Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22157 | Odgovora: 104 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora11.04.2011. u 21:21 - pre 157 meseci
Ako vam i dalje nije jasno, evo kratkog uputstva.

Step 1: Deknuti 6 miliona evra
Step 2: Kada vas uhapse, pozvati se na presedan "Narod protiv Raznatovic" iz 2011 i ponuditi milion i po kazne uz priznanje krivice
Step 3: Uzivati godinu dana kuci uz poslugu, saunu, bazen, hi-speed internet i kucni bioskop.

(c) Ceca 2011, powered by Justice Department, 100% Made in Serbia
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Srbija-sprdnja od drzave11.04.2011. u 21:22 - pre 157 meseci
Posle ove vesti nista drugo ne mogu da pomislim osim onog u naslovu:

Citat:
Ceca se nagodila s Tužilaštvom
Izvor: B92

Beograd -- Svetlana Ražnatović, optužena za malverzacije prilikom prodaje fudbalera, priznala je krivicu i nagodila se sa Tužilaštvom, saznaje B92.

Višem sudu predat je predlog sporazuma kojim ona priznaje krivicu i nudi da plati kaznu od milion i po evra, i odsluži kaznu od godinu dana u kućnom zatvoru pod elektronskim nadzorom.

Tim sporazumom obuhvaćena je i njena sestra Lidija Ocokoljić, koja se nagodila sa tužilaštvom da prizna da je pomagla sestri u malverazacijma sa transferima, u zamenu za šest meseci kućnog zatvora.

Shodno toj nagodbi, ukoliko je Viši sud usvoji, Ražnatovićevoj i njenoj sestri neće biti suđeno, već će im biti izrečene kazne koje su dogovorene sa Tužilaštvom.

Sporazumom nisu obuhvaćeni Dragiša Binić i Jovan Dimitrijević, nekadašnji rukovodioci FK "Obilić", koji su takođe obuhvaćeni optužnicom.

Podsetimo, posle osam godina istrage, koja je više puta proširena, Više tužilaštvo u Beogradu krajem marta podiglo je optužnicu protiv Ražnatovićeve.

Optužnica tereti Ražnatovićevu da je sa saradnicima prisvojila oko četiri miliona nemačkih maraka i više od tri miliona dolara, od transfera fudbalera FK Obilić u inostrane klubove.

Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Srbija-sprdnja od drzave11.04.2011. u 21:54 - pre 157 meseci
Nije ovo sprdnja, ovo je kriminal. Sprdnja je nesto smesno, neka zaj....ija, ali ovo je mnogo gore.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora11.04.2011. u 21:55 - pre 157 meseci
Sto bi se reklo: jasno kume...

Nego, da li je neko sumnjao u drugaciji ishod?!
Ipak, ovo je sada reformisano™ "pravosudje"...

Potvrda pravila, nikako nesto novo... u Srbiji sto vishe ukrades, to su ti sanse manje da ces ikad za to odgovarati.
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1236
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Srbija-sprdnja od drzave11.04.2011. u 21:59 - pre 157 meseci
http://www.kurir-info.rs/stars...-cecu-mamu-vam-j.bem-84318.php

A ovo ne uzimate u obzir?!
C,c,c...

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

serbolicious

Član broj: 258796
Poruke: 92
109.77.143.*



+47 Profil

icon Re: Srbija-sprdnja od drzave11.04.2011. u 22:58 - pre 157 meseci
sta ces... silikon cuda cini
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.abakusbp.net.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Srbija-sprdnja od drzave11.04.2011. u 23:02 - pre 157 meseci
Kaubojština na sve strane.
 
Odgovor na temu

brainbuger

Član broj: 9647
Poruke: 440
92.244.144.*



+52 Profil

icon Re: Srbija-sprdnja od drzave11.04.2011. u 23:12 - pre 157 meseci
Bila je skoro tema tipa - zavrsi gigatrend i brishi odavde - bolna, ali surovo istinita :(
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Srbija-sprdnja od drzave11.04.2011. u 23:17 - pre 157 meseci
Znači, samo da se uzmu pare..
Sad se "dosetjaju" svih mogućih, nekada tolerisanih, prestupnika, samo da im uzmu reket, nema veze za zatvor.
Može da izdržava "kaznu" od kuće.
 
Odgovor na temu

janko.84

Član broj: 210960
Poruke: 285



+22 Profil

icon Re: Srbija-sprdnja od drzave11.04.2011. u 23:48 - pre 157 meseci
Verovatno joj je ovo pomoglo da se nagodi;-)

http://www.pulsonline.rs/puls-...ca-uljem-protiv-napada-djavola
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.proxyboost.nl.



+443 Profil

icon Re: Srbija-sprdnja od drzave12.04.2011. u 00:37 - pre 157 meseci
Pa jes, spopo djevojku djavo.

Nego to je već opisano u narodnim predanjima kako se leči. Ne mogu da se setim ali verovatno ima onih koji bolje poznaju narodna predanja.
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.proxyboost.nl.



+443 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora12.04.2011. u 00:42 - pre 157 meseci
Pomerio mi se kompas. Više ni ja ne znam šta je normalno pa ću se suzdržati od komentara.
 
Odgovor na temu

djordje1979
Đorđe Trifunović
Beograd

Član broj: 31540
Poruke: 218
91.150.70.*

Jabber: djordje1979


+92 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora12.04.2011. u 06:44 - pre 157 meseci
Koliko nam se percepcija razlikuje. Moj prvi utisak je bio "dobro je, bar neko je osudjen", jer se ne secam da je iko osudjen zbog kojekakvih kradja u fudbalu (i jos kojecemu) u zadnjih 20 godina.
 
Odgovor na temu

574nk3
Software Developer
Freelance
Belgrade

Član broj: 38673
Poruke: 248
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+33 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora12.04.2011. u 06:51 - pre 157 meseci
Cecu su bar progranjali kao zmija zabu. Sta cemo sa brojnim srpskim politicarima koji su marnuli daleko vise od 5-6 miliona ... Sada glume elitu a do juce su nosili dzakove ....
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.proxyboost.nl.



+443 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora12.04.2011. u 09:44 - pre 157 meseci
Baš nam se percepcije razlikuju. Ražnatovićku nisu ganjali. Ali pritisak realnosti je ogroman. Stalne korupcionaške afere, kriminalci u svim strukturama, beda, nezaposlenost i nestašice prehrambenih artikala. Izbori sve bliže pa su odlučili da se malo "nakašlju".

Ja sam mislio da se opljačkano sve oduzima plus prigodan smeštaj o trošku države. Ali i tu nam se izgleda percepcije razlikuju.

Ali ako je zaista ponudjena suma jednaka ukradenoj u principu kućni pritvor i nije loše rešenje jer je to jeftinije za državu. Tim pre što su estradne zvezde navikli da nose ukrasne narukvice. Dodatno, o sopstvenom trošku, može da pozlati narukvicu pa će čak imati razlog i da se slika.

Inače juče je jedna skupštinska delegacija išla u obilazak državnih apartmana namenjenih za smeštaj pripadnica lepšeg pola. Možda je to poruka estradnoj mafiji da ni državni smeštaj nije loš, samo se treba priviknuti.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora12.04.2011. u 10:00 - pre 157 meseci
Koliko kapiram, ovde je Ceca tehnicki lose(amaterski) odradila posao sa prodajom fudbalera pa umesto na racun NJENOG kluba, pare su legle na NJEN privatni racun te je ostetila NJEN klub i zato je OSUDJENA. Mogla je opusteno da primi pare na klub i da ih opere bez ikakvih problema u to vreme 2000 i neka godina(provizija 5-10%). U svakom slucaju da sam na njenom mestu trazio bi da mi advokat i/ili knjigovodja vrate pare.

Drago mi je da je Tuzilastvo diglo tako visoko kriterijume.. prosto da covek ne poveruje
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
89.216.32.*



+10242 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora12.04.2011. u 10:06 - pre 157 meseci
Dotična mi je ekstra odvratna, nema zbora, ali budimo realni: ona nije UKRALA ničije pare, nego je utajila porez.
1.5 milki je otpilike iznos poreza koji bi platila da je prodaju igrača odradila po propisima. Dakle, godinu dana za utaju poreza - malo li je ?

Ne zaboravite realnost u srpskoj praksi: ko je osuđen na manje od 2 godine može i duže od 5 godina da čeka na poziv za odsluženje kazne. Ko je osuđen na godinu dana i manje najčešće niti ne odleži ! Zato je i uvedena institucija kućnog zatvora.

Ne zaboravite ni realnost u sudskoj praksi da se slidžije i razbojnici, čak i kad su oružane pljačke u pitanju osuđuju na manje do dve godine. Da ne pričamo o klasičnom lopovluku.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora12.04.2011. u 10:30 - pre 157 meseci
Ma čekaj malo. Kad neko utaji porez on uzima pare iz džepa svima onima koji isti dobijaju iz budžeta. Penzioneri, zdravstvo, školstvo itd.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
92.244.132.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora12.04.2011. u 10:42 - pre 157 meseci
@Java, ma kakva utaja poreza :)
Citat:
Optužnica tereti Ražnatovićevu da je sa saradnicima prisvojila oko četiri miliona nemačkih maraka i više od tri miliona dolara, od transfera fudbalera FK Obilić u inostrane klubove. Svetlana Ražnatović i njeni saradnici terete se da su zloupotrebili službeni položaj i sebi pribavili ogromnu imovinsku korist dok su vodili FK Obilić.

Nisam pravnik, ali mislim da za "pribavljanje protiv-pravne imovinske koristi", u narodnu popularnije pod nazivom "lopovluk" uz zacin "zloupotrebe sluzbenog polozaja" sleduju jako ozbiljne kazne. Cak i nasi susjedi su u aferi "Sanader" otisli tri koplja ozbiljnije od nas, o tugo jesenja.

Ono sto mene sve vise brine je sto se vidi da smo vec davno prosli cak i stadijum kuvane zabe. Da se razumemo, situacija u kojoj se pojedinac sa jakim politickim vezama i pozicijama provuce za proneveru nije nesvakidasnja, cak ni za zemlje sa nezavisnim i efikasnim sudstvom. Sa druge strane, u pravim, cestitim bananama, nikom kome je mila glava nije ni na kraj pameti da proziva ovakve za kradju. Ali ovo je prilican presedan, glumljenje pravne drzave u izbornoj godini na nacin koji verovatno ni paji patku ne bi pao na pamet...

Mislim, nasim politicarima u izbornoj godini nije cak strana ni ideja da toliko ponize kompletan pravni sistem u ideji da neukom seljaku pokazu da eto, funkcionisemo, pa "pod pritiskom javnosti" prave dil sa NJ.K.V. Cecom da vrati nesto malo para u budzet (woohoo, milion i po, happy hour), i jos se pred svima zaklela u cvet i u med da nece izlaziti iz kuce. Buahahahhahahahahahahaha.

Pa ja sam bio ozbiljnije kaznjen sa 11 godina kad mi je palo na pamet da se pravim vazan pred devojcicama i maznem cokoladnu bananicu iz pekabete. Ne samo sto sam popio zabranu izlaska nedelju dana, nego sam jos i batine dobio :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora12.04.2011. u 10:44 - pre 157 meseci
A jel se kućni pritvor ne važi ako bude trebalo da pjeva pred skupštinom?
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 22157 | Odgovora: 104 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.