Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uzice-Pancevo, novim putevima

elitemadzone.org :: MadZone :: Uzice-Pancevo, novim putevima

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 13804 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Uzice-Pancevo, novim putevima21.08.2019. u 12:31 - pre 56 meseci
kako sad idem?

Idem do Cacka i udjem na auto put, i onda kuda?

Ranije sam izbegavao veci deo guzve u Beogradu tako sto sam kod Orlovace izlazio na obilaznicu, pa na E75 pa kroz Vojislava Ilica i Dimitrija Tucovica na pancevacki most. Sad koliko vidim, novi autoput ide skroz na drugu stranu.

Kuda sada najbolje ici? Cujem i daje napravljen potpuni kolaps na spoju novog autoputa kod Obrenovca...
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima21.08.2019. u 13:26 - pre 56 meseci
Ne znam dal mi je bolje da izadjem kod Lajkovca i nastavim tih 50km ibarskom kao pre? Mozda je sad i manja guzva zbog auto puta.

Mislim, gledajuci na openmaps, ovaj novi autoput je potpuni fail za vojvodjane.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima21.08.2019. u 13:37 - pre 56 meseci
Mozes isto tuda kao i ranije , samo se iskljucis u Obrenovcu , pa preko Barica , tu je parce starog loseg puta , i nikada nece biti pravi auto put , zbog klizista tzv. Duboko . Auto put je od Ade do bivse fabrike Zelengora , koji ima 40 godina .

Onda izbijes na obilaznicu kod Ostruznice , pa preko Zeleznika itd. tu kako si isao i ranije .

Izlazak kod Lajkovca je neko drugo resenje , treba da obidjes oba pravca pa da vidis sta ti je bolje .

Rasterecenje Ibarske ce biti samo dok je autoput Besplatan jos 10 dana !

Posle toga niko nece ici putem jer je putarina 420 din . Cacak - Obrenovac !
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima21.08.2019. u 13:38 - pre 56 meseci
Dok se ne spoji na Bgd obilaznicu - fail. Kad se spoji, onda stvari polako dolaze na svoje mesto.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima21.08.2019. u 13:47 - pre 56 meseci
Sa ove strane Save ga nikada nece spojiti , zbog klizista !

Zato se ide na Surcin , pa ko hoce na obilaznicu na Cukaricu onda odatle nazad ili starim putem preko Barica .
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.kpn-gprs.nl.



+2282 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima21.08.2019. u 17:26 - pre 56 meseci
Jel ti vozis kamion ili auto, posto ides kamionskom zaobilaznicom? Gde je logika ici automobilom na pancevacki most - ja jos nikad nisam upao u guzvu pravcem most na adi - zemun - borca - pancevo? A bas cesto idem tim pravcem i ovo mi je podrazumevana ruta.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima21.08.2019. u 19:31 - pre 56 meseci
Pa isao sam tuda zbog ibarske, nije mi se ulazilo u Beograd preko ade. I ovo malo preko Vojislava Ilica mi je bilo previse. Valjda ce za zivota da zavrse taj krak preko vince na starcevo pa bar jednom da predjem tih 170km vazdusne linije do uzica za manje od 4h.

A taj put preko Borce nemoj ni da mi spominjes, ne znam za koga su ga gradili ali za pancevce nisu sigurno, taj put jedino sluzi da ti murija uzme pare na ogranicenju 50 na putu sa 6 traka. Ovako kako je skresan tacno polukruzno u odnsu na pancevo je jos jedan svojevrsni srednji prst pancevcima, jedan od mnogih. Tim putem pancevci idu samo ako rade u zemunu, ni na aerodrom ne idem tuda, brze mi preko kneza milosa na autoput. I u povratku u spicu sa guzvom na gazeli brze je nego preko pupina.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima21.08.2019. u 19:56 - pre 56 meseci
Citat:
mmix: A taj put preko Borce nemoj ni da mi spominjes, ne znam za koga su ga gradili ali za pancevce nisu sigurno

Stvarno, meni nikako nije jasno zasto se taj deo posle Borce vraca prema BG-u. Kome li je to od koristi uopste? Lepo su mogli da skrenu na drugu stranu ili cak idu oko Borce i spoje na petlju gde se odvaja stari put za Pancevo.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2679



+690 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 02:44 - pre 56 meseci
Izgleda da neće više biti izreka "Ide k'o kiša oko Kragujevca", već "ide k'o autoput oko Borče" :)

Meni samo nije jasna ona petlja za "Kovilovo Resort", da je tu neki ogroman akva park pa da razumem...

Ali, ona velika parcela jugoistočno od petlje sa Zrenjaninskim putem, ja mislio nešto zamućeno na gmaps satelitskom snimku kao da je u pitanju kasarna ili nešto slično (a znam da tu nije bilo ništa osim njiva), zumiram na maksimum, kad ono... ostaje da za sledeće "slikanje" naprave neko umetničko delo :)
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 08:28 - pre 56 meseci
Ko zna koji snsovac drzi to pa je dobio svoju petlju. Tako nam je i Mrkonjic svojevremeno napravio "autoput" za Beograd, pa je bio autoput mozda nedelju dana dok njegov Marjanovic iz SPS nije dobio semafor za Progres i prvo ogranicenje 80, sad 60, i vecito patrole da pune budzet. Mojne me te price.


Ne znam, brate, taj ceo put kao da su moroni i projektovali i gradili. Koliko debilan treba da budes da ne umes da napravis prav put kroz ravnicu nego imas laterlane pomake jer si nesto za*ebao. I onda jos prica za malu decu kako je ogranicenje 50 jer nema zastitna ograda, hahahaha. jer inace na putevima sa dve trake i 80 imas zastitne ograde svuda to je ono sto najvise vredja u Srbiji, ne to sto su na vlasti krezubi imbecili, to je narod hteo, narod dobio, nego sto ti ti imbecili pricaju neke glupe price i ocekuju da im poverujes. Eo, izventoah ja, sad mi lakse da se vratim u nemacku

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Ajeje Bradzorf
NKVD

Član broj: 340002
Poruke: 28



+43 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 08:35 - pre 56 meseci
Citat:
mmix:
Ne znam dal mi je bolje da izadjem kod Lajkovca i nastavim tih 50km ibarskom kao pre? Mozda je sad i manja guzva zbog auto puta.

Mislim, gledajuci na openmaps, ovaj novi autoput je potpuni fail za vojvodjane.


Po nekima od vas vojvođana(namerno malo v) mi koji živimo južno od Save i Dunava nismo ljudi ili smo bar građani drugog reda. Čuj ga molim te, "fail za vojvođane". Ako je toliki "fail", preselite se malo južno i uživajte sa nama.

Kakva drskost!
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 09:19 - pre 56 meseci
Citat:
Ajeje Bradzorf:Po nekima od vas vojvođana(namerno malo v) mi koji živimo južno od Save i Dunava nismo ljudi ili smo bar građani drugog reda. Čuj ga molim te, "fail za vojvođane". Ako je toliki "fail", preselite se malo južno i uživajte sa nama.

prema mapi, reklo bi se da su upravo Vojvodjani građani drugog reda! osim tog malog parceta auto-puta kroz Frusku Goru (koji nece ni u narednih 100 godina da se izgradi), dobice kitu! al ko ih *ebe kad su glupi ko .l. pa se ne bune… osim tako nekih pojedinaca po nekim opskurnim forumima… :)

 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 09:24 - pre 56 meseci
Možda bi se i gradilo po Vojvodini, ali to su tako teški tereni! Verovatno najteži u istoriji civilizacije, od kako se grade putevi.
Sve ravno, i onda je lako pogrešiti.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 09:37 - pre 56 meseci
Pa eto, vidite da se ne podnosimo medjusobno, ne mozete ni dve poruke da iskucate bez vredjanja i netrpeljivosti. A ja sam iskompleksiran?

Da se mi razidjemo ko prijatelji? Snasli bi se mi bez vas, veruj mi. Ali ne, to necete. Trebaju vam pare i hrana iz Vojvodine, a Vojvodini sipak. Ni pristojan put nemamo, a za njega moramo da vas molimo pored svega sto imamo a nad tim kontrolu nemamo. Jer zasto bi ste vi gradili obilaznicu kamionsku oko Paneva kad moze sav kamionski saobracaj da se preusmeri kroz centar panceva.

Al za jedno jeste u pravu, trebalo bi u p.m. vise sa bolesnicima.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
82.117.201.26



+1064 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 09:52 - pre 56 meseci
Mislim da je brza pruga Beograd - Budimpesta koju je Vucic najavio 2015, a predvidjeno da bude gotova do 2018,
ubedljivo nesto kao veza Vojvodine sa maticom Madjarskom. sta ce vam put Cacka?
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 10:01 - pre 56 meseci
To su gluposti koje ti pricas. U Vojvodini zivi 69% Srba, madjara ima u vecini samo u uskom pojasu na severnoj granici. To klasicno plasenje srblja velikom madjarskom je politicki bulshit da se skloni fokus sa price zasto SRBI iz vojvodine ne zele da zive u istoj zemlji sa vama. Tako je najlakse optuziti one koji se bune protiv pljacke i otimacine da su izdajnici i strani placenici.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1243



+442 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 10:36 - pre 56 meseci
Mmix, nije problem ni u Srbiji ni u Vojvodini. Problem je u političarima. Kada bi mogli lepo od njih da se odcepimo svima bi bilo bolje. Ja sam iz Vojvodine i svuda gde pogledam na vlasti su ista g***a. Ali uvek je tako bilo: oni od gore s**u po ovima dole, a ovi od dole misle da im je bolje da ćute da im slučajno ne bi upalo u usta. A dok ćute ovima gore je lepo.
"Nadam se da će aktuelna vlast, kada se sve ovo završi imati pošteno i fer suđenje."
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 10:38 - pre 56 meseci
Citat:
mmix: To su gluposti koje ti pricas. U Vojvodini zivi 69% Srba, madjara ima u vecini samo u uskom pojasu na severnoj granici. To klasicno plasenje srblja velikom madjarskom je politicki bulshit da se skloni fokus sa price zasto SRBI iz vojvodine ne zele da zive u istoj zemlji sa vama. Tako je najlakse optuziti one koji se bune protiv pljacke i otimacine da su izdajnici i strani placenici.


Pa ne zele da zive u istoj drzavi sa ostalim Srbima zato sto su zatucani paori koji misle da je podela naroda i teritorije dovesti do nekog resenja, a vlada opste kokosije slepilo, pa ne vide da politicke snage koje zagovaraju podelu, ustvari pripadaju ekipi koja podjednako uspesno otima i krade po Vojvodini i ne zaostaje nista za lopovima u Bgd-u.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 11:35 - pre 56 meseci
Naravno da bi dovela do resenja, ako ce neko da krade, bar moji nek kradu. Pre ili kasnije morace i neki put da naprave, a nece imati gde drugo i kome drugo da kupuju socijalni mir. Taj zatucani paor, svojim nedostatkom bunta prema otimacini, finansira taj put po kojem ces ti da se vozikas nezasluzeno, tako bahat i bezobrazan. Prosto mi je neverovatno kad ljudi koji su odrasli u homogenim jednumnim sredina pocnu da mi pridikuje o "narodima" i "jedinstvu".


nego da se vratimo na temu, toliko o autoputu, ocigledno ni srbima juzno ne treba mnogo takav kakv je osmisljen.

https://www.blic.rs/biznis/ves...arina-za-teretnjake-na/tvxkpmj




Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
82.117.201.26



+1064 Profil

icon Re: Uzice-Pancevo, novim putevima22.08.2019. u 11:41 - pre 56 meseci
mmix, ti si zaludjeni autonomas ili samo pricas? Ti tvoji argumenti jednostavno ne stoje. Recimo Hr, sad su nezavisni a i isto kukaju
ko i pre. Zapravo sad je aktuelna opsta bezanija od kako su u EU. Mislim pre su govorili da ih Srbi kradu sa istim argumentima koje
ti postavljas, a sad kukaju da ih domaci kradu ;)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uzice-Pancevo, novim putevima

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 13804 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.