Hajde opet malo da obnovimo gradivo pošto je očigledno da još nisi shvatio kako kod mene sistem funkcioniše.
Pišem NOĆAS, zato što mi se bafer noću puni tj. dogreva jeftinom strujom.
Kada se zagreje, onda preko celog dana koristim tu toplu vodu za grejanje kuće do 23 h.
To što neko priča da je sada isključio grejanje, ro je samo da bi uštedeo. Ja tvrdim da na ovu spoljnu TEMPERATURU u kući MORA da se greje. Stan je već druga priča.
Evo, NOĆAS je potrošio 40 kW jeftine struje što je u parama u vrednosti od 6,5 kg peleta.
- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija