Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

srpski auto na vodu HHQ generator vodonika

elitemadzone.org :: MadZone :: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55606 | Odgovora: 273 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.09.2011. u 12:11 - pre 153 meseci
I evo je čuvena ivona!!!!!
Tema ovakve ozbiljnosti zbilja zaslužuje povezivanje sa dotičnim sajtom.


ne vredi, veruj mi.
jedino ako hoćeš malo da se smeješ
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+294 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.09.2011. u 12:23 - pre 153 meseci
Ma jeb... auto na vodu, Teslin auto na kosmičku energiju je ono što nam treba!
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.09.2011. u 12:31 - pre 153 meseci
Pa vidiš, ja već duže vremena gajim sumnje u stvarnu genijalnost dragog Tesle.
Naime da je on zbilja bio toliki genijalac izumeo bi mašine za trenutno teleportovanje i hipersvemirske skokove, koji bi nam omogućavali realnu globalizaciju ove planete i lagano naseljavanje kako okolnih planeta tako i udaljenih solarnih sistema.
Da je Tesla zbilja malo više razmišljao, danas bi mi bili generacija Aurore i zatirali bi puteve budućim generacijama na stotinama svetlosnih godina od matice zemlje, šireći njeno ponosno ime.

Ovako, raspravljamo se oko tu nekih krajnje jednostavnih HHO/Q generatora i kola na kosmički pogon.

Zbilja, da sam ja pronalazač, ne bih se toliko trudio da povlačim paralele između sebe i Tesle
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

ivanbeljin
el. tehničar (od energetike do
elektronike)
zrenjanin

Član broj: 289882
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.09.2011. u 20:28 - pre 153 meseci
... hmmm da ... moja pogresna procena, ocekivao sam da ce ovde biti vise stručnih ljudi ... vizionara ... zlato zaista zaslepljuje ... naslusao sam se svakakvih gluposti... skepticizam i mogu da podnesem ali govoriti o Tesli kao nekom šarlatanu ... ajmo ovako dragi moji skeptici ako vam dokazem da postoji uredjaj koji proizvodi čist vodonik i oto motor radi na njega a kao gorivo koristi aluminijumsku zicu i vodu, objasnim reakciju i dokazem da je moguće, dali ce to nesto stvarno promenuti u vasim zivotima ???

ako postanete hipokondri vama ce i na grobu pisati LEPO SAM VAM GOVORIO...

da otvorimo novu tema a ja da prikupim podatke o ovom moze a?
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.09.2011. u 21:35 - pre 153 meseci
Ne moras ti to nama da objasnjavas.
Likovi iz BMW-a, Mercedesa, Ferarija, vojske i komiteta za Nobelovu nagradu ce biti odusevljeni tvojim objasnjenjem.
Ako njima uspijes da objasnis, ne samo da ce to nesto promjeniti u nasim zivotima, nego i u zivotu svakog stanovnika ove planete.

Samo napred, i ne vracaj se dok ne prikupis te podatke...
Evo ja sam vec pripremio flasu vode i parce aluminijumske zice da budem spreman kad se vratis.
 
Odgovor na temu

ivanbeljin
el. tehničar (od energetike do
elektronike)
zrenjanin

Član broj: 289882
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika02.09.2011. u 21:50 - pre 153 meseci
http://keelynet.com/energy/cornish.htm je sajt i neverovatno ali ovo radi! proverite u patent, pismo iz BMW je istinito a uredjaj pomalo podseća na spoj co2 aparta za varenje i rotacionog elektrolizera ...

Znači nova tema KORNIŠEV H2 GENERATOR

2al+3h2o ---- A12 + 3H2

neki hemičar??? ono sto izlazi iz ovog gori u PI*ku mat*erinu!

[Ovu poruku je menjao ivanbeljin dana 02.09.2011. u 23:06 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ecowarior

Član broj: 290099
77.243.20.*



Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 09:10 - pre 153 meseci
Pitanje za ivana beljina i neke sugestije
Koliko sam razumeo u odgovoru BMW-a jedini problem je aluminijum oksid koji ostaje u rezervoaru vode.Mozda bi taj oksid mogao da se proda reciklerima,ili recimo YTONGU.Proces koristi aluminijum oksid da pokrene proces takozvani bublies .Aluminijum oksid u spoju sa cementnim blendom pokrece hem.reakciju izaziva mehurice pa onda ide u kalupe i autoklav proizvod izlazi iz kalupa u dve dimenzije po se kasnije formatizira na zadatu meru i dobija svoje dimenzije (3D).Drugo pitanje:Zasto koristiti al zicu, zasto ne al limove debljine recimo 1mm il 2 (nisam siguran da 2mm moze da se nabavi) napravis rezervni al reaktor i zamena bi trebala da traje koliko sipanje benzina i odlazak na kasu da platis.Treba obratiti paznju da ne kupis dur aluminijum(legura al plus cu koliko se secam metalurgije) kuci postavis jumbo dzak skladistis al oksid i na kraju godine prodas?! (trinaesta plata, castis sebe necim lepim)Poz FIZIKALCU.
P.S.I umalo da zaboravim, vozis se za skoro dzabe tj.trebalo bi napraviti kalkulaciju input,output poz.

[Ovu poruku je menjao ecowarior dana 05.09.2011. u 10:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ecowarior

Član broj: 290099
77.243.20.*



Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 09:21 - pre 153 meseci
Poruka kontinualni destilator(homemade,low cost)
ostavljam link!
null
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 09:33 - pre 153 meseci
@ivanbeljin
nešto ne shvataš baš sarkazam ... mada možda bi trebali smanjiti slavu Tesle čisto da se razni šarlatani ne bi pozivali na njega, jer ne znam šta je veća uvreda, dal da se šarlatani pravdaju njime ili da se slava njegovih izuma malo smanji ...


Inače, šta ti je Al12?!
Ne verujem da je u pitanju čist aluminijum, a naravno da aluminijum oksid burno gori.

Problem ovog HHQ motora leži u toj fami da on pokreće vozilo bez potrošnje goriva ili da smanjuje potrošnju. Još dodatno izjava da se jednostavno uključuje i na dizel i na benzinske motore, što nikako ne može biti istina.
Da se H2 nalazi u rezervoarima, odakle se uključuje u motor, onda oko svega ovoga ne bi bio nikakv problem, jer takva vozila već postoje. Čak ih i veći proizvođači prave.
Ovako, jedini način da ovo stvarno može da funkcioniše bi bio postavljenje mikro fuzionog reaktora na liniji posle elektrolize koji bi kao gorivo koristio stvoreni H2 i proizvodio ogromne količine energije. Jedina mana je što naučnici još uvek imaju problema sa stvaranjem dovoljno malog fuzionog reaktora.

Međutim HHO/HHQ "metod" izvlači H2 iz vode elektrolizom, za koju mora da uloži neku energiju, pa taj H2 ubrizgava u cilindre. Sva ta fama oko "sušenja H2" razbijanjem visokim pritiskom i tome slično je čisto farbanje, jer se pokazalo da i Majerov famozni bagi nema ništa specijalno u sebi poput ubrizgavača životne energije i tome slično, već se ceo sistem bazirao na standardnoj elektronici.

E sad, dragi @ivanbeljin i ostali vernici,
da li vi nama možete da objasnite zbog čeka vi to slepo verujete u ove famozne izume, kad nikada nijedan vlasnik takvog izuma nije dozvolio nezavisnu proveru tih famoznih sistema?

...

No, moram da priznam, da moj skeptičnost proizilazi iz toga što je meni poznat proizvod koji može da uradi mnogo više od toga.
NOVO - TAJNA TEHNOLOGIJA RUSKE VOJSKE
Ukoliko toliko verujete,
evo lično ja vršim prodaju posebnih tableta, proizvedene na bazi specijalne ruske tehnologije izumljene za potrebe vojske, koja se retko nudi civilima, a koje omogućavaju da vozite vaša konvencionalna vozila na vodu.
Sve što je potrebno jeste da potrošite gorivo u vašim rezervoara i da sipate vodu u njih.
Ukoliko vozite vozilo sa benzinskim motorom, potrebno je da ubaicite 1 tabletu tipa "Tabletka A11" na 10l vode.
Ukoliko vozite vozilo sa dizel motorom, potrebno je da ubaicite 2 tablete tipa "Tabletka B08" na 10l vode.
Sačekate nekih 12-15 minuta (ovisno od spoljne temperature) i možete da vozite bez ikakvih problema i trzanja.

Tokom 40 godina korišćenja istih tableta u vozilima ruske vojske, pokazalo se da kod vozila na dizel pogon nestaju unutrašnje naslage u cilindrima. Nakon 6 meseci korišćenja motor može da ostvari i do 112% fabrički deklarisane snage.
Kod benzinskih motora primećeno je smanjenje potrošnje i do 10% bez promene snage vozila.

Korišćenjem ovih proizvoda motori postaju dugotrajniji, smanjuje se habanje i redovni sevisi. Ovo se pogotovo pokazalo kod velikih motora na podmornicama, gde se interval za generalni servis povećao sa 15000 radnih sati na čak 47000 radnih sati, što je čak 213% povećanje.
Kod vozila sa ugrađenim turbo punjačima ovo povećanje je skromnije i se kreće oko svega 70%.

Ono što ovaj proizvod izdvaja iz mora proizvoda koji se masovno reklamiraju, a ne daju nikakve rezultate, jeste pouzdana ruska tehnologija i činjenica da se ove tablete koriste već preko 40 godina u vozilima ruske armije, u najsurovijim uslovima.
Samo povećanjem servisnih intervala i smanjenjem potrošnje goriva, ruska vojska štedi i do 27% godišnjeg budžeta za vojne svrhe, što je uveliko pomoglo ruskoj vladi pod vodstvom Putina, da ušteđena sredstava ne rasipa, već da ih upotrebi za ekonomski oporavak zemlje.

Ove tablete su vam dostupne sada, jer je ruska vlada uvidela smanjenje prodaje nafte i preko ovog izuma pokušava da preuzme tržište naftnim proizvodima od pohlepnih zapadnjačkih i arapskih firmi.

Broj tableta na našem tržištu je ograničen i trajaće u periodu od 2 godine, nakon kojeg se očekuje javna distribucija tableta.

Ali mi smo vam omogućili da i vi isprobate ovaj revolucionarni proizvod.

Ukoliko želite da iskažete nezadovoljstvo tiranijom zapadnjačkih naftnih kompanija kontaktirajte me na PP i ja ću vam pomoći da dođete do ovih revolucionarnih proizvoda.

Cena tableta je veoma u skladu sa idejom o štednji potrošnje goriva jer 1 tableta tipa "Tabletka A11" stvara 10l benzina, koji bise na pumpama platili čak 13 EUR. Ova tableta će vam omogućiti da sipate 10l za svega 5,90 EUR.
Kod dizel vozila 10l ćete imati kad ubacite 2 tablete tipa "Tabletka B08" koje će vas koštati svega 8,85 EUR, što donosi uštedu od minimalo 4,15 eur na 10l dizela.

Tablete dolaze u pakovanjima od 20 komada tako da jedna kutija tableta tipa "Tabletka A11" košta samo 118EUR, a kutija tableta tipa "Tabletka B08" košta 88,50 EUR.
U slučaju da niste zadovoljni, povraćaj novca možete izvršiti u našem ovlašćenom servisu.

Ne pristajte na tiraniju pohlepnih zapadnjačkih naftnih kompanija.
Ne pristajte na pohlepu naše vlade.
Vozite se i vi jeftino.

Mi stojimo iza vas, sa 40 godina iskustva.



PS: Dodata ispravka originalnog naziva tableta. Nešto neće ćirilicom da ispiše...


[Ovu poruku je menjao Deep|Blue dana 05.09.2011. u 11:53 GMT+1]
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 09:36 - pre 153 meseci
Zamolio bih moderatora,
da razdvoji moj posta o ruskim tabletam u posebnu temu da ih ljudi ne bi mešali sa ovim sumnjivim i nedokazanim HHO/HHQ sistemima
:)
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 10:18 - pre 153 meseci
Ti si blesav
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vitez92

Član broj: 290107
77.243.20.*



Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 10:59 - pre 153 meseci
Hah smesni ste u pocetku je Deep Blue ispravljao novkmana92,a sad ja mogu sa pravom reci da Deep Blue nije nista bolji od njega zato sto i on ima pravopisnih gresaka i mislim da prvo treba sebe da pogleda pa onda da kritikuje druge.Covek je lepo rekao da je laik i da je postavio temu da vidi sta ce narod reci tj.on ne tvrdi da to moze,ali kaze ako je to moguce da je to velika inovacija i da bi mu bilo drago da to koristi.Ako mislite da ste pametni niste nista pametniji od novkman92 i nemate pravo da vredjate.svaka cast ivanbeljin-u i fizikalcu.bakara molim vas da ovu temu prebacite u AutoZone gde joj je mesto!
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 11:54 - pre 153 meseci
Citat:
vitez92: Hah smesni ste u pocetku je Deep Blue ispravljao novkmana92,a sad ja mogu sa pravom reci da Deep Blue nije nista bolji od njega zato sto i on ima pravopisnih gresaka i mislim da prvo treba sebe da pogleda pa onda da kritikuje druge.Covek je lepo rekao da je laik i da je postavio temu da vidi sta ce narod reci tj.on ne tvrdi da to moze,ali kaze ako je to moguce da je to velika inovacija i da bi mu bilo drago da to koristi.Ako mislite da ste pametni niste nista pametniji od novkman92 i nemate pravo da vredjate.svaka cast ivanbeljin-u i fizikalcu.bakara molim vas da ovu temu prebacite u AutoZone gde joj je mesto!


Lol, ovo je valjda najprovidniji dupli nalog koji sam video do sada.
 
Odgovor na temu

vitez92

Član broj: 290107
77.243.20.*



Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 14:44 - pre 153 meseci
Alo bre nije dupli nalog postoje dva user-a ja i moj tata!sto si glup!
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 15:17 - pre 153 meseci
Blago Srbiji sa ovako pismenim, svrsenim srednjoskolcima....
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 15:45 - pre 153 meseci
Citat:
Marko83: Blago Srbiji sa ovako pismenim, svrsenim srednjoskolcima....


Vaistinu
 
Odgovor na temu

ivanbeljin
el. tehničar (od energetike do
elektronike)
zrenjanin

Član broj: 289882
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 17:43 - pre 153 meseci
... da čovek ima smisla za humor nema sta... inače nafta nastaje od vode i ugljenika kuvnana pod visokim pritisko(većim od 150bara)...
NE MOZE PLOČA zato sto bi oslobodila veliku kloličinu vodonika... problem kod vodonika je sto je jako nestabilan pa se deli na orto i para hidrogen u zaisnosti od trenutne temperature, zbog toga svi uredjaji ovog tipa su "on demand" ... batali...
svejedno sretno u prodaji tableta a ja i dalje vozim na plin pa ... ako imas i za to neke tablete...
 
Odgovor na temu

ecowarior

Član broj: 290099
77.243.20.*



Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 20:29 - pre 153 meseci
Srcu srbije toplo preporucujem da pije te svoje tablete ruske proizvodnje.Naime ljudsko telo je savrseni bio procesor , da izvuce centralnu liniju sa svog auspuha(metan digestor) i da se vozi na prirodni gas umesto tng-a.Ili da pije neke neruske tablete tipa haldol.I onda nek promeni nick u Deep nothing-ljudski nepovratni ventil Srbije.Da zivis u srednjem veku tvrdio bi da je zemlja ravna,spaljivo bi vestice. Ja licno ne verujem u teorije zavere naftni lobi,farmaceutski lobi, stvar je prosta ovaj svet pokrece novac, ili interes suvise novca je u pitanju.Sto je juce bio sf danas je realnost ne dao bog rata videli bi koje tehnologije bi isplivale.
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
*.talia.net.

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 20:38 - pre 153 meseci
Situacija moze da se resi na izuzetno jednostavan nacin. (Dame i) Gospodo, izvolite pa napravite motor koji koristi to sto propagirate, i svi ce vam u momentu poverovati. Do tada, to ostaje... da se kulturno izrazim, utopija.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika05.09.2011. u 20:41 - pre 153 meseci
Citat:
vitez92: Alo bre nije dupli nalog postoje dva user-a ja i moj tata!sto si glup!

A i ti i tata ste 92-go godiste?

btw, sada si na tatinom nalogu

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: srpski auto na vodu HHQ generator vodonika

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55606 | Odgovora: 273 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.