Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

C segment - najbolja kupovina

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1620920 | Odgovora: 5902 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.cust.nbox.cz.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 08:27 - pre 135 meseci
Auto koji je zapostavljen potpuno u diskusiji C klase a moze da bude vise nego smekerski je i Focus :)

Izasao sam da vam slikam komsijinog :)

 
Odgovor na temu

mozdasamjaamozdainisam

Član broj: 274672
Poruke: 341
*.upc-a.chello.nl.



+191 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 10:06 - pre 135 meseci
@Commandant Carlos, BMW 1 je do te mere skuplji ovde, da u mom budzetu mogu da uzmem sve samo naj naj najosnovnije. Auto je izuzetno dobar, vozio sam ga jednom prilikom ali ne vredi ne ide mi da moram cetiri godine da se odreknem nekih luksuznijih stvari zarad toga sto je BMW.

@Lavlja_Jazbina, slazem se da je krajnja odluka samo moja; pak opet ovde ima podosta vas koji se poprilicno razumete u automobile, a kako imam dovoljno vremena tako mi nije na odmet da cujem i misnjenja drugih.

@Branko: u focusu mi se nikako ne dopada centralna konzola (zapravo ni u jednom Fordu od kako su poceli da prave te, da ih nazovem zakosene komandne table). Spolja mi je solidan, ali 4 godine treba po 2 sata dnevno da ga gledam izunutra a nikako me ne privlaci. Sto je steta jer se auto jako lepo ponasa na putu.


@Nemanja, evo ovako, cene konkretnih modela koje sam ja gledao, sa dodatnom opremom. Racunaj da je ovde porez strahovit, te cu zbog toga da ostavim osnovnu cenu, kao i cenu posle poreza ;-)
Jos jedna napomena, porez se ovde placa po dve osnove:
1) % od nabavne cene;
2) mesecni porez koji je na osnovu tezine vozila + koliko je ekoloski motor (za dizel su granice < 90 grama CO2 | > 90 < 115 | > 115);
Jedino Volvo ima D2 motor koji je _oslobodjen_ oba poreza u 2013, za 2014 nije jos sigurno; stoga mu je cena u ovoj godini najpovoljnija. Medjutim ako vlada donese zakon kojim u 2014 nece vise biti oslobodjen poreza, neto mesecna cena ce otici za oko 80 evra na vise.

(u dodatnoj opremi su generalno dodatno osvetljenje spolja i izunutra, senzori za kisu + svetlo kao, bolja audio instalacija (8 zvucnika + subwoofer) i obavezno bolja sedista / ergonomska jer sam po 40 sati nedeljno u kolima);

'Tabela' ide ovako:
Model / osnovna cena / cena sa porezom / cena sa porezom i dodatnom opremom / mesecni neto troskovi lizinga ukljucujuci i gorivo;

Audi A3, 1.6TDI (115 konja) Sportback Attraction Pro Line Plus 5 vrata / 20.246 / 27.500 / 29.652 / 578;
Audi A3, 2.0TDI (150 konja) Sportback Attraction Pro Line Plus 5 vrata / 21.708 / 30.900 / 33.052 / 624;
Volvo D2 Summim 1.6 (115 konja) / 24.544 / 31.795 / 36.049 / 600;
Seat Leon 2.0 TDI FR (184 konja) / 21.234 / 31.050 / 34.000 / 566;
Golf 2.0 TDI Highline (150 konja) / 21.752 / 30.590 / 34.000 / 566;

Neto mesecna cena za Golfa i Seata se poklopila u evro, ali je (po meni) kvalitet izrade jednog i drugo - nebo i zemlja. Za 500 evra se Golf cipuje takodje na 185 konja. Jedini razlog zasto je Golf toliko jeftiniji u lizingu je opet, jer neverovatno drzi cenu kao polovnjak. Ako izaberem neki manje popularan auto, iako je kataloska cena u istom rangu, mesecni lizing troskovi idu bez problema i do 150-200 evra vise!

Volvo sa jacim motorom (D3 ili D4) skace po ceni automatski (zbog poreza) na mesecni iznos od 680 odnosno 730 evra :(
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 10:17 - pre 135 meseci
Kako su uspeli da im je porez skoro 50%?

Koliko vidim, tebe vise brine birokratija oko izbora vozila, i uslovi kupovine(nekako bas podeseni da mogu da favorizuju), nego samo vozilo.

Mozda ce to otkriti Zaretu tajnu "prodavanosti" Golfa

Poz
 
Odgovor na temu

mozdasamjaamozdainisam

Član broj: 274672
Poruke: 341
*.upc-a.chello.nl.



+191 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 10:18 - pre 135 meseci
@vladd: Holandija;
(vidim da si izmenio poruku);
cena jeste bitan faktor; kao sto i sam vidis na listi gore, razlike su oko +/- 50 evra sto nije nesto posebno. U tom slucaju, radije cu uzeti recimo A3 koji mi je daleko lepsi i zanimljiviji od Golfa. Opet, Volvo me je zainteresovao takodje. A opet, Leon sa 200+ konja... eh i to je lepo imati (za promenu) :) Imam jos par meseci da se odlucim, svakako cu sva vozila da probam cim bude malo lepse vreme, a ko zna - mozda dotle izadje i nesto novo.

Sto se tice 50% poreza, jeste bas puno - ali kada se vozim, vidim na sta to odlazi (putevi, signalizacija, osvetljenje... nije sve 100% savrseno, ali je veoma blizu toga), stalno nicu novi auto putevi i prosiranja postojecih, ne secam se u poslednjih 10 godina da sam video semafor da ne radi...

Ah da, gledao sam i Renault Megane; vec sam imao jedan komad, prethodni model (guzati). Medjutim, citam komentare vlasnika novog modela i izgleda da Renault jos uvek nije pronasao nacin da u 2013 proizvede kvalitetne i pouzdane elektricne sklopove u svojim vozilima. I moj megan iz cini mi se 2004 je imao gomilu problema sa elektronikom - a i vlasnici novog se na isto zale (npr navigacija koje se zablokira, radio koji se sam resetuje na fabricka podesavanje i ostale zezancije). Za budzet koji imam na raspolaganju bi mogao najjaci model sa svom opremom da uzmem, ali to automatski povlaci vise elektronike i iz mog iskustva, vise problema :)
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 10:29 - pre 135 meseci
Ponekada izadje
Citat:
Član broj: 274672
Poruke: 153
62.163.74.*
OS: Windows 7


a ponekad
Citat:
Član broj: 274672
Poruke: 153
*.upc-a.chello.nl.
OS: Windows 7


Pa kada shvatim da je glupo pitanje, red je da promenim

Poz
 
Odgovor na temu

mozdasamjaamozdainisam

Član broj: 274672
Poruke: 341
*.upc-a.chello.nl.



+191 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 10:35 - pre 135 meseci
Eh, tek sad i ja vidim to isto, obe poruke sa istog racunara otkucane - ne znam do cega je to :)
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
..8.178.wireless.dyn.drei.com.



+583 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 10:44 - pre 135 meseci
Mali offtopic : neki put se osigiranje projektuje za odredjeni automobil i odredjenu ciljnu grupu koja mesecno zaradjuje od do, i onda se moze dobiti bolji dil. Recimo da bi firme volele da taj auto bude popularan u toj ciljnoj grupi.
Inace i u Srbiji se vidi na sta porezi odlaze, dovoljno je pogledati vozni park politicara.
Raspitaj se i za troskove servisa, planiras li posle 4 godine da vratis auto ili da ga otkupis?
 
Odgovor na temu

mozdasamjaamozdainisam

Član broj: 274672
Poruke: 341
*.upc-a.chello.nl.



+191 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 10:52 - pre 135 meseci
@Nemanja, jos nisam siguran sta cu sa vozilom nakon 4 godine, zavisi od puno faktora (posao, zena, deca... za sada imam samo posao, ali 4 godine je podosta vremena :)); ali si u pravu, ubacicu i tu stavku u razmisljanje, pogledacu sta koliko kosta za modele koji me zanimaju.

edit: vidis u slucaju da zelim da zadrzim auto, Golf bi mi najmanje odgovarao - jer bi lizing kuca za njega trazila najvise para;
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 12:24 - pre 135 meseci
Obrni, okreni, u svakoj kalkulaciji uvek profitira Golf

Bilo da je rec o Holandiji, Velikoj Britaniji, Italiji, Nemackoj, ili Srbiji.

P.S.

Pa valda je normaljno da su lizing rate najpovoljnija za najcenjenija vozila.

Isto kao sto je normalno da se najvise kradu samo najbolji auti.

Bas bih voleo da cujem koji su argumenti onih koji misle suprotno.

P.S.2

Eto orjentira za kopovinu najboljeg auta za one koji po svaku cenu zele imati najbolji automobil u klasi, a pri tome ne zele mnogo lupati glavu i trositi vreme tragajuci za kojekakvim informacijama i zapitkivati polupismene servisere.

Dovoljno je da pogledaju Inerpol listu najtrazenijih automobila i da, u zavisnosti od kategorije, sebi odaberu najbolji.

Bez znanja i poznavanja bilo kakvih tehnickih detalja.

I, nemojte zaboraviti, dugi prsti su znak inteligancije, a zna se ciji su najduzi.



edit, slova

[Ovu poruku je menjao Zarko Silic dana 03.03.2013. u 14:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Commandant Carlos
Student
Beograd

Član broj: 299470
Poruke: 75
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 12:53 - pre 135 meseci
@mozdasamjaamozdainisam

U cemu je fora to kod tebe sa cenama ovde je BMW1 jeftiniji u osnovnboj varijanti od V40, cak kad ubacis i malo vise opreme dodje kao V40. I jedna mala sitnica BMW1 u pistolj verziji je nacickan sa dosta sitnica koje se kod drugih placaju (volan kau u 5, displej,...)
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 13:06 - pre 135 meseci
@Nebojsa Milanovic
Citat:
Mogu da razumem Šćeku da čovek prosto želi da bude natprosečan, znači ne želi da bude dosadan, monoton, svakodnevni, itd. To je u neku ruku normalna ljudska težnja.

Međutim, tu ima jedan veliki problem:

Kada oni koji žele da budu nadprosečni (ili da uopštim: vanprosečni) ne umeju to i da sprovedu, a što se u praksi vrlo često dešava, oni zbog toga veoma često u tome šta rade završavaju duboko ispodprosečni (govorim dakle generalno)

Nisi me razumeo. Nisam pricao o nadprosecnosti ni u kom obliku i to se vidi iz toga sto bih umesto "dosadan, monoton, svakodnevni..." upotrebio reci koje nipodastavaju pa i vredjaju u nekom smislu tu prosecnost potencirajuci potrebu da budem (da se bude) iznad toga a po tom osnovu - sto ocigledno nije slucaj.

I potpunosti si u pravu sa poslednom citiranom recenicom i tome bih mogao da dodam sijaset primera kao i objasnjenja zasto je to tako - ali, opet, to nema nikakvih dodirnih tacaka sa onim sto sam napisao i hteo da kazem.

A vrlo je prosto, rec je samo o razlicitosti u odnosu na dosanu monotoniju prosecnosti kojom smo okruzeni. Meni je prosto dosadno zivljenje po sistemu kolotecine i ustaljenosti na dnevnom/mesecnom/godisnjem/zivotnom nivou/ciklusu! Ustanes ujutru u isto vreme, redovna jutarnja toaleta, odlazak na posao, rutina na poslu, vracanje kuci u isto vreme i na isti nacin i istim ulicama (vec odavno znas koga i kada ces ugledati!), neki obrok, "opustanje" i "relaksacija" u krugu porodice u domu svome, vecera, "razbibriga" ispunjena uzbudjenjem ishoda "baraža" vecernjeg 'soua' sa strepnjom za svog favorita, nakon prezivljenog "uzbudjenja" rutinski ubrzana rutina pred ulazenje u san potpomognuto osecanjem odgovornosti da se na posao dodje na vreme i odmorno, naspavano i bez primesa "bludnicenja" od prethodne veceri ... Ustanes ujutru... ... Kopi - pejst neumitne monotonije ucmalosti zivota kaoja je evidentna u svakodnevici prosecnog gradjanina bilo gde na svetu, ali zivimo ovde pa je akcenat na nasa desavanja.

I jos na sve to neko ima mogucnost, dodje do trenutka da ima mogucnost da nesto svojevoljno promeni, unese trenutak raznolikosti u svoj zivot tako sto mu se stvorila prilika da odluci koji automobil ce kupiti i koristiti ga u narednom periodu zivota. I to ne iskoristiti na pravi nacin nego poslusati "razum" sugerisan od drugih i unistiti priliku koja nije svakodnevna opcija u zivotu?! :) Pa ok, moze i tako. Kad je sve prosecno dosadno zasto i automobil ne bi sledio tok misli i "razuma". Zasto bi nova boja i oblik remetio sivilo pripadanja proseku koji garantuje toplotu razumevanja istomisljenika na najvisem mogucem nivou?! Nije lako podneti pritisak kritike prosecno dosadne okoline na "nerazumno donetu odluku razlicitosti u trenutku ko zna kakvog ludila"! :)

Tako da, razumem ja odlicno potrebu kupovine automobila u okvirima "razuma" po pitanju cene, karakteristika, dizajna, opreme, potrosnje... i nemam nista protiv toga niti, ni najmanje, osudjujem to ni po kom osnovu! Samo, kao sto sam i u prethodnom postu naglasio na kraju!, iznosim moje misljenje/vidjenje po tom i tim pitanjima. A verujem da ce se bar nekoliko ucesnika sloziti samnom jer razumeju u potpunosti o cemu pricam i siguran sam da ce jedan prepoznati sebe u onom sto napisah jer je kupio i vozi vozilo iz i samo iz licnog zadovoljstva, vozilo koje je iz Porseovog asortimana, vrste Kajen... :) Hvala na strpljenju, zurim u Studio iako ne moram da zurim jer sam "sam svoj gazda" po pitanju kada i koliko radim, a odlucio sam da radim sada, u nedelju popodne, kad "normalan" covek odmara... :)


Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao Sceka dana 03.03.2013. u 14:17 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.adsl.alicedsl.de.



+768 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 17:25 - pre 135 meseci
Onima koji kazu da im je golf dosadan uvek preporucujem verziju sa crvenom linijom . Verujem da cena izadje tu negde kao nekom osrednjem Volvu, a sansa da vam dosadi ne postoji posebno kada krenu da ostaju limuzine daleko u prasini



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8347
*.dynamic.sbb.rs.



+1344 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 18:28 - pre 135 meseci
Najzanimljivije je da izjave da je neki auto dosadan daju oni koji nemaju pojam o tome šta uopšte nudi auto za koga kažu da je "dosadan"...

Golf GTI i njegove varijacije je nešto najsvestranije što je autoindustrija proizvela ikada. To je auto koji je jednako upotrebljiv/koristan/zabavan/veoma efikasan i kada se ide na pijacu, i kada se vozi petoro visokih, i kada se vozi porodica, itd. Ali je isti takav i kada se ide na drag-race, bilo neki zvanični, bilo od semafora do semafora...

Takvu upotrebljivost već decenijama nema nijedan auto i reči Golf GTI i dosadan su apsolutno nespojive.

 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
91.113.163.*



+583 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 18:31 - pre 135 meseci
Da, osim kadica, unutra izgleda kao i bilo koji drugi golf ... GolfGTI
 
Odgovor na temu

Commandant Carlos
Student
Beograd

Član broj: 299470
Poruke: 75
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 19:48 - pre 135 meseci
izgleda dobro, karirana sedista daju poseban smek, samo mi se felne ne svidjaju
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
91.113.163.*



+583 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 20:19 - pre 135 meseci
Da , lepse su 17" klasicne GTI felne.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 20:48 - pre 135 meseci
Citat:
Najzanimljivije je da izjave da je neki auto dosadan daju oni koji nemaju pojam o tome šta uopšte nudi auto za koga kažu da je "dosadan"...

Pojam dosadan moze da kaze neko ko kupuje nov auto i vek posedovanja tog auta za nase uslove treba biti 7-8 godina.
Dug period,pa moze da bude i dosadno.Kraci rok posedovanja imaju ljudi koji se bave nekim poslom i zavise od tog auta
i prave velike kilometraze pa mogu i otudjiti pre ovog roka.

Ima isto i tvrdoglavih ljudi,kojima ma koliko neko pricao o manama on tera svoje i svesno se opredeljuje i kupuje auto
koji po nekom je los iz mozda vise razloga.Pimer je recimo kada kazu ne automatik vagen sa automatskim menjacem.
Dal DSG ili obican nije bitno.Presao,auto,komjuter kod suvozacevih nogu,dsg-u u menjacu itd.Ne.On je odlucio i to je to.
Svako bi vozio nov auto,i to je najbolje,ali i tada ljudi imaju razlicite parametre pa moze se ovde pisati da je vagen svemirski auto,dzabe.
Vidim nebojsa da si promenio pravilnik koji je ranije bio potpisan sa BAKAROM I CLAN 4.
Nije mi jasno,ali ovde covek ne vodi monolog pa se mora obratiti kao ja tebi.
Sa prve strane ti kazes zarku da se ne slazes po pitanju golfa 5.
Citat:
1. A3 - Drastično, besmisleno, neopravdano, bezobrazno preskup (više od 50% skuplji od Ceed-a)
2. G5 - Takođe preskup, siromašna oprema
3. Bravo - Solidan, ali skuplji od Ceed-a, a nikako boljeg kvaliteta izrade
4. Astra - Dobar auto, ali sa svom opremom takođe skup
5. C4 - Loš kvalitet izrade, problematična unutrašnjost ( po nekima i spoljašnjost)
6. Oktavia - siromašna oprema, (meni) prevelike dimenzije, previše klasičan
7. BMW C1 - Kvalitetan, ali sa malo prostora, preskup

Sada imas drugu pricu kao i za ceeda,prvi post ove teme.I pogledaj taj auto iz drugog ugla koji je golf.Koja slicnost.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 21:34 - pre 135 meseci
Nije tema psiholoski profil licnosti vec bi tema trebala biti sukob argumenata iskljucivo vezanih za izbor najbolje kupovine u C segmentu.

Milanovic je vec toliko puta objasnio svoj stav pre 5 godina, kao i ovaj sad, da se vec popeo na glavu sa ponavljam jednog te istog.

Jos vise su se popeli na glavu oni koji neprestalno zahtevaju da se ovo obrazlaganje ponavlja.

Zato,

drzite se teme, bar u nekakvim normalnijim okvirima.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 21:47 - pre 135 meseci
Hocu,u pravu si.Dosao sam do 5 strane ove teme pa idem redom.
Ali ti toliko ubedjujes da psiholoski i utices na mene.A sukob argumenata i postoji.
Ja ti kazem koliko se u beogradu vidi golf 6,a ti udaras stalno na salu.
Izgleda treba,kao sto i hocu instalirati kameru na auto da ti argumenti i budu slikoviti,jer ovako?
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8347
*.dynamic.sbb.rs.



+1344 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 21:59 - pre 135 meseci
Jazbina:

Ne razumem šta hoćeš da kažeš, samo vidim neartikulisanu želju da stalno nešto prigovaraš i to potpuno besmisleno. A naročito je besmisleno to vađenje šta sam nekada govorio, jer to samo pokazuje koliko ne razumeš o čemu pričaš.

U ovom postu sam detaljno opisao do čega su dovodili trolovi na ovom forumu, kako i do koje mere su izvrtali i činjenice a i reči koje je neko izgovarao. To jeste bilo ogavno za gledati, ali sa tim je završeno.

Za Golfa GTI od prvog dana boravka na ES-u govorim kako je izuzetan auto, to sam za sve ove godine rekao najmanje 10 puta, a to što si ti pod uticajem trolova umislio nešto drugo, to je druga stvar i na to se više nećemo osvrtati.

Ovo je poslednji put da odgovaram na bilo koju vrstu trolovskih izvrtanja kako sam "promenio priču" i slično, ubuduće sve takvo brišem on-sight.

Evo samo nekih mojih stvarnih izjava, a ima ih mnogo:

Primer 1: http://www.elitemadzone.org/p2008745
Citat:
Nebojsa Milanovic:
jnk, ako si stvarno kupio Golfa GTI, iskrene čestitke.

Taj TFSI motor je pravi biser, a u toj verziji i ostatak auta ga prati. Tako nešto konkurencija nema.


Primer 2: http://www.elitemadzone.org/p2254991
Citat:
Nebojsa Milanovic: Za oko 30+ K bih sigurno vozio Golf GTI ili nešto vrlo slično, a za više od toga bi već razmišljao ima li uopšte smisla voziti skuplji auto, jer za ono kako ja doživljavam auto od Golfa GTI nema boljeg, ima samo većeg, a najčešće sporijeg, a to me ne interesuje...


Primer 3: http://www.elitemadzone.org/p2201732
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Osim vas trolera, niko i nije poredio Golf GTI i KIA Ceed jer to nema smisla ni po jednom kriterijumu.
.......

I tako dalje i tako dalje, slobodno napravi search po reči GTI i imaćeš par desetina takvih mojih postova. Videćeš da u njima nema nikakve "druge priče" u odnosu na današnju, a razlog što je diskusija ranije bila naoko drugačija je taj što je cenovni raspon ranije bio strogo limitiran na 20k evra a o polovnim automa se u ovoj temi nije pričalo.

Danas je cenovni limit ukinut, a o polovnim autima/motorima se priča i zato se pojavljuju pojmovi/modeli kojih ranije nije bilo. To što si ti pod uličarskim uticajem trolova stekao neki drugi utisak, to samo govori šta trolovi mogu da urade na forumu i koliko je njihov uticaj jak i negativan.

Zato je pravilnik izmenjen, donesen je novi koji trolovanje bilo koje vrste ne dozvoljava ni u naznakama, i samim tim nikakvog podmetanja niti proizvoljnog tumačanja bilo čijih izjava ubuduće neće biti.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1620920 | Odgovora: 5902 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.