Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vojvodjani istina je, Beograd se gradi

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99938 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 23:13 - pre 106 meseci
@Braksi

Kao sto rekoh u drugoj temi, dodje i ono tvoje "sjutra" na red. Pa eto - Sta si sa tim mislio, sta ovo znaci - "zna se kako ste zadnji put prosli. "?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 23:27 - pre 106 meseci
Haha, sad ga davis k'o zmija zabu. :D
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 03:58 - pre 106 meseci
Citat:
vilil1: Haha, sad ga davis k'o zmija zabu. :D


Sceka sporije kapira, a po ubedjenju je demagog. Braksi je prirodno tup ko kurrac, tako da ce se davljenje nastaviti.
 
0

petardel

Član broj: 84565
Poruke: 96
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+151 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 08:15 - pre 106 meseci
oho sad ce biti zanimljivo! dobrodosao nazad konjislave!
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.static.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 09:09 - pre 106 meseci
Citat:
pajapop:
A onda bi Vi tu bili gradjani 2. reda, pa bi verovatno negde i bezali, i gde...pa ovamo, juznije...E sad, Braksi je svoje dupe na vreme sklonio...a ti???...a tvoji???

Ne znam u kom ti veku zivis - danas je ideal uspeha svakog srbina da ode severno i bude gradjanin drugog reda, nisam bas nesto primetio da beze nazad na jug kako bi bili gradjani prvog reda
I ostatak poruke je lisen svake realnosti. Kakav "ocuvanje srpskog entiteta", koga jos bole tuki za kojekakve plemenske pripadnosti, ljudima je prvi prioritet da izbegnu iz Srbije.

 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 10:13 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi:
Citat:
vilil1:
Citat:
Sceka: A kao i onaj nesrecni 2012 - samo kopiraju napisano pa izvrnu. "Spuste te na svoj nivo..." LOL :) :) :)

Ma ne vredi im ni to, jer mi ne glumimo ludilo kao oni, nemamo nikakvu zelju za odvajanjem pa da iznosimo neke kvazi argumente tipa pljacka nas Vojvodina, Srbija radi N. Sad se gradi...Njima ostaje samo to, da kukumavce po forumima a malo pametniji da formiraju neke stranke kojima ce loziti ovakve bambuse i za to vreme mlatiti lovu.

Citat:
Braksi: ovo vam strogo ne preporucujem da pokusavate, zna se kako ste zadnji put prosli. (hint vidi druga tema)

Tupsone, mislio sam da znas sta znace oni smajliji.


uohohoho. Jos jedan pokajnik preumnik pored sukovica bachija i lavlje jazbina


Po cemu sam pokajnik preumnik, ako sam za bolji zivot u nasoj drzavi i zelim da diskutujem o tome? Kakav ti problem imas? Besciljni visak slobodnog vremena?

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 10:15 - pre 106 meseci
ljudima je prioritet da prehrane sebe i porodicu, a u disfunkcionalnoj zemlji Srbiji to je sve teze i teze.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 10:17 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi: ljudima je prioritet da prehrane sebe i porodicu, a u disfunkcionalnoj zemlji Srbiji to je sve teze i teze.


I samo nezavisnost moze to da resi?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 10:43 - pre 106 meseci
gle,

sve sto ne valja i ne prilagodi se i nece da ide u korak sa vremenom to nestane. Dinosaurusi, Jugoslavija, SSSR...

ako Srbija resi da se upristoji i postane normalna i funkcionalna drzava ona ce napredovati. U protivnom prestace da postoji..

e sad, moze li Srbija postati normalna drzava ? Da li drzava koja 25 godina tvrdoglavo baulja i razmislja da ce se svet promeniti zbog nje ima sanse da se promeni ? da li je moguce tako okorelom stanju svesti da samo izadje iz svojih gresaka i konacno krene napred ? da li je moguce sesti i dogovoriti se sa onima koji bi te cas samarali, a cas pregovarali osluskujuci u medjuvremenu kao pacovi sta i koliko ce ih svet tolerisati ? Da li drzava u kome zli dedaci bivse podguzne muve broza i dolanca objasnjavaju deci sta je kosovo moze da krene dalje ? Da li je uopste moguce ocekivati drustvo da se reformise ako 25 godina u njemu tvrdoglavo caruje sinteza udbe kriminala i korupcije ?

naravno da nije !
 
+1

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 11:44 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi: gle,

sve sto ne valja i ne prilagodi se i nece da ide u korak sa vremenom to nestane. Dinosaurusi, Jugoslavija, SSSR...

ako Srbija resi da se upristoji i postane normalna i funkcionalna drzava ona ce napredovati. U protivnom prestace da postoji..

e sad, moze li Srbija postati normalna drzava ? Da li drzava koja 25 godina tvrdoglavo baulja i razmislja da ce se svet promeniti zbog nje ima sanse da se promeni ? da li je moguce tako okorelom stanju svesti da samo izadje iz svojih gresaka i konacno krene napred ? da li je moguce sesti i dogovoriti se sa onima koji bi te cas samarali, a cas pregovarali osluskujuci u medjuvremenu kao pacovi sta i koliko ce ih svet tolerisati ? Da li drzava u kome zli dedaci bivse podguzne muve broza i dolanca objasnjavaju deci sta je kosovo moze da krene dalje ? Da li je uopste moguce ocekivati drustvo da se reformise ako 25 godina u njemu tvrdoglavo caruje sinteza udbe kriminala i korupcije ?

naravno da nije !


Slazemo se da se sve sto se ne prilagodjava je zrelo za rezaliste, ok.
Mislis da u nezavisnoj Vojvodini ne bi bila sinteza kriminala i korupcije? Pa NS je igraliste za narko bande iz okruzenja :)
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 12:23 - pre 106 meseci
BG je to i napravio od NS.

BG cemo reci zbogom, sve vise ljudi to uvidja.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 12:45 - pre 106 meseci
Lepo ti to besedis. A kako ti to vidis, to ocepljenje? Sta raditi, kako ostvariti? Pa da pomognemo svi. Ne znam tacno za druge ali ja bih ucinio sve sto mogu da pomognem ostvarenje takve ideje, da ubrzam realizaciju. Kazi, pa da se nesto uradi po tom pitanju.

A posle, kako si zamislio kad se Vojvodina ocepi? Da se pripoji Hrvatskoj, tvojoj dragoj i miloj mnogoštovanoj a idealu po pitanju Drzave.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 12:47 - pre 106 meseci
to je zalosno kako pravis budalu od sebe. Sinoc si bar rakijao, ali izgleda da si prirodno udaren...
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 12:54 - pre 106 meseci
Nema razloga da me zalis. Kao sto sam nebrojeno puta napisao, ja ne pijem alkohol.

Ali opet vrdas. Kazi kako si zamislio, sta ocekujes... otcepljenje Vojvodine i sve oko toga. Batali ko je kriv, smaras sa tom varijantom. Kazi nesto novo. Da znas da vredjas - to je ocigledno, ali napisi nesto suvislo o onome sto potenciras a to je samostalna Vojvodina - kako, sta raditi, sta posle...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 12:56 - pre 106 meseci
Citat:
Sceka: Nema razlo <cut crap>


Pozdrav!


Zbogom !
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 13:00 - pre 106 meseci
Pa 'de sad da odes? Kazi kako vidis samostalnu Vojvodinu pa da pomazemo... Cim nesto konkretno treba da izustis kupis pinkle i odlazis... Klinacki a tipicno jer nemas sta da kazes, samo trolujes i hejtujes...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 13:21 - pre 106 meseci
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 15:14 - pre 106 meseci
Osim sto gledas takve emisije - sta bi trebalo uraditi da se ostvare tvoji snovi u vezi samostalne Vojvodine?

Mislim, otvoris temu o tome kako se Beograd i sama Srbija lose odnosi prema Vojvodini i potenciras i poentiras da bi bilo bolje da Vojvodina bude nezavisna Drzava - a samo pises o prvom delu koji je tvoje zamisljeno maltretiranje od strane Beograda. Ok, to sam shvatio (mozda i drugi, govorim u svoje ime!). Beograd je kriv za sve lose sto se desava Vojvodini. Da mogu ja bih se izvinio Vojvodini ako je to tacno, ali ne mogu ni na koji nacin.

Ostaje da izlozis plan za odvajanje Vojvodine. Kako bi to po tvom misljenju trebalo uraditi?

I, naravno, sta bi Samostalna Vojvodina trebala da uradi kad konacno bude samostalna? Da li prvo zastavu, ili promeniti ime ili nesto sasvim trece... kako bi ti to dalje?

Smisli pa natenane izozi. Nemoj zuriti jer ja uskoro idem u Studio pa veceras kad se vratim da imam sta da procitam (nadam se pametno, kao i do sada) i o cemu da razmislim.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 15:36 - pre 106 meseci
ma sta mi rece ?

Vi BG za sto godina niste napravili plan za Vojvodinu, a trazis da ti ga ja sastavim do veceras ? wow, jel to neki ultimatum, domaci zadatak ? Mislim znam da nisi bas svoj ali me interesuje koliko si zapravo skrajno.

 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi05.08.2015. u 15:43 - pre 106 meseci
Nemoj mi reci da nemas vec neku ideju, nacrt, zamisao...?! Pa odvajanje Vojvodine nije bas "maciji kasalj" ma sta neko o tome mislio. Siguran sam da si bar sa ekonomske strane (tu si expert, ni da prismrdim ti tu ne bih mogao, realno) neku varijantu imao na umu. Nije to od juce, ta ideja osamostaljivanja, za svo to vreme si sigurno mislio o tome sta dalje.

Nemoj mi reci da od "Samostalna Vojvodina" imas samo reci kritike za BG? Ne verujem da si toliko povrsan, mora da imas resenje, kao i za sve drugo.

Nemoj da zuris, samo izlozi ono sto si do sada smislio. Razradice se to i dodati jos tona korisnog samo ovde na temi za to namenjenoj.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99938 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.