Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 336554 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju28.09.2016. u 23:30 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone: Tvrd je orah vocka cudnovata, ...

Nego sto im uvedoste sankcije, sta su se ogresili o CG, pa ste im odlucili - kao sebi ravnima uvesti sankcije?



Iz istog razloga zbog kejeg je i Holandija uvela sankcije.


Nijesu se nešto posebno ogriješili o Crnu Goru, no je to stav EU.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju28.09.2016. u 23:53 - pre 92 meseci
Citat:
Java Beograd:
Citat:
dusanboss:A bata Ruje srušile malezijski avion MH17?


Tako se to dešava kad sofisticiranu tehnologiju i opasno oružje / oruđe daš na upotrebu hajducima.



Ne verujem da su im tek tako dali taj sistem da se igraju. Za njegovo korišćenje se ide na fakultet 5 godina tako da je posada verovatno došla u paketu sa sistemom.

Da li je u pitanju bila tako banalna graška ili je nešto drugo po sredi, ko će ga zbati. Neki tamo Ivan zna šta se desilo. Moguć je i taj scenario. Korišćeno je samo lansirno vozilo bez pratećih kaja idu u taj sistem (komandno i radar) tako da je mogućnost greška bila veća.

Nakon tog incidenta vozilo je brže bolje vraćeno u Rusiju.

Inače i mi bi uskoro trebali ta dobijemo raketni sistem Buk-M2.



[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 29.09.2016. u 01:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju28.09.2016. u 23:59 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Viđe li ti Nedeljkoviću da smo mi imali mudda da Rusima ponovo reknemo NE isto kao i 1948 i pored svih njihovih investicija. Mi se njih ne bojimo, niti što god od njih očekujemo. Nijesmo oboljeli od kompleksa niže vrijednosti da im se u guzicu uvlačimo, no ih ravne sebi doživljavamo.

Nije za to potrebna neka velika hrabrost. Nego, mozes li to isto reci za NATO, za njih ipak trebaju dosta veca mudda?
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 00:07 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Nije za to potrebna neka velika hrabrost. Nego, mozes li to isto reci za NATO, za njih ipak trebaju dosta veca mudda?



NATO je dobar biznis partner, nema potrebe ici kontra njega. Nema razloga.

Pored jakih mudda, valja imati i u glavi.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 00:09 - pre 92 meseci
Nego, ajd da se vratimo na temu. Neko je trazio slike iz neke najobicnije prodavnice pa evo, ova prodavnica na uglu kod mog smestaja je iz sovjetskog perioda:



Kupio sam antikrizni chips od 220 grama, dve male komunjarke i pticije mleko, cena je oko 150 dinara.



Tu ima jos slika polica sa robom, nekom ce opet izgledati da sam sklanjao ljude da bih fotografisao, ali eto, jednostavno jako malo ljudi se moze videti na javnim mestima u radno vreme.Meni malo glupo da postavljam fotografije prodavnice, kao da mi nemamo takve, ali dobro.






Evo i apoteke:

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 00:10 - pre 92 meseci
Citat:
dusanboss:


Inače i mi bi uskoro trebali ta dobijemo raketni sistem Buk-M2. ;)



Nemoj da zaboraviš S-300.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 00:21 - pre 92 meseci
Ovo je grupa mladih koji imaju neki svoj projekat u biblioteci, ako sam dobro razumeo prave audio knjige za slabovide i ostale kojima je lakse da slusaju nego da citaju:




Izvinjavam se vama dvojici ako vam postavljanjem slika ometam diskusiju.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 00:21 - pre 92 meseci
Nemamo pare za S-300. Možda vama Milo kupi jadan da gadja karabinjere ako krenu da ga vijaju sa cigarama.

Ove Beloruskinje sa slike taman za pisca
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 00:34 - pre 92 meseci
Ovo su neki parkovi i biciklisticka staza na periferiji grada:






Iza ove plave ograde na slici ispod tek treba da se nesto gradi, a tako se inace radi da bi se ne bas prelepi gradjevinski radovi sklonili iz vidokruga, a istovremeno bio sprecen pristup nezaposlenih na gradiliste. Vide se reflektori na ogradi, izlozba jos nije postavljena, ali sigurno ce tu za dan-dva biti neke fotografije velikog formata.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 00:47 - pre 92 meseci
Citat:
dusanboss:


Ove Beloruskinje sa slike taman za pisca :) :) :)



E, kad pisac ne bi bio stipsa, poveo bi ga Darko u Moldaviju da ganjaju maloljetnice.

 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 00:48 - pre 92 meseci
Đe su ti ljudi, Darko? Pobegli na Zapad?


[Ovu poruku je menjao student_apsolvent dana 29.09.2016. u 02:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 00:58 - pre 92 meseci
Ljudi rade, Lukasenko uveo porez na nezaposlenost, pa ko hoce da se svrcka okolo umesto da radi, to ce skupo da ga kosta! I ja sam u pocetku imao utisak napustenog grada nakon beograda gde su ulice i kafici u sred dana puni ljudi.

Ne bih rekao da se populacija Minska smanjuje, cak naprotiv, nego diktatura brze gradi parkove i stanove, nego sto ljudi prave decu.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 01:02 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Ljudi rade, Lukasenko uveo porez na nezaposlenost, pa ko hoce da se svrcka okolo umesto da radi, to ce skupo da ga kosta! I ja sam u pocetku imao utisak napustenog grada nakon beograda gde su ulice i kafici u sred dana puni ljudi.


Na svim slikama dominira depresija i sivilo. Može biti da je tebi bilo lijepo dok šetao, biće da njima baš i nije lijepo u toj koži. Veliš, rade preko dana, a što ne napravi koju fotografiju popodne kad ne rade ili subotom i nedjeljom.

[Ovu poruku je menjao student_apsolvent dana 29.09.2016. u 02:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 01:09 - pre 92 meseci
Evo, uvece su ulice pune mladih ljudi, nego telefon ne pravi bas jasne slike uvece, pa sam posle par komada odustao od vecernjeg fotografisanja.

A rekao sam vec - tako sam se organizovao da sam tamo bio od ponedeljka ujutro, do petka uvece, sto nije bas dobar izbor, ali kad sam ukapirao bilo je kasno za izmene.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 01:14 - pre 92 meseci
Stvarno nekako nedostaju ljudi. Pomalo je sablasno. Da nisu to namestili sve kako bi ti Darko slikao :). Lako je da sve bude čisto kad nema ko da zaprlja.

Ne volim gužvu, odgovaralo bi mi tamo. Ne znaš koliko imaju godina ti klinici iz biblioteke? Po mojoj proceni tu su negde oko 14. Tako izgledaju po nekima savršene prvorotkinje. Da li to liči na žene ili na decu?
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 01:20 - pre 92 meseci
Bio si od ponedeljka ujutro do petka uveče i u toku tih četiri dana ti upoznade Bijelorusiju do tog nivoa da si mogao da zakljućiš kako je to država na svom mijesti, taman onakva kako se samo može poželjeti.
Živog čovijeka nijesi upoznao osim đevojke koju si u bioskop vodio, ali za Bijelorusiju ekspert postade.

Može to, kad bi se zajjebavalli.

P.S. tvoja me priča podseća na tipične šoferske priče. Oni tako pođu put Evrope, samo voze i spavaju po motelima daleko od naroda,ali zato kad se vrate sve znaju o tim državama. Što nijesi kupio novine da nam pokažeš sto im u novinama piše.



[Ovu poruku je menjao student_apsolvent dana 29.09.2016. u 02:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 01:56 - pre 92 meseci
Citat:
Što nijesi kupio novine da nam pokažeš sto im u novinama piše.


A što bi moglo pisat, no da svi Bjelorusi čeznu za ljepotama Crne Gore.
Ali za tim čezne i cijeli svet, jer niđe to tako nema. Pa im se ne može zamjeriti.
Ulice puste, svi otputovali za ekološku državu.

 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 05:21 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Što nijesi kupio novine da nam pokažeš sto im u novinama piše.


Da stvarno...da li tamo ljudi uopste nesto znaju o Crnoj Gori? Sta se u novinama pise o njoj? A na televiziji, ima li izvestaja i Jadne Gore?
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9458 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 05:37 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:

Da, bio sam u Milanu 2009. a u Becu ja mislim 2013. Lepi gradovi. nema sta da se prigovori, ali ne kao Minsk.


Šta ti je ljubav!

Citat:
student_apsolvent:
NATO je dobar biznis partner, nema potrebe ici kontra njega. Nema razloga.
Pored jakih mudda, valja imati i u glavi.


Baš me čudi da nisi na forumu (od) 2012
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 07:25 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Citat:
bananaphone: Tvrd je orah vocka cudnovata, ...

Nego sto im uvedoste sankcije, sta su se ogresili o CG, pa ste im odlucili - kao sebi ravnima uvesti sankcije?



Iz istog razloga zbog kejeg je i Holandija uvela sankcije.


Nijesu se nešto posebno ogriješili o Crnu Goru, no je to stav EU.



Holandija je clanica NATO-a i EU, i tradicionalno pro-americki orjentisana, postoji ogroman upliv americkog kapitala u NL, za razliku od CG, koja je sve to samo obrunuto.

Pri tom je oboren MH17...

I posle sveg tog postoji poprilican talas nezadovoljstva od strane Holandjana sa uvodjenjem sankcija Rusiji, da ne pominjem referendum: http://www.dutchnews.nl/news/a...ty-with-ukraine-in-referendum/

Spoljni pritisak je izvrsen na CG i Srbiju da svojim tradicionalno dobrim saveznicima Rusima, uvede sankcije, CG politicari su se uvukli u guzice Amerike da im se vise ni stopala ne vide, ali nekako to je ispalo izraz cojstva i junastva, i CG je ispala moralni pobjednik u tvojim ocima, nad Srbijom koja je pokazala da nema mudda i odbila zahteve Amerike i EU?

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 336554 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.