Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uzice-Pancevo, novim putevima

elitemadzone.org :: MadZone :: Uzice-Pancevo, novim putevima

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 5292 | Odgovora: 102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539

+417 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima27.08.2019. u 21:52 - pre 23 dana i 11h
Citat:
Shadowed:
Citat:
mjanjic: ...potrebno je negde od Kovilova nastaviti "autoput" novim mostom i spojiti sa postojećim autoputem BG-NS negde između Zemuna i Batajnice, tako da se Zemun rastereti tranzitnog saobraćaja ka Zrenjaninu i sl.

Ovo bi bilo odlicno, mogao bih od NS-a da stignem u PA autoputem bez da ulazim u BG i guram se kroz Zemun. Trenutno mi je najbolja varijanta da sidjem sa autoputa i idem pravo do mosta Mihajlo Pupin. No, taj deo ume da potraje (u odnosu na auto-put).

Meni jednom bilo zanimljivo da idem preko Kaća i Titela (mada, u stvari sam se bio nešto zamislio pa prošao pravo umesto da skrenem na autoput i otišao prako ka Zrenjaninu, a suprotna traka bila zatvorena, pa kažem sebi, hajde da prođem jednom i tuda, pošto nisam žurio. Čak sam stigao i da napravim pauzu i popenjem se na Titelski brek :)

Međutim, ona jedna deonica koja ide nekim bedemom je katastrofa, vozači voze kao na reliju, vozač nekog kamiona sa prikolicom ispred mene je u jednom momentu izveo neki manevar (zaobilazio neravninu ili rupu, pojma nemam) zbog koga je prikolica par puta poskočila levo-desno, malo falilo da sleti sa tog bedema...

Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.

Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
178.239.64.*

+758 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima28.08.2019. u 07:06 - pre 23 dana i 2h
Citat:
mjanjic: Meni jednom bilo zanimljivo da idem preko Kaća i Titela (mada, u stvari sam se bio nešto zamislio pa prošao pravo umesto da skrenem na autoput i otišao prako ka Zrenjaninu, a suprotna traka bila zatvorena, pa kažem sebi, hajde da prođem jednom i tuda, pošto nisam žurio. Čak sam stigao i da napravim pauzu i popenjem se na Titelski brek :)

ta deonica je isto opasna kad pada kisa, tj. kad pada dosta kise. na nekim delovima se sa brda sliva na put voda pomesana sa zemljom i kada sa 60-70 km/h uletis u blato ne mozes da iskontolises auto, lako zavrsis dole na dnu brda. ne znam da li su u medjuvremenu nesto uradili na tom delu puta, posto nisam dugo tuda prolazio, ali nekad je bas bilo za*ebano kada je lose vreme.

Odgovor na temu

Ajeje Bradzorf
Lovac

Član broj: 340002

+33 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima04.09.2019. u 22:39 - pre 15 dana i 10h
Naravno da je opasno kada ovi iz državnog sektora nisu napravili sistem za odvođenje vode. Državni sektor i neradnici u njemu su sve upropastili.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uzice-Pancevo, novim putevima

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 5292 | Odgovora: 102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.