Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17605 | Odgovora: 85 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

TheSpiridon

Član broj: 340665
Poruke: 436
*.dynamic.a1.rs.



+74 Profil

icon Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?09.04.2022. u 18:31 - pre 23 meseci
Od koga Srbiji hipotetički preti opasnost? Da sutra izbije rat, na koga bi pucali? Ili opet krenu bombe. Oko nas SVE NATO - pakt a mi ko u logoru. Ebeno. Ebali nas Rusi, kad su tako daleko.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?09.04.2022. u 18:35 - pre 23 meseci
Nema od toga ništa dokle god je Vučić na vlasti, nas ne sme niko da bije
 
Odgovor na temu

TheSpiridon

Član broj: 340665
Poruke: 436
*.dynamic.a1.rs.



+74 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?09.04.2022. u 18:43 - pre 23 meseci
A za divno čudo i pozicija i opozicija je protiv NATO? Jel to prikriveno? Mora da ima neka opcija, bar neki NATO agent koji vuče ka Zapadu??? Zato je Vučko i pobedio, jer svi vuku na Istok. Tj. svi su za Rusiju. Kad će biti pravi momenat, da oprostimo grehe NATO paktu, da priznamo da smo izgubili rat i da im damo Kosovo? Da li to sme neko i da pomisli a kamoli kaže. Ovako, kako ide, meni se čini, ima da nahebemo. Nije Milanović slučajno rekao, Srbiji preti "nuklerani udar". Mislio je na osudu cele Evrope i slično....
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?09.04.2022. u 18:55 - pre 23 meseci
Mislim da su Vucko, UDBA i 90% opozicije za NATO, ali se malo plase naroda a malo i Putka.

Rusi sada izgledaju "budalasto", medjutim ako dodju k'sebi, posmenjuju imbecile sa rukovodecih mesta, moze da se desi da neki ozbiljniji baja iz njihovog KGB-a uzme na zub ove nase "sibicare".
 
Odgovor na temu

TheSpiridon

Član broj: 340665
Poruke: 436
*.dynamic.a1.rs.



+74 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?09.04.2022. u 18:58 - pre 23 meseci
Jel ima neko relanu ideju KAKO da vratimo KOSOVO ako ne ratom? Evo ja pitam, kolko to košta?
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?09.04.2022. u 20:05 - pre 23 meseci


Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?09.04.2022. u 20:16 - pre 23 meseci
Citat:
TheSpiridon:
Jel ima neko relanu ideju KAKO da vratimo KOSOVO ako ne ratom? Evo ja pitam, kolko to košta?


Pa to je prosto. Osvojimo neku vojnu sf tehnologiju... recimo phaser-e iz Star Trek-a i "resimo" nato.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.162.*



+557 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?09.04.2022. u 20:45 - pre 23 meseci
Nama ni to ne bi pomoglo, verovatno bi uperili phaser u sebe, i slučajno opalili ..

Nemoj da pricas?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 10:10 - pre 23 meseci
Citat:
dejanet:
Mislim da su Vucko, UDBA i 90% opozicije za NATO, ali se malo plase naroda a malo i Putka.

To je mnogo slozenija matematika od "tri karte za Holivud" i traje vec 20 godina. Oni su privatno ko zna za sta. Ali vode politiku koju moraju da vode, jer nemaju izbor. Jedan Gugl upit na temu NATO Serbia relations ... i gle sta sam dobio:

https://jfcnaples.nato.int/sys...ownload.ashx?pg=7029&ver=1
https://jfcnaples.nato.int/res...eral/downloads/NATO_SERBIA.pdf

Obratite paznju na onu piramidicu na drugoj strani. U svoje vreme Rusija je stigla samo do PfP (purpurni sloj piramide, drugi odozdo). Srbija je prilicno poodmakla odatle, a vrh vrhova je bila ratifikacija SOFA ugovora u Skupstini Srbije. Jos samo fali onaj vrh (MAP) do punog clanstva. Ali to je, vec, krupna zaba i treba je iseckati na komadice kako bi sve to narod lakse proguato. Ali za divno cudo, narod sve to nekako guta ... bas poput penzionera, koji su progutali ono smanjenje penzija u jednom trenutku, pa su jos i plakali od srece kada im je Vodja poslao zahvalnicu sto su se zrtvovali za Srbiju. A sada tim istim penzionerima s vremena na vreme uplacuju neku sicu, a oni jos i srecni. Tako da ... narod ionako nista ne kapira.

Ali tu su zato i propagandno-psiholoski alati. Prilikom ratifikacije SOFA u Skupstini Srbije (februara 2015), RTS se potrudio da to lepo objasni i razluci narodu, pa su rekli:

Nikolic potpisao Zakon o sporazumu sa NATO

Hajde, Tomo, potpisi ... znam da je to protiv tvojih principa, ali vidi - ostaces da zivis u svojoj palati na Dedinju ... a i one vikendice na nasipima ti necemo dirati ... a izmislicemo ti i novu funkciju, bices glavni baja za Rusiju i Kinu ... ma ne, ne moras da radis nista, to ce se samo tako zvati, ti ces cuvati unuke i uzivati u palati ... i vikendici ... i rakiji ... i pecenju ... Tako je, Tomo, u tom uglu gde sam ti stavio krstic. A onda i na druga 2 primerka isto. I ne zaboravi drzavni pecat da stavis, pitaj sekretaricu gde stoji, ako si zaboraivo ... :-)))

Mada, RTS je tu ispao jos i objektivan, jer su 100% iskreno priznali da:

Skupština Srbije je 12. februara ratifikovala Sporazum o saradnji sa NATO-om, koji predviđa slobodu kretanja i imunitet svim pripadnicima NATO-a.

Sta kome tu nije jasno? Ali zato su tu dezurni bljuvoidi, poput Informera, pozurili da opisu taj sporazum u najboljem svetlu, pa je Informer tada napisao kako "Sporazum onemogućava prolaz strane vojske kroz Srbiju bez poziva države". Ma bravo! Pobedili smo NATO. Kao i onomad 1999. A car nije go, bas mu je lepo odelo, samo ga mi ne vidimo, glupi smo ... kako, vec, bese ona bajka ...

Inace, kada je Vuk Draskovic kao ministar inostranih poslova potpisao takav isti dokument svi su ga pljuvali. A gle cuda, SOFA, kao i dokument koji je potpisao Vuk - oba sadrze upravo isto ono sto je stajao u aneksu sporazuma u Rambujeu, koji smo - ako se secate - odbili, pod izgovorom kako bi to bila kapitulacija ... zbog cega je i krenula agresija na SRJ. Ali nema veze ... opet smo pobedili NATO. Drugi put.

Nego, da se podsetimo, kako ono bese:
Citat:
"U ratu država daje topove, bogati volove a siromašni svoje sinove. Kad se rat završi država uzme svoje topove, bogati dobiju nove volove a sirotinja traži grobove ..."

Ima li jos nesto da nije jasno?
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 10:18 - pre 23 meseci
Posle bitke svi su generali.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 10:32 - pre 23 meseci
Citat:
B3R1:
Jedan Gugl upit na temu NATO Serbia relations ... i gle sta sam dobio:

https://jfcnaples.nato.int/sys...ownload.ashx?pg=7029&ver=1
https://jfcnaples.nato.int/res...eral/downloads/NATO_SERBIA.pdf

Obratite paznju na onu piramidicu na drugoj strani. U svoje vreme Rusija je stigla samo do PfP (purpurni sloj piramide, drugi odozdo). Srbija je prilicno poodmakla odatle, a vrh vrhova je bila ratifikacija SOFA ugovora u Skupstini Srbije. Jos samo fali onaj vrh (MAP) do punog clanstva. Ali to je, vec, krupna zaba i treba je iseckati na komadice kako bi sve to narod lakse proguato. Ali za divno cudo, narod sve to nekako guta ... bas poput penzionera, koji su progutali ono smanjenje penzija u jednom trenutku, pa su jos i plakali od srece kada im je Vodja poslao zahvalnicu sto su se zrtvovali za Srbiju. A sada tim istim penzionerima s vremena na vreme uplacuju neku sicu, a oni jos i srecni. Tako da ... narod ionako nista ne kapira.



Skloni ove linkove, pa ovde ima i penzionera! Jel hoćeš da ih nosiš na duši?
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 11:08 - pre 23 meseci
@B3R1:

Sve to moze da prodje ako su rezultati bolja ekonomija, pravna drzave, demokratija i sigurnost za gradjane.

Medjutim sta smo dobili:
- likvidaciju drzave na severu Kosova i konstantnu represiju
- likvidaciju demokratskih promena u Crnoj Gori i verovatni nastavak represije prema Srbima
- ukidanje medija i kritickog razmisljanja
- veliki rast represije i politickih ubistava
- devastacija demokratkog procesa
- srozana pravna drzava i institucije
- sasvim vidljiva ekonomoska stagnacija i pored milijardi i milijardi povucenih kredita
- veliki porast organizaovanog kriminala
- ogroman porast ekonomske i druge migracije na Zapad

Eh sada zamisli da Rusi ovde grunu milijardicu u neku svoju opoziciju, organizaciju slicnu kao sto je Vucicev Hezbolah ili ti SNS. Toga se plase nasi politicari ovde, jer nemaju iskreno poverenje medju gradjanima, taj odnos je debelo pomeren od normalnog odnosa elita-gradjani/narod. Pa odnosi u SNS-u izmedju manager-a i obicnog clana koji je angazovan na nekom stranackom poslu se obezbedjuje menicom na neku suludu cifru.

Drugo, perspektiva EU/NATO zaista izgleda sumorno. Evo EU koja nece da uvozi naftu/gas, a Ameri su samo prosle nedelje uvezli rekordnu kolicinu od Rusa. Rusi su ima cak odobrili i discount. I onda ce da preprodaju tu istu naftu EU po 2x vecim cenama.
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 11:57 - pre 23 meseci
Citat:
dejanet: Eh sada zamisli da Rusi ovde grunu milijardicu u neku svoju opoziciju, organizaciju slicnu kao sto je Vucicev Hezbolah ili ti SNS.

Uradili bi oni to kada bi imali jake interese za to. Meni se ipak cini da nemaju previse jake. Jedino sto ih je u Srbiji do sada drzalo je perspektiva Juznog toka, ali posto im taj projekat vise nije toliko bitan, mislim da oni ceo Balkan postepeno pustaju niz vodu ... Tako da tu vise nema nikakve dalje diskusije.

S druge strane, meni se cini da ni zapadu vise Srbija nije toliko zanimljiva kao pocetkom 2000-ih. Tada jeste bila zbog svog trzista, koje su zapadne firme dobile za dz ... sve su mahom su usle uz drzavne garancije da ce imati monopol na trzistu, svaka ima samo po jednog "ekskluzivnog uvoznika". A lokalne vlasti su to omogucavale zakljucivanjem stetnih ugovora. Pocev od cuvene Djindjiceve "rikše", kojom je opisao Linux kada je sklapao ugovor drzavne uprave i Majkrosofta ... pa do Rio Tinta. Svi koji su prosli kroz zgradu u Nemanjinoj ostavljali su svoje potpise na raznim ugovorima koje je sada nemoguce raskinuti. Jer u medjunarodnim i medjudrzavnim ugovorima nema puj pike, nema povlacenja potpisa, nema izvin'te, zeznuli smo se ... nema undo ...

Tako da nekakva obecanja pojedinih opozicionara kako ce preispitati ovo ili ono su samo suplje price. Undo ne postoji. :-(
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 12:27 - pre 23 meseci
Citat:
dejanet: Mislim da su Vucko, UDBA i 90% opozicije za NATO, ali se malo plase naroda a malo i Putka.


Ja nisam nijednom čuo da je Žvalavi protiv NATO-a.. Štaviše on je zdušno prihvatio Tadićevu "politiku pomirenja i evropskih integracija", ali se to kosi sa njegovim populizmom i povlađivanjem većini..Što je i razumljivo, jer hteo ne hteo - mi sa NATOOm nismo igrali klikere i nije nas pokrao sudija u fudbalskoj utakmici, nego su nam sevale njihove bombe nad glavama.. Zamislite da neki Sarajevski ili Hrvatski političar izađe u javnost sa afirmativnim stavom prema Srbima, kako bi ga glasači prihvatili.

Citat:
TheSpiridon: Jel ima neko relanu ideju KAKO da vratimo KOSOVO ako ne ratom? Evo ja pitam, kolko to košta?


A izvini, znam da je nepopularno mišljenje, ali zašto bi smo vraćali Kosovo? Za čije babe zdravlje. Je l neko svestan da tamo ima 10puta više Albanaca nego Srba..kako kaže naš narod "čije ovce, njegova livada". Sve i da volšebno jednog dana Kosovo opet "pripadne" Srbiji, to bi značilo da imamo jedan ozbiljan uzorak nacionalne manjine, koji nije baš zadovoljan zemljom u kojoj živi, verovatno bi ta nacionalna manjina imala jaku političku stranku, koja bi u najgorem slučaju dala predsednika, premijera, ministra nekog bitnog resora - a u najboljem slučaju bi bila angažovana sitnim rovarenjima po državi.

Mislim opcija postoji, da svi koji su raseljeni (ili su se samoinicijativno preselili u Srbiju ili dijasporu) sa KIMa u poslednjih 30-40god, otvore neki sajt za prodaju nekretnina, kupe nekretninu tamo i presele se..Tek onog trenutka kada odnos bude 60% Srba i 40% Albanaca, može da se priča o nečemu sličnom.. Do tada možemo da budemo srećni što su Bujanovac, Preševo u našem sastavu. Msm i našim političarima su puna usta "stvaranja uslova da se raseljena lica vrate na Kim", pa je broj onih koji su se vratili u poslednjih 20god jednak statističkoj grešci. Da se razumemo, ja bih voleo da je KIM u našem sastavu, da se tamo živi u slozi sa svim manjinama, msm imam i ja dedovinu (tačnije pradedovinu) tamo, iako nisam rođen tamo, drag mi je to kraj - ali realnost je malo drugačija.

Citat:
Uradili bi oni to kada bi imali jake interese za to. Meni se ipak cini da nemaju previse jake. Jedino sto ih je u Srbiji do sada drzalo je perspektiva Juznog toka, ali posto im taj projekat vise nije toliko bitan, mislim da oni ceo Balkan postepeno pustaju niz vodu ... Tako da tu vise nema nikakve dalje diskusije.


Odavno mi nismo zanimljivi Rusima. Pa Zvezda je grebala rukama i nogama da joj Gazprom dotira neku kintu na kontu sponzorstva, jedva su i to izvukli. Sa druge strane zapad je uveliko prisutan ovde kroz zapadne firme, korporacije, a bogami ni Kina i Turska nisu za potcenjivanje (slao je Beri grafikon na drugoj temi). Rat je zastarela, precenjena i nepotrebna metoda.. Moj deda je još pre 20god voleo da kaže da su nekad zemlje ostavale vojničke cokule, a danas lakovane cipele i da su se nekad zemlje osvajale oružjem, a danas aktovkama. Ne znam šta Putinu bi, da li je moguće da je čovek toliko zaostao u nekom drugom vremenu, za lovu koja je upucana u rat, mogao je da oformi armiju proruskih plaćenika u Ukrajini, skine Zelenog i mirnim putem istera svoje interese.

 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 12:31 - pre 23 meseci
Cisto ilustracije radi: recimo da imas kapital, imas konkretnu ideju za proizvod koji ce biti autentican brend, zelis da otvoris kompaniju, da to izvozite ... na grbacu bi ti se popela gomila lokalnih reketasa, mafijasa, stranackih mamlaza ... a povrh svega, svakih mesec dana bi ti upadale razne inspekcije, policije, kontrole ... i cesljali bi ti svako slovce u poslovnim knjigama. Budalastine idu do te mere da, recimo, ako si nekog radnika poslao na sluzbeni put npr. u Minhen, a ovome Nemci nisu lupili pecat u pasos i ti nemas kopiju tog pecata - dobijas pitanje: a gde je pecat? Gde ti je dokaz da je put realizovan? Racun iz hotela nije dokaz ... i tome slicno. Naravno, dok ne pitas inspektora: ok, koliko ti dodjem da odes? On kaze cifru ...

Za to isto vreme, stranac moze da krsi sve lokalne propise pocev od ustava do muzickog dinara, moze da ispusta otrovne materije u reke i da mu niko nista ne kaze, svi zmure, prave se blesavi ... i jos mu daju pare.

I bas zbog toga, pitanje nekakvog rata je besmisleno. Ratuje onaj ko ima interesa za to i ne moze da te interese ostvari na drugi nacin. U Srbiji nema nicega sto bi nekome toliko zapalo za oko ... a da to vec nije dobio na taj drugi nacin. Dovoljno receno.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 12:41 - pre 23 meseci
Citat:
B3R1
Za to isto vreme, stranac moze da krsi sve lokalne propise pocev od ustava do muzickog dinara, moze da ispusta otrovne materije u reke i da mu niko nista ne kaze, svi zmure, prave se blesavi ... i jos mu daju pare.


Upravo, mi smo već okupirana teritorija, trošiti municiju na ove prostore bilo bi besmisleno. Samo gruneš lovu gde treba, potplatiš vođu i minione i radiš šta hoćeš, gradiš puteve, otvaraš fabrike koje zagađuju okolinu i ne poštuju zakon, imaš jeftinu radnu snagu koja je spremna i da radi u pelenama za tebe, tu istu jeftinu radnu snagu orobljavaš kreditima tvojih banaka.

A vođa to sve pravda "novim radnim mestima" i "porastom standarda".. I kao što vidimo to sve narod upija i to sve prolazi, bez nekog većeg otpora.

Skoro sam video jedan meme na netu, gde Vučić govori kako je Miloš Obiić zlikovac i plaćenik koji je ubio poštenog turskog investitora koji je hteo da otvara radna mesta i podiže standard Srbije.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.162.*



+557 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 13:23 - pre 23 meseci
Ma dobro u slučaju rata izgubili bi, nego šta mi da radimo u slučaju okupacije koja je već u toku, svaki svoga da opljačka subašu? Možda bi najbolje bilo da se podelimo na nekih osam frakcija, kontam u ww1 skoro cela nacija nije poginula, u ww2 smo već bili malo pametniji partizani, četnici, nedićevci, ljotićevci, trebalo bi ovaj put da imamo bar 8 frakcija šta mislite?
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 13:57 - pre 23 meseci
Citat:
MajorFatal: Ma dobro u slučaju rata izgubili bi, nego šta mi da radimo u slučaju okupacije koja je već u toku, svaki svoga da opljačka subašu? Možda bi najbolje bilo da se podelimo na nekih osam frakcija, kontam u ww1 skoro cela nacija nije poginula, u ww2 smo već bili malo pametniji partizani, četnici, nedićevci, ljotićevci, trebalo bi ovaj put da imamo bar 8 frakcija šta mislite?


Što bi smo radili bilo šta, očigledno je da je narod ovde srećan što je okupiran, što je i rekao na izborima pre nedelju dana. Zašto menjati "tim koji pobeđuje"..

A i mislim da imamo jedno 20 frakcija, sa 8 bi smo bili srećni.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
87.116.162.*



+557 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 14:57 - pre 23 meseci
Ala su ti pokradeni izbori referenca, odvojili se od srs koji vazda imao 20% čvrsto jezgro, prema tome oni mogli da imaju 10% max i pored besomučnog marketinga što skače po mozgu iz frižidera i opet 25 do 50 poslanika pošteno maksimalno dobili i to od nesvesnih sebe, a ne 120. Al "stabilnost" :)

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

kosmopolita
Balkan

Član broj: 257864
Poruke: 123



+20 Profil

icon Re: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?10.04.2022. u 15:09 - pre 23 meseci
Citat:
Turmen:

A izvini, znam da je nepopularno mišljenje, ali zašto bi smo vraćali Kosovo? Za čije babe zdravlje. Je l neko svestan da tamo ima 10puta više Albanaca nego Srba..kako kaže naš narod "čije ovce, njegova livada". Sve i da volšebno jednog dana Kosovo opet "pripadne" Srbiji, to bi značilo da imamo jedan ozbiljan uzorak nacionalne manjine, koji nije baš zadovoljan zemljom u kojoj živi, verovatno bi ta nacionalna manjina imala jaku političku stranku, koja bi u najgorem slučaju dala predsednika, premijera, ministra nekog bitnog resora - a u najboljem slučaju bi bila angažovana sitnim rovarenjima po državi.

Mislim opcija postoji, da svi koji su raseljeni (ili su se samoinicijativno preselili u Srbiju ili dijasporu) sa KIMa u poslednjih 30-40god, otvore neki sajt za prodaju nekretnina, kupe nekretninu tamo i presele se..Tek onog trenutka kada odnos bude 60% Srba i 40% Albanaca, može da se priča o nečemu sličnom.. Do tada možemo da budemo srećni što su Bujanovac, Preševo u našem sastavu. Msm i našim političarima su puna usta "stvaranja uslova da se raseljena lica vrate na Kim", pa je broj onih koji su se vratili u poslednjih 20god jednak statističkoj grešci. Da se razumemo, ja bih voleo da je KIM u našem sastavu, da se tamo živi u slozi sa svim manjinama, msm imam i ja dedovinu (tačnije pradedovinu) tamo, iako nisam rođen tamo, drag mi je to kraj - ali realnost je malo drugačija.



Bilo je u vestima da kupuju stanove (imovinu) u Nisu. Da calexx cita i ovu temu mogao bi da napise iz prve ruke dogadja li se nesto tako u njegom komsiluku.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta biste radili da izbije rat ovde kod nas?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17605 | Odgovora: 85 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.