Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Blokada EMZ zbog konferencije!

elitemadzone.org :: MadZone :: Blokada EMZ zbog konferencije!

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 19922 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 408
95.180.116.*



+169 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!01.12.2021. u 19:44 - pre 28 meseci
@Bradzorf - Kada se budem zapitali gde je pijaća voda, pojaviće se investitor da nam je proda.. Jer je osim nalazišta litijuma, verovatno kupio i po koji izvor, reku, jezero, bunar.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 408
95.180.116.*



+169 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!01.12.2021. u 19:50 - pre 28 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Citat:
Turmen:
@Sloba BGD - Tebi u celoj priči smeta:

Citat:
UGROZI KOMPLETAN ŽIVOT U SRBIJI?



Kad budeš mogao, skokni do Bora i ostani tamo 10 dana, pa pričamo posle.. Da ugrožava se život u Srbiji.. Možda ne "kompletan" ali je ugrožen i dobar deo biljnog i životinjskog sveta, u Vojvodini je letos bio neki ogroman pomor pčela , a samim tim se ui ugrožava život ljudi..Možda nećemo "svi da pocrkamo" ako dođe Rio Tinto, ako se masovno budu gradile MHE, ako nikne još 10 - 15rudnika, ali ne verujem da će nam život biti istog kvaliteta.


Pa ako možda ne "kompletan", zašto se laže da je kompletan? Ako nećemo "svi da pocrkamo" ako dođe Rio Tinto, ... ne verujem da će nam život biti istog kvaliteta.?! Zar to nije bitno drugačije od "svi će gi pocrkamo"? Život drugačijeg kvaliteta? Da, svakog dana nam je život drugačijeg kvaliteta nego prethodnog dana. Nekad je kvalitetniji, nekad je lošiji.

Generalno, život je kudikamo kvalitetniji, u svakom pa i zdravstvenom smislu, nego pre 30, 50 ili 100 godina. Ko ne misli tako, neka provede desetak dana u nekom napuštenom selu, bez ljudi, bez petla da zakukuriče ujutru, bez sijalice, bez prijema TV i radio signala i mobilne mreže, bez šporeta na struju, bez kupatila i klozeta u kući, bez lekara u krugu od 20 kilometara, bez bandere, asfalta, bez prodavnice i trafike. Takva su bila mnoga sela do pre 40 godina, neukaljana industrijom, zagađenjem, bukom, pesticidima, herbicidima, lekovima... A onda je došlo do promena, pa je došla struja, pa je proširen a kasnije i asfaltiran put, pa je otvorena najpre jedna prodavnica, pa druga, treća, pa pošta, trafika, kladionica, kafana, pa druga kafana, pa mala ambulanta sa apotekom pa još tri kafane, pa još dve kladionice, pa mobilna mreža, pa mesni odbor ove i one stranke... Ali nije bilo privrede! Zašto? Delom i zbog patološkog straha od "industrijalizacije". Zato je sve što je mlado otišlo negde da radi, jer se od zemlje i ekstezivne poljoprivrede ne može ni napredovati ni živeti. Ono matoro je pomrlo, kuće su se urušile, njive i bašte su se zaparložile, putevi zarasli. Idila za ljubitelje ekologije! Iskonska priroda! Samo što svi koji navijaju za čistu i nezagađenu prirodu i protiv seče šume, bušenja rudnika, jaženja potoka, žive daleko od te "idile" koju žele drugom. A oni šire duupe u 4X4 SUV-ovima, troše gorivo koliko bi celo selo potrošilo na oranje, setvu i žetvu. Proizvode gomilu otpada, i peru savest "recikliranjem".

Ukratko, niko od najglasnijih bukača ne sledi svoje savete. Ne ide da živi u nezagađenoj prirodi, ne odriče se prednosti života u urbanom, industrijalizovanom okruženju, ne hrani se od seoskog proizvođača, ne gasi ni telefon ni TV ni laptop. Ekološki treba da žive neki drugi (opisao sam kako na početku teksta), a ekološki aktivisti će, siroti, morati da se pate u gradu zarad višeg cilja!

...u slamnatom šeširu!


Ovo je toliko prizeman i maliciozan post, da ja nemam dalji komentar osim - vidi, postoji nešto što se zove empatija..Arhaična, stara reč, koju je zaborvilo 96% ljudi, a samim tim i korisnika ovog foruma..Empatija znači da neko saoseća sa nekim i bori se za nečije vrednosti.. Ja želim čist vazduh, ali ga ne želim sebi, nego ga želim i drugima...I stanovnicima Donjeg Čeprljikovca i stanovnicima strogog centra BGa i Bora i Kilimandžara..I svaki stanovnik ima pravo na čist vazduh...

I korisnik laptopa i vozač 4X4 SUVa i nomad sa Golije i Amiš.. sama činjenica da 2021e godine to mora da se objašnjava nekom je znak da smo potpuno potonuli kao društvo i civilizacija.
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+267 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!02.12.2021. u 08:07 - pre 28 meseci
Citat:
Nekakvu korist imaju organizatori, finansijeri, ali moram priznati: ne kapiram kakvu korist imaju.

Zuti bi imali koristi od skretanja teme sa njihovih "zelenih" postrojenja ...

Vucko rece da ima vise zainteresovanih za taj posao sa litijumom sto dovodi do zakljucka da vise firmi / drzava trenutno kasne sa nastupom i trebalo je nekako zaustaviti / usporiti Rio Tinto ... Pojava konkurencije dize cene uvis sto dovodi do situacije da je trenutna vlast vrlo zainteresovana da se pojave neki protesti ...


U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
87.116.165.*



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!02.12.2021. u 20:55 - pre 28 meseci
Citat:
dejanet:
^^ Uff, kakvi ste cinici.

Ovde imamo 2 "sr*nja":
- prvo da je krimilana vlast ugazila svoje vlastito g*vno, mislim na ovo zeleno
- drugo opoziciju je izgleda posrao golub sa ovom temom o ekologiji, sto se u mnogim kulturama tumaci kao "dobitak u bliskoj buducnosti", u nasem zargonu receno "prosralo ih je"


Jeste donekle, ali na ovakvu lažnu opoziciju mogao bi da se olakša i zmaj opet ništa ne bi uradili, od 2012-te ništa nismo čuli o đilasu, ispušenoj muštikli, verovatno ni rođena žena nije znala gde je, morali su demonstranti da priprete da će se približiti pinku pa da se angažuje lečić da rastura proteste i kliberi se.

A onda isto kao što se žvala u svom ludilu, pošto je mitrovićev debil ubio dete na pešačkom kolima, razmnožio kao agent smith na 16 televizija, tako su iz budžaka bez ikakvih šansi da ikad išta uradi izvukli gore pomenutog, i nekakve šolaka i mariniku, i počeli besomučnu propagandu, te rekli ovo, te u radili ono, svaki bogovetni dan, bokte nismo im oči videli ni znali ko su jedno 3 meseca takve propagande ..

Priča marinika lepu pričicu, ali mi se javlja da je demagoška, otprilike kao aleksandar šešelj što neko vreme nismo mogli da pređemo preko drugog kanala rts a da ne bude u kadru u skupštini, i priča mi da ova vlast ne valja, da su fabrike strane a treba da budu domaće, ma hajde nismo znali, tako i marinika, pričica je lepa, i sadašnja garnitura ne valja, ali ako ti valja đilas, ili na primer šešelj senior, onda s tobom nešto debelo nije u redu ...

I zauvek prokletih 600 miliona eura, i da 1 milion ima i taj je verovatno ukraden, i treba da čami u zatvoru, trokira mi mozak od njihove propagande, zaustim nešto da kažem, a iskaču mi stanovi od hektar, i ekološke derivacione mini hidro elektrane. Ili što bi rekli rečitiji od mene: Smrada sa farme smo pustili u parlament, i sad se kao čudimo ..

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
87.116.165.*



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!02.12.2021. u 21:19 - pre 28 meseci
Citat:
Bradzorf012:
U kapitalizmu, finansijska korist, preciznije profit je svetinja.


U životu nije loše prilagoditi rečnik vremenu i prostoru u kom živiš, dok smo živeli u "komunizmu" postojale su neke "kapitalističke" zemlje koje su izrabljivale svoje radnike, i sistem im je bio truo samo čekao da se sruši. Danas te iste zemlje zovu sebe "well developed economy country", za razliku od nas koji smo "not so well developed", a u realnosti te zemlje su u odnosu na nas, a što nas zanima, "predatory capitalism" i kolonizatori bukvalno, i to ne može tako ubuduće.

Citat:

Malo nas je ostalo koji smatramo da bi na primer zdravstveni sistem trebalo napraviti tako da leči ljude i građanima pruži zdravstvene usluge.


Zar se vi komunisti ne zalažete da zdravstveni sistem bude "besplatan" makar doktor imao samo stetoskop i gumeni čekić u ordinaciji i sliku tita, a kad detetu zatreba skener da skupljamo pare sms-om i šaljemo ga u inostranstvo, na onu stranu sveta gde ima skener, makor se zvao i zapad?

Citat:

Većina ili svi prethodno pomenuti smatraju da je profit na prvom mestu, svuda, pa i u zdravstvu. Hiljadu puta sam pisao, napisaću još jednom. U USA se dva i više puta iz bdp-a izdvaja za zdravstvo, nego u zemljama EU. Istovremeno, usluga u zdravstvu je bolja u EU, nego u USA. Koji sistem je bolji? Pa američki, donosi više profita privatnim zdravstvenim fondovima, klinikama i lekarima. Ako lekar ne mora da te leči, onda neće imati posla, propašće mu klinika.


Usa je truba po mnogo parametara, jedan od njih je i zdravstveni sistem, sistem zdravstvene zaštite, i oni su toga svesni, i pokušavali da poprave, obami nije pošlo za rukom, jer lepe želje nisu dovoljne da nešto promeniš i popraviš. Ali "world leading nation" ti nije dobar primer za mnoge stvari, to leading ih zeza rekao bih.

Citat:

Zdravi ljudi su loši za ekonomiju.


Ne, zdravi ljudi su dobri za ekonomiju, oni mogu da rade, privređuju, stvaraju, proizvode, znam da nije previđeno u komunizmu, ali mogu i da troše. Bolesni ljudi su loši za ekonomiju, jer ne mogu ništa od toga. Bolesni ljudi su dobri samo za segment ekonomije povezan sa medicinskom strukom, ali kao što znamo to nije sva ekonomija.


Citat:

Nismo bitni mi, narod. Bitan je investiror, odnosno njegov profit.


Kako kome, ja sam narod pa mi je bitan i narod. Investitorima je verovatno bitan profit, ali šta bi sa njim da nema i naroda, ko bi se divio profitu, a ne može da se jede?

Citat:

Kada se mi zapitamo gde su izvori pijaće vode, investitor će već pokupiti kajmak i otići. Profit je najvažniji, jel tako drugarice i drugovi?


Tako je, živeo govornik.

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
87.116.165.*



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!02.12.2021. u 22:21 - pre 28 meseci
Vilhem Rendgen je umreo 1923-će, a oni su imali rentgen aparat već 1980-te?

Wow, proglašavam to za uspeh, ma nek se smeju :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
87.116.165.*



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!03.12.2021. u 00:43 - pre 28 meseci
Opet ti četnici u glavi, pa pregledaj se čoveče? Samo nemoj na titov stari model rendgena, koji je tito konstruisao, idi na neki novi model u privatnu kliniku, da nepobitno utvrde šta te spopalo, ali najverovatnije su četnici :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
*.static.isp.telekom.rs.



+10254 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!03.12.2021. u 07:25 - pre 28 meseci
Skapirao sam da Ali Imam uvek prvi počne "Tito / Komunisti / Buržuji / Četnici / Partizani" i tako svaku temu privede naizbežnom kraju.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!03.12.2021. u 07:30 - pre 28 meseci
Ovaj put je brazdof počeo sa "u kapitalizmu", pa sam morao da poklonim titovu sliku uz stetoskop, što je neizbežno dovelo do bradatih jaraca i nas četnika, rade u kooperaciji, ali priznajem da sam i ja odgovoran :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!03.12.2021. u 07:35 - pre 28 meseci
Tito nije među živima skoro pola veka, a kapitalizam se još uvek nekako drži.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!03.12.2021. u 07:41 - pre 28 meseci
Citat:
NeIzXuX:
Sad si duhovit pa se kreveljiš kao iz poslednje klupe?

Prošetaj do nekog doma zdravlja i raspitaj se koliko puta je okrečen od 1985. do danas.
Ma šta da pitaš pogledaj ulaz. Da li je trava izbila ispod napuklog trotoara/pločica? Da li su ploćice popucale? Da li malter visi niz zidove? Naravno u 90% zapušteno kao štenara.
Udji u hitnu. Pogledaj nosila/opremu i nemoj se čuditi ako je starija od tvog dede.
Kako Stepa Stepanović? Jel još obećavate domove zdravlja a kad dobijete novac gradite crkve?

Pa onda dodji da pričaš šta je bilo i kako je sada "otmeno".
A "oni" kao nešto protestvuju i mole "ove" koji su sve spiskali da im sačuvaju okolinu!!!

Hoće, ahahahhah!



Da, za duhovitost, kreveljenje, i zadnju klupu.

Znači opet je tito kriv što je nama četnicima sazidao dom zdravlja, a nije nam objasnio kako se kreči? Mnogo neki gadan čovek.

Doduše euromedic i anlave verovatno kreče preko tek sveže okrečenog, privatni sektor mislim. De da svratim, prethodni put kad sam pokušao objasnili mi da sistem kaže (sistem to je kompjuter) da sam karton povukao još pre 4 godine, džabe ja mahao papirom da sam prošle nedelje bio baš tu, sistem kaže .. verovatno čekamo da umre poslednji doktor iz doma zdravlja pa da postanu lepe kancelarije za korporativni biznis, jesi li video koliki je to prostor, drug tito je gradio samo na veliko.

Ma mi bar protestvujemo, neki ne protestvuju uopšte :)

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!03.12.2021. u 07:43 - pre 28 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Tito nije među živima skoro pola veka, a kapitalizam se još uvek nekako drži.


Well developed :) i primi moje iskreno saučešće za tita
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!03.12.2021. u 12:03 - pre 28 meseci
Dirljiva zabrinutost, kad završiš sa psećim g0vnima i ispišanom vodom, koga bi ti blokirao, četnike? :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!04.12.2021. u 08:21 - pre 28 meseci
Citat:
MajorFatal: Ovaj put je brazdof počeo sa "u kapitalizmu", pa sam morao da poklonim titovu sliku uz stetoskop, što je neizbežno dovelo do bradatih jaraca i nas četnika, rade u kooperaciji, ali priznajem da sam i ja odgovoran :)


Nisam ja ništa počeo, koliko god se vama gospodine Majore tako činilo. Kapitalizam je danas u svojim različitim oblicima vladajuća ideologija i ekonomski poredak u većem delu sveta. Mislim da se ne varam ako kažem da pokriva više od osamdeset posto planete. Kao što niste primetili gospodine majore, nigde nisam pomenuo pojmove kao komunizam, socijalizam, raspodela društvenog bogatstva, socijalna pravda. Ne. U šali sam se obratio ostalima sa "drugarice i drugovi" i to je sve.

DakleM.

1. Imam puno pravo da kritikujem postojeći poredak.

2. Imam li pravo da kritikujem postojeći poredak?

Smatram da bi ovo pod brojem jedan trebalo da važi. Imam puno pravo da kritikujem postojeći poredak, koliko god robovima u egiptu nije bilo lepo, a svi znamo da nije. Ako posmatramo taj period ljudske istorije, ovo u čemu sada živimo je ostvarenje sna. Dobro, nije ostvarenje sna, ali bar možeš da promeniš faraona kojem služiš. U tom smislu, odgovori na kritiku kapitalizma u stilu kako je bilo za vreme druga tite, kako je bilo u komunizmu nisu nimalo relevantni.

Ako ovo pod brojem jedan ne važi, a svi smo svedoci da ne važi, odgovor na pitanje u broju dva je više nego očigledan. Nemam pravo. Naravno, niko vam neće odmah zapušiti usta, ali metode borbe protiv slobode misli i izražavanje su i dalje grube. Možda malo suptilnije, pa se ne prepoznaju lako.

[Ovu poruku je menjao Bradzorf012 dana 04.12.2021. u 10:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!04.12.2021. u 08:52 - pre 28 meseci
Vučićev cirkus na čelu sa AV ide danas u Loznicu i vodi ljude koji će da glume meštane ugroženih sela. Pregovaraće sa ljudima koje vodi sa sobom. Ovo je kao u nekom filmu B produkcije. Nažalost ova informacija je 100 posto tačna.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 408
95.180.116.*



+169 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!04.12.2021. u 10:35 - pre 28 meseci
Vučić se da ode sa vlasti onog trenutka kada se bude pojavio političar / stranka koji će daa ponudi botovima stišnjenu šunku umesto posebne.. A onda će ti botovi i dalje biti botovi i dalje će sve biti isto...Promena sistema?? zatvor za kriminalce koji nas jašu već godinama?? provera imovine za "istaknute preduzetnike"? Lustracija?? više sreće u narednom izvlačenju
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!04.12.2021. u 14:43 - pre 28 meseci
Stišenja šunka? Glasam za Taurunuma!
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
*.dynamic.a1.rs.



+559 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!04.12.2021. u 19:01 - pre 28 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Nisam ja ništa počeo..
i

Ma dobro kapitalizam, bolje da živimo u komunizmu i delimo žene ..

Nego šta ćemo sa fašizmom?

Vladaju sa 20% podrške iz naroda, angažuju odrede batinaša, otvaraju trafike, gnjave o nacionalizmu iako se to podrazumeva, ne dele svastike nego članske karte sns, prete da upropaste naciju? Prodaju primarne resurse vazduh i vodu i misle da je to ekonomija?

Je l moraju da lepe kukasti kurs na rever da bi ti prepoznao da je fašizam, ili može i sns sticker?

Smrt sns fašizmu kažem ja, a sloboda narodu :)

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!04.12.2021. u 22:13 - pre 28 meseci
Citat:
Java Beograd:
A, realno, ne mogu a da ne primetim da je takozvani "Ekološki ustanak" dobro osmišljen, i skupo plaćen projekat.

Vide se desetina i stotine fensi transparenata, ono, nijedan nije ispod 100€ u ceni proizvodnje, vide se kačketi, bedževi, razglas (1.000 € / dan)

Nisam na ovo hteo da odgovirim jer nisam bio siguran.


Ipak si maliciozan i spinuješ skoro kao Vučićević.

Danas baš obratih pažnju.
U Kikindi sam bio, recimo da je bilo do 500 ljudi, desetak njih na A4 papiru odštampali “Kikinda” i to je sve od obeležja. Bilo i deljenja lokalnih opozicionih novina.

Evo sa tvitera prvo što sam naleteo, na kartonu i platnu ispisano flomasterima
https://twitter.com/dazivimsan/status/1467194536434749446?s=21
https://twitter.com/nikolovivana/status/1467148851228385284?s=21
https://twitter.com/spasinstit...tatus/1467239385208922113?s=21

Evo i gomile ljudi bez i jednog transparenta, kacketa i slicno
https://twitter.com/adv_terzic/status/1467111058682826755?s=21
https://twitter.com/manemoguceje/status/1467148066943913990?s=21

Evo najvece guzve i samo ovaj jedan platneni ispisan sprejom
https://twitter.com/borakonj/status/1467239380859469835?s=21

Evo i Kragujevca, vidim jednu zastavu samo… oa i ja sam na svadbi imao barjaktara sa zastavom.

Da ne bude da sam birao, tek sad posle ovih gore izleteo mi prvi profesionalno odstampan.

https://twitter.com/pridruzise/status/1467091487691362305?s=21

Kapiram da stranka moze da odvoji 100€ bez da ke placa Soros, Rokfeler, Solak.

I tek poneka zastava u nekim mestima.

Ljudi se skupili iskreno.

“Batinasi” koji su isprebijali huligane u Novom Sadu ni malo ne izgledaju kao “placeni zuti huligan”i, vec obican narod. Cak su zene prve pojurile.

Ovim od danas sve sto si rekao je palo u vodu. Protesti ni malo ne izgledaju plaćeno.
 
Odgovor na temu

SG kamikaza

Član broj: 332241
Poruke: 1652



+254 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!04.12.2021. u 22:32 - pre 28 meseci
Java je na spa vikendu, izigrava političku izbeglicu valjda, šta znam.
Valjda je to njegov način da iskaže bunt što mu je blokiran odlazak u pozorište, ili što se stegao beton u mikseru...

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Blokada EMZ zbog konferencije!

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 19922 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.