Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 80737 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!01.10.2006. u 12:08 - pre 213 meseci
Grozno odjutros rano u Kini.

Kiša pa suvo, timske greške Renoa, neiskustvo mnogih vozača povodom vožnje po kiši...

Trka je bila odlična, Kubica me zadivio vožnjom (iako su ga zeznuli kao majmuna oni iz tima), Alonso se vadio kako je znao i umeo, s obzirom na KAPITALNE greške Renoovog tima, što pored monitora, što sa alatom u ruci. Ne znam zašto su mu menjali gume, dal' je on to sam tražio ili Flavio?

Raikonen zaista treba da pređe u neki tim gde će ga maksimalno ispoštovati! Ovo sve više nema smisla po njega.

Ferari timski SJAJAN, sam Šumaher vozio kao matori kamiondžija, ali mu se ne može ništa zameriti. Zbira pare za penziju.

Ne znam samo kako sada vodi Šumaher na listi jer on i Alonso imaju ISTI broj bodova, ISTI broj drugih mesta, tako da jedino ostaje neki Eklestonov kriterijum...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!01.10.2006. u 13:12 - pre 213 meseci
Odbij sa Bernijevim kriterijima ;-)

Schumi ima više pobjeda ove sezone u odnosnu na Alonsa - zato je zasjeo na prvo mjesto. U kaotičnoj utrci koja je od početka do kraja bila odlična, Schumi je vozio majstorski i zasluženo pobjedio. U prvih dvadesetak krugova je odlično obavljao tada primarni cilj - čuvanje trenutne pozicije. Uvjeti na stazi apsolutno nisu odgovarali njegovom paketu no ne zovu ga bez razloga rainman, zbog tih sposobnosti i ogromnog iskustva držao je korak sa Hondama te DLR-i nije pružio ni najmanju šansu za napad. Kasnije nije vozio ništa drugačije no staza se postepeno sušila čime je dobio priliku za strelovit proboj prema naprijed, obavio je dva odlična manevra u kasnijoj fazi utrke i prošao pored oba Renaulta. Alonso ima za čime žaliti, propustio je sigurnu priliku da još za barem dva boda pobjegne Schumiju no nije on kriv, fantastično je vozio utrku koju je uprskao Renaultov boks.

Iskreno žalim Raikkonena, toliko se priča koliko je nesretan no mislim da temelji toga leže u McLarenu. Ovo više nije za gledati i hvala Bogu da jedan takav vanserijski vozač dolazi u momčad koja mu sasvim sigurno može omogućiti iskorištavanje njegovih punih potencijala.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!01.10.2006. u 16:47 - pre 213 meseci
E stvaeno zanimljiva trka je bila jutros. Velika je šteta što nije pobedio Alonso, jer je imao najbrži bolid na stazi. Da ga nisu zajebali sa onom promenom prednjih guma, sigurno bi pobedio, u to nema nikakve sumnje.

A opet je ovaj budući penzioner nezasluženo pobedio, što mu nije nepoznato. Od svojih 91 pobeda, bar 15-20 je zabeležio na ovaj način, a možda i malo više.

Svetu on neće nedostajati. Dobro je rekao Vilnev za njega.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!01.10.2006. u 17:25 - pre 213 meseci
Opet pričaš, a nemaš blage veze o F1. Tipično za tebe.

Schumi je najviše zaslužio pobjediti danas, što je uostalom i učinio. Na apsolutno inferiornijim gumama, jučer je na kvalifikacijama odvozio čudesan krug i maksimalno minimizirao štetu zbog kiše koja apsolutno ne odgovara njegovom tehničkom paketu. Danas je jednako fenomenalno u prvoj fazi utrke držao korak sa bolidima na Michelinkama koje su tada bile znatno brže od Bridgestonea. Kada se staza počela znatnije sušiti dobio je priliku za proboj prema naprijed i bez problema projurio pored oba Hondina vozača. Kasnije je sa dva sjajna manevra pretekao Alonsa i Fisichellu. Zadnjih desetak krugova je utrku pametno priveo kraju. Nitko drugi doli njega nije više zaslužio ovu pobjedu, još jedan vikend gdje je pokazao sav raskoš svog talenta i iskustva i još jedna njegova velika utrka. Kako tipično za Michaela Schumachera.

Kada ode mnogima će nedostajati. Villeneuve sav ljubomoran nema šta drugo reći, u karijeri nije ostvario niti približan uspjeh kao Schumi. Jadničak nije ni do koljena Schumiju, još se usuđuje nešto komentirati - neka se sakrije u tami i plače nad svojom sudbinom.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!01.10.2006. u 18:32 - pre 213 meseci
Ah da, apsolutni junak trke je Fizikela.

Onako ČUVATI od napada posrnulog kolegu skoro DVA kruga, a zatim ga sačekati oporavljenog i PROPUSTITI da prođe, to ni Barikelo nije radio Šumaheru!

Da sam Alonso, kupio bih mu novu jahtu!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!01.10.2006. u 19:05 - pre 213 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: E stvaeno zanimljiva trka je bila jutros. Velika je šteta što nije pobedio Alonso, jer je imao najbrži bolid na stazi.

U trkama F1 ne pobedjuje uvek najbrzi vozac, vec vozac tima koji najbolje odradi ceo posao u boxu. Kad imas vise timova sa bolidima slicnih performansi onda pobedjuje tim, a ne vozac. Ako to do sada nisi mogao uvideti, onda si promasio temu...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!01.10.2006. u 19:17 - pre 213 meseci
kakav je lik ovaj kosta ne mogu da verujem! Ladno kaze "steta sto alosno nije pobedio, imao je najbrzi bolid". O boze! Pa ako ima najbrzi bolid, jel to znaci da ostali odmah treba da se predaju?!?

Citat:
A opet je ovaj budući penzioner nezasluženo pobedio, što mu nije nepoznato. Od svojih 91 pobeda, bar 15-20 je zabeležio na ovaj način, a možda i malo više.

Nemas ti prijatelju moj blage veze sa zivotom, a kamoli sa F1.

A sto se Sumahera tice on sada aladno pokazuje da je tata za SVE u F1. Sa osrednjim bolidom, koji nije ni blizu toga da bude najbolji, ladno ima najvise pobeda i zasluzeno je prvi. To sto se pojedincima ne svidja svaka njegova pobeda, i sto bi hteli da on svaku trku krene sa zadnjeg mesta (mozda im se ni tada nesto ne bi svidelo) ne bi li tako zadovoljio njihovu sujetu, je njihov licni problem. Ne znam zasto ga iznose ovde javno.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!01.10.2006. u 19:26 - pre 213 meseci
Citat:
ton_majstor: Ah da, apsolutni junak trke je Fizikela.

Onako ČUVATI od napada posrnulog kolegu skoro DVA kruga, a zatim ga sačekati oporavljenog i PROPUSTITI da prođe, to ni Barikelo nije radio Šumaheru!

Da sam Alonso, kupio bih mu novu jahtu! :)

Pozdrav!

Ha ha ha ha ha ha... Ovakvoj gluposti bi se mogao smijati danima ali ne mogu, zaboliće me mišići...

Kad smo jednom tako pričali o Baričelu kako je on tako isto slušao timske odredbe a mogao se komotno boriti za bodove itd, tad je Baričelo bio budala a Michael peder jer je Baričelo štitio njegovo cjenjeno dupe! A DANAS kad su FIZIKO i ALONSO u istoj poziciji bili, FIZIKO je junak (naspram budale) a Alonso je car (naspram pedera) koji je zaslužio presto ali eto... Izvini tonac, poštujem te zbog godina ali nizbogčeg više!

Michael prljav?!

[Ovu poruku je menjao icobh dana 01.10.2006. u 23:37 GMT+1]
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

simor
Simo Radjenovic
Wirecard AG
München

Član broj: 19175
Poruke: 366
*.NS-BCL81.WLAN.panline.net.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!01.10.2006. u 19:34 - pre 213 meseci
Sumaheru treba skinuti kapu za danasnju trku. Svako ko kaze da je penzioner ili sl. nema blage veze sa poznavanjem F1. Ja ga licno ne gotivim, ali on je broj jedan. Da li ste videli rad tima kad je usao u boks? Savrseno.

Koristio je svaku priliku da ohladi gume, i onda bi krenuo u napad na Fizikelu i Alonsa. Vozio je perfektno.

Jedan detalj prenosa na B92:

Veljko Petrovic: "Zak Vilnev se pre svake trke drao ko jarac!" :) sta reci?

(samo da ne ukinu i prenos na nemackom RTL-u)
 
Odgovor na temu

N N

Član broj: 87759
Poruke: 126
195.252.78.*



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!02.10.2006. u 00:43 - pre 213 meseci
Alonso je apsolutno zasluženo osvojio drugo mesto, nije ga Fizikela propustio.
Citat:
Michael prljav?!
Nisam primetio da je Alonso namerno udario Šumahera dok ga je ovaj obilazio, i na taj način sebi obezbedio šampionsku titulu.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.219.*



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!02.10.2006. u 09:47 - pre 213 meseci
Hahaha, ovako se ni ja nisam skoro nasmejao!

Da li bi ti bilo lakše za čitanje i tumačenje da sam ceo post stavio pod [irony] tag? A i ne sećam se da sam Barikela pljuvao kao što to rade drugi ovde po forumu. Svejedno.

Izvini icobh, ali ja ipak ne mogu da ti uzvratim poštovanje...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!02.10.2006. u 10:43 - pre 213 meseci
Dosta bre, vi obožavaoci Sumahera. Ko je bre on, da ga vi gledate kao Boga. On je jedno najobičnije đubre od čoveka, a ako to ne vidite, to je vaš problem. Uvrede na moj račun neću trpeti.


Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!02.10.2006. u 11:04 - pre 213 meseci
Jadničak... tako mi te žao...

Pogledaj kakve ti gluposti pričaš o Schumiju. Tvoji debilni postovi su ispunjeni neviđenom mržnjom prema tvom čovjeku, hrpa neistina koje si samo ti sposoban izmisliti. Još mi imaš nešto reći? Ti ne poznaješ Schumija, ne poznajem ga ni ja ali ima ljudi koji ga dovoljno dobro poznaju da bi mogli nešto pričati o njemu - svaki će ti reći da je on zapravo suprotno od onoga što javnost misli. Kao vozač i beskompromisni pobjednik nije usamljen - jedna kopija je preminula '94.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
82.131.178.*

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!02.10.2006. u 14:07 - pre 213 meseci
Samo cu vas podsetiti na sam zavrsetak trke kad je sumahr izasao iz formule i poceo slavlje sa gomilom svojih timskih kolega...mislim da je to nesto sto treba zasluziti i s jedne i s druge strane..
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!02.10.2006. u 18:19 - pre 213 meseci
To mi je bilo zaista čudno, toliko radovanje kao da je čovek prvi put pobedio u karijeri, a ono, ima ih, nažalost, 91.

Pravi se on mnogo pametan, a njegova arogancija prosto kulja iz njega. To se vidi iz daleka, a normalno je da to ne vide samo oni ljudi koji navijaju za njega.

Kao što pre 7 dana reče Alonso: " Šumaher je najnepošteniji vozač u istoriji Formule 1. " Sa tim se apsolutno slažem.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!02.10.2006. u 18:24 - pre 213 meseci
@ton_majstor

Pa i ne možeš uzvratiti poštovanje jer sam po slici barem duplo mlađi i ne iskusniji ali ono zbog čega ti nećeš ni da pokušaš je to što sam ja slabo protumačio tvoj post. Izvini ali ja samo vidim ono što si napisao! To što ti misliš, to ne zna ni vidovota "BLABLABLA" a kamo li ja!


@Kosta ******um Rex Persia

Kakav si ti retard majko moja, ja samo ne znam jesi li takav samo na MadZone-u (vjerovatno si pogrešno shvatio sam ovaj naziv) ili si takav na ostalim poljima... Ajd ti dokaži da sam ja Šumaherov okoreli fan! Jesam među mnogim fanovima ali imam ja i drugih za koje navijam, nebitno da li je Mihael na stazi ili ne. Koliko kod to demantovao ipak drag mi je i Raikonen! Mrzim ga ali kada ka vidim kako juri stazom u onom polu fabrikantu koji se zove Meclaren Mercedes F1 Bolid (koja oznaka ne znam tačno, valjda MP6), stvarno cool je lik, i gajim neke nove simpatije prema njemu. Ne samo od Imole već od mnogo prije! Ali razumijem ja tebe, jer posoji jedna narodna: Ko je slabiji ima pravo da se ljuti!


P.S. Pa eto ništa, nazovi Alonsa i reci mu da se slažeš sa njegovom konstatacijom! Vas dvojica kad se udružite, ima da bolidi pucaju na sve strane!

@N N

Ma jok bre, pa ti mora da si pratio formulu sinoć na dnevniku, znaš ono sport na kraju dnevnika! Ne da Fizikela nije pustio Alonsa već Alonso nije pustio Fizikelu! Ti izgleda ne razlikuješ Fizikelu i Alonsa! Ajd barem reci po čemu se razlikuju Alonsov i Fizikelin bolid?
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!02.10.2006. u 18:49 - pre 213 meseci
Schumi ima 4 izuzetno velike prednosti naspram ostalih u F1:

1. Strasan strateg, barata izuzetno svim podacima od samog bolida do broja navijaca pored staze i malih TV ekrana i sve koristi u svoju prednost;
2. Smirenost, ne pada u greske zbog pritiska, vozi uvek svoju voznju;
3. Tim, koji je zaista besprekoran (F1 motor nije ciknuo valjda 3 sezone vec...?);
4. Iskustvo, koje u F1 zaista zlata vredi.

Covek je, jednom recju - profesionalac. I to profesionalac, ne obazirucu se u toj izjavi dal' je 'prljav' igrac ili nije.

Samo par detalja koje sam zapamtio:

- smtrni slucaj u porodici, a on nakon 2 dana na stazi;
- prilikom nekog intervju-a, valjda je mali Fiat Seicento Sporting bio u pitanju, je izjavio nesto tipa: "da, ogibljenje bi moglo da bude za 14,31% tvrdje, diferencijal je takav i takav, kocnice su takve i takve, poprecni hod radilice bi mogao da bude malo ovakav... Sve u svemu - zanimljiv autic". I to je sve 'saznao' samo sto je sedeo za volanom. Ja verujem zaista, da on zna i 'oseca' svaki i najmanji deo bolida F1, dok se vozi u njemu.

Ne kazem da ostali ne znaju, ali sigurno ne u toj meri kao on.

Covek je jednostavno - masina.

Poz,
Sale

PS. nakon sto je postao otac, bio je sporiji par desetinki po krugu prvih par sledecih trka, ali kazu da je svaki vozac takav... :)
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!02.10.2006. u 19:54 - pre 213 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: To mi je bilo zaista čudno, toliko radovanje kao da je čovek prvi put pobedio u karijeri, a ono, ima ih, nažalost, 91.


Šta ti je čudno? Schumi vozio svoje posljednje utrke u svojoj karijeri; pred sam kraj ponovo je odvezao jednu veliku utrku, u direktnom je dvoboju na stazi pobjedio vozača koji se smatra njegovim nasljednikom, preuzeo je vodstvo u vozačkom poretku, k tome - obzirom kakva se katastrofa očekivala prije početka utrke - uz sve navedeno zaista bi bilo čudno da se nije onako veselio. Aposlutno je to zaslužio.

Citat:
Kosta ******um Rex Persia: Pravi se on mnogo pametan, a njegova arogancija prosto kulja iz njega. To se vidi iz daleka, a normalno je da to ne vide samo oni ljudi koji navijaju za njega.


Zbog svoje pameti je najuspješniji vozač u povijesti F1. Arogancija je dio njegova "štita", tebi po drugi put.

Citat:
Kosta ******um Rex Persia: Kao što pre 7 dana reče Alonso: " Šumaher je najnepošteniji vozač u istoriji Formule 1. " Sa tim se apsolutno slažem.


Schumi jest jedan od najkontroverznijih vozača ikada u F1, no to nimalno ne umanjuje njegove uspjehe koji dokazuju njegove izvanredne sposobnosti. Odvozio je toliko velikih, nemogućih utrka - meni iste imaju veću vrijednost od njegove impresivne statistike.

Alonso je poslije Monze shvatio kako gubi naslov pa je briznuo u plač pred medijima... a jaaadan ;-)
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.220.*



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!03.10.2006. u 09:41 - pre 213 meseci
Icobh, nadam se da ćeš posle ovoga prestati da me smatraš za, recimo, "površnog"!
A inače nimalo nisam ljut na tebe! Taman posla! Valjda zato zaslužujem to je..no poštovanje!

Inače, mnogo se ovde "karamo" (grdimo) oko teg "Šumilonso" problema. Već je zbog toga ova tema skinuta sa TOP-a, pa bila zaključana, pa pala nisko, pa je ja oživeh, pa vi opet kao vrane na 'lebac, kao da vam od ove svađe život zavisi!?

Ajde, konstruktivno! Komentari trka, ima toga do kraja godine! Osim mog posta i par detalja kod vas, sve se opet svodi na "Alonmaher" problem!

Kada sam rekao PENZIJA, čovek se zaista povlači u neku vrstu penzije barem što se trka tiče, ali će ostati JAKO aktivan u sportu. Na kraju krajeva, i dalje potpisuje ugovore oko reklamiranja i slično, a to ne rade oni koji se neće više pojavljivati u javnosti.

Biće gusto sada na kraju sezone. Čak bi mi bilo donekle vrlo pravo da Šumi dobije sezonu, tj. da se izvadi i završi karijeru pobedom (iako ga ne gotivim, gospodo).

Alonso, Kimi, Kubica i ekipa će nastaviti da se trkaju, pa ako ga neko stigne...

Pozdrav!



 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!03.10.2006. u 12:00 - pre 213 meseci
Citat:
ton_majstor: Ajde, konstruktivno! Komentari trka, ima toga do kraja godine! Osim mog posta i par detalja kod vas, sve se opet svodi na "Alonmaher" problem!


Pa nema tu mnogo toga da se kaže, a da se "dotična gospoda" ne uvrede što neko kao ja mrzim (da, evo javno to kažem) tzv. Šumahera. Trka u Kini je bila izuzetno zanimljiva, ako pređem preko činjenice ko je pobedio. Realno, videlo se da Reno ima vidno brži bolid od Ferarija, a Fizikela je odvezao jednu zaista maestralnu trku, s obzirom da je zapao u krizu u poslednjih nekoliko trka. Smatram da je Alonso previše lako propustio Šumahera, kao da je zaostajao čitav krug. Trebao je bar neko vreme da mu se odupire i da ga zatvara, uostalom to je borba za pozicije.

Citat:
Kada sam rekao PENZIJA, čovek se zaista povlači u neku vrstu penzije barem što se trka tiče, ali će ostati JAKO aktivan u sportu. Na kraju krajeva, i dalje potpisuje ugovore oko reklamiranja i slično, a to ne rade oni koji se neće više pojavljivati u javnosti.


Biće itekako gusto i zanimljivo. Reno je dosta razvijao bolid i gume u septembru, i to bi trebalo sada da dođe do punog izražaja i na suvom u Japanu. Očekujem zaista neizvesnu borbu i nadam se da će Alonso, pravde radi, skupiti snage da odvozi maksimalno brzo i da osvoji svoju drugu titulu u karijeri. Šumaher treba da se povuče poražen i ponižen, jer nije zaslužio ovogodišnju titulu.


Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Formula 1 sezona 2006, počelo je, počelo!!!

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 80737 | Odgovora: 431 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.