti u tvom mozgu smatras da je to nepozeljno i projektujes na druge, je besmislena. Ni ja ne bih zeleo da mi dete bude pevac - pa ako ono postane pevac, svakako necu traziti da mu se zabrani da peva.


Ja ne zelim, ti ako zelis da imas takve i ja ti zelim :)
Sto se tice pevaca - da se i oni samoproglase za manjinu i da paradiraju :)

Da dodam, vec ako se zalazu za homoseksualna prava, ne bi bilo zgoreg
da prezentuju osobama koje su sklone tim aktivnostima kojim zdravstveni rizicima
su izlozeni.

Nije bas prirodno stavljati onu stvar u anus, zatim da dobar deo homoseksualaca je promiskuitetan,
pa lako moze doci do sirenja raznih infekcija, napraviti studiju o zivotnom veku istih, ....
Nisam medicinar, ali vec ako ih toliko vole, onda da im prezentuju losu stranu takvog nacina zivota.

[Ovu poruku je menjao milance_kg dana 24.10.2010. u 15:47 GMT+1]
 
0

ljuba.micic

Član broj: 136962
Poruke: 201
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:43 - pre 164 meseci
@Ivan dimkovic: ....vec normalan za 21-vi vek....

Ako dozvoljavte, mali izlet, van teme: Pošto sam ja iz kraja gde su u opticaju samo dva padeža pa posle rednog broja stavljamo tačku ( da ne bi pogrešili padež ), da neko od diskutanata, ili sam I.D, napiše slovne nastavke, po padežima, posle rednog broja. Pa ja to ubuduće da primenjujem....
Izvinjavam se moderatoru zbog ovog malog izleta....
Da budem IN.

[Ovu poruku je menjao ljuba.micic dana 24.10.2010. u 16:06 GMT+1]
 
0

ljuba.micic

Član broj: 136962
Poruke: 201
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 14:47 - pre 164 meseci
@Ivan Dimkovic: ...Zivite u pogresnom vremenu, to je sve sto moze covek da kaze na sve to......

Pošto smo, očigledno, seksualno, verski, pravopisno, zatucani, ima li negde neki skraćeni kurs gde možemo da se dodatno obrazujemo?
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 15:02 - pre 164 meseci
Samo kreni od sebe. Nemoj drugima činiti ono što ne bi da se tebi čini u smislu bilo koje vrste nasilja. Totalno je nebitno kako će da se zove sud koji će braniti taj stav. Da postoji tako nešto u Rusiji ili na Marsu ja bi mu dao podršku.
 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 15:31 - pre 164 meseci
Baljezgarije o poredjenju homoseksualnosti sa pedofilijom su obrisane...i ubuduce ce biti tako.
Vratite se na temu.
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 15:35 - pre 164 meseci
E evo ti kraci kurs...

Dokle cete mjesati babe i zabe?
Jel to necete da upalite mozak ili vam predstavlja preveliki problem da nadjete prekidac?

Sta ste se uhvatili "LGBT populacije" ko da ih vi placate? To sto "paradiraju ulicom" to nas nicim ne ugrozava. Oni nas ne nagovaraju da se pridruzimo u "njihovu populaciju". To sto "oni vole" se ne postaje gledajuci neciji primjer vec se takav covjek rodi sa takvim "potrebama".
Njihovo "paradiranje" je, sa njihovog aspekta, iskoristavanje zakonskog prava na okupljanje. (odradili su i aj sad - sikter)
Sa aspekta EU, "parada" je lakmus papir za srpski narod, da se vidi do kojeg smo nivoa tolerancije za "druge i drugacije" dosli. (vidimo dokle - dzaba nas bilo)
Mi smo imali srecu da se rodimo kao heteroseksualni - i to je za nas plus. Oni su rodjeni takvi kakvi su - i to je njihova nesreca. Njih mozemo da ih tretiramo i kao bolesne! Ali im ne mozemo oduzeti pravo na javno okupljanje. Pogotovo to pravo ne moze da im oduzima grupa huligana, narko-dilera, kvazi-patriota, kvazi-vjernika, kvazi-intelektualaca, kvazi-humanista, kvazi-* (* sta god vam volja) jer im je to pravo zagarantovano zakonom zemlje u kojoj zivite.

Vjerovali ili ne, civilizacijska dostignuca su da se ne mrzis crnce, da smatras normalno da postoji i druga vjera, da ti ne smeta neko ko nije tvog seksualnog opredjeljenja...
Dok god mislis da je samo tvoja nacija vrijedna, da je samo tvoja vjera "prava", da je samo tvoje misljenje ispravno, dotle necemo biti dio "civilizacije" i dva`est i prvog vijeka.

A zatucanost je inace plod straha i neobrazovanja.
Citat:
Da dodam, vec ako se zalazu za homoseksualna prava, ne bi bilo zgoreg da prezentuju osobama koje su sklone tim aktivnostima kojim zdravstveni rizicima su izlozeni.

Opste obrazovanje... AIDS se prenosi na vise nacina.
Podaci su sljedeci:
Na svijetu, od ukupnog broja infekcija, 11% su prenesene sa majke na novorodjence. Oko 10% koristenjem igala u "grupi narkomana" koji djele igle, 5-10% gej populacija, 5-10% se prenosi u zdravstvenim ustanovama, dok se heteroseksulano prenosi oko 2/3 (neke procjene oko 40-60%) ukupnog broja novih infekcija. Izvor
Onaj ko je gej nece ga "uplasiti" rizik pa ce prestati da bude gej, vec ce se "zastiti" na drugi nacin. Znaci, pucanj u prazno - bar sto se tice tog da ce biti manje gejeva metodom "zdravlje ugrozavate".
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 15:46 - pre 164 meseci
@yolja624 Lakmus za sta? Koja prava nemaju, ajde reci nam, osim sto nisu prihvaceni agresivnim nametanjem sebe. Zatim oko placanja - bojim se da je ovaj skup u BG
preskupo placen vecim delom para nas 'ostalih'. Posto su koliko vidim civilizacijska dostignuca 21.-og veka ovo, a drustvo stremi jos vecim, bojim se da razmisljam
o sledecim vekovima, samo mojim potomcima mogu reci - srecno vam bilo u novim milenijumima.
Kazes '5-10% gej populacija', procenat od procenta kad bi bili 100% - razmisli.

I dalje kako ti kazes 'babe i zabe', rasa/religija/... nema veze sa tim ko ga voli stavljati u muski anus.
Mislim da nije kategorija za manjinu nego za darvina.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31791 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.