Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48589 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu22.03.2016. u 13:43 - pre 98 meseci
Citat:
ctrl alt del: Nešto ne videh da su se "normalni" muslimani po Evropi mobilisali i napravili neki pokret kojim se javno i masovno ograđuju od džihadističkog tumačenja islama.


Eno ti pun FB takvih pokreta...a ima jos i svacega
http://www.independent.co.uk/n...s-say-organisers-a6765976.html
http://www.beliefnet.com/colum...ondemned-isis-think-again.html

Itd...dakle, ko sta zeli, taj to i vidi...

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu22.03.2016. u 14:12 - pre 98 meseci
Nema brige,sve će to sam narod da reši :D
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu22.03.2016. u 14:16 - pre 98 meseci
Hoće rešiće , samo znaš li koga ima više spremnog da se bori ?
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu22.03.2016. u 14:28 - pre 98 meseci
S' jedne strane gospoda iz srednjeg veka, sa svojom cuvenom "religijom mira" i odrubljivanjima glava "nevernicima"... s' druge strane licemerna zapadna mafija, upakovana u PR materijal za slaboumne, nazvan "soboda i demokratija", koja podriva mir, finansira terorizam (gde joj odgovara) i seje smrt sirom planete, zarad svojih interesa...

Zalostan je ovo svet. Zagadice i ovo malo planete sto imamo... ljudima koji zele da zive normalno. Jedni druge podgrevaju - tj. dve strane iste medalje...


...
Citat:
Death toll in Brussels attacks grows to 34 — media

According to the news agency, 20 people were killed in the metro blast, and another 14 were killed in the two blasts that occurred at the airport

http://tass.ru/en/world/864223

[Ovu poruku je menjao Otto23 dana 22.03.2016. u 15:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu22.03.2016. u 17:11 - pre 98 meseci
Dobro da nije eksplodiralo blizu nato sedista.Tada bi se aktivirala automatska komanda da polete avioni nato druzine i lociraju zika komarce

koji slucajno lete po muslimanskim zemljama.

Salu na stranu,bilo i ostalo.Ko drugome jamu kopa,za to vreme mu se ohladi klopa.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu22.03.2016. u 22:27 - pre 98 meseci
Nije uredu radovati se nečemu ovakvom. Mržnja i nasilje uglavnom proizvodi mržnju i nasilje koje bivaju usmerne na pogrešnu stranu.

Da li je niko zaslužio da mu dignu dete u vazduh zato što gleda TV od 1000 € ? Nemojte te priče kako je sve zasluženo i kako se sve vrća, pošto se ne vraća na pravu adresu.

Jedno znam, a to sam i napisao posle napada u Frncuskoj. Ovaj napad (tada sam napisao sledeći) označava kraj EU kakve znamo.

Pored simbolike da je napadnuto srce EU, to je i u suštini tačno. Ovim činom EU prestaje da postoji u obliku kojem je do sad postojala.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu22.03.2016. u 22:53 - pre 98 meseci
I šta bi sa ovim pronadjenim ne aktiviranim prslucima? Izgleda da su neki odustali od 72 device.
 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 00:13 - pre 98 meseci
Citat:
dusanboss:


Pored simbolike da je napadnuto srce EU, to je i u suštini tačno. Ovim činom EU prestaje da postoji u obliku kojem je do sad postojala.



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 00:18 - pre 98 meseci
Aj reci da nije tako? Daleko od toga da je EU unuštena jedim napadom, ali kažem u skorije vreme neće izgledati kao što je bila do pre par god.
 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 00:26 - pre 98 meseci
dobro po trivijalnom zakonu da sve tece i menja se tako isto i EU.

Po meni svi dogadjaji u svetu idu samo u prilog vecem jedinstvu EU. Zasto to mislim ? Pa zato sto danas si jak koliko si velik. U globalnom svetu. Ajde reci ti meni sta znaci dana Estonija ili Portugalija pa i Spanija ?

Nista.

Sutra ce jbna Nigerija imati pola milijarde stanovnika, a o prostranstvima Rusije, stanovnistvu Kine ili indije da i ne govorimo. Male zemlje ce hteti da ostanu u EU a velike ce imati najvecu korist.
 
Odgovor na temu

ASDIO

Član broj: 332812
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+20 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 07:37 - pre 98 meseci
Politika koju vodi EU ne ide u prilog većem jedinstvu. Kome normalnom je trebalo da dira Irak, Libiju, Egipat, Siriju.. i stvori masu izgelica i terorista? To nikako ne vodi jedinstvu.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 08:22 - pre 98 meseci
Citat:
dusanboss: Aj reci da nije tako

Nije tako.
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
*.vs.rs.



+370 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 08:29 - pre 98 meseci
Što ne podmeću bombe u Švajcarskoj?

Belgijanci su izvršili genocid u Kongu gde su pobili preko 15 miliona ljudi.
Radili su masovna sakaćenja ljudi da bi obeležili kom plemenu pripadaju.
U 20-tom veku.
O tom zločinu "civilizovana" europa ćuti.

Strašno, imali su i zološki vrt u Briselu 1958. godine gde su u kavezima bila crna deca iz Afrike.
http://facebookreporter.org/20...1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D1%80/

Bolesna nacija.



 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 09:25 - pre 98 meseci
sto ne podmecu bombe u Finskoj ?

Nije ti palo na pamet da je Brisel glavni grad EU i sediste NATo pakta i da ima mnogo muslimanske populacije. Ne znam kakve veze ima to sa genocidom u Kongu posto zivodjaci radova nisu iz Konga.

Sigurno da ce svaki terorista koji drzi do sebe izvrsiti napad u sto vecem centru !
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 11:12 - pre 98 meseci
Citat:
Shadowed:
Citat:
dusanboss: Aj reci da nije tako

Nije tako.


Dobro, videćimo. Ne kažem da će se evropska unija raspasti za nedelju dana. Britanija će verovatno izaći ili se maksimalno udaljiti i izolovati. Granične kontrole će početi da se uvode ako ne zbog drogog onda zbog migranata. Ljudi u strahu od novuih napada će podržati takve poteze i šta tu nije jasno?

Ne znam kako bi ovaj niz dogadjaja mogao do očvrsne EU. l čak i da je tako kontrole će biti veće ,policija će imati više prava, gradjanske slobode će se smanjiti.

Na to mislim kad kažem da EU neće biti ista kao što je bila pre 10 g. Ne znam možda i grešim, nisam ja ni Tarabić ni baba Vanga. Videće mo kako se stvari odvijaju.

Normalno stvari se menjaju vremenom. Tako bi se i EU premenila u svakom slučaju. Možda ne u ovom smero. Ove promene će biti direktna posledica terorističkih napada i migrantske krize.

Meni je krivo što nisam imao priliku das živim i radim u toj staroj EU. Možda i stignem koju godinu ako krenem odmah. Mada sad će sigurno da me prime. Nema mesta, primaju se tamo neki ljudi čiji je odlazak u EU sigurno nisu evropske vrednosti i standardi. Ljudi koji nemaju nameru da prihvate zapadnoevropsku kulturu. Ljudi koji čak ne žele da nauče ni jezik zemlje koja im je ukazala gostroprimstvo.

Gledam neki dan jedan iz grupe tih ljudi govori da Nemačka treba da bude srećna zato što su baš nju odabrali. Da sam Nemac verovatno bih skako od sreće.


[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 23.03.2016. u 12:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 12:02 - pre 98 meseci
Kakve ti gluposti pises, to je strasno.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 12:09 - pre 98 meseci
Citat:
dusanboss:
Citat:
Shadowed:
Citat:
dusanboss: Aj reci da nije tako

Nije tako.


Dobro, videćimo. Ne kažem da će se evropska unija raspasti za nedelju dana. Britanija će verovatno izaći ili se maksimalno udaljiti i izolovati. Granične kontrole će početi da se uvode ako ne zbog drogog onda zbog migranata. Ljudi u strahu od novuih napada će podržati takve poteze i šta tu nije jasno?

Ne znam kako bi ovaj niz dogadjaja mogao do očvrsne EU. l čak i da je tako kontrole će biti veće ,policija će imati više prava, gradjanske slobode će se smanjiti.

Na to mislim kad kažem da EU neće biti ista kao što je bila pre 10 g. Ne znam možda i grešim, nisam ja ni Tarabić ni baba Vanga. Videće mo kako se stvari odvijaju.


E, pa necemo tako. Ti si rekao da ce OVAJ dogadjaj napraviti te promene. A sad pises razne druge razloge. Protivrecis sam sebi.
 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 12:15 - pre 98 meseci
^^^ Si siguran da ce Britanija izaci. SNP je za ostanak a oni su uzeli celu Skotsku. OK nemaju 100% narodnog glasa ali imaju dosta. A u samoj Engleskoj ljudi su ipak za ostanak.

Ako pak pobedi izlzak za 10g ce trajati razdruzivanje.

I cak i ako se razdruzi Britanija sigurno nece biti u polozaju kao Rusija ili Srbija u odnosu prema EU vec najverovatnije kao CH ili Nor. Ostavice im se ta monetarna politika samostalna sto im treba zbog bankarskog sektora ali ce moci da rade u EU i mi tamo...
 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 12:18 - pre 98 meseci
samo da dodam da ce gradjani EU koji zive i rade u UK imati pravo glasa.

Hmmmm, za sta li ce glasati da mi je znati ?
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu23.03.2016. u 20:19 - pre 98 meseci
Globalno je evropa najjebala.On srecan,srecni roditelji,a i roditelji roditelja su isto leteli,tako da se tradicija odrzava.

POLUSVET.

p.s.Simpatican odgovor za razliku amera i engleza.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48589 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.