Ne provociram,čoveče.Ozbiljan sam i iskren.
To sam napisao zato što si jednom prilikom rekao da je tvoj Viadrus spržio 300 tona uglja.
I ko na forumu može da bude iskusniji od tebe?Niko.
A i rekao sam pre par postova da zakopavam „ratnu“ sekiru,tako da možeš slobodno da budeš miran.
Grej se na šta god hoćeš,tvoja stvar.
E, da.
Šta sam ja to zaslužio i dobio?
Ništa.
Sve sam sám stekao.
- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija