Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247564 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 11:37 - pre 99 meseci
Meni je sve jasno
a pre svega mi je jasno da vi nemate tačan uvid u proces uparivanja kvota.

Obojica "objašnjavate" ono što vas niko nije pitao.

Ti si poseban biser na forumu.
Prvo tvrdiš
Citat:
2012:

Ja imam zelju da uplatim na Back u iznosu od 100$, na koeficijent 1.65[
...
neko uneo u sistem da je spreman da primi neciju uplatu na 1.68
...
u "letu" zatvara moj zahtev na bolju po mene ponudu i potvrdi mi da je moja uplata zatvorena na 1.68

A onda se ladno pokenaš na to što si već napisao
i pišeš suprotno:
Citat:
2012:

Ako je neko igrao Back na 2.00 u iznosu 10$

kad se pojavi neko ko bi ugrao Lay ili prihvatio neciju ponudu/uplatu i unese 2.10 na Lay sistem ce njemu reci da vec ima ponuda koja je verifikovana na 2.00 na Back i time ce upariti te dve ponude na koeficijent 2.00.


Jednom si privilegovan i dobijaš "bolju" pomudu.
Drugi put, u analognoj situaciji, nisi privilegovan i dobijaš samo ono što si ponudio.

Pričaj ti to negde drugde.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 12:05 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney: Meni je sve jasno
a pre svega mi je jasno da vi nemate tačan uvid u proces uparivanja kvota.




Prvo i osnovno, tebi nista nije jasno.

Idemo redom:

Ako koeficijente postavlja igrac, o kakvom upravljanju koeficjentima ti pricas?

Citat:
2012:

Ja imam zelju da uplatim na Back u iznosu od 100$, na koeficijent 1.65[
...
neko uneo u sistem da je spreman da primi neciju uplatu na 1.68
...
u "letu" zatvara moj zahtev na bolju po mene ponudu i potvrdi mi da je moja uplata zatvorena na 1.68


Kada neki igrac ima zelju da uplati na Back, taj neko treba da prodje i izvrsi odredjenu proceduru unosa svog naloga.
Taj sto imao zelju pocinje proceduru u kojoj svoju zelju prenosi / predstavlja/ saopstava sistemu u vidu popunjavanja naloga.

Isto kao kad neko ima zelju da se kladi u lokalnoj kladionici, ali treba proci proceduru uplate.

Neko drugi ko je uneo u sistem svoju ponudu da primi neciju uplatu na 1.68, je vec zavrsio proces unosa i dobio potvrdu da je njegova ponuda zaprimljena. Od tog momenta sistem zna da postoji necija ponuda na 1.68. NJEGOVA PONUDA JE VERIFIKOVANA. Po verifikaciji vazeci koeficijent postaje 1.68.

Kako igracu koji ima zelju da uplati Back na 1.65, ponuda od 1.68 izgleda povoljnije sistem sam uparuje te dve ponude na koeficijent 1.68, prema prvom koeficijentu koji je unesen i verifikovan.

Citat:
2012:

Ako je neko igrao Back na 2.00 u iznosu 10$

kad se pojavi neko ko bi ugrao Lay ili prihvatio neciju ponudu/uplatu i unese 2.10 na Lay sistem ce njemu reci da vec ima ponuda koja je verifikovana na 2.00 na Back i time ce upariti te dve ponude na koeficijent 2.00.


Opet identicna situacija,

Neko je vec igrao Back na 2.00 u iznosu 10$.
To je proslo svrseno vreme, taj nalog je vec zaprimljen i verifikovan.

sad se pojavljuje neko ko ima nameru da nesto igra, ali jos nije prosao proceduru unosa i verifikovanja svoje namere. Kada taj sto ima nameru pocne da popunjava svoj nalog i unese da bi igrao Lay na 2.10, sistem mi kaze da vec u sistemu postoji primljena i verifikovana ponuda na 2.00 i kako je za Lay povoljnije 2.00 od 2.10, zatvorice njegovi ponudu i upariti je sa vec postojecom ponudom koja je pre toga unesena i verifikovana.

Situacija je identicna, ne znam sta je tebi nejasno.

Jedna ponuda je vec primljena i verifikovana i nalazi se u sistemu. Dolazi drugi igrac koji tek treba da prodje proceduru.

Ti mesas proslo svrseno vreme i bidice vreme.



 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 12:12 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney: Meni je sve jasno
a pre svega mi je jasno da vi nemate tačan uvid u proces uparivanja kvota.

Obojica "objašnjavate" ono što vas niko nije pitao.

Jednom si privilegovan i dobijaš "bolju" pomudu.
Drugi put, u analognoj situaciji, nisi privilegovan i dobijaš samo ono što si ponudio.

Pričaj ti to negde drugde.


To iskljucivo zavisi od stanja marketa.
Bitno je imati na umu da se postuje redosled postavljanja opklada.
Npr ja postavim 10e na 2.00 na back, posle 10 sekundi isto ti postavis 50e na 2.00. Pojavi se neko posle 20 sec, ko hoce lay na 2.10 (taj neko XYZ, bot otkuca 2.10) za 20e. Prvo se uzme mojih 10e, i onda od tvojih 50 uzme 10e.

Na zivim marketima, na konjskim trkama, ili kad je mec uzivo, promene se desavaju u delicima sekunde.
Da je to tacno sto ti tvrdis, betfair bi razapeli po sudovima kako nije fer i favorizuje ili da kazemo "kraducka" igrace.
Nema zezanja jer su pare u igri, i tu su propisi vrlo ostri.

Ono sto je zzzz rekao donekle stoji da ce dobar deo lokalnih kladionica izgubiti deo kolaca. Mnoge zemlje su trazile specijalne dozvole za betfair plus u nekim je zabranjen jer unistava lokalne koje su uredno platile licence itd...
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 12:31 - pre 99 meseci
Citat:
djordjeno

Ono sto je zzzz rekao donekle stoji da ce dobar deo lokalnih kladionica izgubiti deo kolaca. Mnoge zemlje su trazile specijalne dozvole za betfair plus u nekim je zabranjen jer unistava lokalne koje su uredno platile licence itd...


Pa taj isti zzzz se uvde usrao u gace napinjuci se da dokaze kako je kladjenje u lokalnim klaionicama bolje od Betfair-a.

Prosto je nejasno kako ce Betfair unistiti kladionice, a ovi tupsoni i dalje tvrde da je kladjenje u lokalnoj kladionici bolja opcija, a usput tvrde da Betfair krade od igraca.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 15:14 - pre 99 meseci
^djordjeno

Kakve veze ima to što si napisao
Citat:
Npr ja postavim 10e na 2.00 na back, posle 10 sekundi isto ti postavis 50e na 2.00. Pojavi se neko posle 20 sec, ko hoce lay na 2.10 (taj neko XYZ, bot otkuca 2.10) za 20e. Prvo se uzme mojih 10e, i onda od tvojih 50 uzme 10e.

i mojim komentarom koji si citirao?

Citat:
djordjeno:

Da je to tacno sto ti tvrdis, betfair bi razapeli po sudovima kako nije fer i favorizuje ili da kazemo "kraducka" igrace.

Za šta da ih tužiš?

Ako dobiješ opkladu oni te isplate po kvoti koju si tražio.
Ti drugih prava nemaš.
Ako izgubiš - gubiš sve. I tu je kraj.

Šta je BetFair ugovorio sa trećom stranom ne može biti predmet tvoje polemike.
Iz razlike kvota se vidi da će klijenti koji igraju na Back dobiti manje nego što gube oni koji daju na Lay.
Da razlika kvota postoji ti si upoznat pre nego što si stavio opkladu.
Tako da ni po tom pitanju ne možeš ništa da tražiš.
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 15:34 - pre 99 meseci
@hotchimney

Kako diskusije tece pocinjem da uvidjam da je nemoguce objasniti.
Ja tvrdim da je fer platforma, ti tvrdis da nije fer tj da favorizuje igrace u nekim slucajevima. Posle nekoliko godina koriscenja i pracenja nisam video to sto ti pokusavas da dokazes, bez, pretpostavljam, ni jedne opklade odigrane/postavljene.

Jednostavno u tvojim komentarima konkretno za favorizovanje na betfair nisam video neki cvrst, dokaziv argument.
Jer da bi bilo dokazivo mora uvek za svaku takvu situaciju da se pokaze da je tacno sto ti tvrdis.

 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 15:50 - pre 99 meseci
Citat:
ti tvrdis da nije fer tj da favorizuje igrace u nekim slucajevima

Ne ne tvrdim ja tako nešto.
"Favorizovanje igrača" je ideja koju je izneo @2012.
To sam već prokomentarisao.

Ono što ja tvrdim:
- BetFair je u poziciji da ubere ekstra profit na razlici Back i Lay kvota.

Već sam nekoliko puta napisao da ja ne tvrdim da to BetFair radi
nego
da BetFair ima mogućnost da to uradi.

 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 16:16 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney: Ne ne tvrdim ja tako nešto.
"Favorizovanje igrača" je ideja koju je izneo @2012.
To sam već prokomentarisao.

Ono što ja tvrdim:
- BetFair je u poziciji da ubere ekstra profit na razlici Back i Lay kvota.

Već sam nekoliko puta napisao da ja ne tvrdim da to BetFair radi
nego
da BetFair ima mogućnost da to uradi.



Ok sad je jasnije, tvrdis da postoji mogucnost:)

Da li je ta mogucnost o kojoj pricas, na stetu igraca?
Odnosno da li losija od onoga sto je igrac svesno odabrao, postavio?
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 16:19 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney: Ne ne tvrdim ja tako nešto.
"Favorizovanje igrača" je ideja koju je izneo @2012.
To sam već prokomentarisao.

Ono što ja tvrdim:
- BetFair je u poziciji da ubere ekstra profit na razlici Back i Lay kvota.

Već sam nekoliko puta napisao da ja ne tvrdim da to BetFair radi
nego
da BetFair ima mogućnost da to uradi.


Kako je Betfair u poziciji da ubere ekstar profit, kad vec tvrdis da ima takvu poziciju?

Na osnovu cega ti tvrdis da Betfair ima mogucnost da to uradi kad je vise puta dokazano da nema takvu mogucnost i da se takvo nesto ne desava.


P.S. ti si tvrdio da betfair krade igracima novac i time ostvaruje ekstra zaradu, ako ne mozes da se setis imam ja snimak tvojih komentara i bice mi veoma lako da ih postavim ovde da se vidi da lazes.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 16:32 - pre 99 meseci
Citat:
djordjeno:

Da li je ta mogucnost o kojoj pricas, na stetu igraca?

I jeste i nije!

Da ne postoji razlika izmedju Back i Lay kvota
tada bi Lay kvote mogle da budu povoljnije za Lay igrača. U tom smislu je na štetu.

Ali pošto je igrač pre realizovanja transakcije upoznat da plaća ekstra profit
tada nije na štetu igrača jer je "pristao".


 
0

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 16:46 - pre 99 meseci
@djordjeno,ja mislimda je račun koji @hotchimney pravi između Lay i Back strane ispravan.Siguran sam da mašina baš tako radi kao što radi "Šure" po "vertikali Lay" ili "vertikali Back" koje sam ranije naveo.Provjera se može napraviti jednostavno po cijeni od oko 1 do 3 funte,ovako:
Primjetimo da imamo izloženih parova koje nikog ne interesuju.Ponude na date kvote su nula i tako to stoji zaleđeno do blizu jasnog kraja.
Uradi minimalan LaY na ponuđenu kvotu.Čekaj i vidjećeš da to stoji neprihvaćeno.
Nakon nekog vremena idi na Back stranu sa izbalansiranim zahtjevom.
Ja tvrdim da će za manje od minute stići obavjest za obe opcije da su prihvaćene.Ko je to napravio,ja mislim da znam?Ok ti kažeš:
Nije mi bitno ko je kupio tj sta me briga ko je sa druge strane. Ponavljam ja svesno hocu po #.## ceni nesto i to neko XYZ prihvati. JBMG toga ko je prihvatio me ne zanima:)
Da ali igrač Betfair-mašina je prebrza za mene pa nisam stigao prihvatiti baš taj Back.
(Kako li tek slatko po ovoj tehnologiji "uparuje" "neuparive" kvote na krajnjim kolonama Back i Lay strana.naprimjer 3.8 sa 4.5)

Vratimo se tamo gdje se zakačio ogroman broj igrača.Rasčlanimo sve na veliki broj jednostavnih izbalansiranih parova ponuda.mašina će te parove prihvatiti i skinut.Stanje koje je ostalo će prikazati sa malom zadrškom kako bi došlo do oporavka novopristiglim zahtjevima.
________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 16:58 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney:
Citat:
djordjeno:

Da li je ta mogucnost o kojoj pricas, na stetu igraca?

I jeste i nije!

Da ne postoji razlika izmedju Back i Lay kvota
tada bi Lay kvote mogle da budu povoljnije za Lay igrača. U tom smislu je na štetu.




Tamo gde nije postojala razlika u koeficijentima te ponude su zatvorene, to ti je vec nekoliko puta objasnjeno.

Ajde ti pokusaj da objasnis kako moze da ima ponuda na Back i Lay strani sa istim koeficijentima, a da ih sistem ne zatvara.

To sto ti nisi razumeo ili se namerno pravis blesav to je tvoj problem.

Citat:
Ali pošto je igrač pre realizovanja transakcije upoznat da plaća ekstra profit
tada nije na štetu igrača jer je "pristao".


Koji je to ekstra profit koji placa igrac?

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 17:02 - pre 99 meseci
Citat:
zzzz:
@djordjeno,ja mislimda je račun koji @hotchimney pravi između Lay i Back strane ispravan.Siguran sam da mašina baš tako radi kao što radi "Šure" po "vertikali Lay" ili "vertikali Back" koje sam ranije naveo.Provjera se može napraviti jednostavno po cijeni od oko 1 do 3 funte,ovako:
Primjetimo da imamo izloženih parova koje nikog ne interesuju.Ponude na date kvote su nula i tako to stoji zaleđeno do blizu jasnog kraja.
Uradi minimalan LaY na ponuđenu kvotu.Čekaj i vidjećeš da to stoji neprihvaćeno.
Nakon nekog vremena idi na Back stranu sa izbalansiranim zahtjevom.
Ja tvrdim da će za manje od minute stići obavjest za obe opcije da su prihvaćene.Ko je to napravio,ja mislim da znam?Ok ti kažeš:
Nije mi bitno ko je kupio tj sta me briga ko je sa druge strane. Ponavljam ja svesno hocu po #.## ceni nesto i to neko XYZ prihvati. JBMG toga ko je prihvatio me ne zanima:)
Da ali igrač Betfair-mašina je prebrza za mene pa nisam stigao prihvatiti baš taj Back.
(Kako li tek slatko po ovoj tehnologiji "uparuje" "neuparive" kvote na krajnjim kolonama Back i Lay strana.naprimjer 3.8 sa 4.5)

Vratimo se tamo gdje se zakačio ogroman broj igrača.Rasčlanimo sve na veliki broj jednostavnih izbalansiranih parova ponuda.mašina će te parove prihvatiti i skinut.Stanje koje je ostalo će prikazati sa malom zadrškom kako bi došlo do oporavka novopristiglim zahtjevima.



Nastavljas sa izmisljanjem necega sto ne postoji u realnosti.

P.S. odgovoricu ti kasnije, da ostali diskutanti vide koliko si gluposti nalupao.
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 17:14 - pre 99 meseci
Citat:
zzzz@djordjeno,ja mislimda je račun koji @hotchimney pravi između Lay i Back strane ispravan.Siguran sam da mašina baš tako radi kao što radi "Šure" po "vertikali Lay" ili "vertikali Back" koje sam ranije naveo.Provjera se može napraviti jednostavno po cijeni od oko 1 do 3 funte,ovako:
Primjetimo da imamo izloženih parova koje nikog ne interesuju.Ponude na date kvote su nula i tako to stoji zaleđeno do blizu jasnog kraja.
Uradi minimalan LaY na ponuđenu kvotu.Čekaj i vidjećeš da to stoji neprihvaćeno.
Nakon nekog vremena idi na Back stranu sa izbalansiranim zahtjevom.
Ja tvrdim da će za manje od minute stići obavjest za obe opcije da su prihvaćene.Ko je to napravio,ja mislim da znam?Ok ti kažeš:
Nije mi bitno ko je kupio tj sta me briga ko je sa druge strane. Ponavljam ja svesno hocu po #.## ceni nesto i to neko XYZ prihvati. JBMG toga ko je prihvatio me ne zanima:)
Da ali igrač Betfair-mašina je prebrza za mene pa nisam stigao prihvatiti baš taj Back.
(Kako li tek slatko po ovoj tehnologiji "uparuje" "neuparive" kvote na krajnjim kolonama Back i Lay strana.naprimjer 3.8 sa 4.5)

Vratimo se tamo gdje se zakačio ogroman broj igrača.Rasčlanimo sve na veliki broj jednostavnih izbalansiranih parova ponuda.mašina će te parove prihvatiti i skinut.Stanje koje je ostalo će prikazati sa malom zadrškom kako bi došlo do oporavka novopristiglim zahtjevima.


Koliko market ima selekcija?
U slucaju 2 moguca ishoda na marketu, platforma svakako balansira tako da tvoj lay prebaci na back na opozitnu selekciju.
Ali to znaci da neces biti u gubitku. Opet ti odlucujes da li ces igrat lay na neke selekcije ili back na kontra ishod (govorim o marketu sa dva ishoda).
Mislim pre izracunaj da li je bolje igrati back po #.## ili lay po #.## pa postavi takvu opkladu.
Odnosno ako igras lay na 1.01 (najnizi lay tada ne postji back), a na back strani kontra ishoda imas ponudu 200, logicno je bolje odigrati na back.


Ako si u startu postavio opkladu koja je unosna botovima, odmah ce je smazati.
Npr postavis lay na praznom marketu na under 5.5 za 1.85 na Grcku ligu ce ti je "ajkula" pokupiti u delicu sekunde.


uzgred evo ga link (mozda sam pre slao) gde su opisani opsezi validnih cena za back/lay. Stoga se moze desiti da negde je neznatno, bolje odigrati back odnosno lay. (stvar je zaokruzivanja)

https://api.developer.betfair....ye0ni/Betfair+Price+Increments



 
0

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 22:54 - pre 99 meseci
Citat:
2012:
Nastavljas sa izmisljanjem necega sto ne postoji u realnosti.

P.S. odgovoricu ti kasnije, ...

Ovakve kratke priče mogu pročitati.One dugačke nakićene kobasice preletim površno ili uglavnom preskočim.Sjetio sam se gdje se zaturi onih 10$ za koje se raspituješ pa ću ti kasnije javiti.

________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.02.2016. u 23:20 - pre 99 meseci
Citat:
zzzz: Sjetio sam se gdje se zaturi onih 10$ za koje se raspituješ pa ću ti kasnije javiti.


Ajde da vidimo sta si sad smislio.

P.S. nemoj samo da me zamaras pateticnim pricama koje ces kasnije da prepravljas ili da porices.
 
0

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?12.02.2016. u 10:50 - pre 99 meseci
Citat:
2012Ajde da vidimo sta si sad smislio.

P.S. nemoj samo da me zamaras pateticnim pricama koje ću ja kasnije da prepravljam ili da poricem.


Onih 10$ nije ukrala Betfair kladionica,već ih je galantno nabacila na račun nekom učesniku klađenja.Taj neko mora to zaslužiti kao promoter.Tvoje silne agitacije i uloženi trud nisu ostali nezapaženi.Mora da je kockarnica registrovala desetak novih članova sa ovih prostora zahvaljujući tvom angažmanu.

D)Patetičan=vrlo izražajan i pretjeran, koji uzrujava (Izvor: B. Klaić: Rječnik stranih riječi)
Zato sam,da ne pretjeram s patetikom, umanjio naknadu sa 15$ na 10$.


________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?12.02.2016. u 21:21 - pre 99 meseci
Ajde Kecmane da ti objasnim koliko si toga nalupao.

Citat:
zzzz:
@djordjeno,ja mislimda je račun koji @hotchimney pravi između Lay i Back strane ispravan.Siguran sam da mašina baš tako radi kao što radi "Šure" po "vertikali Lay" ili "vertikali Back" koje sam ranije naveo.Provjera se može napraviti jednostavno po cijeni od oko 1 do 3 funte,ovako:
Primjetimo da imamo izloženih parova koje nikog ne interesuju.Ponude na date kvote su nula i tako to stoji zaleđeno do blizu jasnog kraja.
Uradi minimalan LaY na ponuđenu kvotu.Čekaj i vidjećeš da to stoji neprihvaćeno.
Nakon nekog vremena idi na Back stranu sa izbalansiranim zahtjevom.
Ja tvrdim da će za manje od minute stići obavjest za obe opcije da su prihvaćene.Ko je to napravio,ja mislim da znam?Ok ti kažeš:
Nije mi bitno ko je kupio tj sta me briga ko je sa druge strane. Ponavljam ja svesno hocu po #.## ceni nesto i to neko XYZ prihvati. JBMG toga ko je prihvatio me ne zanima:)
Da ali igrač Betfair-mašina je prebrza za mene pa nisam stigao prihvatiti baš taj Back.
(Kako li tek slatko po ovoj tehnologiji "uparuje" "neuparive" kvote na krajnjim kolonama Back i Lay strana.naprimjer 3.8 sa 4.5)

Vratimo se tamo gdje se zakačio ogroman broj igrača.Rasčlanimo sve na veliki broj jednostavnih izbalansiranih parova ponuda.mašina će te parove prihvatiti i skinut.Stanje koje je ostalo će prikazati sa malom zadrškom kako bi došlo do oporavka novopristiglim zahtjevima.


Idemo korak po korak:

Citat:
Primjetimo da imamo izloženih parova koje nikog ne interesuju.Ponude na date kvote su nula i tako to stoji zaleđeno do blizu jasnog kraja.


Ne moze da postoji ponuda na odredjeni koeficijent ako nema iznosa. Ne moze postojati ponuda sa ponudom nula

U prilogu cu dati prikaz kako izgleda kad je ponuda nula.














Iz prilozenog se vidi kako izgleda kako izgleda kad nema ponude, nema koeficijenta, nema ni iznosa. Tako da prva pretpostavka tvog primera ne postoji.

Ako uradis minimalni Lay sa primamljivim koeficijentom to ce neko pokupiti, mozes da budes siguran.

Ako sad odes na Back stranu i das dobru ponudu opet mozes da budes siguran da ce je neko pokupiti, ako je ponuda losa, normalno je da ce ostati zakovana.

Verovatnoca da das dobru ponudu na bilo kojoj opciji, a da ista ostane ne prihvacena od nekoga je ravna nuli, takvo nesto ne postoji u praksi.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 12.02.2016. u 22:33 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?12.02.2016. u 21:52 - pre 99 meseci
Citat:
zzzz:
Citat:
2012Ajde da vidimo sta si sad smislio.

P.S. nemoj samo da me zamaras pateticnim pricama koje ću ja kasnije da prepravljam ili da poricem.


Onih 10$ nije ukrala Betfair kladionica,već ih je galantno nabacila na račun nekom učesniku klađenja.Taj neko mora to zaslužiti kao promoter.Tvoje silne agitacije i uloženi trud nisu ostali nezapaženi.Mora da je kockarnica registrovala desetak novih članova sa ovih prostora zahvaljujući tvom angažmanu.

D)Patetičan=vrlo izražajan i pretjeran, koji uzrujava (Izvor: B. Klaić: Rječnik stranih riječi)
Zato sam,da ne pretjeram s patetikom, umanjio naknadu sa 15$ na 10$.



Kako sad nije ukrao Betfair servis (nije to kladionica, tu gresis, postoji drugi deo koji je kladionica) kad si ti izneo tvrdnju da ih Betfair krade??

Medjutim kako si ti poznat po prevrtanju i sisbicarenju, recimo i da si nasao tih 10$ onda bi bilo dobro da sebi i tvom ortaku kupis toalet papir da se obrisete da ne setate tako posereni.
Kompletno ste se usrali, niste uspeli da dokazete mista od onoga sto ste prvobitno tvrdili, cime ste pokazali krajnje nepoznavanje sistema kladjenja na exchange servisu, a ujedno niste uspeli da dokazete da je lokalna kladionica bolja opcija za kladjenje od Betfair-a.

Ja promovisem Betfair iz vise razloga i to nije nista novo niti nejasno bilo kome ko je pratio moje komentare, ali ovde se ne radi o tome da sam ja nesto dokazivao zbog nekakve nadoknade od Betfair-a za promociju. Ni govora.

Kecmane, vazna je igra, nadmudrivanje i pobeda.

Da je meni bila primarna zarada od kladjenja ja bih sedeo u Londonu radeci za neku kladionicu i zaradjivao od sisanja obicnih igraca. Ne bih se odlucio za Betfair kako nacin za zaradjivanje. Na ovom servisu svracaju najrazlicitiji igraci, ima tu svakojakog softvera (botova), tu je izazov pobediti i zaraditi.

Tako je i u ovoj diskusiji, vazno je bilo da vam dokazem da nemate pojma, nije vazno koliko je trebalo vremena i truda. Jednostavno, niste uspeli. Ali to nije sve, sve ostaje zabelezano, snimljeno. Kad sledeci put pocnes o kladjenju odavde cemo vaditi komentare i opet te matirati.
Tako je isto i sa onim tvojim drugarom koji je mnogo voleo da filozofira u vezi kladjenja.
Na svojim primerima tipova / predloga dokazao je da nema pojma.
Sad sam mu dokazao da je Betfair bolji od lokalne kladionice i da je dobro mesto za kladjenje. Tako da po pitanju kladjenja moze samo da gleda i da uci.

Jdnom recju Kecmane, oboje ste ga dobro popusili, a da niste bili svesni sta cete doziveti. Pokusavali ste i sibicarenjem i trolovanjem i izvrtanjem reci i cime sve ne, ali uzalud.

Jebigga, izgubili ste.

Pozdrav
 
0

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 00:51 - pre 99 meseci
Ja sam stvarno Milan Kecman iz Banjaluke.Kao što se vidi Član broj: 11810.Stari član ovdje.Namjerno sam se lično predstavio da nebih došao u iskušenje pisanja nekog teksta koga bih se kasnije zastidio.ES me je u startu privukao... ,Gojko Vujović Bojan Bašić... i još mnogo drugih otvorenih likova koji se ne stide ko su i šta napišu..
Ne tražim ja da se ti identifikuješ niti to očekujem.Ovoj temi sam pristupio kao protivnik tvoje agitacije,(Kako igrači zarađuju pare na kladionici?) jer smatram da je to veliko zlo.
@hotchimney je dobar matematičar i pošten čovjek.Na temi http://www.elitesecurity.org/t...ranje-kladionicarskih-hipoteza nema nikakve svađe.
Njegov poslednji komentar je potpuno ispravan.
Možda je sve tako kako kažeš ali ovo je forum Matematika.
Matematičari koriste različite nivoe značajnosti.
Možeš pogledati:
Zoran Glušić, Predrag Peruničić, "Zbirka rešenih zadataka iz verovatnoće i matematičke statistike"
Zagorka Lozanov-Cvetković, Danijela Rajter, "Zbirka rešenih zadataka iz verovatnoćer i statistike"
Jovan Mališić, "Zbirka zadatak iz teorije verovatnoće sa primenama".

Usput, u matematici nije bitno zašto se računa već kako.

Zato ako si hteo diskusiju o nekim drugim aspektima onda si morao otvoriti temu na nekom drugom forumu.

Dakle to je ovaj forum pa da vidimo šta se može uraditi protiv kladioničarskog poroka.

________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247564 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.