Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

srpski auto na vodu HHQ generator vodonika

elitemadzone.org :: MadZone :: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 55630 | Odgovora: 273 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika08.03.2012. u 18:26 - pre 147 meseci
Citat:
sad_ste_face_jel: Pa bas si me nesto nasekirao tvoj problem sto si istripovan i zamisljas da si don zuan pa si osetljiv na teske reci.Jednostavno ako znas to ispricaj ovde nemoj da smaras tvojim komentarima .


Izvini, nisam razumeo ovo, sta TI planiras da radis sa HHO generatorom, kada ti je zuan na pameti

Ja da sam na tvom mestu, pogledao bih bar profil, broj poruka, staz na forumu ili mail "istripovanog don zuana" kojeg pljujem i nalivam ulicarskim izrazima, pa da zauzmem stav, npr..

Ali, koga ozbiljno zanima, taj pise i ozbiljne postove, ja ne znam sta bih trebao da napisem u par postova, ...visegodisnji rad..pa nije ovo moj blog, nego forum...

A s obzirom na kolicinu ulicnih izraza, nepismenosti, nevaspitanja.....

Poz
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika08.03.2012. u 20:11 - pre 147 meseci
Citat:
sad_ste_face_jel: ... sto si istripovan i zamisljas da si don zuan pa si osetljiv na teske reci...

U principu, da ne postojis - trebalo bi te izmisliti! Svakog dana kad nisam bas nesto raspolozen imam resenje - nadjem neku temu gde postujes i garantovano se oraspolozim! :) Ovo vredi zabeleziti! :)



Citat:
vladd: Izvini, nisam razumeo ovo, sta TI planiras da radis sa HHO generatorom, kada ti je zuan na pameti:):D:D
...

Ma nemas ti sta da razumes, ni ne pokusavaj. Znam da ne pokusavas ali... batali, samo sitno a on ce sam... :)



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
216.172.135.*



+104 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika08.03.2012. u 21:55 - pre 147 meseci

E onda ok evo ja sam danas sa drugom ispitivao ovaj hho gen.dry cell i onako pucka (sutra planiram da izmerim koliko pravi za minut) Merio unimerom i pokazuje da vuce 10 ampera sa 4 kasike soli na 1 litar.Pokusali smo i sa bombilom tako sto smo stavili mali el motor na platinu i to radi dobro ali nema gasa nista se ne desava :)

[Ovu poruku je menjao bakara dana 09.03.2012. u 12:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ststeva
Stevan Stevanovic
Arandjelovac

ststeva
Član broj: 91371
Poruke: 280
*.adsl.verat.net.



+21 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika27.03.2012. u 01:27 - pre 146 meseci
Citat:
sad_ste_face_jel: E onda ok evo ja sam danas sa drugom ispitivao ovaj hho gen.dry cell i onako pucka (sutra planiram da izmerim koliko pravi za minut) Merio unimerom i pokazuje da vuce 10 ampera sa 4 kasike soli na 1 litar.Pokusali smo i sa bombilom tako sto smo stavili mali el motor na platinu i to radi dobro ali nema gasa nista se ne desava :)

[Ovu poruku je menjao bakara dana 09.03.2012. u 12:09 GMT+1]


Kakva crna so, za elektrolit koristi NaOH mozes je naci u bilo kojoj poljoprivrednoj apoteci, sa tim elektrolitom videces koliko ce vise gasa biti u odnosu na so.
Trebalo bi da bude u cvrstom stanju, dodaj kasiku na jedan litar destilovane , izmeri struju ako je malo pojacaj koncentraciju.

Kako si busio rupe, kolike su ti elektrode? Voda obavezno da bude destilovana!


DJ STEVASSY
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika27.03.2012. u 02:26 - pre 146 meseci
@sad_ste_face_jel,
jesi li preživeo probu, mislim drug i ti? Nejavljaš se već deset dana...
A što si mu ti "crni" @Bakara menjao poruku, baš je interesantno...
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika30.03.2012. u 02:10 - pre 146 meseci
Ne znam sto mi je menjao poruku verovatno zato da neko ne bi saznao nesto o hho generatorima kao da je to strogo cuvana tajna.Na jednom drugom forumu je tema bila zakljucana na foru sto svi zapitkuju a kako ovo a kako ono pa normalno da ce zapitkivati kad su se do stote strane samo raspravljali.Sve u svemu hho generator ce poceti svi da stavljaju ako ovako nastave sa cenom goriva.Pa sad neka oni kazu da to nije moguce jer u ovom slucaju hho gas pospesuje sagorevanje u motoru ne ide samo na hho gas.
Citat:
ststeva: Kakva crna so, za elektrolit koristi NaOH mozes je naci u bilo kojoj poljoprivrednoj apoteci, sa tim elektrolitom videces koliko ce vise gasa biti u odnosu na so.
Trebalo bi da bude u cvrstom stanju, dodaj kasiku na jedan litar destilovane , izmeri struju ako je malo pojacaj koncentraciju.

Kako si busio rupe, kolike su ti elektrode? Voda obavezno da bude destilovana!

Stevo ovo sam napravio radi probe i uverio sam da radi.So sam stavljao jer nisam imao naoh.
 
Odgovor na temu

ststeva
Stevan Stevanovic
Arandjelovac

ststeva
Član broj: 91371
Poruke: 280
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+21 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 12:42 - pre 146 meseci
Evo lika koji je testirao i kamerom zabelezio promene u potrosnji svog motocikla. Ko ne veruje ne mora ni da veruje....
DJ STEVASSY
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 13:08 - pre 146 meseci
Od kad se to tezina, snaga i energija mjere kamerom, a jos zavise i od vjerovanja?!

Izgleda da je bilo nekih promjena u nastavnom planu za osnovnu skolu otkada sam je ja pohadjao...
 
Odgovor na temu

ststeva
Stevan Stevanovic
Arandjelovac

ststeva
Član broj: 91371
Poruke: 280
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+21 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 14:03 - pre 146 meseci
Citat:
Odin D.: Od kad se to tezina, snaga i energija mjere kamerom, a jos zavise i od vjerovanja?!

Izgleda da je bilo nekih promjena u nastavnom planu za osnovnu skolu otkada sam je ja pohadjao...


Odin ajde iskuliraj molim te, zbog glupih prepirki je prosla tema i zatvorena!
!
DJ STEVASSY
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 14:52 - pre 146 meseci
Nije nikakva prepirka.

Fino pitam, otkad se to fizicke velicine karakteristicne za ovu pricu mjere kamerom?
 
Odgovor na temu

Cyber01001
Našice , CRO

Član broj: 66227
Poruke: 540
*.adsl.net.t-com.hr.



+33 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 16:22 - pre 146 meseci
Kakav lik jbt.....odin d. pa de vise ohladi....
Covjek je lijepo napisao da je kamerom zabiljezio iliti snimio a ne mjerio,sta provociras u svakoj temi?
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 17:15 - pre 146 meseci
Promjene u potrosnji se mjere mjerenjem protoka, ili mjerenjem kolicine ili zapremine goriva u odredjenim trenucima.
Kamerom se to nista ne moze, a snimak kamerom se moze i lazirati na milion nacina, pa je red da se slabo upucenima skrene paznja da snimak kamerom nije nikakav dokaz nicega, jer se na filmu vidi i da Supermen leti, a znamo da to ne moze.

Ako on ovdje postavlja snimak kamerom kao neki "dokaz" relevantan za temu (btw, jos ga nije ni postavio, ako nisi primjetio), ja samo komentarisem koliko je taj "dokaz", ili taj njegov post uopste relevantan.
Tome forum i sluzi - da se javno raspravlja o temi, a ne da nekom sluzi za propagandu.

 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 17:47 - pre 146 meseci
Citat:
Cyber01001: Kakav lik jbt.....odin d. pa de vise ohladi....
Covjek je lijepo napisao da je kamerom zabiljezio iliti snimio a ne mjerio,sta provociras u svakoj temi?

Pa reko ti ja sad da im kazes da imas recimo 6 prsta od rodjenja oni bi te ismevali pa cak i da slikas svoju ruku sa 6 prsta to ne bi bilo meradovno jer si sliku mogao da namontiras.Tako da je najbolje ne obracati paznju na takve komentare samo zamislis da je to neka reklama :)
 
Odgovor na temu

Cyber01001
Našice , CRO

Član broj: 66227
Poruke: 540
*.adsl.net.t-com.hr.



+33 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 17:51 - pre 146 meseci
Pa da snimio je i obradio ga da nas sve zezne! Ljudi bas nemaju pametnijeg posla pa rade takve stvari al nije meni to nista cudno ,vidim ja i po forumu nekih nadobudnih koji nemaju pametnijeg posla pa smaraju sa glupim pitanjima
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 17:57 - pre 146 meseci
A gde je taj snimak ja ga ne vidim?
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 17:57 - pre 146 meseci
Bilo bi mnogo bolje kad bi ste umjesto kuknjave prikazali taj snimak i napisali zasto mislite da je relevantan.
Ovako, trabunjate o relevantnosti filma - koga i nema :)
 
Odgovor na temu

ststeva
Stevan Stevanovic
Arandjelovac

ststeva
Član broj: 91371
Poruke: 280
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+21 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 18:17 - pre 146 meseci
Evo videa....
A ti odin si prvi poceo da trabunjas o relevantnosti snimka kojeg vrv slucajno nisam ni okacio uz post.. :D



DJ STEVASSY
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 18:44 - pre 146 meseci
Ahahahahaa! Kakva komedija od filma! Nisam mogao da gledam duze od 45 sekundi :)

Apropo ovoga:
Citat:
ststeva: A ti odin si prvi poceo da trabunjas o relevantnosti snimka kojeg vrv slucajno nisam ni okacio uz post..

Pa snimak koji ne postoji je potpuno irelevantan, bas kao sto sam i rekao. Sta sam drugo mogao reci?
 
Odgovor na temu

Teratron

Član broj: 293911
Poruke: 291
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+187 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 19:23 - pre 146 meseci
Mi iz saveta za galakticka pitanja, zainteresovani smo za vas projekat i budno ga pratimo .
Takodje primecujemo iako nerado, da sve vise zaobilazite Tesline inovacije iz kojih ne umete izvuci zakljucak.

Ova poruka je poslatra iz buducnosti ... Bip ,bip bip-bip ... Marajan Risticevic ... Marajan Risticevic... nasa stranka siri se u sve predele galaksije ... bibip bip ...

 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.04.2012. u 22:50 - pre 146 meseci
Stevo njima video ne znaci nista jer to nisu ni probali znaci dzaba ti njima pokazujes kada oni ne veruju ili se prave da ne veruju.Znaci uzaludno je razglabati o tome kad nisu razumni uz to te jos provociraju kao da imaju nesto od toga.Mi koji verujemo u to mi cemo nastaviti da verujemo jer ne moze niko da ti dokaze da nisi u pravu kad si sam testirao koliko ti je automobil trosio sa i bez hho uredjaja.Znaci uzaludno je uopste pokusavati da im nesto objasnis jer ti ispadas budala i lazov.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 55630 | Odgovora: 273 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.