Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vojvodjani istina je, Beograd se gradi

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99925 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 20:08 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi:
sve vam dzabe, jer nista nije tako jako kao ideja cije vreme je doslo.



Mislim da od toga nema nista. Jednostavno nemate formiran osecaj 'nacije' koji bi vas motivisao da odete u hajduciju cim sneg okopni i gore olista. Jeste da je Broz i ekipa spijuna iz Kominterne udarnicki na formiranju 'Vojvodjanske nacije', ali no passaran. Imate regionalan osecaj, to stoji ali to je to. Normalno je da nezadovoljstvo losom ekonomskom situacijom, preteranom centralizacijom i drkadzijama od politicara (znamo ko su - a to su i u Beogradu i Novom Sadu) koje su upropastili i opljackali privredu svuda u Srbiji (Ne samo u Vojvodini!) moze da uzme razne pravce, ali mislim da ne moze da krene putem nezavisnosti. Licno mislim je jedna efikasna administracija, decentralizacija, i autonomija na lokalnom nivou opstine (bez Brozovih recidiva) najbolje za sve nas u celoj drzavi.

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 20:10 - pre 106 meseci
Buduca Beogradska himna: ne moze nam niko nista - tarmi ricmi

 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 20:14 - pre 106 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
Braksi:
sve vam dzabe, jer nista nije tako jako kao ideja cije vreme je doslo.



Mislim da od toga nema nista. Jednostavno nemate formiran osecaj 'nacije' koji bi vas motivisao da odete u hajduciju cim sneg okopni i gore olista. Jeste da je Broz i ekipa spijuna iz Kominterne udarnicki na formiranju 'Vojvodjanske nacije', ali no passaran. Imate regionalan osecaj, to stoji ali to je to. Normalno je da nezadovoljstvo losom ekonomskom situacijom, preteranom centralizacijom i drkadzijama od politicara (znamo ko su - a to su i u Beogradu i Novom Sadu) koje su upropastili i opljackali privredu svuda u Srbiji (Ne samo u Vojvodini!) moze da uzme razne pravce, ali mislim da ne moze da krene putem nezavisnosti. Licno mislim je jedna efikasna administracija, decentralizacija, i autonomija na lokalnom nivou opstine (bez Brozovih recidiva) najbolje za sve nas u celoj drzavi.


d' d' d' decentralizacija, efikasna administracija.... sad kad je djavo odneo salu gle kako se trgao. U paklu na mukama i sotona se kaje.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 20:32 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi: d' d' d' decentralizacija, efikasna administracija.... sad kad je djavo odneo salu gle kako se trgao. U paklu na mukama i sotona se kaje.



Objasni sta si mislio sa ovim please?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 20:39 - pre 106 meseci
to znaci da ako hoces nesto da zavrsis u BG moras da dignes FRKUUUUUU !
 
0

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5320

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 20:43 - pre 106 meseci
> Shadowed: Pa, to je nas problem, sto se vi sekirate? :)

To je NAŠ problem, ista smo država, hvala lepo. Vojvodina nije samo Novi Sad, nešto sumnjam da bi onaj iz Pančeva hteo da ga muze NS umesto BGa. Da ste bogata regija, više niste, otišli smo svi u tuki kao država, o čemu svedoče raspala vojvođanska sela.

A i zahvaljujući dođošima devedesetih kada su vas poseljačili i napumpali vam izvorne vojvođanke, pa se to razvodnjilo, nije vam ni mentalitet ništa više drugačiji nego od ostatka ove usrane Srbije.

Ista smo vnago i ajmo da zajedno smrdimo ili da zajedno menjamo ovu centralnu vlast, a ne da se raspadamo po šavovima i međusobno fajtamo.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
+3

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 20:56 - pre 106 meseci
Ja sam za bacijev predlog,zadnja recenica.
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:01 - pre 106 meseci
Citat:
bachi:
> Shadowed: Pa, to je nas problem, sto se vi sekirate? :)

To je NAŠ problem, ista smo država, hvala lepo. Vojvodina nije samo Novi Sad, nešto sumnjam da bi onaj iz Pančeva hteo da ga muze NS umesto BGa. Da ste bogata regija, više niste, otišli smo svi u tuki kao država, o čemu svedoče raspala vojvođanska sela.

A i zahvaljujući dođošima devedesetih kada su vas poseljačili i napumpali vam izvorne vojvođanke, pa se to razvodnjilo, nije vam ni mentalitet ništa više drugačiji nego od ostatka ove usrane Srbije.

Ista smo vnago i ajmo da zajedno smrdimo ili da zajedno menjamo ovu centralnu vlast, a ne da se raspadamo po šavovima i međusobno fajtamo.


custe li videsteli bachija !

Ne znam da li ste primetili kako je poceo ovaj topic. Poceo sam ga ja sa jednom mapom koja govori vise od reci.

Odmah je skocilo na mene par BG i pocelo da me zasipa uvredama da prica kako sam troll, hejter, kako me treba banovati, samarati. Ja sam znao da ce tako biti i zato sam nastavio mirno i argumentovano da obrazlazem svoje misli.

Onda se njima prikljucilo i par ljudi iz Vojvodine i mislili su da sam gotov i njihovoj sreci nije bilo kraja.

Eeee, ali onda pocinju da se javljaju ljudi koji misle kao ja pa cak i iz BG.

I sada Sukovic i bachi nude ruku, kao daj sta ti je.... kao sta je bilo mi smo svi jedno...


 
+1

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:05 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi: custe li videsteli bachija !
I sada Sukovic i bachi nude ruku, kao daj sta ti je.... kao sta je bilo mi smo svi jedno...



Ja se nisam nikad svadjao sa tobom, gde ti je Vojvodjanski osecaj za toleranciju?

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+1

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
*.dynamic.sbb.rs.



+690 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:14 - pre 106 meseci
Citat:
vilil1:
Citat:
DusanSukovic: Ode ova tema pod lock. Zar ne mozemo argumentovano da diskutujemo?

Trol tema. Sta ocekujes?! Kakva tema takvi postovi. Samo ti argumentovano pisi, nece niko da ti zameri. Valjda. ;)

@dule_ns

Sve sto si napisao je mlacenje prazne slame. Ozbiljno. Evo i zasto. Niko od vas nista ne kaze kako bi sproveli u delo to vase bogacenje, napredak...Vi samo znate da krivicu za sve, bas sve, prebacujete na Beograd. Vec cetvrt veka je kapitalizam. Sta ste vi uradili da Vojvodina postane takva kakvom je zamisljate?

Koliko ste fabrika otvorili u Vojvodini? Koliko ste ljudi zaposlili? Na kraju, ako vec vi niste mogli da ulazete, koliko ste investitora doveli , vi vojvodjani, da ulazu svoj novac kod vas? Ne racunajuci Sarice&Co.

Da ne pominjemo na sta lici Vojvodina. Da li je Beograd kriv sto su kanali zatrpani? Sto je sve zapusteno? Itd.

Kao sto rekoh, kukanje je najlakse kad' se nista ne radi. Trazi krivca u drugima i placi na sav glas. :D

Citat:
petardel: beogradzane

Losa kopija. Imas sinko ti jos da ucis od Braksija. ;)



To što sam ja napisao su činjenice. Tebi se te činjenice možda ne sviđaju, ali to ne menja činmjenicu da su to činjenice.

A tu bajku o kapitalizmu u Srbiji pričaj nekom drugom, ovo videlo kapitalizma nije.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:15 - pre 106 meseci
Citat:
Odmah je skocilo na mene par BG i pocelo da me zasipa uvredama da prica kako sam troll, hejter, kako me treba banovati, samarati. Ja sam znao da ce tako biti i zato sam nastavio mirno i argumentovano da obrazlazem svoje misli.

Samo ti vredjas i hejtujes. Sam naslov je uvreda i hejt. Imas ideju da se Vojvodina otcepi, ok. Zasto mesas Beograd u sve to? Zasto blatis Beograd i kao grad i kao glavni grad Drzave i ljude koji zive u Beogradu - to nisu atgumenti za otcepljenje Vojvodine nego cist hejt. Trolujes za medalju u svim temama (i kad veze s' vezom nema u odnosu na Beograd ili Srbiju) pa otvaras teme gde uvlacis ostale ...

Kazem ja, i u pravu sam, trebalo bi te banovati ali na duze staze (ili trajno, mada bi opet registrovao novi...) a ovakve teme bi trebalo brisati.

Sve sto su napisali @vladd i @bachi je tacno tako, podrzavam i pridruzujem se svakom slovu.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:20 - pre 106 meseci
now you talk
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:23 - pre 106 meseci
Citat:
braksi...I sada Sukovic i bachi nude ruku, kao daj sta ti je.... kao sta je bilo mi smo svi jedno...

To i jeste poenta,a valjda i si i shvatio.Mi i jesmo jedno.Nikome nije u interesu haos.
 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:25 - pre 106 meseci
haha znaci i lavlja Jazbina se prikljucuje Sukovicu i Bachiju

jos, jos !
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:30 - pre 106 meseci
Citat:
dule_ns: To što sam ja napisao su činjenice. Tebi se te činjenice možda ne sviđaju, ali to ne menja činmjenicu da su to činjenice.

A tu bajku o kapitalizmu u Srbiji pričaj nekom drugom, ovo videlo kapitalizma nije.

Ma daj, nemoj sad Braksijeve fazone da koristis. Postavio sam ti par konkretnih pitanja, a ti izbegavas odgovor kopirajuci Braksija. Ne ide to. Hmmm, a mozda nisi pazljivo procitao...pa ponovicu -

"Sta ste vi uradili da Vojvodina postane takva kakvom je zamisljate?

Koliko ste fabrika otvorili u Vojvodini? Koliko ste ljudi zaposlili? Na kraju, ako vec vi niste mogli da ulazete, koliko ste investitora doveli , vi vojvodjani, da ulazu svoj novac kod vas? Ne racunajuci Sarice&Co.

Da ne pominjemo na sta lici Vojvodina. Da li je Beograd kriv sto su kanali zatrpani? Sto je sve zapusteno? Itd"

Eto, jednostavnih par pitanja. Samo nemoj opet okolo naokolo.

 
+2

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:45 - pre 106 meseci
Ma jok, bre. Nema odgovora jer nemaju pojma sta da urade. Isti su kao i oni nesrecni Radikali i jos gori Naprednjaci - smo kritikuju nekoga a 1% cele price kazu sta bi i kako bi. Isto to i ovde na temi i na ostalim temama. Braksi pljuje po Beogradu i Srbiji a nista nikada nije rekao sta bi i kako bi... da ostvare cilj a narocito nakon ostvarenog otcepljenja! Ali, bre, svi redom samo pljuju, neko blaze to se mora priznati (vidi se ko ima domace vaspitanje i nivo komunikacije!) a neko gadno sa vecitim predvodnikom Braksijem koji u istom postu kaze "mi Vojvodjani" i "oni u Vojvodini"!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:50 - pre 106 meseci
Najveća prepreka ostvarivanju ideje nezavisne Vojvodine upravo su njeni nosioci i promoteri: ksenofobični zastupnici "evropskih vrednosti", lopovi koji se plaše da ne budu opljačkani, oni koji mrze crnce i rasiste i slična galerija likova. Dok su takvi na sceni nema bojazni da će nešto uraditi, ali i da su ozbiljni i sposobni ne bi uspeli - ko šta pita narod. Ako neki glavonja u Vašingtonu, Briselu, Berlinu proceni da mu je neophodna nezavisna Vojvodina, založiće vatru i ispeći ono što mu treba i tu ćemo mi moći samo da slažemo ramenima i eventualno svemu tome na nekakvim izborima/referendumima damo legitimitet. Međutim, pošto se trenutna vlast prema EU i USA ponaša više nego servilno, nema potrebe upotrebljavati taktitku postepenog otkidanja teritorije deo po deo. Ceo kolač je ukraden, nema potrebe uzimati parče po parče.
 
0

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
*.dynamic.sbb.rs.



+690 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:50 - pre 106 meseci
Citat:
vilil1:
Citat:
dule_ns: To što sam ja napisao su činjenice. Tebi se te činjenice možda ne sviđaju, ali to ne menja činmjenicu da su to činjenice.

A tu bajku o kapitalizmu u Srbiji pričaj nekom drugom, ovo videlo kapitalizma nije.

Ma daj, nemoj sad Braksijeve fazone da koristis. Postavio sam ti par konkretnih pitanja, a ti izbegavas odgovor kopirajuci Braksija. Ne ide to. Hmmm, a mozda nisi pazljivo procitao...pa ponovicu -

"Sta ste vi uradili da Vojvodina postane takva kakvom je zamisljate?

Koliko ste fabrika otvorili u Vojvodini? Koliko ste ljudi zaposlili? Na kraju, ako vec vi niste mogli da ulazete, koliko ste investitora doveli , vi vojvodjani, da ulazu svoj novac kod vas? Ne racunajuci Sarice&Co.

Da ne pominjemo na sta lici Vojvodina. Da li je Beograd kriv sto su kanali zatrpani? Sto je sve zapusteno? Itd"

Eto, jednostavnih par pitanja. Samo nemoj opet okolo naokolo.



Konkretno pitanje? Super, odgovori ti meni na ovo KONKRETNO pitanje pa ćeš dobiti odgovor od mene:


"Sta ste vi uradili da Srbija postane takva kakvom je zamisljate?

Koliko ste fabrika otvorili u Srbiji? Koliko ste ljudi zaposlili? Na kraju, ako vec vi niste mogli da ulazete, koliko ste investitora doveli , vi srbijanci, da ulazu svoj novac kod vas? Ne racunajuci Arkana, Legiju&Co.

Da ne pominjemo na sta lici Srbija. Da li je Novi Sad kriv sto su je Srbija prljava i musava? Sto je sve zapusteno? Itd"

Eto, jednostavnih par pitanja. Samo nemoj opet okolo naokolo.
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:53 - pre 106 meseci
ma ko ga sljivi dule, sta mu se pravdas !? Znamo svi da gore nece i ne moze biti.

I vozdra gardru !
 
0

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi04.08.2015. u 21:57 - pre 106 meseci
Citat:
dule_ns:
..Tako da ako mi garantuješ da će Vojvodina propasti kao pomenute dve ima odma da organizujemo referendum, pošto očigledno kako se ko od Beograda odvojio tako je i "propao".

Ne radi se ovde o ekonomskom propadanju...Vec o ocuvanju Srpskog entiteta...Kako bi Srbi opstali pored toliko "prirodnih neprijatelja" koji su se kroz istoriju definitivno pokazali...Vojvodina bi brzo bila rasparcana izmedju Madjarske i Hrvatske, a najverovatnije i Rumunije...A onda bi Vi tu bili gradjani 2. reda, pa bi verovatno negde i bezali, i gde...pa ovamo, juznije...E sad, Braksi je svoje dupe na vreme sklonio...a ti???...a tvoji???
 
+3

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99925 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.