Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48670 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:20 - pre 98 meseci
Nije teorija zavere, video si mnogo puta da se to događa na ovom forumu.
Pa i ti se na svoj način zalažeš da se o nekim temama ne piše, da se nečiji zločini ne pominju, da se o nekim žrtvama diskutuje u drugim temama, a ne u ovoj. I to je svojevsna cenzura, ne misliš li tako?
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
93.87.128.*

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:23 - pre 98 meseci
Citat:
miki069:
Belgijanci su bolesna nacija.
Isto kao gejevi holanđani i pegavi englezi.
Englezi se između sebe prcaju već u trećem kolenu srodstva, da bi bogatstvo ostalo u okviru familije.
Zato se i rađaju degenerični.


Misliš da u Srba nema Toga Jedina razlika je što se kod njih to manje osudjue pa samim tim više toga ispliva na površinu. Isto u okolini koja to drastično osudjue mnoge gej osobe nikada ne ispolje svoje sklonost.

[/quote]da bi bogatstvo ostalo u okviru familije[/quote]

To je bilo u srednjem veku.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:24 - pre 98 meseci
Bezveze se pravis pametan. Lepo sam pitao, sto nisi otvorio temu o teroristickom napadu u Ankari ili Libiji - nema to nikakve veze sa forumom cenzurom. Ako ti je vec bilo stalo do tog, siguran sam da bi to uradio.

Ali to je retoricko pitanje i za tebe i slicne, odgovor je kristalno jasan - zato sto vas nije briga.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:26 - pre 98 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:DaliborP..Da te pitam ozbiljno.Da li stvarno mislis da ovde na forumu ima nekog koga raduje necija pogibija?

Da. Treba samo procitati napisano na ovoj temi i vrlo lako mozes da zakljucis da je u pitanju likovanje nad tudjom nesrecom.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:29 - pre 98 meseci
Kursna lista pogibija nije novost. To je barem nama dobro poznato!
Ali kao kursna lista smrti:


Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:31 - pre 98 meseci
ja sam gotovo ubedjen da su java sloba branko miki veliki i ini prosto svrsili u gadje kad su culi za Brisel i isto tako nadaju se serijsokom nastavku.

To ne trebada cudi jer posle 100 godinsjih ludackih ratova u koje je guran srpski narod i iz kojih je uz nenormalne zrtve uspevao da izadje kao kakav takav """"pobednik"""" sada smo konacno natrcali na nekog ko nas je razbio u paramparcad kao sto i treba sa kavkadzijama inadzijama i prznicama kakvi smo mi.

I sad tajac. Muk.

Samo osecaj bespomocnog besa.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:46 - pre 98 meseci
Mene ne raduje pogibija, ali takodje me boli uvo...
Nemam nu pozitivnih ni negativnih komentara...
Osecaj mi je, kao da je neko pustio film.

Danas kad je tu internet, i puno ljudi moze da vidi i komentarise, postalo je moderno cybersaosećati, kaciti neke saosećajne, da ne kazem pateticne cover fotke na FB, i sedeti za kompom i pratiti ko ce da lajkuje.
Pa kad vide da se gomilaju notifikacije, to je onaj osecaj "uradio sam pravu stvar i ispao mudar u FB drustvu".

Ne vredi da poredim sa ko zna koliko raznoraznih ubistava u Africi, na bliskom istoku i sl... Jer me i za to boli uvo.
Bese u isto vreme kad je bila ona frka u Parizu, tada je negde pobijeno par hiljada ljudi? I to se samo provuklo kroz "novine".

Da nije bilo ove teme, verovatno ne bih ni znao da se nesto desava u Briselu...

 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:47 - pre 98 meseci
Citat:
preynow: ja sam gotovo ubedjen da su java sloba branko miki veliki i ini prosto svrsili u gadje kad su culi za Brisel i isto tako nadaju se serijsokom nastavku.

Dobro je da si ubeđen. Mada sam ja već objasnio svoje osećaje.

A ja sam, vidiš, ubeđen da si ti triput vise "svrsio u gadje" (šta god to značilo) kad su '99 počele da padaju bombe.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:51 - pre 98 meseci
Pobegao je on, a možda je i pomagao onima koji su nas ubijali.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 12:53 - pre 98 meseci
kamo srece da sam pobegao pre toga iz te septicke jame pune zatucanog naroda koje vodi udba zeljna rata sa zapadom.
 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 13:06 - pre 98 meseci
Citat:
branko tod:
Pobegao je on, a možda je i pomagao onima koji su nas ubijali.


a gde si ti bio junacino majke ti ?

Koliko vidim ziv si i zdrav i nosis sliku onog nesrecnog deteta ? Sto nisi stao ispred Milice da je zastitis ? A ? A ?
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 13:06 - pre 98 meseci
Citat:
preynow:
kamo srece da sam pobegao pre toga iz te septicke jame pune zatucanog naroda koje vodi udba zeljna rata sa zapadom.

I sa raširenom divogradnjom!
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 13:13 - pre 98 meseci
Ja mislio da je zapalio vo Blgaria or to GB.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 13:17 - pre 98 meseci
reci gde si bi TI i gde ti je bio ratni raspored mlad junace ?
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 13:27 - pre 98 meseci
Zini da ti kažem.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 13:29 - pre 98 meseci
znaci i onda si samo prduckao samo preko dial upa i ne na forumu vec na nekoj user group iz neke db trovacnice ?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7176 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 15:57 - pre 98 meseci
Citat:
miki069:
Belgijanci su bolesna nacija.
Isto kao gejevi holanđani i pegavi englezi.
Englezi se između sebe prcaju već u trećem kolenu srodstva, da bi bogatstvo ostalo u okviru familije.
Zato se i rađaju degenerični.


I kad udjes u ludaru svako ce ti reci kako je svet oko njega lud a on normalan.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 16:29 - pre 98 meseci
Citat:
SlobaBgd:
O još kako smo čuli i za Kongo i za Leopolda, i za sakaćenja, aparthejd, zločine. Samo, nismo znali da je to ispitno pitanje za ulazak na diskusiju o terorizmu i njegovim korenima. A inače imamo mi vrlo mnogo empatije, i prema žrtvama belgijskog kolonijalizma i za žrtve muslimamskog terorizma. Nije valjda da je tebi svejedno šta se dešavalo u Kongu? Mislim, stiče se utisak da nerado čitaš o tome, a i ne voliš da pominješ taj tragični istorijski period.


Ja mislim da bi medjunarodni sud trebao da se pozabavi ovim pitanjem. I kazni Belgijance za to sto jesu, genocidna nacija (politicki termin koji se forsira na balkanu, sa aminom istog tog zapada). Ipak, 10 miliona je 10 miliona, a genocid ne zastareva. Valja se suociti sa svojom istorijom... pocistiti svoje dvoriste...

...
Nego, bitno je da su "nashi" politicari, brze bolje ofarbali zgradu u zastavu Belgije... zasto to nisu radili za Libijske zrtve terorizma, za Sirijske, Egipatske?... za zrtve u Jemenu, ili Avganistanu... za Ruske ili Turske. Mozda ove evropske "vishe vrede"? E da, jel' bio neko od ovih nashih zapadnih partnera i prijatelja, na obelezavanju ubistva 2500+ ljudi i dece u Srbiji? Krajnjim proizvodom njihove nelegalne vojne akcije/agesije? Da li su ikada neku zgradu ofarbali zbog Srpskih zrtava?

[Ovu poruku je menjao Otto23 dana 24.03.2016. u 17:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 19:07 - pre 98 meseci
Citat:
DaliborP:
Citat:
Lavlja_Jazbina:DaliborP..Da te pitam ozbiljno.Da li stvarno mislis da ovde na forumu ima nekog koga raduje necija pogibija?

Da. Treba samo procitati napisano na ovoj temi i vrlo lako mozes da zakljucis da je u pitanju likovanje nad tudjom nesrecom.


Sve što treba da razumeš je napisano na prvoj strani u mom postu:
Citat:
pisac: Kad se zavališ u svoju fotelju i gledaš preko svog 4K HD LED-TV one vesti sa dalekog dalekog dalekog bliskog istoka gde Amerika seje smrt radi nafte, i kada svesno gutaš laži na TV-u samo da ne bi morao da osećaš grižu savesti što podržavaš sejanje smrti radi svoje udobnosti, zaista neverovatno deluje da će to sejanje smrti da ti se na kraju dovuče kroz taj tvoj ultra HD TV do tvoje super udobne fotelje i razbije i tvoju glavu.


Pošto to ne uspevaš da shvatiš, evo tebi i sličnima (koji ne kapiraju lako) ću objasniti: Vlast živi i opstaje na osnovu glasova i podrške (ili nedovoljnog otpora) svog naroda. Lako je sedeti u svojoj fotelji i gledati vesti o nekim tamo daleko mrtvima, i ubeđivati sebe da tvoja vlast nije za to kriva. Čak i ako pomisliš negde u dubini mozga da možda i jeste kriva, opet je lako tu misao pokriti ubeđenjem da bar ti nisi kriv. I onda vrlo olako nastaviš udobno da živiš i radiš i plaćaš poreze onima koji rade nekakve zločine negde tamo daleko za koje "nisi ti odgovoran".

Nažalost, ljudi tek kada dobiju po pi*ki počnu da razmišljaju i eventualno dobiju malo jači osećaj empatije i za tamo nekakvu arapsku decu osakaćenu humanitarnim demokratskim naftom vođenim bombama.

Međutim, prognoze nisu dobre, već je sve otišlo previše daleko da bi sada moglo biti povlačenja na bilo kojoj strani. Ovo će samo da eskalira, a vaš obožavani zapad se svim silama trudi da i Srbiju uvuče u sve to. Vučko po nalogu Merkelove neguje i pazi "izbeglice" ovde po Srbiji, koji za to vreme vrbuju po Srbiji muslimane nižeg staleža (tj. čistače ulica i slične koji bi mogli da se osećaju nepravedno "potlačenima"). To rade naočigled Vučka i ove njegove klike koja nažalost mora da sluša naloge iz ovog Berlina i Brisela. Ovog gore pomenutog Brisela prema čijih 35 žrtava treba da osećamo toliko veliku empatiju da ofarbamo Beograd u boje države u kojoj je NATO sedište.

Ja veću empatiju osećam prema onih milion pobijenih na bliskom istoku. Daleko veću.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu24.03.2016. u 19:20 - pre 98 meseci
Citat:
Međutim, prognoze nisu dobre, već je sve otišlo previše daleko da bi sada moglo biti povlačenja na bilo kojoj strani. Ovo će samo da eskalira, a vaš obožavani zapad se svim silama trudi da i Srbiju uvuče u sve to.

Tacno. Sve do prvog zareza u drugoj recenici citata.

Ne trudi se Zapad, cak i podmece klipove pod tockove vec dugo vremena.

Tvoja ocigledna mrznja prema Zapadu ti ne dozvoljava objektivno razmisljanje da bi mogao da razlucis sta je bolje za nas Istok ili Zapad - jer ti, opet ocigledno, samo tako i razmisljas (crno ili belo). Tako da, kad bi prestao da ubacujes to licno svoje sto osecas imalo bi sta da se procita u onome sto napises.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48670 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.