Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 246921 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 01:10 - pre 99 meseci
Citat:
zzzz

Dakle to je ovaj forum pa da vidimo šta se može uraditi protiv kladioničarskog poroka.



Ljudi trose stotine hiljade dolara ili funti da bi se skolovali ili da bi skolovali decu da nauce da se kockaju, osnovna filozofija Amerike je kocka i sve u vezi kockanja, plate onih koji se kockaju su jedne od vecih ili najvece, a ti ces mi sad dokazivati stetnost kockanja.

Ajde dobro, neka ti bude.

Rekao sam ti vec da obozavam izazove i igranje.

P.S. zaboravio sam da te ppitam cemu sluze pateticni i srceparajuci komentari koji nemaju vezu niti sa naslovom teme niti sa samom diskusijom i da li tako planiras da dokazujes stetnost kladjenja.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 13.02.2016. u 02:25 GMT+1]
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 01:38 - pre 99 meseci
^zzzz

Ne treba obraćati pažnju na to što Tupson sada pokušava da zatrpa svoju još jednu bruku.
Ranije si video kako se upecao u sopstvene laži ispisujući tipove za već završene utakmice
a sada je sam sebe diskvalifikovao
pišući kontradiktorne izjave.
Njemu je sujeta ponovo uzdrmana
i sad Tupson pokušava da zaleči rane.

U vezi teme sa matematike, Tupson treba da objasni zašto na toj temi nije nešto dopisao da "tema zaživi" a pokazuje toliko interesovanje baš za tu temu?

Što se tiče BetFair-a trenutno nema ništa novo da se kaže a da se ne ponavlja već rečeno.
Ko hoće da vidi razmisliće i proceniti za sebe.
Ko neće da vidi možeš ga tući ko magarca pa ne vredi.

Tu je jedini lek - trošenje novca na kladjenje dok ne izlupa tintaru. I to bikvalno - dok ne poče da lupa tintaru u zid jer je u svojoj glupoći umislila da je na ramenima velikog kockara.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 01:55 - pre 99 meseci
@hotchimney

Kad se pomiris sa Kecmanom neka ti da deo od onih 10$ (za koje ste tvrdili da ih je uzeo Betfair), pa kupi toalet da se obrises da ne setas tako poseren.



Da te podsetim i na tvoj ucinak prognoziranja rezultata meceva.


Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 02:30 - pre 99 meseci
Očigledno si teško uzdrman
i uvek se lečiš istom injekcojom
pripisujući drugima ono što si ti napisao.

Takodje, na ovoj temi,
pretio si da ćeš "okačiti" nešto što ja nisam napisao,
ali do sada nisi "okačio".

U svakom slučaju i jedno i drugo "kačenje"
možeš sebi da "okačiš".

Što se tiče "prognoziranja" za tvoju utehu
danas sam odigrao 2 tiketa i oba su dobitna.
Hteo sam da odigram i treći tiket ali sam se onda setio tebe
i bi mi žao da te ne spopadne muka od zavisti.

I taj tiket bih dobio
jer je pao gol u II poluvremenu
kod Carpi-Roma i Benfica-Porto.

I sve to bez statistike crne i bez "zavirivanja" u prethodne utakmice.
Mada sam kod prva 2 tiketa koristio računar nisu u pitanju statistički modeli.

Da ti ne bi pukao od zavisti nisam hteo da slikam tikete
tako da ti možeš da se lečiš tvrdeći da sam sve izmislio.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 02:44 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney: Očigledno si teško uzdrman
i uvek se lečiš istom injekcojom
pripisujući drugima ono što si ti napisao.



Sta sam ja napisao, a da pripisujem drugima??

Nije vljda da pokusavas da kazes da ovo gore nisu tvoje prognoze?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 08:11 - pre 99 meseci
To si ti napisao.
Da sam ja napisao ti bi jednostavno stavio link na moju poruku.
Tada bi se iz moje poruke moglo pročitati tačno šta sam napisao.
Ali pošto nisam napisao ti moraš da izmišljaš.
I to ti je obrazac ponašanja
pa si i na ovoj temi pretio nekakvim kačenjem.
Sve sama laž do laži.

Činjenica da se stalno vraćaš na nepostojeće tekstove
govori da si teško uzdrman.
Niko ti nije kriv za tvoju pohlepu.
Sigurno se tako ponašaš i u kladjenju pa nije čudo da si teški gubitnik.



 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 13:54 - pre 99 meseci
Evo prvo jedne lepe slike gde se vidi tvoja poruka







Normalno sledi i link.

http://www.elitemadzone.org/t4...i-zaradjuju-pare-na-kladionici

Sledi i tvoj gubitnicki niz od 18.05.2015 za koji lazes da je dobitnicki.


Sad ce lepo da se vidi ko laze i ko nema pojma.

Ti i tvoj drug Kecman ne radite nista drugo vec obmanjujete ljude da se klade u lokalnim kladionicama gde ce sigurno izgubiti svoj novac.
Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 15:39 - pre 99 meseci
Pa ti lažeš jer si postavio običnu fotomontažu koju si ti prilagodioo svojim potrebama.

Ja sam zapravo ilustrovao da nije moguće imati konstantan dobitak primenjujući statističke metode.
I u tom smislu sam napisao:

Ti si upravo to prikrio prikazujući delimičan skrinšot u poslednjoj poruci.
A važno je pročitati:
Citat:
U svakom slučaju ja očekujem da to bude gubitni podniz.
Pošto su u pitanju dogadjaji sa vrlo malom verovatnoćom realizacije (manje od 0.1)
očekujem da navedeni podniz bude gubitni oko 50% i više u odnosu na uloženo.
Možda bude gubitni i celih 100%.

Još jednom:
Citat:
Možda bude gubitni i celih 100%.

Dakle, ja sam u tom komentaru dokazivao da se statističkim metodama NE može ostvarici održiv dobitak.

Kao što se vidi u tome sam I USPEO.

A ti si se još jednom pokazao kao jeftin i providan manipulant.



 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 16:08 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney

Pošto je prethodni podniz (od 18.05.2015.) bio dobitni
i ne postoji način da se utvrdi kada će sledeći podniz biti dobitni
tako nije moguće utvrditi
ima li smisla odigrati bilo šta sa date liste.



Da vidimo kako su prognoze od 18.05.2015 bile dobitne kad se lako moze utvrditi da su skoro sve bili promasaji






Da li se secas kakav ti je ucinak bio u tom tipovanju kad tvrdis da su bili dobitni?
Prikačeni fajlovi
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 16:26 - pre 99 meseci
Ajde da ti ostavim malo vremena da se setis.

A sta kazes za ovo tipovanje:





Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 17:22 - pre 99 meseci
Šta ti trtljaš?

Tvoje amaterske fotomontaže me ne zanimaju niti ih prikazuje brauzer koji koristim.

Još jednom si se pokazao kao sitan prevarant i na tu temu nema svrhe bilo šta diskutovati.

Razumemo mi da je tebi u srce zaboden kolac prethodnom analizom BetFair poslovanja i da sada krvareći pokušavaš da se osvetiš.
Medjutim, takvi pokušaji su ti jalovi.

Pretrpeo si težak šok shvativši da nemaš nikakve šanse na BetFair-u.
Zato bolje se idi negde umi da dodješ sebi.

Ako budeš dobar, da se malo utešiš, daću ti besplatnu dojavu (u tvom stilu):
Real Madrid - Athletic Club
1, kvota 1.30.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 17:30 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney: Šta ti trtljaš?

Tvoje amaterske fotomontaže me ne zanimaju niti ih prikazuje brauzer koji koristim.




Evo link da se vidi da se ne radi o nikakvoj montazi vec o necemu sto realno postoji

http://www.elitemadzone.org/t4...i-zaradjuju-pare-na-kladionici
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 17:40 - pre 99 meseci
Svako iole pismen je video koji je odnos zarade u lokalnoj kladionici, a koliko na Betfair-u.

Ti i tvoj drugar ste dokazali da pojma nemate.

na primeru koji si dao pokazacu kako je isplatljivije odigrati na Betfair-u ovo sto si tipovao

Citat:
Real Madrid - Athletic Club
1, kvota 1.30.


 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 18:38 - pre 99 meseci
Slobodan si da daš analizu

ALI

PRE UTAKMICE.

 
0

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.247.*



+370 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?13.02.2016. u 18:41 - pre 99 meseci
Nema dobitnicke strategije ni u lokalnoj kladionici niti na Betfairu. Igraci bankrotiraju, a organizatori kocke se bogate. Cak Betfair nista ne rizikuje i a uzima 5 do 7 posto od dobitaka. Dobra zarada.
 
+1

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2153
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?14.02.2016. u 09:37 - pre 99 meseci
Citat:
2012:
Ako uradis minimalni Lay sa primamljivim koeficijentom to ce neko pokupiti, mozes da budes siguran.

Ako sad odes na Back stranu i das dobru ponudu opet mozes da budes siguran da ce je neko pokupiti, ako je ponuda losa, normalno je da ce ostati zakovana.

Ti i tvoj drug Kecman ne radite nista drugo vec obmanjujete ljude da se klade u lokalnim kladionicama gde ce sigurno izgubiti svoj novac.


Da te podučim.Na Market Dept (Back strana) piše koliki je maksimalni iznos koji možeš odigrati .(To su nečije ranije ponude sa Lay strane.)Nema tu čekanja da je neko pokupi.Ako već radiš kao agent za promociju Betfaira nauči osnovne stvari.

Ja nagovaram ljude da se ne klade za novac nigdje.Zapravo neka se klade iz zabave svjesni da tu nema zarade.

Evo primjer kako igrač zvani Mašina-Betfair može zarađivati i na Back-u bez ikakvog rizika.Mi ostali to ne možemo.Da li to u stvarnosti radi?Zašto nebi kad je igračima sasvim svejedno ko je sa one strane.Čak su sretni što je neko prihvatio ponudu.


Sad je interesantno kako se popunjava ona nula.Desiće se promjena kvota,nekim igračima će biti vraćena uplata,a nekim će biti predložen povoljni koeficijent.
Obična algebra šestog osnovne.
________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
Prikačeni fajlovi
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.cable.telemach.net.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?14.02.2016. u 11:41 - pre 99 meseci
Citat:
zzzz: Da te podučim.Na Market Dept (Back strana) piše koliki je maksimalni iznos koji možeš odigrati .(To su nečije ranije ponude sa Lay strane.)Nema tu čekanja da je neko pokupi.Ako već radiš kao agent za promociju Betfaira nauči osnovne stvari.

Ja nagovaram ljude da se ne klade za novac nigdje.Zapravo neka se klade iz zabave svjesni da tu nema zarade.

Evo primjer kako igrač zvani Mašina-Betfair može zarađivati i na Back-u bez ikakvog rizika.Mi ostali to ne možemo.Da li to u stvarnosti radi?Zašto nebi kad je igračima sasvim svejedno ko je sa one strane.Čak su sretni što je neko prihvatio ponudu.


Sad je interesantno kako se popunjava ona nula.Desiće se promjena kvota,nekim igračima će biti vraćena uplata,a nekim će biti predložen povoljni koeficijent.
Obična algebra šestog osnovne.



Pa nije surebet ni za masinu ako odigra back ravnomerno na 4.00, 2.26, 3.15 sa 0% provizije ako si to hteo da pokazes.
101% je na back strani sto znaci da je margina ovde oko 1%.



 
0

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.247.*



+370 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?14.02.2016. u 12:47 - pre 99 meseci
Nema nam dezurnog strucnjaka 2012 ili ti Konjislava. Izgleda da ga je jucerasnji Lay na Chelsea protiv NewCastlea oterao u bankrot. Sad ce on da se javi i da mlati kako je igrao Back na Chelsea, jer je znao kako ce da se krece rezultat. On uvek analizira vec zavrsene utakmice i tu je najjaci. Upotrebljava sve tajne Matematike za 6-ti razred osnovne.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?14.02.2016. u 14:20 - pre 99 meseci
Citat:
djordjeno:
Citat:
zzzz: Da te podučim.Na Market Dept (Back strana) piše koliki je maksimalni iznos koji možeš odigrati .(To su nečije ranije ponude sa Lay strane.)Nema tu čekanja da je neko pokupi.Ako već radiš kao agent za promociju Betfaira nauči osnovne stvari.

Ja nagovaram ljude da se ne klade za novac nigdje.Zapravo neka se klade iz zabave svjesni da tu nema zarade.

Evo primjer kako igrač zvani Mašina-Betfair može zarađivati i na Back-u bez ikakvog rizika.Mi ostali to ne možemo.Da li to u stvarnosti radi?Zašto nebi kad je igračima sasvim svejedno ko je sa one strane.Čak su sretni što je neko prihvatio ponudu.


Sad je interesantno kako se popunjava ona nula.Desiće se promjena kvota,nekim igračima će biti vraćena uplata,a nekim će biti predložen povoljni koeficijent.
Obična algebra šestog osnovne.



Pa nije surebet ni za masinu ako odigra back ravnomerno na 4.00, 2.26, 3.15 sa 0% provizije ako si to hteo da pokazes.
101% je na back strani sto znaci da je margina ovde oko 1%.





Ne smata Kecmanu taj 1%, on inace uglavnom pise nesto sto nema veze sa realnoscu, tako da mu tih 1% ne predstavlja problem.

Objasnice ti kasnije da ce tih 1% da pokrije slozenim matematickim operacijama koje je on izmislio i koje se zovu "potkivanje" i "sisanje".
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?14.02.2016. u 14:22 - pre 99 meseci
Citat:
miki069:
Nema nam dezurnog strucnjaka 2012 ili ti Konjislava. Izgleda da ga je jucerasnji Lay na Chelsea protiv NewCastlea oterao u bankrot. Sad ce on da se javi i da mlati kako je igrao Back na Chelsea, jer je znao kako ce da se krece rezultat. On uvek analizira vec zavrsene utakmice i tu je najjaci. Upotrebljava sve tajne Matematike za 6-ti razred osnovne.



Nije valjda da si kao propali matematicar poceo da se bavis gatanjem i gledanjem na kuglu.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 246921 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.