Kepo
Sumnjam da postoji tako nesta. Meni je zapalo za oko na sajtovima i prospektima od Kovan,termoflux i stil metal (inače isto dobri kotlovi)
piše da imaju potvrde o iskoriscenosti kotla i to svi iz Beča. Malo cudno jer ima i drugih instituta...jedina logika je zbog izvoza u EU.
Alen
Moj dimnjak je 10m korisne duzine i spojen je Megal 35 i stadler 35 na fi 200mm,i oba rade zajedno.Za podešavanje vašeg kotla možda bi trebalo pre dodati više peleta u paljenju a vazduh ostaviti. Ko ima takav neka kaže ...
Ko ima problem sa vracanjem dima kroz odzak ,a nećemo ventilator- "pevac" ili brodska kapa.
Ekopell Guča 2 kom.za dva objekta