Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Re: Fiat Panda [Classic] klub - poruke iz januara, februara i marta

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Re: Fiat Panda [Classic] klub - poruke iz januara, februara i marta

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21

[ Pregleda: 119073 | Odgovora: 407 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub26.03.2008. u 11:12 - pre 194 meseci
Citat:
moralni_pobednik: Skoro da sam skupio pare na gomilu (skupicu do vikenda) i danas krecem u obilazak placeva. Planiram za vikend da kupujem ako nadjem dobru.

Roberto, cini mi se da si mi ti pomenuo da mi posaljes broj "the majstora" da ga vodim u soping, e pa sad je trenutak :) naravno, moze i neko drugi da mi shibne pm, nije problem :)

Ako Bog da, od subote se slusa Enter Pandman ;)

uzdravlje


Imas PP sa brojem, SRECNO!!!!!
 
Odgovor na temu

drajgan
Beograd

Član broj: 174978
Poruke: 20
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub26.03.2008. u 13:00 - pre 194 meseci
Pratim ovaj forum oko mesec dana. Nedavno sam se i ja opandio. Priča je slična onoj koju je ispričao D.B. Pazario sam na placu u NS, Fiat pandu 2003 g., teretnu varijantu za 2200 E. Odabrao sam spolja dobro očuvanu. Kako radi nije se moglo ustanoviti, akumulator je bio prazan. Upali su ga dodatnim akumulatorom kada sam izvršio uplatu i dobio sve papire. Četiri gume na novim felnama su Pirelli 155/65 R13 73T, a rezervna je Debica tubeles 155/65 R13 73T. Pošto sam obavio formalnosti oko probnih tablica, krenuo za Beograd. Na sred raskrsnice 2 km dalje stade panda. Mislio sam da je zbog akumulatora. Proveo sam više od 2 sata na trotoaru pored te raskrsnice, dok nije došao brat sa posla, sa produžnim kablovima. Svi pokušaji startovanja bili su bezuspešni. Ispostavilo se da nije bilo ni benzina. Sipali smo benzin i prebacili se do njegovog stana. Pokušaj da se akumulator dopuni su propali, bio je bez ikakvog napona, a instrument punjača pokazivao je nulti položaj. Sledi nabavka nonog akumulatora, ugradnja, pa na put.
U vožnji se ponašao normalno, ne računajući čudne zvuke. Pri većem ubrzanju i većem broju obrtaja čuje se neko krčanje, kao da se nešto kida. Zvuk je bio drugačiji i u leru sa pritisnutim kvačilom od onog kada se pusti kvačilo.
Za pregradnju u putničku varijantu sledila je nabavka sedišta, zadnjih vrata sa policom i držačima, bočnih prozora, prednjeg desnog fara i oba stop svetla (naprslo) - 250 E. Zadim skidanje pregrade, onog metalnog produžetka i poklopaca na mestu prozora. Nekako sam uklopio sve to, uz nepovoljne vremenske prilike i kratkog vremenskog razmaka od dolaska sa posla do prvog mraka. Zadnja vrata su bila druge boje, pa sam ih prelepio samolepljivom tapetom, odloživši tako njihovo farbanje za lepše vremenske prilike.
Obavio sam tehnički pregled, atest vozila sa teretnog u putničko, registraciju i najzad dobio tablice.
Ostaje mi da izvršim servis. Znam da je to trebalo odmah uraditi, ali jednostavno nisam stigao.
Molio bih Panda veterane da mi preporuče servis za koji su sigurni da će posao valjano uraditi. Naka se jave na PP.
Kao i mnogi drugi zainteresovan sam za Multi control panel.
Nedostaju mi: kaseta za radio, ona čudna crna plastična kutija, ispod zadnjeg levog krila (našao sam je ispod prednjeg sedišta, oštećenu – nedostaje jedan deo, kao da ga je neko izbrusio, a ispod levog zadnjeg krila vire 3 plave cevčice obmotane izolir trakom). Ko zna gde se može nabaviti - neka javi.
Za prvo javljanje toliko.
Pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

D.B.

Član broj: 174235
Poruke: 21
89.216.109.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub26.03.2008. u 17:53 - pre 194 meseci
Zdravo Pandisti.

Drajgane čestitam na kupovini Pandice. Nadam se da ćeš proći bolje nego ja.

Moralni, puno sreće u kupovini.

Inspektore, nisam se lepo izrazio. U pitanju je ona vaša ranija diskusija da li Pandina instalacija trpi halogenke od 55 W ili moraju da budu od 45 W. Majstor mi je rekao da mogu i od 55, ali mora taj neki dodatak, pa je ugradio te od 55 W.

Pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

janja035
valjevo

Član broj: 176338
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub26.03.2008. u 18:34 - pre 194 meseci
Nisam stigla da se javim do sada, a i tek sam sinoc doterala kola od majstora.
Panda je SUPER , to kaze i majstor koji inace radi u SUPu i najvise popravlja FIATe PUNTO i ostala njihova vozila .
Kaze da u kakvom je stanju moze preci i preko 400 000 km .
Ja sam je kupila u Sapcu , plac koji se nalazi preko mosta prema Rumi.
Sredjen kao putnicki 2800 evr. , crvene boje .
* Sto se tice tog famoznog termostata koji stalno pominjete , pa kako su bez njega mogli u Italiji kad su ga vozili ? Mozda je pitanje glupo ali se namece , zar ne ? Nismo kupili novu PANDU !
* Danas sam sa njim presla oko 60 km i za zene vozace kao sto sam ja , je fantastican auto. Ne moze se uopste porediti sa YUGOM , jer sam i njega vozila 4-5 godina pa dobro znam .
* Nisam primetila da trese , mada sam se sama vozila , ima li to veze sa tezinom vozila.
* Zamolila bih pandiste koji imaju broj tel. bravara da umnozim kljuc , saznala sam da je to moguce na vise mesta , ali mi trebaju tel . pa ko ima neka posalje na PP . Bicu mu puno zahvalna .
VELIKI POZDRAV
i ako imate neki savet rado bih ga procitala.
janja
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub26.03.2008. u 20:30 - pre 194 meseci
Pozdrav za Drajgana,

E Drajgane, Drajgane, dobro nam dosao u klub vlasnika, a nakon najiskrenije dobrodoslice evo i nekoliko reci sa moje strane:

Prvo moram ti reci da je ta crna plasticna kutija jedan od uradjaja koji je bitan za funkcionisanje motora, odrzavanje pritiska u rezervoaru goriva, i sluzi kao ekspanzioni sud rezervoara u kome pumpa goriva, nabija pritisak i dalje snabdeva MPI sistem ubrizgavanja, uz kontrolu sa kompjutera (ECU). Ta posudica je vezana na rezervoar za gorivo, sa tri crevceta plave boje, a to se bolje vidi na slici uplovdovanoj uz ovu poruku. Ne preporucijem da se sa tom stvarcicom zezas sam, nego da poveris to majstoru, prilikom prvog servisa, koji bi bilo nuzno da uradis sto pre.
Ako si iz BG, onda zna se ****** majstor - Dobanovci. To sto su ti cevcice obmotali lepljivom trakom, definitivno nije resenje, osim da ti vide ledja, ali taj uredjaj jako utice na rad i bezbednost vozila. Mislim za nuzdu ide ona i tako, ali sve ostalo nije OK.

Ako ces novu posudu, pitaj u onoj sportskoj radnji, ako ne - otpad.

Cudni zvuci i razlika u zvuku sa stisnutim i otpustenim kvacilom su isto stvar za diskusiju sa majstorom, ali toga ne bi trebalo da bude. Opis ti je suvise uopsten da bih mogao preciznije da ti odgovorim. Krcanje i kidanje, na vecim brzinama, kako si napisao, zvici kao manjak ulja u menjacu il neki problem sa kvacilom ili menjacem? Proveri to HITNO!

Obavezno istestiraj alternator i regler, proveri da li se akumulator uopste puni dok motor radi, da bi iskljucio razloge tako brzog praznjenja akumulatora (shvatio sam da su ti stavili ispravan aku, ali se brzo ispraznio).

Kaseta za radio, dosta radimo na tome, ali izgleda da ce se praviti od sper ploce po sablonu.....

Za prvo javljanje toliko, a kasnije nadam se cujemo se i vidimo.....

@Janja,
Janja, Odlicna kupovina, dobra cena, dobra Panda, bravo na hrabrosti i snalazljivosti!
Sto se tresenja po yougou sistemu tice, to zaboravi u Pandi. Sa Pandom, bila ona puna ili prazna, cak i na 140-150 Km/h (ali nemoj preterivati sad i upraznjavati to uvek, stalno i dugo), nema tresenja, naravno ako ti je vesanje auta i balansiranje guma ok.
Bravar koji moze sa Plavih da pravi nove kljuceve je u BG, a verovatno ima i kod tebe neki koji to moze.
Sto se ostalih saveta tice, imas dosta toga na ovom forumu, ako ga procitas od pocetka, a ako treba nesto posebno, odma ovde pitaj, vidis da reagujemo brzo.
Uzivaj u voznji.
Pozz
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub26.03.2008. u 22:57 - pre 194 meseci
Drajgan je na rcub-u, iz Beograda, eto jos jedne musterije za *** majstora. POzz!!
 
Odgovor na temu

archicar
ARCHICAR / Gdanjsk / POLJSKA
Gdanjsk / POLJSKA

archicar
Član broj: 176906
Poruke: 1
*.internetdsl.tpnet.pl.

Sajt: www.fiat.panda.prv.pl


Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 01:02 - pre 194 meseci
Bok !

Htio bih ponudi Vama sajt poljskog Kluba Fiata Panda.
Klub postoi od 1995 godini i povezan je sa slicnimi klubama u EU. European Panda Community.
Evo je link do naseg sajta:
www.fiat.panda.prv.pl

Molim posjetite ga... Kao znam mozete malo rpocitati na poljskom. Slicni su nasi jezici..
Ako nista ne srazumite molim javite se na [email protected] odmah Vama prevedim na Hrvatski.

Pozdravi...


Pavel Taraszkijevic
Gdanjsk / POLJSKA EU

Panda Selecta '92
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
147.91.108.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 07:49 - pre 194 meseci
Javio nam se arhicar, osoba sa poljskog foruma koju smo pokušali da kontaktiramo za police za radio i plastična podkrila, baš me je obradovao. Arhicar, pronašli smo mi vaš forum i pokušali smo da te kontaktiramo u vezi nabavke nekih delova koje neko kod vas proizvodi, međutim niko nam se nije javio. Nadam se da ćemo uspostaviti dobar kontakt. POzzz!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 09:13 - pre 194 meseci
Bravo Polonezi, Bravo za Europe Panda Community.
Sad postadosmo medjunarodno udruzenje Panda Classic, jos da nam se jave iz Brazilskog i Japanskog kluba Pandista, pa eto i Svetske zajednice Panda Classic, da na kazem da ce mo verovatno - traziti i stolicu u UN.

Archicar, imas e-mail
Pozz
AcaDorcol
 
Odgovor na temu

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
212.200.151.*



+2 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 14:49 - pre 194 meseci
Zvoni mi telefon preksinoć, stigla poruka, piše roberto- gotovi Ti nosači prednje police!

Čisto da se zna kako smo društvance...


Hvala majstore! još jednom!
Save the Panda!
 
Odgovor na temu

maksabj
Beograd

Član broj: 144453
Poruke: 115
*.121.eunet.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 14:53 - pre 194 meseci
Jos jednom i necu vise...
Pandi dodajte releje i moguce je ugraditi halogenke 55/60W.I nije moguce, nego radi super, bez opterecenja za instalacije...Moja je (sestrina) 86 godiste i bez ikakvih problema gura halogenke...Treba i plasticni adapter koji se moze kupiti u radnji "..sport".Cena adaptera je smesna.Releji po zelji, ali od 20A.
Necu vise...
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 15:55 - pre 194 meseci
Roberto i Kuntalo, jel su od MAHAGONIJA il ORAHOVINE, He He,.....

Bravo Roberto!

Makso, ajd nam malo preciziraj, skines stari relej, ubacis adapter, u adapter ubacis novi relej od 20A, i stavis nove H4 od 55W. OK. Gde je stari relej Slika bi dobrodosla.

Pozz
 
Odgovor na temu

D.B.

Član broj: 174235
Poruke: 21
89.216.109.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 18:34 - pre 194 meseci
Zdravo Pandisti.

E, da - relej je izraz koji sam zaboravio. Dakle meni je majstor ugradio halogenke od 55 W sa relejom i one su me, kao što sam već rekao, koštale 850 din.

Kako da podesim prskalicu za šoferšajbnu? Kad stisnem, ona štrca na krov umesto na staklo. Izgleda da je podešena za pranje zadnjeg stakla:)) Kako vam radi prednji brisač? Meni guma izgleda dobro, ali ipak ostavlja tragove. Da li da menjam gumu ili može nekako da se podesi pritisak?
Nastavak troškova: Dao sam bratu Pandu i zaustavila ga policija. Kažu, nema nalepnicu 80 za ograničenje brzine i protivpožarni aparat. Kazna 2.000 din. Srećom, izvukao se samo sa opomenom. Kupio sam nalepnicu i aparat (atestirani koji se puni - 1.490, onaj koji se ne puni je 1.150 din). Šta ću, kad vozim teretno vozilo.
Ostaje mi još da kupim antenu za radio (da li još postoje one koje se lepe na šoferšajbnu? da ne bih bušio rupu za spoljnu antenu) i da, kad otopli, uradim dubinsko pranje sedišta, pa da stavim ove nove presvlake. Posle toga nadam se samo da sipam gorivo i da se vozim bar 10.000 km (do sledećeg lakog servisa) bez problema (valjda ih je bilo dosta).

Pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

maksabj
Beograd

Član broj: 144453
Poruke: 115
*.38.eunet.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 18:47 - pre 194 meseci
Za D.B.:
Antene sa pojacivacem ima i dalje i montiraju se na soferku (iznutra :-)), adresa Bubanj potok,vreme: subota, cena od 250 dinara...Mana: Vrlo brzo crkne led dioda, a dobra stvar: radi i to korektno, lako se ugradjuje i ne moze da ti je polome klinci koji igraju fudbal na parkingu...

Za Acu D.:
Imam, a i ponudio sam da posaljem tel. autoelektricara u B.Jerkovicu koji je meni ugradio...Covek je u penziji, radio je u policiji (pogadjate, odrzavanje autoelektrike), zaista je fer i nije skup...Ja na forumu pominjem i nudim (u to se uverio i Kuntalo) samo one usluge ljudi i proizvode koji su se dokazali.

Ipak ja imam malo duze Pandu i malo sam se vise mucio nego vi...Pored toga nisam imao KOGA da pitam...
Primer: I dalje NE MOGU da nadjem bravicu (ili kako se to vec zove) vozacevog leptir stakla...

Pozdrav...


ps...D.B. budi malo precizniji, sta te je kostalo 850 dinara, dve halogenke, ugradnja ili dva releja, ruke, sta tacno?
 
Odgovor na temu

moralni_pobednik
Dusan Stojanovic
developer, E-Smart Systems
Beograd / Paracin

Član broj: 174981
Poruke: 29
89.216.119.*

Sajt: www.myspace.com/medjutim


Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 19:30 - pre 194 meseci
Dogovorio se otprilike s majstorom, sutra da kupim evre i ovih dana u soping.

Pitanje koje me trenutno muci je: vredi li stavljati klasicna treca vrata umesto onog plasticnog cuda s teretne pande? treca vrata su + 50 evra, ali izgledaju lepse, i rekao bih da pruzaju vecu vidljivost. s truge strane, plastika dodaje gepeku jos zapremine pozadi.

Ako bih recimo sad zadrzao plastiku, a kasnije shvatio da sam se zeznuo i da hocu da stavim treca vrata, da li bih morao da to posebno prijavljujem negde u SUP? I moze li panda sa plastikom da se registruje kao putnicka?

hvala :)
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub27.03.2008. u 21:42 - pre 194 meseci
Moralni, ja bih stavio 5 vrata za 50 orja, i ustedeo bih na kupovini protivpozarnog aparata i nalepnice za brzinu. Tada bi i izoztalo pitanje, moze li da se registruje kao putnicka. Ovako sa tim dodatkom, objasni ti organima na drumu da to moze, a oni glaaaadni, a kafana preko puta....... 50 juro, ne boli glava.... Probaj u okviru prerade da ti daju i zadnju policu koja ide iza sedista i sajbe - original, posle se tesko nalazi.

Ajd Makso, daj telefon penzosa na PP, da se ne mucim s tim, da pripomognemo penziju- i reci mi- moj materijal il moze i njegov?
Jel to onaj sto za sicu pumpa gume na punpi kod crvenog solitera il neki drugi penzos?

DB, na prednjoj prskalici bi trebalo da imas dva micro-micro pimpeka (mlaznice), od mesinga. Oni se prstom pokrecu ko antene od buba jelenka, u svim smerovima. Uzmes pa ih prstom rasporedis u obliku slova V-jednu levo, jednu desno, a visinu prskanja probas, pa podesis (namesti da gadjaju u gornju trecinu sajbe, jer kad predjes 80 strujanje vetra ionako smanji visinu prskanja). Mene stalno z.... neka macka sa parkinga koja kad se vratim sa toplim motorom tu spava (valjda je tu najtoplije zimi), pa svako jutro stelujem te micro pimpeke.
Zadnja prskalica je klasik-jednomlazna i ima micro-shupak, koji se usmerava plasticnim srafom-zakretanjem istog.

Antena DB- Bubanj Potox samolepiva na sajbu, zica tanka, plasticmom lopaticom zicu ispod keder gume do museme, pa u mp3...., a ima i onih teleskopskih-sa malom navrtkom u prelomivoj bazi, koja moze da ide na onu crnu plastiku koja pokriva sarku prednjih vrata.

Polonez, moli ako neko zna gde ima limarija za ficu (z-750) i drugi delovi, krila, sajtne, maska branici - posebno ako je u nekoj radnji ostalo nesto original-novo od zastave, kaze nece bilo koje, reparira 5,6 fikusa, a uzimo neke metal-press, privatnicke, kaze ne valja. Mislim da ima jedna radnja na pocetku Sarajevske, sa predratnim zalihama, pa mi javite ako znate gde da mu to pogledam..

Pitacu ga za police za radio i za plasticna podkrila da nam posalje iz polske.
Pozz,
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub28.03.2008. u 08:21 - pre 194 meseci
Drajgane, imas PP
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub28.03.2008. u 09:11 - pre 194 meseci
Drajgane, kolega kupio teretnu, (sa plastikama) i tako je vozi. Registrovana je kao teretna, ali veruj mi, ako mislis da dobijas puno na prostoru sa tom plastikom ,varas se. Dobija se neznatno povecanje i to u gornjem delu gepeka. A opet , ta plasticna vrata pozadi su toliko mala, da nema sanse da kroz njih prodje neka ,npr, veca kutija. Mnogo bolji prilaz gepeku imas sa klasicnim petim vratima, a o preglednosto da ne pricamo.Znaci, moj savet ti je +50 ojra i vozi Misko.

Moram da ispravim Kuntala!
Nosaci nisu potpuno gotovi, cekam iz Grcke neki specijalni klavir lak pa da ih zavrsim. Salim se, samo treba da se iskantuje univer od koga sam ih napravio.

Sto se halogenki tice, ja sam pre nesto manje od dva meseca stavio H4 60w/55w, bez dodatnog releja, i da , kuc, kuc,kuc, sve radi normalno . Ne kazem da ne treba staviti relej nego , eto, pa sta sad, nisam mogao da cekam! Prvom prilikom kad budem otisao do ****majstora pitacu ga da mi proveri moze li postojece instalacija da gura 65w.l Znam ljude koji su na jugicima stavljali releje, ali oni su ugradjivali sijalice od 100 sveca. U svakom slucaju provericu , jer na reklami za ****majstora pise i auto elektika!!!
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
147.91.108.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub28.03.2008. u 10:32 - pre 194 meseci
Roberto, struja koju vuku sijalice od 55/60 W je otprilike za trećinu veća, za toliko je i opterećenje veće, pogotovu na prekidačima i kontaktima, najverovatnije će ti prvi otići ablender, moraćeš menjati sve komande ispod volana, to baš i nije jeftino. Releji za tu snagu sijalica su obavezni. POzz!!!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub28.03.2008. u 11:04 - pre 194 meseci
E Roberto, posto sam ja blizu ZOO vrta, ako rikne slon, sacuvacu materijal od kljova, pa da Kuntalu uradis - nosace od slonovace, .......Salim se. Nemo da se ljutite sad....

Elem oko struje za sijalice.

Relej smatrajte obaveznim zbog amperaze, koja drasticno skace sa jacim sijalicama, a buksne i korozija na buksnama, je jois vise povecavaju. U suprotnom prvo riknjavaju prekidac, blender, relej i tako to.
Citate cesto u novinama, - izgoreo auto u ulici...toj i toj... E 90% je pozar poceo na instalacijama za svetla, ili drugo nesto u motornom prostoru. Stave ljudi na kadet kockicu iz 85, lampetine H4, od 100W-120w, a zice i buksne iz turske, pa jos bez releja, pa buksne sami kljestima obicnim i izolirbandom sa buvljaka, luster klemema sa pijace, i posle.......

Poljak trazi delove za fikusa, kvalitetna, limariju i sve ostalo. Ako nanjusite nesto u ratnim rezervama, javite na PP

Obeco mi je da ce se raspitati za one zastitne podplastike.

Pozz



 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Re: Fiat Panda [Classic] klub - poruke iz januara, februara i marta

Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21

[ Pregleda: 119073 | Odgovora: 407 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.