Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Centralno grejanje - problem sa odzakom

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Centralno grejanje - problem sa odzakom

[ Pregleda: 2674 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

danybih85
Jacimovic Danijel
proizvodnja PVC
stolarije,bravar,zavarivac
ST Komerc
Brod,R.Srpska,BiH

Član broj: 311986
Poruke: 1
*.team.ba.



Profil

icon Centralno grejanje - problem sa odzakom10.02.2013. u 18:26 - pre 136 meseci
Pozdrav svima! Kao većina problema koje sam pročitao i moji se svode na pušenje peći za centralno grijanje i dimnjak iz kojeg stalno curi kondezat.Čitajući odgovore na forumu i konsultaciom sa drugim osobama koji su imali slične probleme sad znam koje su greške i kod mene urađene i znam šta trebam uraditi da bih otklonio probleme.Zanima me samo izolacija dimnjaka,tj. da li je potrebna-peć je jačine 30 kw,unutrašnji prečnik cijevi dimnjaka je 200 mm,na spojevima su cijevi obložene staklenom vunom a preko tih cijevi su betonske kocke-šendovi (izvana kockastog oblika,otprilike 400x400 mm a unutra okruglog,prečnika oko 300 mm.Znači,između vanjskog dijela cijevi i unutrašnjeg od kocke (šenda) je oko 30-40 mm sa svih strana,staklena vuna je postavljena na spojevima cijevi a ne cijelom dužinom izmedju cijevi i šendova.Da li je ipak potrebna izolacija cijelog dimnjaka sa vanjske strane ako vec ima termo-prekid između cijevi i šendova?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Centralno grejanje - problem sa odzakom

[ Pregleda: 2674 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.