Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vojvodjani istina je, Beograd se gradi

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99945 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 11:20 - pre 106 meseci
Citat:
madmax-wifi:
Citat:
vladd: Bice da je Srbija zapostavila juzne regije, ulazuci u lopurde u Vojvodini...

Juzna regija (takodje i periferija beograda) bi za pocetak trebala da pocne da placa struju i ostale komunalije koje trosi a ne da im svetli zato sto vojvodjani na vreme placaju racune.
A sa autoputem su se vojvodjani mnogo usrecili, dok jedan pravac radi drugi se renovira i tako svake godine, samo se smerovi za obnovu smenjuju.
Da je Mrka isao manje na koncerte vise bi ostalo za asfalt... :D
https://www.youtube.com/watch?v=uwuLglMhUiM


Da se opet uključim u ovu otužnu temu, koja je više žalosna nego smešna. Već ti je rečeno da je to što tvrdiš samo mit i ništa više, ali da ti odgovorim u stilu autonomaša koji od zaslepljenosti parolama ne vidi dalje od sopstvenog nosa. Mi struju ne moramo ni da plaćamo jer je proizvodimo, a vama ako se ne sviđa uvezite iz EU pet puta skuplju. Što se hrane tiče, skupi ste i nerentabilni, pa bi i tu uvoz(u ovom slučaju naš) opet bio na vašu štetu.
 
+2

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 13:47 - pre 106 meseci
Nemoj tako, pa izvezli su kukuruza za 500mil evra, i sada mogu da naprave 20-ak km auto puta, pod uslovom da su na dijeti
 
+2

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 13:49 - pre 106 meseci
500miliona evra je decko 500km autoputa kroz ravnicu.

To bi bilo SU-ZE
VS-SO
KI-Sid

i nama dosta...
 
0

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
*.dynamic.sbb.rs.



+690 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 15:51 - pre 106 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Odgovori mi cinjenicama, ne parolama, mislis da bolje ide u okruzenju? Nema Beograda vise u Zagrebu, ni u Ljubljani, pa su zaduzeni do guse.

Činjenice su da od bivše SFRJ sledeće države (bivše republike) imaju veću prosečnu platu nego Vojvodina:

Slovenija
Hrvatska
Bosna i Hercegovina
Crna Gora
Makedonija

To da poslednje 3 imaju veću prosečnu platu nego Vojvodina nije bilo NIKAD, ali NIKAD, pre nego što je Beograd preuzeo manje više kompletnu brigu o Vojvodini. Tako da ako mi garantuješ da će Vojvodina propasti kao pomenute dve ima odma da organizujemo referendum, pošto očigledno kako se ko od Beograda odvojio tako je i "propao".
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 15:53 - pre 106 meseci
500 mil - troskovi - investicije, pa sto se prijavi kao zarada od toga 10%. Ne znam da li se placa neka carina na izvoz i koliki je pdv u tom slucaju.

Ne moz' ko Cankov otac, luger pod shinjel, pa da uzmes sve.
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 15:54 - pre 106 meseci
Boze dule, svasta, pa zar ti mislis da njih interesuju cinjenice ?
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 15:55 - pre 106 meseci
Citat:
dule_ns: Činjenice su da od bivše SFRJ sledeće države (bivše republike) imaju veću prosečnu platu nego Vojvodina:

Slovenija
Hrvatska
Bosna i Hercegovina
Crna Gora
Makedonija

To da poslednje 3 imaju veću prosečnu platu nego Vojvodina nije bilo NIKAD, ali NIKAD, pre nego što je Beograd preuzeo manje više kompletnu brigu o Vojvodini. Tako da ako mi garantuješ da će Vojvodina propasti kao pomenute dve ima odma da organizujemo referendum, pošto očigledno kako se ko od Beograda odvojio tako je i "propao".



Mislim da je to prica sa dve medalje. Nisi nam postirao kolike su im prosecne cene struje, nafte, hrane? Koliko znam cena struje u MNE je jedna od najvisih u regionu?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 15:59 - pre 106 meseci
Sukovic se koprca.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 16:06 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi: Sukovic se koprca.


Mozda.

Citat:

U regionu više kilovata za prosečnu platu mogu da kupe Hrvati i Slovenci dok manje struje od građana Srbije za prosečnu platu mogu da kupe stanovnici Mađarske, Makedonije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.


http://www.euractiv.rs/energet...-prosenu-platu-nego-u-regionu-





Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 17:09 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi:
500miliona evra je decko 500km autoputa kroz ravnicu.

To bi bilo SU-ZE
VS-SO
KI-Sid

i nama dosta...


Bice da je 4,72 miliona po kilometru po toj "ravnici", pardon kaljuzi isprepletanoj sistemima za nekakvu irigaciju, kontrolu podzemnih voda, ili najpopularnije za odlaganje suta, smeca i pesticida...bez mostova...
I to da rade domace firme jedno dvesta godina, po pola sata nedeljno...
Osim ako se ne racuna auto put nalik na "bratstvo jedinstvo" ili na neke oruk akcije, ili na cumetov "lagani" asvalt drito preko oranice..


Djecace
 
+3

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 17:36 - pre 106 meseci
Citat:
dule_ns: Tako da ako mi garantuješ da će Vojvodina propasti kao pomenute dve ima odma da organizujemo referendum, pošto očigledno kako se ko od Beograda odvojio tako je i "propao".

Uuu, sad trazis garancije?! Pa bre sto ne organizujete vec jednom taj referendum nego prduckate po forumima? Sta vas sprecava ako vas ima toliko? Eto, Katalonci rade nesto, a vi?

Ma vi ste cudo nevidjeno. Vi ste bre VOJVODJANI, vi cete da se odcepite, vi cete da imate svoju, bogatu drzavu. Vi ste najlepsi, najbolji, najbogatiji, najpametniji.. A kad se sve sabere, vi ste go curac. Samo mrsomudite, placete, kukate...

Uzmite bre radite nesto. Otvarajte fabrike, zaposljavajte ljude, bogatite se...

Ah da, ne mozete zbog Beograda.

LOOOL
 
+5

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 18:50 - pre 106 meseci
Ode ova tema pod lock. Zar ne mozemo argumentovano da diskutujemo?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
*.dynamic.sbb.rs.



+690 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 19:26 - pre 106 meseci
Citat:
vilil1:
Citat:
dule_ns: Tako da ako mi garantuješ da će Vojvodina propasti kao pomenute dve ima odma da organizujemo referendum, pošto očigledno kako se ko od Beograda odvojio tako je i "propao".

Uuu, sad trazis garancije?! Pa bre sto ne organizujete vec jednom taj referendum nego prduckate po forumima? Sta vas sprecava ako vas ima toliko? Eto, Katalonci rade nesto, a vi?

Ma vi ste cudo nevidjeno. Vi ste bre VOJVODJANI, vi cete da se odcepite, vi cete da imate svoju, bogatu drzavu. Vi ste najlepsi, najbolji, najbogatiji, najpametniji.. A kad se sve sabere, vi ste go curac. Samo mrsomudite, placete, kukate...

Uzmite bre radite nesto. Otvarajte fabrike, zaposljavajte ljude, bogatite se...

Ah da, ne mozete zbog Beograda.

LOOOL

Šta ja znam, ja sam na ovoj temi naišao par puta kako neko garantuje da će Vojvodina propasti onog trenutka kad se otcepi. To je sve ok i lepo, ali to je samo mišljenje. I kao što znamo, svako može da ima mišljenje kao što ima i doope, a takođe je i činjenica da neki ljudi koriste doope da razviju mišljenje.


S' druge strane, ja sam naveo jedan statistički podatak koji nije beznačajan. Meni je jasno da se tebi taj podatak ne sviđa, kao ni meni, s tom malom razlikom što se tebi ne sviđa zato što se tebi ne uklapa u tvoju sliku o Srbiji a meni se ne sviđa zato što se radi o mojoj koži. Sitna razlika, ali nije beznačajna.


A to da smo go .urac to je činjenica. Takođe je i činjenica da smo to postali otkako je "Beograd" krenuo da vodi računa o Vojvodini.
 
0

petardel

Član broj: 84565
Poruke: 96
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+151 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 19:32 - pre 106 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Ode ova tema pod lock. Zar ne mozemo argumentovano da diskutujemo?


izgleda da nemozemo. beogradzane plasi sama pomisao da bi mogli biti skinuti sa sise pa pune temu hejtom prema vojvodini
 
+2

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 19:44 - pre 106 meseci
Citat:
DusanSukovic: Ode ova tema pod lock. Zar ne mozemo argumentovano da diskutujemo?

Trol tema. Sta ocekujes?! Kakva tema takvi postovi. Samo ti argumentovano pisi, nece niko da ti zameri. Valjda. ;)

@dule_ns

Sve sto si napisao je mlacenje prazne slame. Ozbiljno. Evo i zasto. Niko od vas nista ne kaze kako bi sproveli u delo to vase bogacenje, napredak...Vi samo znate da krivicu za sve, bas sve, prebacujete na Beograd. Vec cetvrt veka je kapitalizam. Sta ste vi uradili da Vojvodina postane takva kakvom je zamisljate?

Koliko ste fabrika otvorili u Vojvodini? Koliko ste ljudi zaposlili? Na kraju, ako vec vi niste mogli da ulazete, koliko ste investitora doveli , vi vojvodjani, da ulazu svoj novac kod vas? Ne racunajuci Sarice&Co.

Da ne pominjemo na sta lici Vojvodina. Da li je Beograd kriv sto su kanali zatrpani? Sto je sve zapusteno? Itd.

Kao sto rekoh, kukanje je najlakse kad' se nista ne radi. Trazi krivca u drugima i placi na sav glas. :D

Citat:
petardel: beogradzane

Losa kopija. Imas sinko ti jos da ucis od Braksija. ;)

 
+2

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5320

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 19:45 - pre 106 meseci
O čemu vi pričate? Pa Novi Sad je jedna žestoka dojka za paralelne institucije takođe poznata kao "vlada" Vojvodine.

Pa vas vaši ubijaju čoveče, odnosno, sami sebe ubijate. Nego je metoda zavadi pa vladaj, pljačka vas ta "vlada" Vojvodine a onda viču drž'te lopova u Beogradu.

Ne palite se.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
+5

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 19:46 - pre 106 meseci
Vidim da ovde zivalj vojvodine ima misljenje da beogradu puca curac za vojvodinu.Meni licno ako imate ideju kako da se otcepite iz vama poznatog razloga

izvolte.Samo po mogucstvu bez nekog nasilja i oruzija,ako moze.To sto ste vi slepi kod ociju da mozete imati bolje sutra sa nekim cankom,pajticem,kasom itd,

koji nisu nista bolji od drugih nego bi svoje guzice uvalili na mesta sa kojih bi vama objasnjavali bolje sutra.Sta je po vama bolje,to ni vi ne znate !

A ono najvaznije je,da li imate vecinu.!!!!!!
 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 19:47 - pre 106 meseci
sve vam dzabe, jer nista nije tako jako kao ideja cije vreme je doslo.

 
+1

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 19:56 - pre 106 meseci
Braksi,ako moze neka fotka tvog lepog okruzenja i IP adresa.Da se bolje upoznamo sa tvojim italijanskim pickovcem.Nekako sticem utisak da si jedan

obican baron,nesto kao onaj 2012.Sve nesto seruckas a nijedan dokaz nam nisi dao sem da si dobio titulu trola.:).

Aj,mozes ti to.Uostalom da se trampimo.Ti slike sa azurne obale a ja cu duplu cenu moje ograde u selu,moze.Ajde,ja volim ovde argumentovano da zavlacim.

Zadnji u nizu je bio misajamaha.
 
+1

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 20:03 - pre 106 meseci
Citat:
bachi:
O čemu vi pričate? Pa Novi Sad je jedna žestoka dojka za paralelne institucije takođe poznata kao "vlada" Vojvodine.

Pa vas vaši ubijaju čoveče, odnosno, sami sebe ubijate. Nego je metoda zavadi pa vladaj, pljačka vas ta "vlada" Vojvodine a onda viču drž'te lopova u Beogradu.

Ne palite se.

Pa, to je nas problem, sto se vi sekirate? :)
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99945 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.