Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

C segment - najbolja kupovina

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1612132 | Odgovora: 5902 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina01.03.2013. u 21:41 - pre 134 meseci
Ja spadam u one koji nikada ne pitaju majstore o voznim karakteristikama automobila. Pogotovo me ne zanima misljenje majstora o kvalitettu enterijera i konforu u jednom automobilu o cemu je Milanovic i pisao.

Pogotovo me ne zanima misljenje fabrickog servisera kao ni misljenje menadzera odredjenog proizvodjaca vozila.

Ako si video 15 Hondi, onda si verovatno bio na Honda festivalu. Honda je u celoj Srbiji prosle godine prodala 391 automobil. To je samo od Hyndaia 5 puta manje ili 10 puta manje od Skode, ili svega nesto vise od 1,5% od ukupnog broja prodatih vozila u Srbiji i to jos sa tendenciom pada?

Zasto mislis da bi ovaj model trebalo predstavljati kao najbolju kupovinu u C segmentu?

Zbog sazaljenja, ili postoji drugi razlog?
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 00:32 - pre 134 meseci
Pa sad, obzirom da volis statistiku:
http://webrzs.stat.gov.rs/WebS...Name%26lType%3dSerbianCyrillic

Ovde se vidi da je ukupan broj vozila:

> U Srbiji - Putnički automobili 1677510 -

> U Beogradu - Putnički automobili 489449 -

> U celoj Vojvodini -Putnički automobili 440898 -

Sto znaci da je u Beogradu skoro trecina ukupnog broja vozila u zemlji. Sto znaci da ono sto se desava/vidi/prepozna/pokaze... u Beogradu a u vezi vozila mora da se tretira sa velikom paznjom. A narocito u odnosu na neko malo mesto koje ima, koliko stanovnika i vozila?! U celoj Vojvodini ima manje vozila nego u Beogradu!

Pa i nije cudo sto se ne veruje u ono sto se vidi na ulicama Beograda, ali samo ako se poredi sa onim sto se vidi u malom mestu - mislim na vozila, naravno!

Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 15:11 - pre 134 meseci
Nije bitno koliko je i kako neki diler prodao automobila u Srbiji. Najveci promet cine javne nabavke. A to da li ce zika ili mika auto pobediti na tenderu, zaista ne govori o kvalitetu kola..vise informacija dobijemo o poslu nakon par godina od strane policije...

Bitnije je sta se vozi, najvise se kupuju polovnjaci, i najjeftiniji automobili, da ne kazem bas krsevi, ali starine sa plinom.

Videti Golfa u Beogradu nije uopste jednostavno, i to nesto treba da znaci.

Nije u pitanju sirotinja, posto se mogu videti znatno skuplji automobili od Golfa, u znacajnom broju.

Problem je ocito u Golfu, koji je kriza u Srbiji samo pojacala. Nece ljudi da bljuju novac za osrednjost, ako placaju zele da je auto besan.

Kao drugo, za 25k€ se mogu kupiti zaista ozbiljni automobili, upotrebljivi, zanimljivi, a uz jos koji dinar se moze kupiti stan u Grckoj..

Lakse je kupiti dobrog puntica, Pezoa, Stila, za znacajno manje novca i obaviti sve potrebe, ili kupiti nekog SUV-a, audija..

Golf i BMW(narocito M3) su nekako bili(i ostali) "rezervisani" za "drustvo iz kraja", ili ispred kafica, koje se bavi preprodajom sitnih paketica..

Cisto da odrze tradiciju.

Inace po pitanju kvaliteta Golfa, nije on mali, ali nije ni blizu cene koju traze. To bi bio izuzetno kvalitetan i prihvatljiv automobil(zasluzeno) da je po ceni(u klasi cene) od 15-18k evra(za punu opremu, ne za patrljke)..kao i golfovi kroz istoriju, tolika im je bila cena... Taman su na tu cenu dodali 7000€ koje ce da uspesno podele

Ovi novi bi bili bas veliki pomak u odnosu na recimo modele generacije 3 i 4(dvojka je posebna prica, o prilikama na Balkanu, nespojiva sa realnim kvalitetom)

I jednostavno, Golf nije najbolja kupovina, naprotiv izuzetno je daleko od najbolje kupovine. Mozda da pisemo tekstove iz Minhena ili Berlina, ili nekog sela u okolini, ali iz pozicije Srbije, situacija je jasna.

Poz
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
91.113.163.*



+583 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 16:57 - pre 134 meseci
Narociti oni Stiloi i Puntici kojima su Italijani tri puta vadili dusu, pa su stigli kod "prvog vlasnika u Srbiji" koji se nije potrudio ni ulje da zameni, jer sto bi on "ulagao" u auto, kada ce ga prodati ... Za Srbiju je najbolji izbor Z10 ili Grande Punto, ali to je zbog siromastva i nepostajanja srednje klase. U zemljama gde je srednja klasa jaka, Golf se uvek dobro prodaje ... Problem je sto je takvih zemalja sve manje i manje.
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 17:45 - pre 134 meseci
Citat:
Zarko Silic: Honda je u celoj Srbiji prosle godine prodala 391 automobil. To je samo od Hyndaia 5 puta manje ili 10 puta manje od Skode, ili svega nesto vise od 1,5% od ukupnog broja prodatih vozila u Srbiji i to jos sa tendenciom pada?

Kod nas se slabo prodaju nove Honde jer smo siromašna država, pa su Kia i Hyundai optimalan izbor za našu srednju klasu (do 11-12.000€). Obrati pažnju na oglase i koiko se dugo prodaje jedna polovna Honda Civic ili Accord, a koliko ovi što se najviše kupuju novi (Kia, Hyundai, Dacia, Z10, Focus/Fiesta), pa će ti biti jasno kakav je to auto.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.dynamic.sbb.rs.



+1340 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 18:12 - pre 134 meseci
Mislim da je to malo zamena teza, da pojasnim:

Honda Acord, čak i stari model (a naročito ovaj noviji) je 2007-2008. godine koštao manje od 20.000 evra. U to vreme to je bila izvanredna kupovina, što je u ovoj temi više puta pomenuto.

Ali danas, kada je konkurencija i napredovala a i spustila cene, taj isti Accord sada košta 24.000 evra, što celu računicu značajno menja.

To objašnjava i traženost polovnih Accorda, jer zbog vrlo povoljne nabavne cene ni njihova cena kao polovnih nije velika i zato dan-danas predstavljaju traženu robu, naročito stariji primerci 2005-06. koji su vrlo jeftini.

Dakle, danas je potpuno drugačija nego onda jer danas jedan Civic Sedan (znači model ispod Accorda), i to u klot opremi košta 19.000, što je van pameti za taj auto.

Njegovo procentualno držanje cene kao polovnog će biti mnogo slabije nego kod tih starijih modela, zato što je kao nov preplaćen.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 18:17 - pre 134 meseci
Evo bas veceras, na auto putu kroz NBGD, tri Leksusa 220d, od VW-a, pasati i Tiguani, ni jedan golf. Kod Metroa, na parkingu, jedan G2 i jedan G4. U Zemunu je lakse sresti dvadeset pasata iz 1980-e nego recimo golfa V.
Vise sam video audija A3 za sat vremena nego golfova za nedelju dana.
Vise sretnem Novih buba nego golfova V ili VI. Ali njih ne racunam u automobil

Jednostavno, najprostije precenjen, a pare se komplikovano zaradjuju. Niko ne placa galantno, da bi bilo ljudi koji ne brinu o troskovima.

Poz
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 18:36 - pre 134 meseci
Postoje novi auto i potpuno novi auto...
NOVI auto je "polovnjak" star 10 godina i više ima "svu" opremu osim klimu... dok je POTPUNO novi auto takođe polovnjak, star svega 3-4 godine i presao je 99.995 km.
Ove potpuno nove je vozila obicno baba samo do crkve nedjeljom...
 
Odgovor na temu

mozdasamjaamozdainisam

Član broj: 274672
Poruke: 341
*.upc-a.chello.nl.



+191 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 22:25 - pre 134 meseci
Citat:
Nocni: Ove potpuno nove je vozila obicno baba samo do crkve nedjeljom...


Hej, a meni rekose da je isla samo na pijac sa njim i to subotom :-)

Salu na stranu, poceo sam lagano da trazim sledeci auto za sebe (imam jos poprilicno vremena, ali sta cu volEm automobile); u pitanju je lizing, 50dkm godisnje, obavezno dizel, budget za max C klasu;

apropo Merc A klase i meni se spolja izuzetno dopada. Medjutim, najmanji dizel nije Mercedesov (sad, mozda cu da slazem ali cini mi se od Pezo-a da ih kupuju). Preglednost sa vozacevog mesta je _uzas_, gepek totalno ne funkcionalan a nazad ima mesta za jednu osobu, ali u horizontali posto je plafon strasno nizak :( Sve u svemu, osim izgleda mislim da ta mecka je samo skupa i nista drugo. Mozda za nekog japija ko jos nema ni devojku a o deci da ni ne pricam da ga uzme u nekoj besnoj AMG varijanti, inace po meni cist promasaj.

Nisam video dal' je neko do sada spomenuo Volvo V40 (a mrzi me da citam 180+ strana). Bio sam do dilera, samo sam ga pogledao (nisam jos vozio), ima solidne motore (dizele), vrlo fino iz unutra uradjen, drugaciji od svih ostalih, dovoljno mesta kako nazad tako i u gepeku i naravno, posto je Volvo - sigurnost na prvom mestu. Kazu (ali moram i sam da probam) da se vrlo solidno ponasa u voznji. Nemam presek cena kod nas, ali na zapadu je u rangu sa A3, Merc A, bolje opremljenim Golfom... Opet, Volvo mi nekako odaje 'penzionerski' utisak (iako apsolutno ne izgleda tako!); verovatno moje predrasude...

Takodje, meni se licno veoma dopada novi Seat Leon. Vrlo lepu liniju ima, solidno prostran iz unutra i ima solidno jak dizel (FR varijanta 184 konja, cipom ga dizu na 205). Od opreme ima svasta po nesto, pogotovo u FR varijanti. Medjutim, kako i sada vozim Seat-a, kada se sedne za volan, jednostavno se oseti koliko je jeftino sastavljen :( Gruba plastika, dodir kontrolne table, koza na volanu / menjacu... Totalno mi se urezalo u secanje, da u Volvo-u V40, kada sam dotakao volan da sam se najezio koliko je fin osecaj koze pod prstima (za trenutak me podsetilo na dodir guze moje devojke :P); anyway, Leon bi bio opcija samo zbog motora, ali to mora da dokaze i pokaze 3 x u voznji da bi presao preko vrlo losih materijala. Ah da, krajem godine ocekuju i karavan verziju, koja takodje moze biti zanimljiva ako bude u FR izvedbi.

Audi A3 trebam da odem da pogledam tek (cekao sam Sportback varijantu sa 4 vrata); kazu da je cak kvalitetniji od Volvo-a sto se tice zavrsne obrade i materijala. Ima solidan motor od 150 konja (cipom na 185). Ostalo cu morati sam da vidim i isprobam. Izgled mi se u svakom slucaju veoma dopada.

I naravno, Golf. Koji mi apsolutno nije na #1 mestu, medjutim - posto je lizing a Golf najbolje drzi cenu kao polovnjak, me Golf sa 150 konja i u najjacoj opremi (Highline) (+ par dodatnih sitnica) izadje citavih 100 evra mesecno jeftinije od bilo cega navedenog gore na listi :( Samo sam jednom prilikom vozio Golf i ostavio me je ravnodusnim. Za mene, nista posebno - radi sto treba ali to je to. Opet sa druge strane, lizing na 4 godine je cista usteda (ili bacanje para kako god) od tricavih 4800 evra, sto mu dodje solidan polovnjak. Takodje, bas zbog toga sto je Golf toliko jeftiniji kao lizing, ovde ih ima ko zutih mrava. Jos se veoma lomim oko ovoga...

Skoda Rapid (jel ona uopste C klasa?!) bi recimo meni izuzetno legla, medjutim najjaci dizel koji ovde daju je od 105 konja. Posto sam dobio 'komplekse' od 1.2 dizela sa 75 konja, kategoricki odbijam bilo sta ispod 110 konja :)) Po ceni je najjeftinija od svih gore navedenih, verovatno zbog najslabijeg motora.

Disclaimer: sve gore navedeno je moje subjektivno misljenje; da se ogradim, polovnjak nije opcija...
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 23:26 - pre 134 meseci
Citat:
mozdasamjaamozdainisam: ...Totalno mi se urezalo u secanje, da u Volvo-u V40, kada sam dotakao volan da sam se najezio koliko je fin osecaj koze pod prstima (za trenutak me podsetilo na dodir guze moje devojke :P...
I naravno, Golf. Koji mi apsolutno nije na #1 mestu,...
...Samo sam jednom prilikom vozio Golf i ostavio me je ravnodusnim. Za mene, nista posebno - radi sto treba ali to je to. ...
...
Disclaimer: sve gore navedeno je moje subjektivno misljenje; da se ogradim, polovnjak nije opcija...

Prva citirana recenica - to je apsolutno dovoljno da vise nista ne razmisljas! :) Ozbiljno - Volvo je odlican po svim pitanjima a i zanimljivo izgleda.

Golf - sve si rekao sto se ima reci za njega. Bezlican i nadasve dosadan, dosadan, dosadan... Kakav je u voznji, udobnost, kako povuce kad mu das gas... sve to je manje vise ali svaki dan prilazis jednom dosadnom, vizuelno dosadnom automobilu koji treba da ti pruzi zadovoljstvo a osecas se kao najprosecniji od svih prosecnih jer daljincem otkljucavas ono sto je toliko prosecno kad ga vidis i pomislis da to, taj karakteristicni izgled i sve u vezi njega datira od davnih dana i nista se nije promenilo u prosecnosti onih koji ga poseduju. Pa ako zelis prosecnost u svakom pogledu, to je pravi izbor.

I kao i tvoja zavrsna recenica i moja glasi - to je moje subjektivno dozivljavanje i vidjenje tvog posta. :)


Pozdrav!

EDIT
Pa samo uporedi izgled - Volvo V40 i Golf i zamisli kako prilazis kad izlazis iz kuce... :)

[Ovu poruku je menjao Sceka dana 03.03.2013. u 00:38 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina02.03.2013. u 23:55 - pre 134 meseci
Da, već vidim kako svršavam dok prilazim toj kutiji. Pa da si sivika reko još i da razumem ali volvo v40??
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 00:01 - pre 134 meseci
Heh... vrlo zivopisno iznešen odnos prema vozilu.

Inace, pogledaj sajt detaljno. Primeti er beg za pesake koji se evntualno dodirnu/udare (iako ima prevencija toga) pa reci ima li jos neko to u ponudi. I ostale stvari koje se nude, zato kazem pogledaj sve.

http://www.volvocars.com/intl/...s/volvo-v40/Pages/default.aspx

Laku noc.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 00:09 - pre 134 meseci
Volvo je jedan od retkih proizvođača koje poštujem i koji su uvek bili pioniri u novim sistemima bezbednosti. Isto tako su uvek bili kvalitetni automobili sa udobnijim sedištima u klasi i generalno smislom za sitnice koje život znače za vozača.

Međutim priča kako ćeš osetiti nešto natprosečno kad prilaziš toj kutiji(v40) u odnosu na golfa blagorečeno ne stoji.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.dynamic.sbb.rs.



+1340 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 00:12 - pre 134 meseci
Mogu da razumem Šćeku da čovek prosto želi da bude natprosečan, znači ne želi da bude dosadan, monoton, svakodnevni, itd. To je u neku ruku normalna ljudska težnja.

Međutim, tu ima jedan veliki problem:

Kada oni koji žele da budu nadprosečni (ili da uopštim: vanprosečni) ne umeju to i da sprovedu, a što se u praksi vrlo često dešava, oni zbog toga veoma često u tome šta rade završavaju duboko ispodprosečni (govorim dakle generalno).

A što se tiče ove konkretne dileme VolvoV40 vs. Golf/Bora... Pošto vidim u kom pravcu je diskusija krenula, tu najbolje da ostanem uzdržan..
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 00:36 - pre 134 meseci
A zasto bi predstavljalo neko posebno zadovoljsto prilaziti kineskom automobilu sa fordovom mehanikom?

Bas me zanima da ovo cujem.

Samo zato sto je mnogo skuplji, ili mozda postoji jos neki razlog?


 
Odgovor na temu

mozdasamjaamozdainisam

Član broj: 274672
Poruke: 341
*.upc-a.chello.nl.



+191 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 01:13 - pre 134 meseci
@Sceka, slazemo se, to mi i jeste problem sada; i meni je Golf, pogotovo sto ih ovde toliko ima da su jednostavno vise dosadili i da ih vidis. Ja uopste ne sumnjam u kvalitet Golfa kao Golfa, ali je bas kao sto si i sam rekao dosadan.

A Volvo jeste zaista drugaciji. Od spoljasnjeg izgleda pa do (meni) ludog izgleda unutrasnjosti. Recimo, jako mi se dopao retrovizor, koji nema ivice - a senzor za automatsko zatamnjivanje stakla se nalazi na plafonu, iza zadnje klupe.

Ah videcu jos, vrlo verovatno da vredi dati malo vise para za zadovoljstvo u kolima :)
 
Odgovor na temu

Commandant Carlos
Student
Beograd

Član broj: 299470
Poruke: 75
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 07:35 - pre 134 meseci
@mozdasamjaamozdainisam


Jesi li razmisljao o BMW 1, spolja diskutabilan ali iznutra je strava, ja ga licno nisam video ( planiram da obidjem sve automobile na sajmu ) ali po testovima kvalitet zavrsne obrade je prefektan, dobra plastika, lep volan, dosta mesta napred- dobro ne toliko kao kod golfa pozadi.

Da niste malo svi preterali kad ste napisali da je Golf dosadan auto u odnosu na V40?
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 07:44 - pre 134 meseci
Pre,pre,90ih ljudi koji su vozili Volvo su imali svoje mesto i respekt,jer u to vreme se nije islo do majstorcica
nego pravo u UNIVERZAL i menjalo, sta se trebalo menjati.Ja sam vozio 240 i 740,doduse koristili su vagenove dizel motore,
i model je tada izgledao kao tenk.Od serije 9 to je vec bio lep auto.Elem.@Scekin linK pokazuje model u koji kad sednes imas i neko
zadovoljstvo.Nesto drugacije,toplije za razliku od dosadnog golfa.U odabiru stavi u stranu,pa makar i da je povoljnije odrzavanje
od svemoguceg,snaznijeg,neprikosnovenog motora, VWa.Tebi je potrbno zadovoljstvo i udobnost u voznji i nicija,ali bas nicija sugestia
ti nije potrebna sem tvoje procene koja ce odluciti sta ces odabrati.
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
91.113.163.*



+583 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 07:47 - pre 134 meseci
Citat:
Commandant Carlos:
@mozdasamjaamozdainisam

Da niste malo svi preterali kad ste napisali da je Golf dosadan auto u odnosu na V40?


Nije receno da je dosadan, vec da zeli drugaciji auto jer ima jako puno Golfova tamo gde je on (NL). Recimo, u Beogradu da zeli da s razlikuje , morao bi uzeti definitivno Golfa, jer nema nijednog, a ima samo dosadnih Lexusa i Tuarega. Sada bar znamo gde su svi ti golfovi
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
91.113.163.*



+583 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina03.03.2013. u 07:59 - pre 134 meseci
@mozdajesam... Mozes li da kazes cene tih automobila koje gledas ?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1612132 | Odgovora: 5902 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.