Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 31795 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 17:38 - pre 164 meseci
Citat:
Izvoljski: mislim da smo zreli za jos jednu revoluciju.


U Srbiji je u ovom momentu nebitno da li se slazes sa homoseksualizmom ili ne.
To je pravo svakog coveka da ima stav.

Problem je da postoji jedna grupa dobro organizovanih ljudi koja je spremna da svoje neslaganje namece fizickom silom.
I to cini vec godinama i ovo pitanje je samo jedno u nizu za koje oni smatraju da je protivno njihovom stavu i za koje su spremni da svoju volju namecu i ostalima.

Ljudi koji su setali u porodicnoj paradi ili kako se vec zove su to odradili sasvim dobro i izneli su svoj stav.
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 17:41 - pre 164 meseci
Citat:
Isak666: Vidis, ako majka ili otac vole svoje dete treba da ga prihvate onako kakav je.
Takodje bi trebali da shvate da je njihovo dete odrastao covek i da ima svoje potrebe i zelje.
Isto kao sto i oni imaju njihove potrebe i zelje.

A super bi bilo da shvate da ako deca prihvataju njihove zelje i odbacuju svoje - to ne znaci da ih deca vole, nego da zive zivot svojih roditelja.
To vazi i obrnuto - deca treba da postuje zelje i potrebe roditelja i npr da skontaju da oni nisu tu kao baka servis, nego da bi mozda i oni zeleli da prosetaju ili uzivaju u miru, a da im je tesko da to kazu i da ih odbiju.

Zasto bi trebao neko da se odrekne svog zivota da ne baca roditelje u ocaj?!
Valjda ti roditelji treba da prihvate svoju decu, a ne da traze da ostanu ceo zivot deca i da zive njihove zelje.


Roditelj biti je odgovorna duznost, moze se reci najodgovornija...
Nije svako u mogucnosti biti roditelj kao iz 'knjiga', ali sam medju najprostijima nalazio
ekstra slucajeve da su roditelji neuki i ubogi a deca ekstra uspesna i to obicno
gde ih je bilo dosta, svoje roditelje pod stare dane ako ovi zazele vozaju od Pariza do Hamburga, itd...
Neki ce da ukapiraju da su ovo gastarbajteri, ali dodacu ne obicni nego vlasnici veoma uspesnih firmi
u zemljama gde obitavaju.

Sto se tice emancipacije te dece - to ni u tragovima, nego gledam na slikama od pre 50. god od uveta do uveta visoki,
i majka im u centu na stolici.

Neverovatno slozni jos danasnji dan... ali...

Rodile se mladje generacije, sve 'full' - mogu reci samo : gomila debila!

Mozda ima ovde na forumu neki :) Pa se zalaze za ono sto ga se ne tice... salim se
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 17:44 - pre 164 meseci
Citat:
Izvoljski: mislim da smo zreli za jos jednu revoluciju.


Apsolutno... mada nema potrebe, priroda ce se sama postarati o tome :)
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 17:49 - pre 164 meseci
@milance_kg
Jel `leba ti, `si ti zenjen? Koliko djece imas? Jesu li "od uveta do uveta"?
Ako vec pricas o roditeljstvu, nadam se da spadas u zenjene, i da imas puno djece... i da znas o cemu pricas...

A priroda ce se za to pobrinuti? Na koji nacin? Potopom mozda, da "podavi ove gresnike"?
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 17:52 - pre 164 meseci
Citat:
yolja624: @milance_kg
Jel `leba ti, `si ti zenjen? Koliko djece imas? Jesu li "od uveta do uveta"?
Ako vec pricas o roditeljstvu, nadam se da spadas u zenjene, i da imas puno djece... i da znas o cemu pricas...

A priroda ce se za to pobrinuti? Na koji nacin? Potopom mozda, da ""podavi ove gresnike"?


A leba ti, koliko ih imas ti?
Imas na Auto-Zone jednu moju pricu put za CG preko Novog Pazara gde
sam ispricao pricu (nezavrsena) i dozivljaje u putu moje male porodice...
link : http://www.elitemadzone.org/p2677104

A priroda - ma cist Darvin ali sa odlozenim dejstvom :)
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:00 - pre 164 meseci
Ja stvarno ne kontam kakve veze ima tvoja prica sa tim da se dve odrasle osobe trebaju postovati i uvazavati.

Kakve veze imaju priprosti roditelji i uspesna deca sa onim sto sam pricao?
Pazi, ne povezujem ni jednu rec koju si napisao sa temom.
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:05 - pre 164 meseci
Citat:
Isak666: Ja stvarno ne kontam kakve veze ima tvoja prica sa tim da se dve odrasle osobe trebaju postovati i uvazavati.

Kakve veze imaju priprosti roditelji i uspesna deca sa onim sto sam pricao?
Pazi, ne povezujem ni jednu rec koju si napisao sa temom.


Pa dobro,... neka se postuju :) Ko bre?
A kakve veze imaju roditelji 'priprosti', pa od onog dela gde neko rece da deca ako su na onu stranu
moraju kriti od svojih, i onda bla, bla,...
Pa decijih prava, onda ja - a ko roditelje sljivi, pa onda neko nesto,....
i to ti je to, hahaha...

Edit:

Ako i dalje ne kapiras - kreni da citas temu od pocetka :)
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:06 - pre 164 meseci
Nemam ja pojma o cemu ti pricas ni sta je poenta.

Znaci ti hoces da se postuje pravo da roditelj dobije dete kako on zeli i zamislja, pa u ovom slucaju ako zeli da dobije strejt dete - dete treba da ispostuje volju roditelja i bude strejt.
I da se prizeni nekom snajkom iako mu se i dalje dize patka na dlakavu musku ljabu?
Ili sta?
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:14 - pre 164 meseci
Citat:
Isak666: Nemam ja pojma o cemu ti pricas ni sta je poenta.

Znaci ti hoces da se postuje pravo da roditelj dobije dete kako on zeli i zamislja, pa u ovom slucaju ako zeli da dobije strejt dete - dete treba da ispostuje volju roditelja i bude strejt.
I sa prizeni neku snajku iako mu se i dalje dize patka na dlakavu musku ljabu?
Ili sta?


Da se ne gnjavimo, ovako - imas decu? Ako imas, onda neka budu sta hoce strejt ili ovo drugo, slazes se?
Obavezno im prezentuj njihove mogucnosti, ti se zalazes za to i bio bi pravi licemer ako im to ne bi rekao...

Ja cu po starom obicaju da sa sinom komentarisem koja je dobra 'cica', sa cerkom mi ne ide da pricam takve stvari,
mada se crveni kad joj spomenem jednog klinca iz njenog odeljenja, a on pokusava da mi bude ortak - lol.

Tako neka se snalazi ko kako ume, a da ne bi bili licemeri, predlazem da svako u ono sto veruje primeni na svom podmlatku :)
 
+1

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:18 - pre 164 meseci
Imam dve cerke i slazem se potpuno sa tobom u ovome.
Nemoj misliti da je svakom strano ono sto je tebi strano, kao i da svuda okolina reaguje kao sto to reaguje u Srbiji ili SAD ili bilo gde drugde.

Vazno je samo da ne sibate ljude po ulici ako ne misle kao vi.
To je poenta.
Organizujte proteste u vasem selu, pisite transparente, skupljajte potpise za izmene Ustava, sve ovo iznosite kao na forumu. Bilo sta.
Bitno je da se nikom ne lomi kicma jer je drugaciji.
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:21 - pre 164 meseci
Citat:
Isak666: Imam dve cerke i slazem se potpuno sa tobom u ovome.
Nemoj misliti da je svakom strano ono sto je tebi strano, kao i da svuda okolina reaguje kao sto to reaguje u Srbiji ili SAD ili bilo gde drugde.

Vazno je samo da ne sibate ljude po ulici ako ne misle kao vi.
To je poenta.
Organizujte proteste u vasem selu, pisite transparente, skupljajte potpise za izmene Ustava, sve ovo iznosite kao na forumu. Bilo sta.
Bitno je da se nikom ne lomi kicma jer je drugaciji.


Ma covece da imam druga, komsiju, ... da je gej, ja bi prvi ga branio ako bi pokusao da ga neko pipne, ovo kazem veoma ozbiljan.
Ali isto mu bi savetovao da uziva u tome sto voli i sto manje da me zamara sa detaljima...
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:26 - pre 164 meseci
To je korektno sa tvoje strane.
Sustina je da to dodje i u glavu par hiljada ljudi koji ne kontaju tako, nego kontaju da treba prevaspitati svakog neistomisljenika palijom.

Licno nemam nista ni da je izasla i cela Srbija na porodicnu setnju, niti me nesto previse brine polozaj gejeva od polozaja drugih ljudi.
Ali imam problem sa ljudima koji zavode moralni red preko ledja neistomisljenika.
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:30 - pre 164 meseci
pa ja na obe strane vidim samo silu, a nikako toleranciju. Nasilne grupe su i pederi koji koriste momentum da ih vlast podrzava i samo se produbljuju antagonizmu u drustvu. Nasa vlada pred svake izbore obeca da cemo uci u sledecem mandatu u EU, a potencijalno stavlja do znanja da ni Bruxelles ciji su oni sticenici nece toleristai nista osim njih. Na sta to lici ? Zasto se onda zakonom ne zabrane nepodobne partije, a ne da glasamo, a onda predednik kaze - e ti nece moci da formiraju vladu cak i ako imaju vecinu.

Evo vidite Francusku. Eh, nije njima sad do parade, muce ih drugi problemi. Sindikat ne odustaje, predsednik odgovara silom, ali ja tu nigde ne vidim dijalog ? Gde je tu volja da se sedne na tv, u skupstini i da se kao ljudi dogovorimo ko i kako kuda. Sta je resenje da spale celu drzavu ? Ekonomski ce im biti samo gore.

Sto se tice Srbije sasvim je jasno da je nase drustvo vec odavno 50/50 i da je naelektrisano. Hocemo li sad dozvoliti da saka ekstremista i saka pedera svejedno sve upali. I sta posle kad ode sve u majcinu ? Hoce li biti srecni pobednici ako ih bude jer su IsTERALI SVOJE ????
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:34 - pre 164 meseci
Nije istina da se ne tolerisu partije koje su protiv parade.
Ne tolerise se nacin pojedinih grupa i predstavnika nekih institucija kako se protive - tj silom.

A tema je postovanje prava zagarantovanih Ustavom, a ne nesto sto ti je neko nabio na nos.


Takodje, nije istina ni da u EU svi zajedno podrzavaju gej parade.
Prvi nemacki CDU ne podrzava gej paradu, ali je ni ne pokusava da razbije nasilno.


To je poenta.
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:35 - pre 164 meseci
Citat:
Isak666: To je korektno sa tvoje strane.
Sustina je da to dodje i u glavu par hiljada ljudi koji ne kontaju tako, nego kontaju da treba prevaspitati svakog neistomisljenika palijom.

Licno nemam nista ni da je izasla i cela Srbija na porodicnu setnju, niti me nesto previse brine polozaj gejeva od polozaja drugih ljudi.
Ali imam problem sa ljudima koji zavode moralni red preko ledja neistomisljenika.


Dobro... polako dolazimo do dela da je ovaj sukob iskonstruisan (tako ja mislim), celo vreme provlacim da pricu da je gej populacija
samo iskoriscena radi skretanja ociju javnosti sa neceg goreg i pogubnijeg.

Islo se na najniza osecanja vecine, a to je da je gej populacija ugrozava, sa druge strane ista skupina nema realan interes od svega
toga i po obavestenju koje sam dobio u onih oko 1000 paradera nije bilo ni 100 LGBT.


Isto takvi skupovi se ne organizuju u Pristini, Tirani,... niti ce ikad.

Kazem samo da je LGBT zajednica umesto mirnog sazivota pala zarad necijeg interesa i bila samo instrument.

Polako videcemo sta je bilo u pitanju.
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:42 - pre 164 meseci
a koja je partija kod nas Isak dosla da prebija pedere ?!?

O cemu ti pricas.
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 18:50 - pre 164 meseci
Citat:
Izvoljski: a koja je partija kod nas Isak dosla da prebija pedere ?!?

O cemu ti pricas.


Nisam to ja ni rekao.

Ti si spominjao partije podobne i nepodobne
Citat:
potencijalno stavlja do znanja da ni Bruxelles ciji su oni sticenici nece toleristai nista osim njih. Na sta to lici ? Zasto se onda zakonom ne zabrane nepodobne partije


Ja sam spominjao pojedine grupe i predstavnike pojedinih institucija ( u ovom slucaju SPC, ali nisam hteo da budem precizan da ne bi prica otisla u napade i odbranu crkve, ali posto ne kontas - evo konkretno pisem).
Takodje sam napisao da je kritika upucena na nacin kako je napadnuta organizacija skupa, ali da nije napadnuta ni jedna partija koje ne podrzava skup.

Velika je razlika kad ne podrzavas nesto i kad zelis da rascopas glavu nekom.


@milanche

Mislim da nije iskonstruisano tako kako predstavljas, ali jeste bio test da se vidi kakav je odnos izmedju grupa koje vec godinama fizicki napadaju u momentima kad se lomi politika u pravcu koji bi bio od interesa za EU, a i bogami vecine Srbije - ako su rezultati izbora tacni - i izmedju drzave.

Ako se ta vecina koja hoce u EU ne slaze sa interesima EU - onda treba da dodje do neke ozbiljne diskusije u Srbiji jer tu nesto ne stima.

 
0

ljuba.micic

Član broj: 136962
Poruke: 201
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 19:00 - pre 164 meseci
@ventura: ....Možda gej parada nije pravi izbor, ali svakako da je potrebno empancipovati širu populaciju....

Ja danas, u nekom od postova, priupitah gde ima tih kurseva,može i online, pa mi zatucani-kontaminirani ( seksualno ) da se dodatno obrazujemo. Sem Centra za kulturnu dekontaminaciju,http://www.czkd.org/, gde čovek može da dođe, istušira se i izađe preporođen... Meni je taj Centar malo podaleko...
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 19:03 - pre 164 meseci
Citat:
Isak666
@milanche

Mislim da nije iskonstruisano tako kako predstavljas, ali jeste bio test da se vidi kakav je odnos izmedju grupa koje vec godinama fizicki napadaju u momentima kad se lomi politika u pravcu koji bi bio od interesa za EU, a i bogami vecine Srbije - ako su rezultati izbora tacni.

Ako se ta vecina koja hoce u EU ne slaze sa interesima EU - onda treba da dodje do neke ozbiljne diskusije u Srbiji jer tu nesto ne stima.


Recimo ja zastupam stav da nemamo interes u EU, tacnije - da je kasno.
Suvise su skupa ta uslovljavanja i ostadosmo bez dela teritorije (to nema veze sa uslovljavanjem, jednostavno reseno je tako),
ali NE SMEMO da damo amin na to. Zasto, pa jednostavno - suvise je skupo placeno od 1804.-te do WWI.
Sad olako krcmimo, to nije dobro.

Prilike u svetu se menjaju, ama bas nikad odnos snaga nije bio isti duze od par decenija, ko je dalekovid -zna.

EU nam je taman sad kao SFRJ 1980.-te, zivi bili pa videli.

Treba biti vizionar i raditi (e to ono sto nas zeza, ne nerad, nego feudo-mafijaski sistem sa korenima iz 19.-og veka).
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)24.10.2010. u 19:18 - pre 164 meseci
Ja sam od onih koji konta da u ovom momentu ne postoji ni jedna partija koja stvarno zeli u EU jer im godi ova situacija za punjenje dzepova.

Pa se zato forsiraju oni uslovi koji nisu u interesu vecine (priznanje Kosova), dok se ostali uslovi koji bi bili u interesu vecine (ponavljam se, ali sta sad: fiskalna odgovornost, kontrola budzeta i uvodjenje funkcionalne revizorske komisije, funkcionalni sudovi i reizbor sudija za Ustavni sud, ukidanje monopola, pojednostavljenje birokratije, smanjenje drzavnog aparata, izmena sistema obrazovanja, dostupnost informacija o javnom znacaju, programsko finansiranje ministarstava i sta jos ne) - namerno precutkuje ili tiho spominje, jer im to nije u interesu.

Pa tako Srbi dobise posle deset godina takve postavke jednu EU kojoj se samo udovoljava, a oni nam otimaju Kosovo.
A nikako nesto sto se radi zbog sebe i samog drustva.

Sto rece neki svedski diplomata, ne znam bas tacno ali ovako nesto: menjajte drustvo kao da cete sutra uci u EU, pa makar nikad ne postali deo nje.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 31795 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.