Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!

elitemadzone.org :: AutoZone :: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 39070 | Odgovora: 193 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!26.02.2013. u 12:51 - pre 135 meseci
Citat:
espresso:  A ako slučajno čekaš na njegovom prelazu, moraš da se pomeriš jer on tu ima prednost.


Ne moras :) Pa sad, ili ce da te saceka da prodjes, ili ce da izadje da te bije, ili ce da te pogazi...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!26.02.2013. u 13:11 - pre 135 meseci
Ima takve stoke koja i kad očigledno nije u pravu, nasrće na one koji im skrenu pažnju!
Kod mene u Palmotićevoj (gornji deo, jednosmerna ulica) često uveče neke budale voze u kontra smeru da bi se uključili preko Kosovske u Takovsku, da ne idu do Džordža Vašingtona pa u krug. I kad im vozač iz suprotnog (dozvoljenog) pravca signalizira da se sklone, ili kad pešak na prelazu kod PTT-a (koji ne gleda niz Palmotićevu kad prelazi ulicu nego gleda Kosovsku koja je takođe jednosmerna, u pravcu ka Takovskoj), izlaze da se obračunaju ili nasrću kolima na pešaka.
I posle nemoj da se vataš za bezbolku...
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!26.02.2013. u 16:18 - pre 135 meseci
Ja se kod tebe hvatam za glavu kada treba da idem u vip haus.Ti 3 a Kosovska 1 zona.I tu je logika kao i jednosmerna.
Prekrsaj jest,ali upali 4migavca polako,i niko ne kidise ninakoga.Opustencija uz naziv pesme.
Why can't we live together..http://www.youtube.com/watch?v=GvIGYvxRrNw
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!26.02.2013. u 20:28 - pre 135 meseci
Ovaj vozac autobusa me odusevio :)

Oduvek sam mastao o tome da kupim neki auto sa ojacanim prednjim branikom i da se slupavam aute parkirane na sred ulice... Pogotovo u najprometnijoj i najuzoj ulici kod nas u KGu na putu ka KV iz centra. Tu je desna traka non stop zauzeta...
 
Odgovor na temu

Commandant Carlos
Student
Beograd

Član broj: 299470
Poruke: 75
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!26.02.2013. u 21:05 - pre 135 meseci
Jesi li razmisljao da zakupis onu sobu besa na jedno sat dva, gde platis i sve mozes izlomiti, derati se do mile volje. :D
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8369
*.dynamic.sbb.rs.



+1348 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!04.03.2013. u 23:58 - pre 135 meseci
Ponekad je zaista teško suzdržati se, ali ovaj snimak mislim da predstavlja dobru ilustraciju dokle može da dovede inat za volanom....

Sreća što se sve dobro završilo....

Citat:
Ne izazivajte Ukrajinke za volanom

Vozači se sa pravom iznerviraju kada ih drugi automobil "iseče" i dovede u opasnost. U većini slučajeva konflikt se završi energičnim pritiskom na sirenu, ponekom psovkom ili nepristojnom gestikulacijom, i svako ode svojim putem.

Međutim, vozač bele Škode Octavije nije znao sa kim se "kači", kada se bezobrazno ubacio ispred automobila iz kog je načinjen ovaj video snimak. Njegova početna reakcija toliko je isprovocirala ženu za upravljačem, da se upustila u besomučnu poteru ulicama Kijeva, kako bi isterala svoju pravdu.



Gotovo da je nemoguće izbrojati sve prekršaje koje su vozači dva automobila napravili tokom petominutne jurnjave.

Nakon odgledanog snimka, normalnoj osobi verovatno ništa neće biti jasno, osim da su i vozač Škode i žena koja upravlja automobilom u kome je kamera verovatno u međuvremenu zaboravili gde su se uopšte uputili. Ili, kako je sve započelo.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 05:33 - pre 135 meseci
Ova situacija sa ovim "uletanjem" u prvih par sekundi mene recimo nikad ne bi moglo da isprovocira... iako sam zivac... Videlo se jasno da ce to da uradi... pritisnem malo kocnicu i pustim ga da prodje... desava mi se ta situacija svakodnevno, tako da ne znam sto se ova zena bas toliko iznervirala :)

Ne mogu da nadjem snimak na YT gde je neki lik izasao da maltretira nekog cikicu. Cikica izvadio prangiju i mnogo je smesno izgledala scena kako se lik vraca u svoj auto i mirno produzava dalje :)
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 18:38 - pre 135 meseci
Jel primetio neko kvalitet puta odnosno kolicinu rupa na ovom snimku? :)
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 18:41 - pre 135 meseci
Citat:
CoyoteKG:

Ne mogu da nadjem snimak na YT gde je neki lik izasao da maltretira nekog cikicu. Cikica izvadio prangiju i mnogo je smesno izgledala scena kako se lik vraca u svoj auto i mirno produzava dalje


Vraca se u svoj auto,
ali bez jakne.


Carina mora da se plati.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 20:40 - pre 135 meseci
beše i palicu neku ostavio na ulici :)
a dekica izgleda kao neko od koga nikad ne bih očekivao da nosi sa sobom pištolj :)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 21:17 - pre 135 meseci
Citat:
CoyoteKG: Ova situacija sa ovim "uletanjem" u prvih par sekundi mene recimo nikad ne bi moglo da isprovocira... iako sam zivac... Videlo se jasno da ce to da uradi... pritisnem malo kocnicu i pustim ga da prodje...

Vidis recimo, ja ne pustam...ja bih mu odmah dao do znanja da ne moze i ako nastavi odmah bi ga udario lagano u vozaceva vrata.
Ja sam se naostrio kada sam samo pogledao ovaj klip...


Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

codeNO

Član broj: 185745
Poruke: 1192
95.180.106.*



+76 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 21:26 - pre 135 meseci
Nije ovaj snimak nista.....samo dovodi sebe i ostale u opasnost bez neke poente

Pogledajte ovo od 10:14...e to je pravi GTA sa macho stilom




edit: ispravljen link

[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 05.03.2013. u 23:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 21:57 - pre 135 meseci
Citat:
bakara: Vidis recimo, ja ne pustam...ja bih mu odmah dao do znanja da ne moze i ako nastavi odmah bi ga udario lagano u vozaceva vrata.
Ja sam se naostrio kada sam samo pogledao ovaj klip... :D

A zasto bi ga udario? Ozbiljno pitam.

Koliko vidim, izmedju Leksusa i ove zene je bilo sasvim dovoljno mesta. Vozac Skode je dao migavac i ubacio se. Nista on njoj nije zasmetao, a kamoli da je isekao. Nego je odmah legla na gas kada je videla da se ovaj ubacuje. Nije htela to da mu dozvoli. Skoda je tom prilikom presla preko pune linije, ali njoj nista nije zasmetala.

Mene stvarno interesuje zasto mu ti ne bi dozvolio, jer nikako ne mogu da shvatim, sta se to desava sa nasim vozacima, pa niposto ne zele da dopuste nekome da se prestroji, valjda da ne bi dosao ispred njih, sta li...Cak, kao i ova zenska, naglo ubrzavaju da to ne bi dozvolili.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 22:53 - pre 135 meseci
Citat:
vilil1:
Mene stvarno interesuje zasto mu ti ne bi dozvolio, jer nikako ne mogu da shvatim, sta se to desava sa nasim vozacima, pa niposto ne zele da dopuste nekome da se prestroji, valjda da ne bi dosao ispred njih, sta li...Cak, kao i ova zenska, naglo ubrzavaju da to ne bi dozvolili.

Zasto bih mu dozvolio, neka se na vreme prestroji kao i ostali...
U ostalom ako mu vec nije dozvolila da udje trebao je da se povuce...ako nece da se povuce, e onda ga udarim.

Sve se to odigra u sekundi, greska ove zene je jedino sto je oklevala a ovaj je to osetio, i vesto joj je pobegao.

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 23:25 - pre 135 meseci
Citat:
bakara: Zasto bih mu dozvolio, neka se na vreme prestroji kao i ostali...

A sta se desi ako neko, kojim slucajem, zaboravi da se na vreme prestroji? Ili ako nije iz tog mesta, pa se teze snalazi? Treba li da vrti krugove po gradu zato sto ga ti blokiras da se ne prestroji ispred tebe?

Moram da kazem da je Beograd nekakav centar takvog nacina voznje. Nigde nisam doziveo toliko losih stvari u saobracaju kao u Beogradu. I stalno se pitam sta se to desilo. Ranije, pre ovih ratova, nije tako bilo. Doduse bilo je i manje vozila, ali to ipak ne opravdava toliku kolicinu netolerancije kao sto je danas.


Citat:
bakara:

Sve se to odigra u sekundi, greska ove zene je jedino sto je oklevala a ovaj je to osetio, i vesto joj je pobegao.


Ja mislim da je policija napravila ogromnu gresku sto je njoj dala dozvolu. Pa vidis kako je ipak dosla ispred Skode na semaforu, i onda, posle skretanja, pokusala da blokira Skodu kada je obilazio preko duple pune. A kada je ipak obisao, pocela je da ga juri po gradu.

Garant je ta "zena" neki tezak fukos, sto bi se reklo kod nas - "devojka kontraverznog biznismena", pa po svaku cenu hoce da pokaze liku u Skodi ko je ona i sta sve moze. Totalna budala! ;)


 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.uns.ac.rs.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!05.03.2013. u 23:49 - pre 135 meseci
@vili1:

Evo ti situacije, verovatno bakara misli na takvu. Imaš traku za skretanje levo i traku za produžavanje pravo. Često je u takvim situacijama u traci za skretanje levo gužva, dok je traka za produžavanje pravo prazna. I sada, nađe se tu pametnjaković koji hoće da skrene levo, ali smatra sebe previše bitnim da, kao i svi ostali koji žele levo, lepo stane u red iza poslednjeg automobila u toj traci; jok, nego se baja lepo zaleti u ovoj traci za pravo, koja je prazna, pa reši da se nekoliko metara pred raskrsnicu ubaci u traku za levo. Tebi to nije vrhunski bezobrazluk? Pa samo pomisli šta bi bilo ako bi svi počeli tako da se ponašaju. Da neko tako pokušava da se ubaci ispred tebe, ti bi ga stvarno uljudno propustio i prijateljski mu se nasmešio dok on upravo pravi budalu od tebe lično i svih onih što stoje u redu iza tebe?
Citat:
vilil1:
A sta se desi ako neko, kojim slucajem, zaboravi da se na vreme prestroji? Ili ako nije iz tog mesta, pa se teze snalazi?

Siguran sam da je u priličnoj većini goreopisanih slučajeva u pitanju baš težak bezobrazluk, a ne neka od ovih tvojih varijanti. A ako ipak neko stvarno zaboravi da se na vreme prestroji ili se loše snalazi pošto je u drugom mestu, onda neka lepo produži pravo kad se već zatekao u toj traci pa neka u sledećoj ulici ispravi svoju grešku — to je daleko uljudnije nego da zadržava petnaest (ili koliko već) automobila koji pristojno čekaju svoj red.

Druga je, naravno, situacija kada se neko recimo uključuje iz sporedne ulice, ili kada se isparkirava ili nešto treće. Tada mi nije nikakav problem da tog nekog propustim, ali što se bezobrazluka ove vrste gore tiče, zaista ne vidim nijedan razlog da se oni dopuštaju.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!06.03.2013. u 05:33 - pre 135 meseci
Citat:
bakara:
Citat:
CoyoteKG: Ova situacija sa ovim "uletanjem" u prvih par sekundi mene recimo nikad ne bi moglo da isprovocira... iako sam zivac... Videlo se jasno da ce to da uradi... pritisnem malo kocnicu i pustim ga da prodje...

Vidis recimo, ja ne pustam...ja bih mu odmah dao do znanja da ne moze i ako nastavi odmah bi ga udario lagano u vozaceva vrata.
Ja sam se naostrio kada sam samo pogledao ovaj klip... :D

hahaha, i onda u prethodnim postovima mene nazivaju nenormalnim, zivcanim i da treba da pijem lekove :)...

Citat:
Bojan Basic:
to je daleko uljudnije nego da zadržava petnaest (ili koliko već) automobila koji pristojno čekaju svoj red.

U ovoj situaciji nije bilo "zadrzavanja" od strane ovog sto se ubacio. On se ubacio bez da ometa bilo koga osim sujetnu zenu za volanom.
Ona je ta koja je zadrzavala sve iza sebe jer joj reakcija da treba da krene kasno stigla do mozga... Da je krenula kako treba, ovaj lik sigurno ne bi uspeo da se ubaci izmedju jer ne bi bilo mesta...
Zamisli kad bi u toj tvojoj zamisljenoj situaciji u traci "za levo" svakom trebalo ovoliko vremena da krene i da prodje kroz semafor? Pa onda bi tek svaki 3-4 cekao sledece otvaranje semafora.

 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!06.03.2013. u 08:40 - pre 135 meseci
Citat:
CoyoteKG: U ovoj situaciji nije bilo "zadrzavanja" od strane ovog sto se ubacio.


Da ali se postavlja pitanje zbog cega su svi oni budale koji stoje u redu a on pametan...

Inace, za te varijante "ja sam pametan a svi ostali su budale" bih iskljucivo tvoje metode primenjivao.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!06.03.2013. u 08:47 - pre 135 meseci
pa ja u beogradu dozivljavam te situacije uvek. Smatrao sam da je to normalno
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!06.03.2013. u 09:07 - pre 135 meseci
Propustanje vozila koja se ukljucuju sa srtane je stvar vozacke etike. Ocigledno da ovoj Ukrajinki nesto nedostaje. Da sad ne nagadjamo sta.

Nesto drugo ovde bode oci:

Kada sve ovo moze da se vidi, uglavnom u Rusiji ili Ukrajini; nebitno, kome normalnom ce pasti na pamet da tamo ode? Na primer kao turista.

Prosto nam dodje da se tesimo kada ovako nesto vidimo: Alo bre, pa Srbija je civilizacija.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Bezobrazluk vozača - kako se suzdržati!

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 39070 | Odgovora: 193 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.