Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 22155 | Odgovora: 104 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora13.04.2011. u 22:56 - pre 157 meseci
Citat:

Koliku kaznu ti ocekujes da bude ok za ovo pojedinacno krivicno delo? 30 godina teske robije? Ne ulazim u to ko je ona i da li je ili nije podigla imperiju prljavim parama, to nije deo ovog procesa.

Samo komentarisem cinjenicu da se ovom retardiranom narodu prodaje kao "pobeda sudstva" cinjenica da je ona prosla bez kazne za krivicno delo zloupotrebe polozaja, protivpravne imovinske koristi i/ili utaje poreza.

Ili ako ste vec zapeli za to da je (samo) u pitanju utaja - jel moze ovako: ja utajim 3 miliona poreza, i ako me navataju nagodim se da platim 2 miliona i provedem par meseci kuci :))

Ko sto vec rekoh na ovoj temi, ako je faca, i ako drzi u saci sudstvo i policiju - nek se provuce i ne plati nista, ni prva ni poslednja kojoj bi to poslo za rukom. Ako nije toliko moodo, pasce bez padobrana. Medjutim, opcija koja se ovde desila - a to je povlacenje celog sudstva i pravnog sistema kao mongoloidnog deteta po cirkusu ostavlja grozniji osecaj u zelucu od 400g bureka sa cvarcima.

Sto je najcrnje, za razumeti je ekipu banana politicara koji plasiraju kako je ovo "najveca pobeda sudstva" od ne-znam-kad, jer eto, nikad se jos nije desilo da neko plati milion i po evrica u nekoj parnici... I jos daju takve izjave mrtvi-ozbiljni. Ali ne razumem novinare koji su u stanju da takve izjave cutke prime i proslede urednicima, ja im ne bih vise dao ni da pisu za Tik-Tak.... Zalosno je da je vrhunac naseg novinarstva zapravo jutarnja karikatura Marka Somborca, pa jel niko drugi tom gospodinu pomocniku necega nije nista mogao da kaze kad je davao retardiranu izjavu o tome kako je ovo u stvari do jaja jer ce novac ici narodu za skole i bolnice?!.

Heh, vec zamisljam Obaminu administraciju koja pokusava novinarima CBS-a, NBC-a i CNN-a da provuce takvu neku mongoloidnu izjavu, i njih skrusene kako klimaju glavama i bez reci nose diktafone urednicima... yeah :)


[Ovu poruku je menjao boccio dana 14.04.2011. u 00:12 GMT+1]
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora13.04.2011. u 23:20 - pre 157 meseci
Citat:
mmix: Znaci nju osuditi na 10 godina iako je zakonski maksimum za to krivicno delo 8 godina? I pored priznanja krivice?


Ucinilo mi se da sam negde procitao 12god max
U tom slucaju 7 god za primer mada bi ja sluzbena/poznata lica kaznjavao vise od max
Onako za primer da ovom narodu ostane memorisano da POREZ mora da se placa!
(.......Ej ako Ceca lezi u zatvoru 7god ja necu tajiti porez ko zna koliko cu ja dobiti........)

Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.29.21.*



+228 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora13.04.2011. u 23:40 - pre 157 meseci
Realno govoreci, ovo jeste veliki uspeh pravosudja. Desi se cesto da neko bude uhapsen, desi se da neko bude osudjen, desi se ponekad i da neko ode u zatvor, ali pare niko jos nije dao. Glavu dajemo, pare ne dajemo!!
Niko jos nije platio ili vratio ista od onoga sto je uzeo. Ovo je presedan, revolucija u pravosudju, novi 5-ti Oktobar.
Mada sa druge strane mislim da je Ceca realno zrtva u celoj ovoj prici, a ko joj se to nakacio i zasto, to je dobro pitanje. Nije mi cilj da je branim jer nisam zato placen, ali mislim da ima jakog protivnika.
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.proxyboost.nl.



+443 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora13.04.2011. u 23:48 - pre 157 meseci
Kako da ne. Ima jakog protivnika. Evo ga ovde. Uhapšen je jer je postavio link i prete mu većom kaznom nego kobilićki.

Hoće li biti smenjen neko iz tužilaštva zbog ovog skandala?
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 00:02 - pre 157 meseci
Šta ćeš.Nema za veću proviziju,a ako uzme krediti na osnovu oduzetog kompa,opet malo.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 00:04 - pre 157 meseci
Citat:
kandorus: Hoće li biti smenjen neko iz tužilaštva zbog ovog skandala?


Ha hahahahahahahahahahahahah hahaha hahahahahahahahahahaha
Hvala ti za ovo :)
Odoh spavati
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 03:33 - pre 157 meseci
Citat:
Ili ako ste vec zapeli za to da je (samo) u pitanju utaja - jel moze ovako: ja utajim 3 miliona poreza, i ako me navataju nagodim se da platim 2 miliona i provedem par meseci kuci :))

Lepo sazeta poenta i visina "kazne".

Ova zemlja kao da se trudi da pokaze svima kako se veliki lopovluk po pravilu isplati. Dakle ako kradete, radite to samo i iskljucivo na krupno!
Jer ako vas i uhvate (nekim slucajem), kazna ce biti obrnuto proporcijalna kolicini ukradenih para...

Zato samo hrabro i smelo - u nove "radne" pobede!
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+20 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 05:11 - pre 157 meseci

Kako 3 miliona?

Ako je 8 miliona to je:

8000000*15/100=1200000


1,2 miliona ako je 15 procenata.

Koliki procenat je trebala da plati?

Neozbiljno je licitiranje ciframa, ne ovde nego i u "ozbiljnim" medijma nije niko nigde napisao za šta je tačno optužena. Pričati nekoj pravdi i nepravdi na osnovu nagađanja je tek žalosno.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 05:54 - pre 157 meseci
A zatezna kamata? A kazna? :)
Valjda je to "to" - ako te u'vate, pa platices (valjda) nesto...
Ali to jedino vazi ako si ukrao mnogo.


Zamisli ja odem u Maxi, napunim kese i izadjem napolje :). Ako me uhvate na putu do kuce, platim ono sto sam ukrao (cak mozda i manje od onoga sto sam zaista ukrao - tj. samo ono sto mogu da dokazu da sam bas ja odneo), odsedim dan-dva kuci i kraj price... nikom nista :)

Ma bre milina, genijalno :)
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1701
*.customer.m-online.net.



+768 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 08:48 - pre 157 meseci
Pa i u GSP-u kad te uhvate bez karte ne platis 50 dinara koliko kosta karta nego platis 30 puta vise. Ali kao sto covek rece, ovakav tretman vazi samo za one koji ukradu mnogo
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 08:49 - pre 157 meseci
O cemu vi pricate, nije ona pokrala budzetske pare niti je napunila kese u maksiju, ona je pare svoje firme prebacila sebi na racun i time uskratila drzavu za porez o dohotku ostvaren kapitalom. Po stopi od 20% to je 1.2miliona na 6 miliona. Isto zaboravljate da je ovih 1.5 miliona KAZNA, ne doplatna karta, iznos poreza je i dalje duzna, presuda je ne oslobadja placanja tog poreza a ni kamati.




Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 08:53 - pre 157 meseci
Te pare nisu ni dosle do firme (firma ne postoji). Uzela ih je "na ruke" tako da je ukrala kompletnu sumu od "firme", i da, nije u pitanju firma nego sportsko drustvo i nije ona bila vlasnik nego predsednik...

Cista kradja i nista vise.
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.proxyboost.nl.



+443 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 09:03 - pre 157 meseci
Zna li neko da li su i dame kampovale u prirodnim lepotama Golog otoka?
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 09:11 - pre 157 meseci
Nisu, zenski logor je bio na Svetom Grguru

@Sloba, zar nije obilic organizovan kao kompanija, jos od doba Arkana? Ne pricam dal je to izvedeno legalno i tada kradjom od sportskog drustva.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 09:13 - pre 157 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: Te pare nisu ni dosle do firme (firma ne postoji). Uzela ih je "na ruke" tako da je ukrala kompletnu sumu od "firme", i da, nije u pitanju firma nego sportsko drustvo i nije ona bila vlasnik nego predsednik...

Cista kradja i nista vise.

Samo da dodam, klubovi su udruzenja gradjana. Da je Obilic njeno vlasnistvo, morale bi postojati neke odluke o privatizaciji. Kada se to desilo, kada i gde je zasedala skupstina kuba...

Kod nas je u modi da novine pisu "vlasnik" kluba iako se radi samo o predsedniku. Verovatno ima i privatnih klubova, ali sumnjam da je Obilic jedan od takvih. Obilic je Sportsko drustvo, kao i C. Zvezda, Partizan...
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 09:14 - pre 157 meseci
Nije privatizovan jer nije postojao ni zakon kako bi se to uradilo. Tek pre 2 nedelje je usvojen Zakon o sportu koji to regulise. Tada nije bilo nikako moguce postati vlasnik SP (sportskog drustva).
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 09:15 - pre 157 meseci
Ako je tako onda to menja sve. OK, onda povlacim svoje komentare, za kradju 6 miliona ovo jeste mala kazna.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+20 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 09:25 - pre 157 meseci
Ako je tačno da Obiliću treba (mora .. može) da vrati pare, kažu da u Obiliću nemaju para da plate advokata.


Ako treba tolike pare da naplate - lako će naći advokata. ;)
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9444
89.216.32.*



+10242 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 09:46 - pre 157 meseci
Nerviram se što se stalno nalazim u situaciji da "branim" odvratnu mi osobu. Ali, ajde, postaviću se tako, kao da branim istinu.

1. Sasvim je pogrešna tvrdnja da klubovi mogu da budu privatni tek od pre dve nedelje. Nedavno usvojeni zakon o sportu nije prvi i jedini. Zakon o sportu koji je omogućavao da klubovi budu provatni postoji još od polovine devedesetih.
2. Fudbalski klub Obilić je bio 100% privatan, u vlasništvu Arkana, a nakon njegove smrti pripao je Ceci

Dakle, tačno je onako kako je mmx napisao nekoliko postova iznad.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora14.04.2011. u 09:56 - pre 157 meseci
Kako privatan? Gde je registrovan i na cije ime? Od koga je kupljen? FK Obilic je po formi sportsko drustvo i NIJE vlasnistvo jedne osobe ili firme. Osnovano je 1924. godine.
Nije bilo moguce vrsiti privatizaciju sportskog drustva, klupa jer nije postojala forma za to, nije se znao vlasnik. Kada radis privatizaciju osnovno je da znas od koga kupujes klub ili udruzenje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: How-To: Napraviti 5 miliona evra i dobiti godinu dana nagradnog odmora

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 22155 | Odgovora: 104 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.