Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Beograd ove godine dobija policiju za životinje

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd ove godine dobija policiju za životinje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 51766 | Odgovora: 320 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 11:11 - pre 161 meseci
Ma jok, to su stare metode, a sad ce da ih analizira nepristrasna masina. To jest ne bas sad, nego da se jos razvije ta tehnologija. Nece da mi slobodare elementi. Sloboda nije ni smisljena za njih, nego za pristojne gradjane. Za elemente nema slobode, jel lepo definisao to Robespjer, a skoro sam negde video kako neki mislilac od ovih slobodara kaze kako francuska revolucija u svari jos uvek traje. Povod za tu grandioznu misao mu je bila ona zabrana pusenja ili tako nesto. E pa traje, i ima da traje do kraja sveta. Nema da mi se slobodari ponasaju i šlus. Kome se ne svidja neka se zapali u znak protesta.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 14:59 - pre 161 meseci
Aaaaa Lesli, postao si član neke masonske lože, vidim ja. Priznaj. Zato braniš sve te budalaštine i u istom kontekstu pominješ i francusku revoluciju
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 15:39 - pre 161 meseci
Citat:
pisac: Aaaaa Lesli, postao si član neke masonske lože, vidim ja. Priznaj. Zato braniš sve te budalaštine i u istom kontekstu pominješ i francusku revoluciju :D


Bolest privlaci bolest :)

http://www.slobodanjovanovic.o...-nikad-ne-zaboravi-robespjera/
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 21:05 - pre 161 meseci
Gde si bas ovog sto place zbog kraljevskih glava koje se kotrljaju u prasini nasao, i to na sajtu "Slobodan Jovanovic". Jovanovic se garantovano u grobu okrece zato sto se ovakvi "diplomirani primitivci" i veliki mislioci kriju iza njegovog imena. Takvi su u stvari vece zlo ove zemlje od primitivnog stanovnistva, zato sto su oni ti koji drze stanovnistvo u stanju divljastva huskajuci ga na razne gluposti, a sve pod maskom nekakvog "patriotizma" i "humanizma" .

Evo sta je Jovanovic pisao o takvima.

Slobodan Jovanovic - O poluintelektualcu

Citat:
Uzimajući ga u njegovom najpotpunijem i najizrazitijem vidu, poluintelektualac je čovek koji je uredno, pa možda čak i s vrlo dobrim uspehom svršio školu, ali u pogledu kulturnog obrazovanja i moralnog vaspitanja nije stekao skoro ništa...u moralnom, kao i u kulturnom pogledu, on je u osnovi ostao primitivac. Neomekšan kulturom, a sa olabavelom moralnom kočnicom, on ima sirove snage napretek. Školska diploma, kao ulaznica u krug inteligencije, dala mu je preterano visoko mišljenje o sebi samom. U društvenoj utakmici taj diplomirani primitivac bori se bez skrupula, a s punim uverenjem da traži samo svoje pravo, koje mu je škola priznala...On je dobar "laktaš"...Pored poluintelektualca koji je uspeo, ima i poluintelektualac koji nije uspeo. Već pravi intelektualac, nezaposlen ili zapostavljen, gotov je opozicionar. Poluintelektualac u takvom položaju tim je opasniji, što ne zna ni za kakve moralne obzire koji bi njegovo ogorčenje ublažavali...Poluintelektualac je bolesna društvena pojava...


Kao i opsirnije koga zanima Slobodan Jovanovic - O kulturnom obrascu

A sta pa fali Robespjeru? Lako je njima bilo posle da laju i da galame kad je Robespjer na vreme zavrsio posao pa uklonio elemente. Robespjer je more zakon. Kamo lepe srece da ga ovde ima neki Robespjer. Evo, posto je novo doba, ne mora ni jedan element da bude giljotiniran. Moze da bude samo prognan u neki gulag. Ali nece to da se zove gulag, nego radni zatvor. Sta im fali, bolje to nego da lome gradove, deru se, pijance, zive na tudjoj grbaci, huskaju prostake na ludacke aktivnosti itd. Evo ga Robespjer:



Znas, on ovo o vama govori, vi ste tako shvatali promene i "revoluciju" tj konacnu evropeizaciju ove zemlje, ono, dodju te promene, vi opet po starom, ako se pojavi kakva strana pomoc vi je razdelite medjusobno itd, znas, sve kao Mile tranzicija sto prica. E pa ne moze to. Nema sporazuma ni primirja sa takvima, nego ima da mi se evropeizuju, i to uz pesmu. I ima da uzivaju u tome. Mislim to ovi koji se sad bune i placu "bu - hu, ja sam veliki slobodar, a zli ONI me teraju da od sad moram da budem pristojan i civlizovan" . Naredna generacija ce da odraste uz sve te stvari, to sam vec napisao, pa ce joj sve to biti normalno, to, da nema pusenja ko gde hoce, da pravi parade ko hoce, da postoje te kerece policije, da nema prodaje alkohola posle 10 itd. Samo polako, sve ce da bude u redu. To sto vama smetaju promene je u stvari samo žal za mladost, znaci glupost obicna. Nije ranije sve bilo bolje, sad je. A sutra ce biti jos bolje.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 21:11 - pre 161 meseci
@Lesli Eldridz

Prevrce se on u grobu od tebe!

Narocito posto pre podne mrzis sebe, a popodne ceo svet!

A ideal ti je uredjene drzave - Hitlerova naci Nemacka, .... dalje bespredmetno...

I tebi lepo receno da me se batalis i nisam ti se direktno obracao, nego citirao drugog,
gde ti je idol isto neki manijak - Robespjer!

 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 21:20 - pre 161 meseci
Pa ni ja tebi nisam direktno odgovarao, ali sad moram kad si vec poceo. Nikoga ja ne mrzim. Sto bih ja bilo koga mrzeo? Na to se trosi energija. Ja sam samo ravnodusan glede vas. To je gore od mrznje.

I sta kazes, bas manijak. Znaci, kao i onaj tamo tvoj idol u onom tekstu sto rece, za tebe je manijak najznacajnija licnost novije evropske, a mozda i svetske istorije, jer bez francuske revolucije cija je glavna i kljucna licnost bio Maksimilijan Robespjer verovatno ne bi bilo ni americke revolucije, a onda ko zna kako bi sad svet izgledao. Mislioci moji. E bas zato sto mnogo mislite, ima na silu da budete evropeizovani i šlus. Tako ti je to. Kome se ne svidja zivot u civilizaciji, zna se - kao u vreme Turaka, u planine i u šumu pa sam na slobodi, kuliras.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 21:26 - pre 161 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Pa ni ja tebi nisam direktno odgovarao, ali sad moram kad si vec poceo. Nikoga ja ne mrzim. Sto bih ja bilo koga mrzeo? Na to se trosi energija. Ja sam samo ravnodusan glede vas. To je gore od mrznje.

I sta kazes, bas manijak. Znaci, kao i onaj tamo tvoj idol u onom tekstu sto rece, za tebe je manijak najznacajnija licnost novije evropske, a mozda i svetske istorije, jer bez francuske revolucije cija je glavna i kljucna licnost bio Maksimilijan Robespjer verovatno ne bi bilo ni americke revolucije, a onda ko zna kako bi sad svet izgledao. Mislioci moji. E bas zato sto mnogo mislite, ima na silu da budete evropeizovani i šlus. Tako ti je to. Kome se ne svidja zivot u civilizaciji, zna se - kao u vreme Turaka, u planine i u šumu pa sam na slobodi, kuliras.


Prvo nauci istoriju, ali sa osvrtom na datume...

Franc. burz. revolucija - 1789.
Amer. revoluc. za nezavisnost - 1776.

I dalje, okani me se :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 21:33 - pre 161 meseci
Sve je to povezano, ne znas ti.
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 21:34 - pre 161 meseci
He, he...od priče o policiji za životinje u BG-u dođosmo do Francuske revolucije i Robespjera...a u temi ispod, od trgovine organima na Kosovu došlo se već do kineskih tajnih aviona i podmornica

 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 21:36 - pre 161 meseci
Citat:
vlada131: He, he...od priče o policiji za životinje u BG-u dođosmo do Francuske revolucije i Robespjera...a u temi ispod, od trgovine organima na Kosovu došlo se već do kineskih tajnih aviona i podmornica

:D :D


Cudni su putevi Gospodnji...

Ko zna zasto je to dobro :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 21:59 - pre 161 meseci
Kako zasto, pa zato sto ima da se evropeizujete i šlus, cija god revolucija da je bila prva. Ova sa vasom evropeizacijom ima da bude poslednja. Samo polako.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 22:05 - pre 161 meseci
Da se vratimo na temu, sto jedan sagovornik lepo primeti....

Sve u duhu novih 'manira', sta je sledece?
Mislim kad budu prodavali EPS, dok se ne zavrsi sa Telekomom, ima mi da se krstimo ne samo desnom i levom,
nego i nogama, jer sve mi zvuci toliko 'Monti Pajton', dok gospoda ne zavrse poslove,
a tebi rajo evo koska da se zabavljas kerecom milicijom i ostalim...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 22:16 - pre 161 meseci
Raja ne mora da se zabavlja kerecom milicijom, moze da smislja plano sta da uradi da ne bi zivela zivi kao stoka, ako tako zivi. A te prodaje ce mozda i dobre da budu. Ja sam bio protiv toga, to je tacno, i sad sasm, ali kad se rasproda sve sto moze, i vise ne ostane nista za prodaju, mozda u lude glave udje da mora nesto i da se radi ako se hoce da se zivi. Jos kad bi nekako zabranili da se salju one silne milijarde iz dijaspore svake godine, gde bi ovoj zemlji kraj bio.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 22:27 - pre 161 meseci
@Lesli Eldridz

Ne pravi se sad mnogo fin... rekao si ti mnogo pre toga.
Covek sa manje dostojanstva, a 'bezalternativni' su uspeli da od manjine naprave takvu vecinu,
poceo bi da veruje u tvoje reci kako ne vredi nista!

I molim te predji na Bonelli stripove, nemoj bas Dilan Doga (mnogo horora), Marti Misterija mi se cini OK :)
A kad budem u mogucnosti, vodim te na neku manifestaciju lokalnog znacaja, u junu imamo gulasijadu
u Gruzi, malo zez, malo opeces jezik od vrelog gulasa, nista strasno...

p.s.

Ja te ne zezam, imas ozbiljan poziv, i nadam se da malo upoznas ostale krajeve
nase zemlje, gde ljudi koliko toliko rade, ali eto nadju i ventil da naprave - gulasijadu :)
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 22:30 - pre 161 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Sve je to povezano, ne znas ti.


Znam ja. Zato i kažem da si postao član masonske lože čim ih tako braniš I zato i kažem da to dolazi s razlogom. Da se problemi ne rešavaju nego se uvodi paranoja, pa kontrola, pa represija. Što čak vidimo i na ovom kerećem primeru.

A to inače nije civilizacija, već nešto sasvim drugo.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 22:44 - pre 161 meseci
Citat:
pisac: Da se problemi ne rešavaju nego se uvodi paranoja, pa kontrola, pa represija. Što čak vidimo i na ovom kerećem primeru

Pa rjesavaju se problemi. Samo se rjesavaju paranojom, kontrolom i represijom.
Gledano iz ugla ludjaka.
Iz ugla normalnih ljudi to bi se dozivljavalo nekako drugacije, ali sad sta je tu je.

Ja vjerujem i da onaj pomahnitali ludjak dok ga vezu u onu kosulju za one sto ga vezu misli da su ludi.
U sukobu imaginarnog i stvarnog svijeta neko mora biti nezadovoljan.
Tako ti je to.

Samo vi nastavite da mislite da su vam Amerikanci, Rusi, Kinezi, masoni, iluminati, svemiraci i ostala bratija krivi za sve u zivotu i nema problema.
Kakve neko moze imati probleme u zivotu kad za sve svoje promasaje ima neko opravdanje? Pa taj covjek mirno spava sve i da nema prebijene pare u dzepu.
Nemate vi pojma braco draga kako je zivjeti sa saznanjem da si za svoj zivot jedino sam sebi odgovoran. Je6o ti standard i pare.
Lako je vama. Dusa mirna, savjest cista, vi ste najbolji.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 22:54 - pre 161 meseci
@Odin D.

Pitanje je ko stvara psihozu ludila?

Ja licno sam decidan to oko nepriljatelja (mada ove iz USA bas ne mirisem, idu na zivce, ali to je subjektivno),
nema nepriljatelja, ima interes.

A ovi sto donose ove nebuloze od propisa i zakona, bas ih zabole za ove 'lajogrize' i slicne zivotinjke...

Prst na celo - ko? Ovi? Daj molim te :)

A ovo je pocetak ludila, kao sto rekoh, dok sve ne rasprodaju, imacemo mi komisiju i za prdez :)

p.s.

Promasaji? Ciji? Moji? Komsijini?

Ovo nesto kolektivno?

 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 23:10 - pre 161 meseci
Citat:
milance_kg:A ovo je pocetak ludila,

Ma sta pocetak ludila?
Ti se nisi bio ni rodio kad je bio pocetak. Ovo sad je zenit ludizma.

I sta uopste moze biti suludo u ludnici?
U ludnici je sve osim normalnog normalno.
Prvo treba narod da se odludi, pa da se onda diskutuje o ludostima, ako to nekog zanima.
Nemogu ludjaci da definisu ko je lud a ko nije.

 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 23:10 - pre 161 meseci
Citat:
Odin D.: Pa rjesavaju se problemi. Samo se rjesavaju paranojom, kontrolom i represijom.
Gledano iz ugla ludjaka.
Iz ugla normalnih ljudi to bi se dozivljavalo nekako drugacije, ali sad sta je tu je.

Ja vjerujem i da onaj pomahnitali ludjak dok ga vezu u onu kosulju za one sto ga vezu misli da su ludi.
U sukobu imaginarnog i stvarnog svijeta neko mora biti nezadovoljan.


Ne postoji stvarni svet, sve je stvar imaginacije na osnovu opažanja čula i obrade tih informacija. Prema tome, to što normalni sebe nazivaju normalnima to je samo zato što su u većini pa misle da je to normalno

A paranoja je nače evolucijska tekovina. Odsustvo paranoje je mnoge koštalo života , ali i preterana paranoja dovodi do sličnih rezultata. A ovde vidimo paranoju oko sitnih budalaština, dok mečka koju niko ne vidi vitla sekirom iznad glava.

Svejedno, za one koji se smatraju normalnima (tj. koji su u većini) čekajte da vam to američko pravljenje đubreta i guranje istog pod tepih (koje naivno smatrate "rešenjem") dođe i do vaših vrata. Pa da vidim kako će imaginacija zdravorazumskim rezonom većine da protumači novu situaciju.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Beograd ove godine dobija policiju za životinje12.01.2011. u 23:17 - pre 161 meseci
Citat:
Odin D.: Ma sta pocetak ludila?
Ti se nisi bio ni rodio kad je bio pocetak. Ovo sad je zenit ludizma.

I sta uopste moze biti suludo u ludnici?
U ludnici je sve osim normalnog normalno.
Prvo treba narod da se odludi, pa da se onda diskutuje o ludostima, ako to nekog zanima.
Nemogu ludjaci da definisu ko je lud a ko nije.


Ja bre ne znam sta je sa vama? Ozbiljno...

Da li od hrane, smanjite tu ishranu iz supermarketa.... dao sam negde predlog za supu,
pa june ako ima neko da vam odgaji, posto je veliko ono napola sa nekim,
tako prase, ali cist kukuruz ZP 704 i mekinje, jeste malo masno, nista strasno,
pa domace pile i jaje...

Ja se tako hranim... ovo je strasno ljudi sta je sa vama,
ko sa masinama da se dopisujem :)

Edit :

Pusim 'Lucky' kad zena ne vidi, kad vidi, ono Drinu :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Beograd ove godine dobija policiju za životinje

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 51766 | Odgovora: 320 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.