Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Beograd ove godine dobija policiju za životinje

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd ove godine dobija policiju za životinje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 51778 | Odgovora: 320 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 10:56 - pre 161 meseci
@Lesli Eldridz

Ti si bolestan covek... sa bolesnicima ne vodim raspravu...
I molim te zaobidji me ubuduce, i ja cu tebe.
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
*.adsl.verat.net.



+11 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 11:16 - pre 161 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Nije tesko, razlog je civilizacijski napredak radi postizanja stabilnosti jer se ispostavilo da je stabilnost generalno bolja za bizmis od rata i nestabilnosti. Od drugog svetskog rata na ovamo sve sto valja se "gura" iz Amerike u Evropu, tj prvo se tamo smisli a onda predje okean. A zasto, pa zato sto valja, a dolaz za to je da je americko drustvo generalno najfunkcionilnije i najuredjenije drustvo u novijoj istoriji. A to "guranje" , pa to je taj Pax Americana. Da li je potrebno da se po milioniti put stavlja ona scena iz Life of Brian sa "sta su ikad Rimljani ucinili za nas..." Cak i ako ikad bude formiran neki vid tehnokratskog drustva, formirace se prvo u Americi pa ce tek onda preci u Evropu a onda i u ostali deo sveta.

Uostalom, sve te promene koje se "guraju" iz Amerike u civiliozaciji su davno prihvacene, pa je cak pitanje i sta bi bilo i da li bi uopste bilo i EU pa i Kine ovakve kakva je sad i svega da nije bilo Amerike. I ko je Srbima (i ostalim Balkancima, ali ovom prvim wannabe balkanskim mikroimperijalistima posebno) kriv sto su dok su se svi to procesi desavali, dok se svet ujedinjavao i ekonomska globalizacija polako pocela da prelazi u sociolosku i kulturnu, 23 godine setali mosti, branili nejac i svetili ognjista i kolevke, ubijali premijere, na silu i na mufljuske nacine obarali reformske vlade posle par godina itd, pa im sad sve ovo izgleda na brzinu. Zato je vazna stabilnost vlasti u nekoj zemlji, da bi mogle da se izvedu reforme, a ne drz ne daj, stalno pravi izbore pa samo muzi drzavu. Nije nego.

Ja da se pitam, ne bih ni raspisao izbore dok se prvo ne dogovorim sa normalnim "patriotama" da ce posle "izbora" sve da se nastavi kao i do sada, uz izvesne ustupke i eventualna lagana usporavanja reformi, ali nikako uz takve ustupke koji ce da poniste postignuto. A ako neko to hoce, da ponistava postignuto kao onomad kad su pokusavali da poniste reformu skolstva, mislim od ovih koji imaju neke sanse da dobiju znacajniji broj glasova, a ne racunam tu sulude, ne bih ni raspisivao izbore, pa neka me svrgu silom ako znaju kako. Ali civlizacija ima da dodje ovde i šlus.


To što zoveš civilizacijski napredak je prirodna težnja svakog režima da maksimalno proširi ovlašćenja i kontrolu i time sebi obezbedi opstanak i rast koji na kraju obično doživi metastaze i kolaps uz puno buke. Stvarni napredak može da ide naporedo ali i ne mora. Bolje za biznis ne mora da bude bolje za sav biznis i većinu stanovništva evo ti u srbiji očigledan primer mada i i američki deficit dosta govori.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 12:02 - pre 161 meseci
Ma kakvi rezimi, to su sve normalni civilizacijski procesi u vezi kojih se u pogodnom trenutku napravi neki zakon da bi se tako sprecili oni koji zele da te procese zaustave, a kojih je u normalnom drustvu uvek malo, all su zato dosta agresivni. I zato ti propisi. To sto je ovde mozda veci % takvih je slucajno zbog poznatih nam desavanja u poslednjih 20 godina, i to ce vremenom da se koriguje pa ce i ovde taj procenat neprijatelja civilizacije da bude jednocifren. A biznis kome ne odgovara stabilnost i treba da propadne. Sto se Srbije tice, tu moze da se govori o nekom biznisu (ili bilo cemu) tek kad Srbija pocne da proizvodi nesto, kad prestane da sedi na straznjici i ceka da je kroz zivotu vode razni vodje i drzave, nego pocne da radi na sebi da joj bude bolje, to jest kad pocne da da se ponasa normalno.
Citat:
milance_kg: @Lesli Eldridz

Ti si bolestan covek... sa bolesnicima ne vodim raspravu...
I molim te zaobidji me ubuduce, i ja cu tebe.

Nemas ti pojma. Ja sa bolesnicima uopste i ne zivim, vec deceniju i vise. To sto sam na istoj teritoriji sa njima i mozda zivim od njih ne znaci i da zivim sa njima.

Kad si vec to pomenuo, moje je misljenje da su ovi ovde skoro svi bolesni ljudi koje treba leciti u ludnicama, kao sto rece timotic. Njihova bolest je bolesni mentalitet koji mora da bude promenjen ovako ili onako. Kao sto je promenjen i u drugim zemljama kad nije valjao. Bas sam malopre razmisljao o tome i o razlogu najezde emisija o tzv tradiciji na svim TV stanicama. Mislim, ja TV nemam, ali mi govore neki da su sve TV stanice preplavljene emisijama o "tradiciji". Onda sam smislio da je to u stvari samo odbrambeni mehanizam i simptom njihove bolesti. Oni su u stvari izbezumljeni zbog straha od stvarnog sveta i stalnih promena koje se u njemu desavaju, zato se okrecu "proverenim vrednostima" aka "tradiciji", proslosti i ostalim glupostima iz vremena njihovih dedova, kad je (po njima) "sve bilo bolje". Kad se pogleda bilo koja civilizovana zemlja, i uporedi sadasnji period sa periodom u istoj toj zemlji od pre 20, 30 ili 50 godina, to je skroz neka druga zemlja, druge navike, drugo okruzenje, drugi obicaji, sve ide napred, maltene se ne moze prepoznati ista ta zemlja sad i pre 25 godina, osim sto su neki objekti ostali isti... Svi idu napred, a samo ovi ovde imaju teznju da idu nazad, u nekakvu "tradiciju" i da se vracaju na neke "obicaje" koji uopste nisu primereni danasnjem vremenu. Ja vise ne mogu da prepoznam ni 99% onih sa kojima sam odrastao. Sve je to postao go pizdun, "tradicionalista" i mrtvo puvalo. Nema u njima vise ni trunke zelje za zivotom. To nije normalno, to vise nije cak zalosno, to je bolesno. I jedino cega su takvi vredno je osecanje prezira. Toliko dubokog prezira da ubrzo cak i on postaje besmislen. Sto znaci da ostaje samo ravnodusnost prema njima i svemu sto oni rade, kao sto je covek ravnodusan prema nekom insektu za koga zna da je totalno bezopasan i toliko nebitan i slab pa cak ni sebi vise ne moze da pomogne, i jedino sto mu ostaje je da ode u nistavilo. Tako ti je to. Takvi su oni.

Ama sve to ne znaci da nece da budu civilizovani. Hoce. I ima to da vole.
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
*.adsl.verat.net.



+11 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 15:34 - pre 161 meseci
Stoji to za tradicionaliste ali nije svaka glupost civilizacijski napredak češće bude ćorskak. a ovo je " biznis kome ne odgovara stabilnost i treba da propadne. Sto se Srbije tice, tu moze da se govori o nekom biznisu (ili bilo cemu) tek kad Srbija pocne da proizvodi nesto" prilično kontradiktorno, eto u srbiji je civilizacijskao napredna stabilnost izazvala pad proizvodnje u korist uvoza i zaduživanja. Šta je sledeće, da se propišu norme i prinudni otkup?

[Ovu poruku je menjao pantic68 dana 11.01.2011. u 16:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 16:29 - pre 161 meseci
Citat:
3way: U toj Americi stopa kriminala u poslednjih 20 godina je u opadanju. Da li je to zbog ovakvih zakona koji kontrolisu i spijuniraju ljude slobodnog duha ili uopste zbog njihovog uredjenja razmisljaj sam.

"samo što ne eksplodiraju iz svojih zatvora" nije cinjenica, vec tvoja zelja bez ikakvog osnova.


Kako nije činjenica? Pa da li im je zemlja pretrpana zatvorenicima? Najpretrpanija u svetu? Naravno da jeste činjenica "samo što ne ekslodiraju". A ako bi možda pogledao poneku emisiju o američkim zatvorenicima, video bi i koliki su to bolesnici. To nije uopšte za zatvor, već direktno za eutanaziju.

A to da je stopa kriminala u opadanju (ako je uopšte tačno a ne statistička manipulacija) to samo govori da pokušavaju da suzbiju bolest njihovog društva radikalnim metodama represije. To je krajnje privremeno rešenje. Svakih nekoliko meseci se tamo desi masakr u nekoj školi ili kafiću, a evo sad pre neki dan na političkom skupu. To je odlika zdravog društva, jel tako? Stopa kriminala u opadanju? A stopa unutrašnjih frustracija u ljudima?

Balon možeš da duvaš, i da duvaš, i da duvaš, ali na kraju će da pukne.

A ovo što Lesli priča, to su budalaštine. Amerika nema nikakve veze sa civilizacijom, već sa imperijalizacijom.

A sada, da malo pokušamo da povežemo nekom logikom neke stvari koje se dešavaju i u americi i kod nas. Dakle, da li je to Američko društvo puno nasilja i nasilnih filmova i nasilne kulture? Jeste. Da li to ostavlja posledice po to društvo? Ostavlja: zatvori su prepuni bolesnika kojima ljudski život ne znači ama baš ništa a kojima je jedina svrha da se iživljavaju. Da li to daje možda nekome od vas neku ideju da se u Americi problem ne rešava tako kako treba (uticajem na uzroke nasilja u samoj kulturi i društvu), već da se rešava represijom prema (masovnim) pojedincima koji su potpali pod uticaj bolesne sredine?

Analogno tome imamo ovde situaciju da se problem agresivnih pasa lutalica u čoporu ne rešava. A analogno američkim "rešenjima", umesto rešenja problema uvodi se represija za one koji iznervirani počinju da uzimaju "pravdu" u svoje ruke i da prazne frustracije. Dakle, "rešenje" je potpuno isto kao u Americi: ne rešava se uzrok (u ovom slučaju uopšte postojanje agresivnih pasa lutalica koji su osakaćeni) već se uvodi represija prema onima koji su potpali pod uticaj bolesne sredine.

Bolesna sredina ostaje takva kakva je, a ljudi se trpaju u zatvore. A zatvori su i kod nas već prepuni. Ugledamo se na Ameriku, jel da?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 17:07 - pre 161 meseci
Imperijalizacija? To je samo rec kojom domoroci oznacavaju da neki obicaj nisu smislili oni, pa im je onda krivo sto nisu oni to prvi smislili, ako taj obicaj koji uvode "imperijalisti" bolje funkcionise nego domorodacki. Ne vidim da ovdasnji domoroci placu zato sto su im "imperijalisti" doneli sve ovo sto se vidi bilo gde da se pogleda i zbog svega toga ne zive vise u pecinama kao sto su ziveli do pre koju deceniju. Takva "imperijalizacija" im vidim ne smeta.

Amerima rezultati dovoljno daju za pravo, pa gledajte vi kako da postanete uredjeno drustvo kao oni, a batalite da menjate svetske pravde i nepravde i da ispravljate drustvo i ljudsku prirodu. Pri cemu mislim na prirodu vecine koja cini drustvo u bilo kojoj zemlji, tj na dvonoznu stoku. Samo polako pa ce sve da se sredi, pa i to sa psima. Problem tih pasa je u stvari nastao zato sto pomodarska stoka kupuje pse da bude fensi, pa ih onda izbaci na ulicu kad se ispostavi da se u toj kombinaciji ne zna ko je dzukela a ko "covek". To ne znaci da neko treba da se izivljava na tim psima, a kad dodje na red da se popisu sve odgajivacnice, pa da se obavezno stene cipuje pre prodaje, pa da se tacno vodi evidencija ko je kupio psa i ko ga je izbacio na ulicu pa se onda tome uzme kuca zbog tog zverstva, sta znam, nije vazno, ne mogu sad da smisljam ovako dalje resenja koja nece ni biti prihvacena, nestace i psi lutalice. Glavno da svaki problem ima resenje, samo sto je u korenu svih tih resenja obicno brutalna fizicka sila drzave, a i potrebno je vreme da se sve resi. Ovde je vekovima samo prljano a sad neko ocekuje da se ocisti za pet minuta. Nije nego.
Citat:
pantic68: ... eto u srbiji je civilizacijskao napredna stabilnost izazvala pad proizvodnje u korist uvoza i zaduživanja.
To je zato sto su oni bolesni pa nece nista da rade. Jedni samo sede na straznjicama i teoretisu o tome kako su po kriterijumima njihovih velicanstava plate mnogo male pa nece za toliko ni da rade, drugi samo gledaju da se uvale da sisaju drzavno vime, treci ni to ne rade nego samo dzabe trose kiseonik... A sve zajedno ih ili izdrzavaju roditelji, ili su na budzetu, ova druga grupa, a znatan deo njih izdrzava dijaspora. Znaci, jedno 2/3 stanovnistva su u stvari izdrzavana lica, a jedan deo su i samo obicni zgubidani. Nema ovde ni 10% onih koji hoce nesto da rade u zivotu, koji bar pokusavaju, preduzimljivi su da tako kazem pa makar im i ne uspelo iz prve, imaju neku ideju sta i kako u zivotu... Obicna rulja. Fale im samo djindjuve, ogledalca i ona ćebad. Koga je briga za njih. Takvi i treba da propadnu, ali to nema veze sa time sto ih treba na silu naterati da se ponasaju pristojno i civlizovano ako oni to nece.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+198 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 19:14 - pre 161 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Znaci, jedno 2/3 stanovnistva su u stvari izdrzavana lica, a jedan deo su i samo obicni zgubidani. Nema ovde ni 10% onih koji hoce nesto da rade u zivotu, koji bar pokusavaju, preduzimljivi su da tako kazem pa makar im i ne uspelo iz prve, imaju neku ideju sta i kako u zivotu...






OT, nema tog coveka koji ce me ubediti da je u ovom momentu Srbiji potrebna komunalna i kereca policija, a naprimer po broju zena sa rakom grlica materice - i broja dijagnostikovanih i broja umrlih smo prvi u Evropi. Od silnog ludila ovde se vise ni ne seku usi da se krpi dupe, nego se sece sa butke da se nakaleme sise
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+198 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 19:16 - pre 161 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Znaci, jedno 2/3 stanovnistva su u stvari izdrzavana lica, a jedan deo su i samo obicni zgubidani. Nema ovde ni 10% onih koji hoce nesto da rade u zivotu, koji bar pokusavaju, preduzimljivi su da tako kazem pa makar im i ne uspelo iz prve, imaju neku ideju sta i kako u zivotu...






OT, nema tog coveka koji ce me ubediti da je u ovom momentu Srbiji potrebna komunalna i kereca policija, a naprimer po broju zena sa rakom grlica materice - i broja dijagnostikovanih i broja umrlih smo prvi u Evropi. Od silnog ludila ovde se vise ni ne seku usi da se krpi dupe, nego se sece sa butke da se nakaleme sise
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 19:19 - pre 161 meseci
Citat:
pisac: Kako nije činjenica? Pa da li im je zemlja pretrpana zatvorenicima? Najpretrpanija u svetu? Naravno da jeste činjenica "samo što ne ekslodiraju". A ako bi možda pogledao poneku emisiju o američkim zatvorenicima, video bi i koliki su to bolesnici. To nije uopšte za zatvor, već direktno za eutanaziju.


Nije cinjenica ono sto ti mislis, nego ono sto ima realnu podlogu.
To sto ih ima puno puno zatvorima, a kriminal opada govori o tome da takav sistem funkcionise.
Eksplozija nece postati eksplozija ako nastavis sa "samo sto ne eksplodiraju".

Citat:
pisac:
A to da je stopa kriminala u opadanju (ako je uopšte tačno a ne statistička manipulacija) to samo govori da pokušavaju da suzbiju bolest njihovog društva radikalnim metodama represije. To je krajnje privremeno rešenje.


????
Kao sto vidis to u proteklih godina daje rezultate. To ne bih nazvao privremenim i to je ono to se zove cinjenice, a ne razna nagadjanja.


Citat:
pisac:
Svakih nekoliko meseci se tamo desi masakr u nekoj školi ili kafiću, a evo sad pre neki dan na političkom skupu. To je odlika zdravog društva, jel tako?


Opet, Amerikanci ni tu nisu vodeci u svetu. Kao ni recimo po ubistvima, gde se podosta iza slobodarskih zemalja u kojima nema frustracija i kontrole drzave.
Uostalom, ako drzava ne treba da kontrolise kriminal, ko treba?

Citat:
pisac:
Analogno tome imamo ovde situaciju da se problem agresivnih pasa lutalica u čoporu ne rešava. A analogno američkim "rešenjima", umesto rešenja problema uvodi se represija za one koji iznervirani počinju da uzimaju "pravdu" u svoje ruke i da prazne frustracije. Dakle, "rešenje" je potpuno isto kao u Americi: ne rešava se uzrok (u ovom slučaju uopšte postojanje agresivnih pasa lutalica koji su osakaćeni) već se uvodi represija prema onima koji su potpali pod uticaj bolesne sredine.


Pa normalno. Ovaj problem ne resava problem pasa lutalica. Ovakva sluzba i to nema nikakve veze i ovakva sluzba je potrebna cak i ako nema jednog jedinog psa lutalice po gradovima.

Citat:
pisac:
Ugledamo se na Ameriku, jel da?


Svakako treba da se ugledamo na bilo koju zemlju koja dozivotno trpa u zatvor manijake i ubice.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 19:37 - pre 161 meseci
@pisac

http://en.wikipedia.org/wiki/L..._by_firearm-related_death_rate


Obrati pažnju da su SAD tek na četvrtom mestu, iza Brazila, Estonije (članica EU) i Meksika. A odma' iza Amerike su Argentina i još dve članice EU (Finska i Severna Irska, tj. UK).
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 19:55 - pre 161 meseci
Citat:
ArsenLupen: OT, nema tog coveka koji ce me ubediti da je u ovom momentu Srbiji potrebna komunalna i kereca policija, a naprimer po broju zena sa rakom grlica materice - i broja dijagnostikovanih i broja umrlih smo prvi u Evropi. Od silnog ludila ovde se vise ni ne seku usi da se krpi dupe, nego se sece sa butke da se nakaleme sise :(
Idi! Srce mi se cepa. A po broju upotrebljenih pasti za zube ste valjda poslednji - jedna tuba paste godisnje po glavi stanovnika. Za sapune ne znam, mozda idu dva do tri. Nista ne izmisljam, to su stvarni statisticki podaci. A zasto se dobija rak grlica materice? Mislim u najvecem broju slucajeva. Pa zbog dugotrajne nelecene infekcije. A kako se dobija infekcija? Tako sto se ne odrzava licna higijena, i sa jedne i sa druge strane, i stalno se imaju seksualni odnosi u strokavom stanju. Nikakvu kulturu odlaska na redovne kontrole kod ginekologa da i ne pominjemo. Batalite tu patetiku. Koga briga za sva ta smesna plakanja. Sad ce neko da ceka 52000 godina da se ovi ovde umilostive da prihvate civlizaciju. Nije nego. Da ne treba neko more puskom da ih tera da se kupaju i da idu na preglede kod lekara? Ma ko je pao, padu je bio sklon i gotovo. Ovde ima da se radi ono sto i u celom normalnom svetu, sto se tice uredjenja drustva, ali njih neko da "prosvecuje", da neko ponovo ide od mesta do mesta i da im prica kako je "Srbija na dobrom putu" kao onaj jedan sto pogibe za dzabe zbog njih, i da pokusava da im menja anahrone i besmislena navike, ma jok bre vise. Zato sto je to uzaludan posao a i da nije, ono sto bi se dobilo uopste nije vredno onoga sto bi se ulozilo. Ono, nije bre taj sok vredan cedjenja. Oni ako hoce neka se svi obese, koga je briga, ali ova teritorija ce biti civilizovana, sa njima ili bez njih. To je gotova stvar.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.50.*



+744 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 20:42 - pre 161 meseci
Citat:
Od silnog ludila ovde se vise ni ne seku usi da se krpi dupe, nego se sece sa butke da se nakaleme sise

Stavicu ovo u potpis. Na zalost, gorka istina.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+198 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 20:49 - pre 161 meseci
Krenem da napisem odgovor, pa zabodem kod dela "drzava bi trebalo da _____, a ne bi trebalo da ____" , a onda se setim da je drzava vlast za koju glasa narod, a narod je takav kakav je, jelte. Tako da nemam sta pametno da odgovorim. Sto ce reci tako nam je kakvi smo. Daj Lesli recepat kako da sto manje dotice kolektivno ludilo, neki manual ili tako nesto. Samo mi nemoj reci da je emigracija lek

@ a1200, imas sva prava, necu te tuzim predsednika mi i svih njegovih savetnika
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 21:16 - pre 161 meseci
Zasto bi isao u emigraciju zbog ove drzave, kakve to veze ima. Ako i ides, onda razlog treba da ti budu ili pare, ili kulturoloski razlozi - da se uklonis od ovih ludaka ovde, dok ne budu silom uljudjeni. Ne treba da bezis od ove drzave. Sto se nje tice, ona tek sad pocinje da radi ono zbog cega postoji - da pripitomljava ove ludake i da im ogranicava slobode. Drugo je bilo ranije kad je drzava htela da te ubaci u uniformu pa te na silu posalje da svetis ognjista i branis nejac u neka mesta za koja nisi ni cuo niti bi ikad isao niti te je pa briga za te njene ciljeve pa da tamo pogines, tad je i moglo da bude opravdano bezati od drzave, a sada jedini razlog (pored para) treba da bude uklanjanje od ludaka koji zive na ovim prostorima. Kao sto je rekao Milan Oklopdzic o svom odlasku:
Citat:
- To je bila egzistencijalna potreba za dekontaminacijom. Mislio sam da smo zdravi sve dok nisam otkrio vaške u mislima, otrov u očima prijatelja. Otišao sam zbog poštara koji mi je krao pisma iz inostranstva, zbog toplog piva, hladnih radijatora, zbog onog generala koji je javno izjavio da nije čuo za Goli otok, otišao sam zbog galame nemuštih i ćutnje mudrih, zbog sive boje koja je prekrila naša bitisanja, zbog toga što je Beograd izgubio vrelinu i prestao da bude grad, zbog pištolja koje su deca nosila u školu umesto penkala. Otišao sam u trenutku kada je Srbija počela da jede samu sebe. Otišao sam zbog onog još goreg koje je, sasvim izvesno, nailazilo u talasima.

Samo sto sad kako ja vidim to oko svih ovih stvari koje drzava radi, dekontaminacija konacno pocinje i ovde*. A to je dobro.

* evo to za postara, jednom sam gledao na nekom od sat kanala dok sam imao TV, kako su jednog sto radi u posti pomocu skrivene kamere za nadzor uhvatilii da krade pisma tako sto ih stavlja u duplu plasticnu casu za kafu, pa ga nabili u zatvor na nekoliko godina; tako ce i ovde da se dekontaminira, samo polako; ima da mi se uljude svi oni kao bele lale pa sve da pevaju
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 21:24 - pre 161 meseci
Citat:
3way: ????
Kao sto vidis to u proteklih godina daje rezultate. To ne bih nazvao privremenim i to je ono to se zove cinjenice, a ne razna nagadjanja.


Nije nikakvo rešenje strpati bre četvrtinu naroda u zatvor. To nije rešenje bilo kakvog problema, već obično guranje đubreta pod tepih. Očigledno je da postoji sistemska greška koja generiše bolesnike u društvu.

To ti je kao da postaviš kofu ispod česme koja curi, i kažeš kako si (trajno) rešio problem curenja. Jesi morgen. Kofa će na kraju da se prepuni i prelije. Isto će biti i u Americi.

Ako to ne shvataš, nema šta da raspravljamo dalje.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 21:56 - pre 161 meseci
Tacno, resenje je prevencija.
Fora je u tome sto se se ti uhvatio Amerike kao najveceg generatora budala, a u drugim zemljama ih po glavi stanovnika ima mnogo vise.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 22:20 - pre 161 meseci
Jel cemo da imenujemeo te zemlje u kojima ima bar jedno 50% budala minimum, ili cemo da se pravimo da ne znamo koje su ;-)

Jasta, prevencija, u vidu turanja u tefter potencijalnih elemenata od malena i drzanje istih na kratkom povocu. A kad se tehnologija jos razvije pa bude moguce otkrivanje elemanata skeniranjem sktivnosti mozga, turanje u tefter radi prevencije ce biti jos lakse, jer nece biti potrebno da se ceka da element pocne da se nenormalno ponasa da bi se otkrio pa turio u tefter i vezao.

More sve ce biti u redu, samo je potrebno strpljenje i vreme.
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje11.01.2011. u 22:25 - pre 161 meseci
Citat:
A kad se tehnologija jos razvije pa bude moguce otkrivanje elemanata skeniranjem sktivnosti mozga, turanje u tefter radi prevencije ce biti jos lakse, jer nece biti potrebno da se ceka da element pocne da se nenormalno ponasa da bi se otkrio pa turio u tefter i vezao.

Ili angažuju one prekoge ko u "Suvišnom izveštaju", pa 'apse preventivno i turaju u friz.
Jašta...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 00:08 - pre 161 meseci
To je film, a na ovome se stvarno radi. Gde bi drugo no u zlocinackoj Americi.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.50.*



+744 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 01:29 - pre 161 meseci
Ja predlazem proveren metod analize oblika lobanje - onako odokativno, od strane certifikovanog "analizatora", odogvarajuce politicke pripadnosti, progrsivno orjentisanog... kao sto su nekad radili u Nemackoj - tj. kad je tamo "bilo reda"... jasta, prevencija je zakon.

[Ovu poruku je menjao a1200 dana 12.01.2011. u 02:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd ove godine dobija policiju za životinje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 51778 | Odgovora: 320 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.